Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 1 ploeg A (430 ptn) 345 - 460 De Schutter Zara Voorronde Tennis Interclub Nationaal: Poule B - plaats 4
DAMES - 1 ploeg A 271 - 340 De Goeje Céline Voorronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule B - plaats 3
DAMES - 3 ploeg A 141 - 200 Moortgat Sabine Eindronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: Poule A - plaats 4
DAMES - 7 ploeg A 12 - 25 Van Holsbeke Abigael Voorronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: Winnaar
DAMES 25 - 3 ploeg A 36 - 75 Van Den Broeck Charlotte Eindronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: Poule A - plaats 1
HEREN - 4 ploeg A (535 ptn) 525 - 690 Daneels Thomas Voorronde Tennis Interclub Nationaal: Poule A - plaats 3
HEREN (4 SPELERS) - 2 ploeg A 201 - 270 Steenland Brent Voorronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: 1/2 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 2 ploeg B 201 - 270 Van Den Borre Robin Voorronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: Winnaar
HEREN 35 - 2 ploeg A (300 ptn) 290 - 460 Janssen Thibault Voorronde Tennis Interclub Nationaal: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Nationaal: 1/2 Finale
HEREN 35 - 4 ploeg A 36 - 75 Vannitsen Luk Voorronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: 1/2 Finale
HEREN 45 - 2 ploeg A 141 - 210 Vanhentenrijk Gustaaf Voorronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule B - plaats 2
HEREN 55 - 1 ploeg A 76 - 170 Vanhentenrijk Gustaaf Eindronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule A - plaats 3
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Vunckx Jean-Pierre Voorronde Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant: 1/4 Finale
U09 - 3 ploeg B 2 - 5 Vanhentenrijk Lisa Voorronde Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant: Poule A - plaats 4
MEISJES U13 - 1 ploeg A (50 ptn) 2 - 230 Debroeyer Marie Eindronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule A - plaats 6
MEISJES U13 - 4 ploeg A 2 - 6 De Schuyter Jana Voorronde Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant: 1/2 Finale
JONGENS U11 - 3 ploeg A 2 - 20 Breyne Niyo Eindronde Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant: Poule A - plaats 5
JONGENS U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Dedobbeleer Vic Voorronde Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant: 1/2 Finale
JONGENS U15 - 1 ploeg A (55 ptn) 6 - 230 Heyvaerts Simon Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule C - plaats 5
JONGENS U15 - 3 ploeg A 6 - 30 Coperloos Toon Eindronde Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant: Poule A - plaats 3
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Boone Jayden Voorronde Tennis Interclub Junior Vlaams Brabant: Poule C - plaats 3
DUBBEL HEREN 60 - 3 ploeg A 12 - 40 D'Hont Andre Voorronde Tennis Interclub Vlaams Brabant: Poule A - plaats 4