Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 26-60 Poule A
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 12-35 Poule G
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 12-35 Poule S
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 36-75 Poule N
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 12-35 Poule M
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 2-6 Poule U

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule S - 1 vr 17/04/2020 T.C. WIMBLEDON OPOETERSE TENNISCLUB
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule U - 1 wo 22/04/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS OPOETERSE TENNISCLUB
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule N - 1 vr 24/04/2020 SMASH NEEROETEREN T.C. OPOETERSE TENNISCLUB
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 1 vr 24/04/2020 OPOETERSE TENNISCLUB KTC RAPID WATERSCHEI
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule G - 1 za 25/04/2020 T.C. WINTERSLAG OPOETERSE TENNISCLUB
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule S - 3 vr 01/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB T.C. WINTERSLAG
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 2 vr 01/05/2020 T.C. AS OPOETERSE TENNISCLUB
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule A - 2 za 02/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB T.C. MOL
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule G - 2 za 02/05/2020 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN OPOETERSE TENNISCLUB
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule U - 3 za 02/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB T.C. BOCHOLT
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule S - 4 vr 08/05/2020 SMASH NEEROETEREN T.C. OPOETERSE TENNISCLUB
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule N - 3 vr 08/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB T.C. AS
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 3 vr 08/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule A - 3 za 09/05/2020 T.C. BOCHOLT OPOETERSE TENNISCLUB
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule G - 3 za 09/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule U - 4 za 09/05/2020 T.C. HAMONT OPOETERSE TENNISCLUB
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule S - 5 vr 15/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB TENNIS CLUB DILSEN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule N - 4 vr 15/05/2020 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB OPOETERSE TENNISCLUB
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 4 vr 15/05/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS OPOETERSE TENNISCLUB
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule A - 4 za 16/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB T.C. HAMONT
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule G - 4 za 16/05/2020 T.C. AS OPOETERSE TENNISCLUB
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule U - 5 za 16/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB T.C. TENNISDEL GENK
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule N - 5 vr 22/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB TC O - TC IRIS
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 5 vr 22/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB SMASH NEEROETEREN T.C.
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule A - 5 za 23/05/2020 T.C. LAAKDAL OPOETERSE TENNISCLUB
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule G - 5 za 23/05/2020 OPOETERSE TENNISCLUB GEELSE T.C. DEN BRUUL