Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2 201-270 Poule A Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 2 201-270 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4 12-35 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3 12-40 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 3 281-360
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3 281-360 Poule A 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 A 26-60 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 B 26-60 Poule B 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4 36-75 Poule A 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5 A 12-35 Poule D 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5 B 12-35 Poule F 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule C 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 6-30 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule G 1/2 Finale 1/2 Finale

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 2
201-270
1/2 Finale za 14/09/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. WATERLOO TENNIS 3-3 / 7-8 / 65-82
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 2
201-270
1/4 Finale za 07/09/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. STABROEK 3-3 / 7-6 / 53-50
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 2
201-270
1/8 Finale za 31/08/2019 T.C. WAREGEM GAVER KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-4 / 4-8 / 41-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/2 Finale zo 16/06/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 4-2 / 8-5 / 60-45
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
Finale za 15/06/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. MERELBEKE 5-1 / 10-3 / 65-46
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
1/2 Finale zo 09/06/2019 T.C. 'T LOBBEKE KANGAROOS AALSTERSE T.C. 4-2 / 9-4 / 65-42
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/4 Finale zo 09/06/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A T.C. BECKHAND A 5-1 / 10-4 / 71-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. NOBEL KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-3 / 6-7 / 53-61
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. RACSO KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-1 / 4-2 / 34-28
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
1/4 Finale do 06/06/2019 T.C. WITTE KAPROENEN KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-1 / 6-2 / 45-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
1/4 Finale di 04/06/2019 T.C. HERZELE KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-2 / 5-5 / 50-46
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
1/4 Finale zo 02/06/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. CHIWAWA 6-0 / 12-1 / 77-30
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 5-1 / 11-3 / 72-41
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. HOF TER BURST KANGAROOS AALSTERSE T.C. 0-6 / 1-12 / 20-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
1/4 Finale za 01/06/2019 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-3 / 7-6 / 59-53
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. REINAERT KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-2 / 4-4 / 40-42
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/8 Finale do 30/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. SPORTCENTRUM DE JASMIJN 2-1 / 5-2 / 34-30
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 5 di 28/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. TC VELINA 3-1 / 7-2 / 52-31
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. HAAGSE TENNISHOEK 6-0 / 12-1 / 78-36
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 TS KENTA KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-4 / 6-9 / 66-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 5 zo 26/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 4-2 / 9-5 / 67-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 5 zo 26/05/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 1-5 / 2-10 / 41-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 4 za 25/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. TENNISCLUB ZOMERGEM 4-2 / 9-4 / 71-51
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. LOVENDEGEM KANGAROOS AALSTERSE T.C. 4-2 / 9-5 / 73-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 5 za 25/05/2019 VZW TC STERRENBOS KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-4 / 5-8 / 51-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule D - 5 za 25/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A T.C. MERELBEKE A 2-4 / 5-9 / 61-77
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule F - 5 za 25/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B TC VELINA A 2-4 / 5-9 / 58-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 5 do 23/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-3 / 2-6 / 31-45
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. WACHTEBEKE 5-1 / 11-3 / 81-43
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 4 zo 19/05/2019 GANTOISE A KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 1-5 / 4-10 / 47-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 4 zo 19/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-5 / 4-10 / 51-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 3 za 18/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-3 / 7-7 / 60-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. DEN BRUEL 3-3 / 6-6 / 52-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 4 za 18/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. TC KOUTERSLAG 3-3 / 7-8 / 76-78
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. SCHELDEDREEF A KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 2-4 / 8-9 / 79-82
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule F - 4 za 18/05/2019 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 5-1 / 10-4 / 78-59
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 5 za 18/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. MERELBEKE 0-3 / 1-6 / 22-43
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 5 za 18/05/2019 T.C. FOR EVER KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-2 / 2-4 / 21-24
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 4 do 16/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. RACSO 2-2 / 4-5 / 44-47
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 3 di 14/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 3-1 / 7-3 / 61-41
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule D - 3 di 14/05/2019 T.C. ORBIS KANGAROOS AALSTERSE T.C. 0-4 / 0-8 / 22-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 SPORTCENTRUM DE JASMIJN KANGAROOS AALSTERSE T.C. 0-6 / 2-12 / 43-79
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. HOF TER BURST 2-4 / 6-8 / 70-76
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 3 zo 12/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A T.C. RACSO A 4-2 / 9-4 / 65-42
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 3 zo 12/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B TC VELINA A 4-2 / 9-4 / 73-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 2 za 11/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. MERELBEKE 3-3 / 7-7 / 62-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. OUDENAARDE KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-5 / 3-10 / 40-70
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 3 za 11/05/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-5 / 3-10 / 44-72
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule D - 3 za 11/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A TC VELINA B 1-5 / 4-10 / 59-79
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule F - 3 za 11/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B T.C. LOVENDEGEM B 1-5 / 4-10 / 58-68
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 4 za 11/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. EEKLO 2-1 / 4-2 / 31-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 3 do 09/05/2019 G.T.C. GAVERE KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-2 / 4-4 / 39-33
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 2 di 07/05/2019 T.C. HOF TER BURST KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-1 / 6-3 / 48-39
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule D - 2 di 07/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. STEKENE 2-2 / 5-5 / 55-56
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. REINAERT 4-2 / 9-4 / 70-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HERZELE KANGAROOS AALSTERSE T.C. 5-1 / 11-5 / 88-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. ELEVEN A KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 1-5 / 2-10 / 28-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 2 zo 05/05/2019 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 2-4 / 5-8 / 55-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 4-2 / 8-4 / 58-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 2 za 04/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. RESSCHEBEKE 3-3 / 7-6 / 54-59
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 3 za 04/05/2019 T.C. REINAERT KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-0 / 6-1 / 40-23
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 3 za 04/05/2019 T.C. STEKENE KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-13
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 3 za 04/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-0 / 6-1 / 41-17
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 2 do 02/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. SPORTINA 3-1 / 6-2 / 46-32
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 2 wo 01/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. MERELBEKE 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 2 wo 01/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 2-1 / 4-3 / 36-30
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. RACSO KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-2 / 3-4 / 35-38
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 1 di 30/04/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. LAEREVELD 0-4 / 0-8 / 15-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule D - 1 di 30/04/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. REINAERT 4-0 / 8-0 / 48-15
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. TOPSPIN KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-3 / 7-8 / 66-70
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. SCHELDEDREEF 4-2 / 8-6 / 67-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.H.C. INDIANA B KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 2-4 / 4-8 / 42-62
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 1 zo 28/04/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B T.C. TOPSPIN B 3-3 / 6-7 / 57-63
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 VZW TC STERRENBOS KANGAROOS AALSTERSE T.C. 4-2 / 8-6 / 67-62
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 1 za 27/04/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 4-2 / 8-4 / 53-39
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. DEN BOS A KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-28
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule F - 1 za 27/04/2019 T.C. SCHELDEDREEF B KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 3-3 / 8-7 / 67-62
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 1 za 27/04/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. ZOTTEGEM 2-1 / 5-3 / 40-30
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. FOR EVER KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-1 / 5-2 / 37-20
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 1 za 27/04/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. WITTE KAPROENEN 3-0 / 6-1 / 40-15
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 1 do 25/04/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. CHIWAWA 2-2 / 4-4 / 35-34
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
281-360
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 0-9 / 0-18 / 0-108
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
281-360
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. MERELBEKE KANGAROOS AALSTERSE T.C. 9-0 / 18-0 / 108-0
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
281-360
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. K.T.G. HOUTLAND 0-9 / 0-18 / 0-108
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
281-360
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 T.C. SMASH OEDELEM KANGAROOS AALSTERSE T.C. 9-0 / 18-0 / 108-0
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
281-360
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. LOGAN 0-9 / 0-18 / 0-108
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 4 di 21/05/2019 T.C. EVERGEM KANGAROOS AALSTERSE T.C. 4-0 / 8-0 / 48-0