Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4 96-140 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 A 36-75 Poule L 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3 B 36-75 Poule B 6
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4 12-35 Poule F 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1 76-170 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 A 36-75 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 B 36-75 Poule F 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 C 36-75 Poule H 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 12-35 Poule N 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 12-35 Poule M 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 C 12-35 Poule L 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2 361-440 Poule B 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule F 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5 61-120 Poule A 2
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 A 26-60 Poule D 2
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 B 26-60 Poule B 1
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7 12-25 Poule E 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1 211-285 Poule A 2
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 76-140 Poule C 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 A 36-75 Poule M 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 B 36-75 Poule N 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 C 36-75 Poule L 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 A 12-35 Poule M 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 B 12-35 Poule L 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 C 12-35 Poule N 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3 76-140 Poule D 1
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4 36-75 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 2-6 Poule K 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3 2-20 Poule F 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 2-6 Poule I 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule H 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3 2-20 Poule E 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule B - 5 zo 26/05/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. SMASH KERMT 1-0 / 2-0 / 12-0
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. SMASH KERMT SPORTA HERK DE STAD T.C. 4-2 / 9-5 / 66-58
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule D - 4 za 25/05/2019 RUNKSTER T.C. T.C. SMASH KERMT 1-5 / 4-11 / 51-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. BASVELD T.C. SMASH KERMT 3-3 / 6-7 / 52-58
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. KOERSEL T.C. SMASH KERMT 3-0 / 6-0 / 36-5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule D - 5 vr 24/05/2019 T.C. SMASH KERMT SPORTA HERK DE STAD T.C. 4-2 / 9-5 / 75-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule G - 5 vr 24/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B T.C. SMASH KERMT A 2-4 / 7-8 / 76-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule H - 5 vr 24/05/2019 T.C. HAM A T.C. SMASH KERMT C 1-5 / 2-10 / 37-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
1/32 Finale vr 24/05/2019 T.C. SMASH KERMT A TC MAASEIK B 4-2 / 10-5 / 82-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1
211-285
poule A - 4 vr 24/05/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. SMASH KERMT 2-4 / 5-9 / 58-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule C - 5 vr 24/05/2019 T.C. WIMBLEDON T.C. SMASH KERMT 3-3 / 7-8 / 63-74
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule M - 5 vr 24/05/2019 T.C. SMASH KERMT A T.C. DE BORN B 2-4 / 6-10 / 69-86
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule N - 5 vr 24/05/2019 T.C. SMASH KERMT B LANDEN T.C. A 3-3 / 7-7 / 64-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule L - 5 vr 24/05/2019 T.C. SMASH KERMT C T.C. BEUKENHOF A 4-2 / 8-5 / 64-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 5 vr 24/05/2019 T.C. SMASH KERMT A T.C. TENKIE HASSELT B 3-3 / 7-6 / 61-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule L - 5 vr 24/05/2019 T.C. LUMMEN A T.C. SMASH KERMT B 0-6 / 2-12 / 33-82
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule N - 5 vr 24/05/2019 T.C. BASVELD A T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-2 / 66-28
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule E - 5 do 23/05/2019 RUNKSTER T.C. T.C. SMASH KERMT 2-2 / 5-4 / 51-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. SMASH KERMT KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-5 / 9-13 / 94-111
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. WIMBLEDON T.C. SMASH KERMT 5-1 / 10-3 / 68-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5
61-120
poule A - 3 zo 19/05/2019 TENNISCLUB FIELD T.C. SMASH KERMT 2-4 / 5-9 / 52-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. SMASH KERMT A TENNIS CLUB DILSEN A 5-1 / 11-3 / 78-47
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. SMASH KERMT B T.C. DE BORN A 1-5 / 2-10 / 41-67
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. SMASH KERMT KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 8-7 / 73-66
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. WIMBLEDON T.C. SMASH KERMT 3-3 / 8-7 / 78-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule L - 5 za 18/05/2019 G.T. TESSENDERLO A T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 6-7 / 56-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule B - 5 za 18/05/2019 T.C. SMASH KERMT B T.C. HEUSDEN B 1-5 / 2-10 / 43-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule F - 5 za 18/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. SMASH KERMT 0-6 / 1-12 / 41-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule D - 3 za 18/05/2019 T.C. SMASH KERMT TENNISCLUB FIELD 4-2 / 10-6 / 85-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. SMASH KERMT VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-3 / 7-6 / 60-57
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule F - 5 za 18/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. WIMBLEDON 2-1 / 5-2 / 37-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 5 za 18/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. SMASH KERMT 0-3 / 0-6 / 13-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule E - 5 za 18/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.C. SMASH KERMT 1-2 / 2-4 / 30-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule G - 4 vr 17/05/2019 T.C. SMASH KERMT A TENNIS PAAL A 4-2 / 9-4 / 64-43
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule F - 4 vr 17/05/2019 TENNIS PAAL B T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 10-2 / 65-39
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule H - 4 vr 17/05/2019 T.C. SMASH KERMT C T.C. ZELEM B 4-2 / 8-4 / 55-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule L - 5 vr 17/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT D T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-4 / 74-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1
211-285
poule A - 3 vr 17/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. T.C. SMASH KERMT 4-2 / 10-6 / 86-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule C - 4 vr 17/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. TENKIE HASSELT 4-2 / 8-6 / 75-66
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 4 vr 17/05/2019 KTC RAPID WATERSCHEI B T.C. SMASH KERMT A 2-4 / 5-10 / 49-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule L - 4 vr 17/05/2019 T.C. SMASH KERMT B T.C. HEUSDEN B 4-2 / 10-5 / 79-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule N - 4 vr 17/05/2019 T.C. SMASH KERMT C KTC RAPID WATERSCHEI C 1-5 / 2-10 / 31-63
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule E - 4 do 16/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. BEUKENHOF 3-1 / 7-2 / 50-20
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. LANAKEN T.C. SMASH KERMT 5-4 / 11-9 / 95-91
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. SMASH KERMT SPORTA HERK DE STAD T.C. 4-2 / 8-5 / 62-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 3 zo 12/05/2019 T.C. SMASH KERMT KTC BERINGEN 2-4 / 4-8 / 28-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5
61-120
poule A - 2 zo 12/05/2019 T.C. SMASH KERMT VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-3 / 8-7 / 70-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. LUMMEN A T.C. SMASH KERMT A 5-1 / 10-3 / 72-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. SMASH KERMT B TC O - TC IRIS A 4-2 / 8-6 / 68-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 3 zo 12/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. SMASH KERMT 4-2 / 8-4 / 59-44
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. KOERSEL 1-5 / 5-11 / 67-81
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule L - 4 za 11/05/2019 T.C. SMASH KERMT A T.C. DE BORN B 4-2 / 9-4 / 66-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule B - 4 za 11/05/2019 T.C. HAM A T.C. SMASH KERMT B 4-2 / 8-7 / 73-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule F - 4 za 11/05/2019 T.C. SMASH KERMT G.T. TESSENDERLO 3-3 / 6-7 / 56-57
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 TENNIS PAAL T.C. SMASH KERMT 5-1 / 10-2 / 68-33
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 5 za 11/05/2019 T.C. WIMBLEDON T.C. SMASH KERMT 1-2 / 4-4 / 44-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 4 za 11/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. DE BORN 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule E - 4 za 11/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. LUMMEN 2-1 / 4-3 / 37-39
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule D - 3 vr 10/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.C. SMASH KERMT 2-4 / 5-9 / 48-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule F - 3 vr 10/05/2019 T.C. SMASH KERMT B RUNKSTER T.C. A 4-2 / 8-4 / 52-43
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule H - 3 vr 10/05/2019 G.T. TESSENDERLO B T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-2 / 63-29
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 4 vr 10/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT B T.C. SMASH KERMT A 1-5 / 2-10 / 23-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 4 vr 10/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT C T.C. SMASH KERMT B 3-3 / 6-6 / 47-49
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule L - 4 vr 10/05/2019 T.C. SMASH KERMT C T.C. DE BORN A 2-4 / 4-8 / 33-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1
211-285
poule A - 2 vr 10/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. HAM 6-0 / 12-1 / 80-53
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule C - 3 vr 10/05/2019 T.C. DE BORN T.C. SMASH KERMT 2-4 / 6-9 / 69-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule M - 3 vr 10/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 8-8 / 77-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule N - 3 vr 10/05/2019 T.C. DE BORN A T.C. SMASH KERMT B 3-3 / 6-7 / 53-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule L - 3 vr 10/05/2019 T.R.C. KORTESSEM A T.C. SMASH KERMT C 3-3 / 6-6 / 52-45
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 3 vr 10/05/2019 T.C. SMASH KERMT A T.C. HEUSDEN C 6-0 / 12-1 / 75-22
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule L - 3 vr 10/05/2019 T.C. SMASH KERMT B K.T.C. MEULENBERG B 4-2 / 8-6 / 63-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule N - 3 vr 10/05/2019 T.C. SMASH KERMT C T.C. HEUSDEN A 1-5 / 2-10 / 21-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. SMASH KERMT G.T. TESSENDERLO 5-4 / 12-9 / 89-91
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 2 zo 05/05/2019 TC O - TC IRIS T.C. SMASH KERMT 2-4 / 5-9 / 67-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 2 zo 05/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN T.C. SMASH KERMT 4-2 / 9-4 / 73-42
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. SMASH KERMT A G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 11-3 / 73-39
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. NETEVALLEI A T.C. SMASH KERMT B 2-4 / 6-9 / 72-79
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.C. SMASH KERMT M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 6-7 / 47-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule D - 2 za 04/05/2019 K. TONGERSE T.C. T.C. SMASH KERMT 1-5 / 3-11 / 45-79
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule L - 3 za 04/05/2019 T.C. SMASH KERMT A T.C. MOL A 2-4 / 5-8 / 61-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule B - 3 za 04/05/2019 T.C. SMASH KERMT B TC O - TC IRIS B 2-4 / 5-8 / 60-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule F - 3 za 04/05/2019 TC HECHTEL-EKSEL T.C. SMASH KERMT 1-5 / 3-10 / 38-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule D - 1 za 04/05/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. SMASH KERMT 1-5 / 3-10 / 47-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. AS 5-1 / 10-4 / 73-63
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 4 za 04/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT T.C. SMASH KERMT 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule F - 3 za 04/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. SMASH KERMT 0-3 / 0-6 / 14-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 4 za 04/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. DE BORN 1-2 / 3-4 / 27-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 3 za 04/05/2019 T.C. SMASH KERMT LANDEN T.C. 0-3 / 0-6 / 14-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule D - 2 vr 03/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. KOERSEL 6-0 / 12-1 / 74-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule G - 2 vr 03/05/2019 T.C. DE ALK A T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 6-7 / 58-58
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule F - 2 vr 03/05/2019 K.T.C. DIEST A T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 10-2 / 68-44
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule H - 2 vr 03/05/2019 T.C. SMASH KERMT C T.C. LUMMEN A 3-3 / 6-6 / 48-54
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 3 vr 03/05/2019 T.C. SMASH KERMT A TENNISCENTRUM ALKEN A 5-1 / 10-2 / 70-40
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 3 vr 03/05/2019 T.C. SMASH KERMT B T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 2-11 / 36-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule L - 3 vr 03/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. SMASH KERMT C 1-5 / 2-11 / 31-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1
211-285
poule A - 1 vr 03/05/2019 T.C. HALEN DE ZWALUW T.C. SMASH KERMT 2-4 / 5-9 / 56-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule C - 2 vr 03/05/2019 T.C. SMASH KERMT RUNKSTER T.C. 5-1 / 11-2 / 71-37
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule M - 2 vr 03/05/2019 T.C. SMASH KERMT A SPORTA HERK DE STAD T.C. B 2-4 / 5-8 / 50-69
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule N - 2 vr 03/05/2019 T.C. SMASH KERMT B SPORTA HERK DE STAD T.C. A 3-3 / 7-6 / 63-57
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule L - 2 vr 03/05/2019 T.C. SMASH KERMT C RUNKSTER T.C. A 2-4 / 4-8 / 45-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 2 vr 03/05/2019 K.T.C. MEULENBERG C T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 6-6 / 47-43
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule L - 2 vr 03/05/2019 KTC RAPID WATERSCHEI D T.C. SMASH KERMT B 3-3 / 6-6 / 47-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule N - 2 vr 03/05/2019 K.T.C. MEULENBERG A T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-2 / 65-22
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule E - 2 do 02/05/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. SMASH KERMT 0-4 / 4-8 / 61-64
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 3 wo 01/05/2019 T.C. SMASH KERMT KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 3 wo 01/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. SMASH KERMT 0-3 / 0-6 / 23-38
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 2
361-440
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. LAAKDAL T.C. SMASH KERMT 7-2 / 15-5 / 111-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 1 zo 28/04/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. T.C. SMASH KERMT 4-2 / 8-7 / 79-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 1 zo 28/04/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. TENKIE HASSELT 4-2 / 8-5 / 61-42
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. SMASH KERMT A TC MAASEIK A 5-1 / 10-2 / 64-31
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. SMASH KERMT B T.C. WIMBLEDON A 5-1 / 11-3 / 83-53
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
poule D - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. T.C. SMASH KERMT 1-5 / 3-10 / 50-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule L - 2 za 27/04/2019 T.C. DRIEHOEVEN A T.C. SMASH KERMT A 1-5 / 4-11 / 58-83
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule B - 2 za 27/04/2019 T.C. ZELEM A T.C. SMASH KERMT B 4-2 / 8-6 / 64-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule F - 2 za 27/04/2019 T.C. SMASH KERMT TC MAASEIK 1-5 / 5-10 / 56-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. LAAKDAL 2-4 / 5-9 / 56-64
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD T.C. SMASH KERMT 1-2 / 2-5 / 17-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule F - 2 za 27/04/2019 T.C. SMASH KERMT SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 2-6 / 25-47
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule I - 2 za 27/04/2019 T.C. SMASH KERMT TENNISCLUB LEOPOLD 2014 3-0 / 6-1 / 38-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 2 za 27/04/2019 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. T.C. SMASH KERMT 2-1 / 4-3 / 32-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule E - 2 za 27/04/2019 T.C. BOLDERBERG T.C. SMASH KERMT 3-0 / 6-1 / 43-24
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule D - 1 vr 26/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT T.C. SMASH KERMT 0-6 / 1-12 / 32-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule G - 1 vr 26/04/2019 T.C. SMASH KERMT A RUNKSTER T.C. B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule F - 1 vr 26/04/2019 T.C. SMASH KERMT B T.C. TENKIE HASSELT A 4-2 / 9-6 / 82-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 2 vr 26/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. SMASH KERMT A 0-6 / 0-12 / 23-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 2 vr 26/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 10-4 / 73-51
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule L - 2 vr 26/04/2019 T.C. SMASH KERMT C SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-5 / 3-10 / 44-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule M - 1 vr 26/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT B T.C. SMASH KERMT A 1-5 / 2-10 / 44-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule N - 1 vr 26/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT D T.C. SMASH KERMT B 1-5 / 5-10 / 68-85
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule L - 1 vr 26/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. SMASH KERMT C 1-5 / 4-11 / 47-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 1 vr 26/04/2019 T.C. SMASH KERMT A T.C. BASVELD B 4-2 / 9-4 / 71-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule L - 1 vr 26/04/2019 T.C. SMASH KERMT B T.C. TENKIE HASSELT C 2-4 / 4-9 / 39-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule N - 1 vr 26/04/2019 T.C. SMASH KERMT C T.C. TENKIE HASSELT A 1-5 / 2-11 / 45-69
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule E - 1 do 25/04/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. DE KREKEL PEER 3-1 / 6-3 / 44-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule L - 1 ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT A TENNISCLUB ZUTENDAAL A 3-3 / 7-7 / 69-60
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 3
36-75
poule B - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE NETHE C T.C. SMASH KERMT B 4-2 / 9-5 / 79-67
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 4
12-35
poule F - 1 ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. DE NETHE 1-5 / 5-11 / 59-83
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule N - 1 ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT A T.C. WIMBLEDON C 5-1 / 10-2 / 64-28
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule M - 1 ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT B TENNISCENTRUM ALKEN B 2-4 / 4-8 / 48-56
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule L - 1 ma 22/04/2019 T.C. DE ALK A T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-4 / 80-50
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 1 ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT K.T.C. MEULENBERG 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 3
2-20
poule F - 1 ma 22/04/2019 TENNIS PAAL T.C. SMASH KERMT 0-3 / 1-6 / 29-41
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. BASVELD 2-1 / 4-2 / 31-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 3
2-20
poule E - 1 ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-2 / 2-5 / 23-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
1/16 Finale za 25/05/2019 T.C. SMASH KERMT KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. SMASH KERMT KON. METALLIC T.C.
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5
61-120
poule A - 4 zo 26/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. BASVELD
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. SMASH KERMT A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule B - 5 zo 26/05/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. B T.C. SMASH KERMT B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 7
12-25
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. MOL T.C. SMASH KERMT
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
1/8 Finale do 30/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. ZELEM
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
1/8 Finale vr 31/05/2019 T.C. SMASH KERMT K. TONGERSE T.C.
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
1/16 Finale vr 31/05/2019 TENNISCLUB ZUTENDAAL A T.C. SMASH KERMT A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 1
211-285
poule A - 5 vr 31/05/2019 T.C. SMASH KERMT TENNIS PAAL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
1/16 Finale vr 31/05/2019 T.C. SMASH KERMT KON. METALLIC T.C.
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
1/16 Finale vr 31/05/2019 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A T.C. SMASH KERMT B
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
1/16 Finale vr 31/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. SMASH KERMT C
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
1/16 Finale vr 31/05/2019 T.C. SMASH KERMT A T.C. NUCLEA A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
1/16 Finale vr 31/05/2019 KON. METALLIC T.C. A T.C. SMASH KERMT B
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 4
96-140
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. MOL
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule D - 5 za 01/06/2019 T.C. SMASH KERMT G.T. TESSENDERLO
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5
61-120
poule A - 5 zo 02/06/2019 T.C. MOL T.C. SMASH KERMT
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
1/8 Finale vr 07/06/2019 LOMMELSE T.C. A T.C. SMASH KERMT A
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 4 zo 19/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. SMASH KERMT 0-6 / 0-12 / 0-72