Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 26-60 Poule J
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3 A 76-140 Poule D
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3 B 76-140 Poule E
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5 12-35 Poule E
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2 225-460 Poule B
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 2-230 Poule F
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule J
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1 2-230 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2 2-35 Poule B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3 2-20 Poule C
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule L
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 2-6 Poule M
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2 6-50 Poule B

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 1 wo 24/04/2019 KTC DEN BREMT T.C. GYM OLYMPIADE
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 1 wo 24/04/2019 KTC DEN BREMT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 1 za 27/04/2019 KTC DEN BREMT TURNHOUTSE T.V.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A KTC DEN BREMT A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. ROZENHOF A KTC DEN BREMT B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule E - 1 za 27/04/2019 KTC DEN BREMT T.C. DEN OTTER
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DE BEMPDEKENS KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 1 zo 28/04/2019 KTC DEN BREMT T.C. GYM OLYMPIADE
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE RAKKET KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 1 zo 28/04/2019 KTC DEN BREMT G.T. TESSENDERLO
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 1 zo 28/04/2019 TURNHOUTSE T.V. KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 2 wo 01/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. KEERPUNT '65
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE VRIJHEID KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 2 wo 01/05/2019 PLAY & SPORT KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule M - 2 wo 01/05/2019 KTC DEN BREMT PLAY & SPORT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. BRABO KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 2 za 04/05/2019 T.C. TEN HOEVE KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 2 za 04/05/2019 KTC DEN BREMT A T.C. DEN OTTER A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 2 za 04/05/2019 KTC DEN BREMT B DE KLINKAERT A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. RAFFIC II KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 2 za 04/05/2019 KTC DEN BREMT TURNHOUTSE T.V.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. TER LINDEN KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 2 zo 05/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. MOLENBOS
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 2 zo 05/05/2019 T.C. MOL KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 2 zo 05/05/2019 KTC DEN BREMT T.K. G.T. KEIHEUVEL
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 I.S.C. T.C. KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. SPORTIVA KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 3 wo 08/05/2019 KTC DEN BREMT KONINKLIJKE RUA T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 3 wo 08/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE BEMPDEKENS
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule M - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE KIEVIT KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 3 wo 08/05/2019 KTC DEN BREMT TC OASE
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 3 za 11/05/2019 KTC DEN BREMT ESSENSE T.C. INTER
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. BRABO A KTC DEN BREMT A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE B KTC DEN BREMT B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule E - 3 za 11/05/2019 KTC DEN BREMT K. SCHELLE SPORT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 3 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 3 zo 12/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. BLAUWE REGEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. WESTERLO KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 3 zo 12/05/2019 KTC DEN BREMT KASTELSE TENNISCLUB
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE DAGERAAD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 4 wo 15/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. BLAUWE REGEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE VALK KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule M - 4 wo 15/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE VALK
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE LUSTHOVEN KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 4 za 18/05/2019 K. BRANDT T.C. KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 4 za 18/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. B KTC DEN BREMT A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 4 za 18/05/2019 KTC DEN BREMT B TENNIS 7DE OLYMPIADE A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. BORNEM KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 4 za 18/05/2019 KTC DEN BREMT I.S.C. T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 4 zo 19/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE VALK
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 4 zo 19/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 4 zo 19/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. TENNISDEL GENK
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE VALK KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 4 wo 22/05/2019 KTC DEN BREMT TENNISCLUB T & T
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 5 wo 22/05/2019 KTC DEN BREMT I.S.C. T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule M - 5 wo 22/05/2019 I.S.C. T.C. KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 5 wo 22/05/2019 KTC DEN BREMT HERSELTSE TENNISCLUB VZW
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 5 za 25/05/2019 KTC DEN BREMT VOSSELAARSE TC
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 5 za 25/05/2019 KTC DEN BREMT A T.C. FOREST HILLS A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 5 za 25/05/2019 ROYAL ANTWERP T.C. A KTC DEN BREMT B
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. KROMVELD KTC DEN BREMT
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 5 zo 26/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. STABROEK
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 5 zo 26/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE BEMPDEKENS
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 5 zo 26/05/2019 TENNISCLUB FIELD KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 5 wo 29/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. KTC DEN BREMT
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 1 za 01/06/2019 KTC DEN BREMT LA RESERVE DU ROSEAU
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 2 za 08/06/2019 R.T.C. LOUVIEROIS KTC DEN BREMT
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 3 za 15/06/2019 KTC DEN BREMT R. SMASHING CLUB NIVELLOIS
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 4 za 22/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA KTC DEN BREMT
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 5 za 29/06/2019 KTC DEN BREMT CLUB JUSTINE HENIN