Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 26-60 Poule J 4
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule A 4
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule B 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3 A 76-140 Poule D 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3 B 76-140 Poule E 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5 12-35 Poule E 5
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2 225-460 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 2-230 Poule F 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule J 3
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1 2-230 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2 2-35 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3 2-20 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule L 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 2-6 Poule M 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2 6-50 Poule B 4
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5 41-80
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 13-40

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
1/2 Finale wo 19/06/2019 KASTELSE TENNISCLUB KTC DEN BREMT 2-1 / 4-3 / 19-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
1/2 Finale wo 19/06/2019 KTC DEN BREMT T.C. RANST 1-1 / 3-2 / 23-18
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
1/2 Finale zo 16/06/2019 K.T.C. DIEST KTC DEN BREMT 2-1 / 5-2 / 25-15
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 3 za 15/06/2019 KTC DEN BREMT R. SMASHING CLUB NIVELLOIS 5-1 / 10-4 / 76-55
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
1/4 Finale za 15/06/2019 KTC DEN BREMT T.C. KORTEMARK 0-2 / 0-4 / 7-25
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
1/4 Finale wo 12/06/2019 KTC DEN BREMT T.C. KROMVELD 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
1/4 Finale wo 12/06/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. KTC DEN BREMT 1-2 / 2-5 / 28-39
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
1/4 Finale zo 09/06/2019 K. STADE LEUVEN T.C. KTC DEN BREMT 1-2 / 3-5 / 21-27
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 2 za 08/06/2019 R.T.C. LOUVIEROIS KTC DEN BREMT 3-3 / 8-6 / 75-63
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
1/8 Finale za 08/06/2019 T.C. TENNISDEL GENK KTC DEN BREMT 1-2 / 3-4 / 32-31
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
1/8 Finale wo 05/06/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE LUSTHOVEN 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. HEIVELD KTC DEN BREMT 0-3 / 1-6 / 17-39
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
1/8 Finale zo 02/06/2019 KTC DEN BREMT T.C. YPER 3-0 / 6-1 / 26-15
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 1 za 01/06/2019 KTC DEN BREMT LA RESERVE DU ROSEAU 3-3 / 6-8 / 55-57
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 5 wo 29/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 13-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. KTC DEN BREMT 2-1 / 5-3 / 27-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. SPORTEC GEEL 3-0 / 6-0 / 36-13
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. KROMVELD KTC DEN BREMT 1-5 / 4-10 / 51-69
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 5 zo 26/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. STABROEK 2-4 / 5-8 / 52-60
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 5 zo 26/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE BEMPDEKENS 1-2 / 2-4 / 9-16
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 5 zo 26/05/2019 TENNISCLUB FIELD KTC DEN BREMT 3-0 / 6-0 / 36-2
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 5 za 25/05/2019 KTC DEN BREMT VOSSELAARSE TC 0-6 / 0-12 / 36-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 5 za 25/05/2019 ROYAL ANTWERP T.C. A KTC DEN BREMT B 0-6 / 1-12 / 42-78
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 22-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE VALK KTC DEN BREMT 2-1 / 4-3 / 38-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 4 wo 22/05/2019 KTC DEN BREMT TENNISCLUB T & T 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 5 wo 22/05/2019 KTC DEN BREMT I.S.C. T.C. 2-1 / 5-2 / 25-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule M - 5 wo 22/05/2019 I.S.C. T.C. KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 5 wo 22/05/2019 KTC DEN BREMT HERSELTSE TENNISCLUB VZW 1-2 / 3-4 / 29-33
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 4 zo 19/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE VALK 3-3 / 8-8 / 81-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 4 zo 19/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. KTC DEN BREMT 4-2 / 9-4 / 68-51
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 18-19
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 4 zo 19/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 0-6 / 9-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 4 za 18/05/2019 K. BRANDT T.C. KTC DEN BREMT 2-4 / 5-8 / 53-66
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 4 za 18/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. B KTC DEN BREMT A 1-5 / 3-11 / 38-68
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 4 za 18/05/2019 KTC DEN BREMT B TENNIS 7DE OLYMPIADE A 2-4 / 4-9 / 39-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. BORNEM KTC DEN BREMT 5-1 / 10-3 / 71-41
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 4 za 18/05/2019 KTC DEN BREMT I.S.C. T.C. 3-0 / 6-2 / 46-35
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE DAGERAAD 0-3 / 1-6 / 8-27
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE VALK KTC DEN BREMT 2-1 / 4-2 / 20-13
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule M - 4 wo 15/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE VALK 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE LUSTHOVEN KTC DEN BREMT 2-1 / 4-3 / 34-30
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 3 zo 12/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. BLAUWE REGEN 4-2 / 10-5 / 77-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. WESTERLO KTC DEN BREMT 4-2 / 9-4 / 61-56
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 3 zo 12/05/2019 KTC DEN BREMT KASTELSE TENNISCLUB 2-1 / 4-2 / 17-13
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 22-27
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 3 za 11/05/2019 KTC DEN BREMT ESSENSE T.C. INTER 1-5 / 3-10 / 40-66
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. BRABO A KTC DEN BREMT A 3-3 / 7-7 / 65-66
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE B KTC DEN BREMT B 1-5 / 3-10 / 41-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule E - 3 za 11/05/2019 KTC DEN BREMT K. SCHELLE SPORT 3-3 / 6-7 / 60-58
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 3 za 11/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 18-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 I.S.C. T.C. KTC DEN BREMT 0-3 / 1-6 / 14-25
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. SPORTIVA KTC DEN BREMT 3-0 / 6-0 / 37-14
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 3 wo 08/05/2019 KTC DEN BREMT KONINKLIJKE RUA T.C. 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 3 wo 08/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule M - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE KIEVIT KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 10-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 3 wo 08/05/2019 KTC DEN BREMT TC OASE 2-1 / 4-3 / 37-33
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. TER LINDEN KTC DEN BREMT 6-0 / 12-1 / 78-29
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 2 zo 05/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. MOLENBOS 1-5 / 4-11 / 61-80
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 2 zo 05/05/2019 T.C. MOL KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 2 zo 05/05/2019 KTC DEN BREMT T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-2 / 2-4 / 27-31
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 2 za 04/05/2019 T.C. TEN HOEVE KTC DEN BREMT 1-5 / 5-11 / 66-90
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 2 za 04/05/2019 KTC DEN BREMT A T.C. DEN OTTER A 1-5 / 3-11 / 51-71
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 2 za 04/05/2019 KTC DEN BREMT B DE KLINKAERT A 3-3 / 6-6 / 53-46
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. RAFFIC II KTC DEN BREMT 4-2 / 9-5 / 73-58
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 2 za 04/05/2019 KTC DEN BREMT TURNHOUTSE T.V. 1-2 / 2-5 / 24-32
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-2 / 3-5 / 16-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 2 wo 01/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 10-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE VRIJHEID KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 2 wo 01/05/2019 PLAY & SPORT KTC DEN BREMT 1-2 / 2-5 / 13-23
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. BRABO KTC DEN BREMT 2-1 / 4-2 / 26-26
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 1 zo 28/04/2019 KTC DEN BREMT T.C. GYM OLYMPIADE 2-4 / 6-8 / 60-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE RAKKET KTC DEN BREMT 3-3 / 9-6 / 73-54
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule F - 1 zo 28/04/2019 KTC DEN BREMT G.T. TESSENDERLO 3-0 / 6-0 / 24-13
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 1 zo 28/04/2019 TURNHOUTSE T.V. KTC DEN BREMT 2-1 / 4-4 / 35-42
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 1 za 27/04/2019 KTC DEN BREMT TURNHOUTSE T.V. 2-4 / 4-9 / 61-76
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 1 za 27/04/2019 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A KTC DEN BREMT A 3-3 / 6-6 / 54-56
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. ROZENHOF A KTC DEN BREMT B 6-0 / 12-1 / 80-34
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule E - 1 za 27/04/2019 KTC DEN BREMT T.C. DEN OTTER 1-5 / 4-11 / 62-79
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DE BEMPDEKENS KTC DEN BREMT 1-2 / 2-5 / 15-40
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 1 wo 24/04/2019 KTC DEN BREMT T.C. GYM OLYMPIADE 2-1 / 4-2 / 21-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule L - 1 wo 24/04/2019 KTC DEN BREMT T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-0 / 6-1 / 24-14
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 9-36
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 4 za 22/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA KTC DEN BREMT
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 2
225-460
poule B - 5 za 29/06/2019 KTC DEN BREMT CLUB JUSTINE HENIN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 3
76-140
poule D - 5 za 25/05/2019 KTC DEN BREMT A T.C. FOREST HILLS A 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule B - 4 wo 15/05/2019 KTC DEN BREMT T.C. BLAUWE REGEN 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule M - 2 wo 01/05/2019 KTC DEN BREMT PLAY & SPORT 3-0 / 6-0 / 36-0