Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule E 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 A - Poule G 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 B - Poule J 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 - Poule K 4
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500 A - Poule E 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500 B - Poule F 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 750 - Poule C 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100 - Poule E 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 1 zo 05/07/2020 WAREGEM TENNIS CLUB K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. DE KODDAERT WAREGEM TENNIS CLUB 2-1 / 5-3 / 26-24
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule E - 2 zo 08/03/2020 T.C. MERELBEKE A WAREGEM TENNIS CLUB A 1-5 / 1-5 / 33-50
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule F - 2 zo 08/03/2020 RECREAN PADEL A WAREGEM TENNIS CLUB B 1-5 / 1-5 / 35-53
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 750
-
poule C - 2 zo 08/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB PADEL WAASLAND 3-3 / 7-7 / 70-74
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule E - 2 zo 08/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB KON. DEINZE T.C. 1-5 / 1-5 / 24-48
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule G - 2 za 07/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB A TC RUMBEKE A 2-4 / 2-4 / 35-49
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule J - 2 za 07/03/2020 PADEL 4U2 GENT E WAREGEM TENNIS CLUB B 3-3 / 3-3 / 39-41
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule K - 2 za 07/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. DE PINTE 3-3 / 3-3 / 42-35
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule E - 1 zo 16/02/2020 ARENAL WAREGEM A WAREGEM TENNIS CLUB A 3-3 / 3-3 / 42-36
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule F - 1 zo 16/02/2020 WAREGEM TENNIS CLUB B T.C. LIERDE A 4-2 / 4-2 / 40-38
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 750
-
poule C - 1 zo 16/02/2020 TENNISCLUB CHALET RADAR WAREGEM TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 70-58
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule G - 1 za 15/02/2020 ARENAL WAREGEM B WAREGEM TENNIS CLUB A 1-5 / 1-5 / 21-52
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule J - 1 za 15/02/2020 ARENAL WAREGEM A WAREGEM TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 26-39
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule K - 1 za 15/02/2020 KON. DEINZE T.C. WAREGEM TENNIS CLUB
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule G - 3 za 14/03/2020 K.T.C. ST. GEORGES A WAREGEM TENNIS CLUB A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule J - 3 za 14/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB B KON. DEINZE T.C. C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule K - 3 za 14/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB PADEL 4U2 GENT
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule E - 3 zo 15/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB A PADEL 4U2 GENT A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule F - 3 zo 15/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB B PADEL 4U2 GENT C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 750
-
poule C - 3 zo 15/03/2020 THERMAE SPORTS MERCHTEM WAREGEM TENNIS CLUB
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule E - 3 zo 15/03/2020 K.G.T.C. ZWEVEGEM WAREGEM TENNIS CLUB
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule G - 4 za 21/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB A VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule J - 4 za 21/03/2020 T.C. FOR EVER B WAREGEM TENNIS CLUB B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule K - 4 za 21/03/2020 T.C. FOR EVER WAREGEM TENNIS CLUB
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule E - 4 zo 22/03/2020 T.C. FOR EVER A WAREGEM TENNIS CLUB A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule F - 4 zo 22/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB B TENNISCLUB CHALET RADAR A
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule E - 4 zo 22/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. FOR EVER
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule G - 5 za 28/03/2020 PADEL CLUB ROESELARE D WAREGEM TENNIS CLUB A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule J - 5 za 28/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB B T.C. DE PINTE A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule K - 5 za 28/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB TENNISCLUB PARK RONSE
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule E - 5 zo 29/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB A KON. DEINZE T.C. A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule F - 5 zo 29/03/2020 TENNISCLUB PARK RONSE B WAREGEM TENNIS CLUB B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 750
-
poule C - 5 zo 29/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB KON. DEINZE T.C.
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule E - 5 zo 29/03/2020 KON. DEINZE T.C. WAREGEM TENNIS CLUB
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 2 zo 12/07/2020 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. ST-MICHIELS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 3 za 18/07/2020 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. ST-MICHIELS
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 3 zo 19/07/2020 T.C. BOSTERHOUT WAREGEM TENNIS CLUB
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. DE MOTE WAREGEM TENNIS CLUB
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 4 zo 26/07/2020 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. WAREGEM GAVER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 5 za 01/08/2020 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. WAREGEM GAVER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 5 zo 02/08/2020 T.C. DE MOTE WAREGEM TENNIS CLUB