Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7 20-25 Poule A 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2 80-140
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2 80-140 Poule A 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4 20-35 Poule D 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 65-95 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 20-25 Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 20-25 Poule D 6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3 10-10 Poule G 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 10-10 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 10-10 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 2 10-20 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 10-10 Poule G 6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 10-40 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U13 2 10-40 Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 10-10 Poule D 3
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 3 85-120 Poule I 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 3
85-120
poule I - 4 zo 16/09/2018 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. MADISON 0-4 / 0-8 / 20-48
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 3
85-120
poule I - 3 zo 09/09/2018 T.C. MADISON T.C. SPORTINA 2-2 / 5-5 / 55-43
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 3
85-120
poule I - 2 zo 02/09/2018 T.C. WACHTEBEKE T.C. MADISON 1-3 / 2-6 / 26-46
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U13 2
10-40
Finale za 01/09/2018 T.C. MADISON T.C. GYM OLYMPIADE 2-1 / 5-3 / 38-35
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U13 2
10-40
1/2 Finale wo 29/08/2018 T.C. MADISON T.C. KORTEMARK 2-0 / 4-1 / 29-22
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 3
85-120
poule I - 1 zo 26/08/2018 T.C. MADISON T.C. REINAERT 2-2 / 6-5 / 59-54
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U13 2
10-40
1/4 Finale za 25/08/2018 T.C. PANORAMA T.C. MADISON 0-3 / 0-6 / 19-38
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
1/2 Finale wo 06/06/2018 T.C. RACSO T.C. MADISON 3-0 / 6-2 / 25-19
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
1/4 Finale zo 03/06/2018 T.C. BECKHAND T.C. MADISON 6-0 / 12-0 / 72-31
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
1/8 Finale zo 03/06/2018 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A T.C. MADISON A 3-3 / 7-6 / 58-51
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule A - 5 wo 30/05/2018 T.C. EEKLO T.C. MADISON 0-3 / 1-6 / 15-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule B - 5 zo 27/05/2018 T.C. MADISON T.C. LIERDE 2-4 / 4-8 / 42-57
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
10-40
poule (ER) A - 5 za 26/05/2018 T.C. MADISON TENNISCLUB ZOMERGEM 3-0 / 6-1 / 41-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule C - 5 wo 23/05/2018 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN T.C. MADISON 2-1 / 4-2 / 16-12
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule A - 4 wo 23/05/2018 T.C. MADISON T.C. TOBIAS 2-1 / 4-4 / 27-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule G - 5 wo 23/05/2018 T.C. MADISON KON. DEINZE T.C. 1-2 / 2-4 / 13-18
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2
80-140
poule (ER) A - 5 zo 20/05/2018 T.C. MADISON T.C. WACHTEBEKE 3-3 / 7-7 / 65-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule B - 4 zo 20/05/2018 TC VELINA T.C. MADISON 2-4 / 6-8 / 62-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule F - 5 zo 20/05/2018 T.C. MADISON A T.C. OUDENAARDE A 6-0 / 12-0 / 72-11
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule D - 5 zo 20/05/2018 T.C. MADISON B T.C. HOF TER BURST B 2-4 / 4-9 / 60-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. MADISON HAAGSE TENNISHOEK 0-6 / 0-12 / 23-74
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
1/8 Finale za 19/05/2018 T.C. RACSO T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
10-40
poule (ER) A - 4 za 19/05/2018 T.C. RACSO T.C. MADISON 1-2 / 2-4 / 25-27
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule G - 5 wo 16/05/2018 T.C. MADISON KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 0-3 / 0-6 / 1-24
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2
80-140
poule (ER) A - 4 zo 13/05/2018 T.C. EVERGEM T.C. MADISON 5-1 / 10-2 / 69-33
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule D - 3 zo 13/05/2018 T.C. MADISON T.C. 2001 0-6 / 2-12 / 33-81
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule B - 3 zo 13/05/2018 T.C. MADISON T.C. HOF TER BURST 5-1 / 11-2 / 73-35
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule F - 4 zo 13/05/2018 RACING WETTEREN A T.C. MADISON A 2-4 / 5-8 / 45-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule D - 4 zo 13/05/2018 TS KENTA C T.C. MADISON B 6-0 / 12-0 / 72-21
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule A - 4 za 12/05/2018 VZW TC STERRENBOS T.C. MADISON 4-2 / 8-5 / 60-59
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule B - 5 za 12/05/2018 T.C. MADISON T.C. REINAERT 2-1 / 4-2 / 28-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
10-40
poule (ER) A - 3 za 12/05/2018 T.C. MADISON GANTOISE 3-0 / 6-0 / 36-1
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule B - 4 do 10/05/2018 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN T.C. MADISON 0-3 / 1-6 / 22-41
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule D - 4 do 10/05/2018 T.C. RACSO T.C. MADISON 2-1 / 4-2 / 31-15
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule G - 4 wo 09/05/2018 GANTOISE T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule C - 4 wo 09/05/2018 T.C. MADISON V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-1 / 4-2 / 19-10
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule A - 3 wo 09/05/2018 T.C. RACSO T.C. MADISON 1-2 / 3-4 / 19-21
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule G - 4 wo 09/05/2018 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 24-7
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2
80-140
poule (ER) A - 3 zo 06/05/2018 T.C. MADISON T.C. KOKSIJDE 2-4 / 5-8 / 49-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule D - 2 zo 06/05/2018 T.C. DENDERLEEUW T.C. MADISON 4-2 / 9-4 / 67-42
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule F - 3 zo 06/05/2018 T.C. MADISON A T.C. RESSCHEBEKE A 4-2 / 9-4 / 68-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule D - 3 zo 06/05/2018 T.C. MADISON B TC VELINA A 0-6 / 0-12 / 22-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. MADISON T.C. MOERBEKE 0-6 / 0-12 / 22-74
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. MADISON T.C. HOF TER BURST 2-1 / 5-3 / 45-34
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule D - 3 za 05/05/2018 T.C. REINAERT T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 37-9
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule G - 3 wo 02/05/2018 T.C. MADISON T.H.C. INDIANA 2-1 / 4-2 / 16-11
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule C - 3 wo 02/05/2018 T.C. ELEVEN T.C. MADISON 2-1 / 4-2 / 19-12
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule A - 2 wo 02/05/2018 T.C. MADISON TENNIS 'T BROEKSKEN 2-1 / 4-2 / 21-15
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule G - 3 wo 02/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 24-7
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2
80-140
poule (ER) A - 2 zo 29/04/2018 T.C. RESSCHEBEKE T.C. MADISON 3-3 / 6-6 / 52-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule D - 1 zo 29/04/2018 T.C. MADISON T.C. BORLUUT 4-2 / 8-4 / 58-47
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
65-95
poule B - 1 zo 29/04/2018 T.C. RESSCHEBEKE T.C. MADISON 3-3 / 8-7 / 78-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule F - 2 zo 29/04/2018 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A T.C. MADISON A 5-1 / 11-2 / 75-41
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. SPORTINA T.C. MADISON 6-0 / 12-0 / 75-34
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule B - 2 za 28/04/2018 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
10-40
poule (ER) A - 1 za 28/04/2018 T.C. TOBIAS T.C. MADISON 0-3 / 1-6 / 21-40
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule D - 2 za 28/04/2018 T.C. MADISON T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule C - 2 wo 25/04/2018 T.C. MADISON T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 1-2 / 2-5 / 14-22
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule A - 1 wo 25/04/2018 T.C. BECKHAND T.C. MADISON 3-0 / 6-2 / 29-22
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule G - 2 wo 25/04/2018 T.C. MADISON T.C. WITTE KAPROENEN 1-2 / 2-5 / 11-21
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2
80-140
poule (ER) A - 1 zo 22/04/2018 T.C. MADISON T.C. PLAYERS 2-4 / 4-8 / 49-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule F - 1 zo 22/04/2018 T.C. MADISON A T.C. ZOTTEGEM A 3-3 / 8-7 / 73-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule D - 1 zo 22/04/2018 HAAGSE TENNISHOEK B T.C. MADISON B 4-2 / 9-4 / 72-42
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. 2001 T.C. MADISON 4-2 / 9-4 / 64-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. MADISON T.C. TOPSPIN 2-1 / 4-2 / 37-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule D - 1 za 21/04/2018 T.C. STEKENE T.C. MADISON 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule G - 1 wo 18/04/2018 T.C. TOPSPIN T.C. MADISON 1-2 / 3-4 / 19-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule G - 1 wo 18/04/2018 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 24-7
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule D - 4 zo 20/05/2018 T.C. 'T LOBBEKE T.C. MADISON 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule D - 2 zo 29/04/2018 VZW TC STERRENBOS B T.C. MADISON B 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule D - 5 za 12/05/2018 T.C. MADISON T.C. DENDERLEEUW 3-0 / 6-0 / 36-0