Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 1 271-340
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 1 271-340 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 3 141-200 Poule A 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95 Poule B 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2 76-140 Poule B 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3 36-75 Poule B 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4 12-35 Poule B 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5 12-20 Poule C 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6 91-140 Poule A 7
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule D 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule B 1
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule E 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 C 12-25 Poule G 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2 141-210 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3 A 76-140 Poule B 1
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3 B 76-140 Poule C 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35 Poule E 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20 Poule A 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2 41-80 Poule A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule G 6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 2 2-35 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 2-20 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 A 6-30 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 B 6-30 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 A 2-6 Poule I 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 B 2-6 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule F 6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 2-35 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule G 5
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2 6-50 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
1/4 Finale za 25/05/2019 T.C. PLAYERS B T.C. REINAERT A 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule G - 5 wo 22/05/2019 T.C. PLAYERS TENNISCLUB PARK RONSE 2-1 / 4-2 / 17-10
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 2 wo 22/05/2019 T.C. NOBEL T.C. PLAYERS 2-1 / 4-3 / 21-17
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule A - 3 wo 22/05/2019 T.C. PLAYERS TENNISCLUB PARK RONSE 0-3 / 2-6 / 17-28
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 T.C. DEN BRUEL A T.C. PLAYERS A 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 5 wo 22/05/2019 T.C. TOPSPIN A T.C. PLAYERS B 0-3 / 0-6 / 6-24
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. SPORTINA 3-3 / 6-7 / 53-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. TOBIAS T.C. PLAYERS 4-2 / 8-6 / 70-62
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. ELEVEN 3-3 / 7-7 / 68-62
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. 78 0-6 / 1-12 / 38-79
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. PLAYERS GANTOISE 2-7 / 6-14 / 60-109
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 4 zo 19/05/2019 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A T.C. PLAYERS A 3-3 / 6-7 / 54-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 4 zo 19/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN A T.C. PLAYERS B 6-0 / 12-0 / 73-20
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 4 zo 19/05/2019 T.C. PLAYERS C T.C. OUDENAARDE B 1-5 / 2-11 / 35-76
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 1
271-340
poule (ER) A - 3 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS TENNISCLUB PARK RONSE 3-3 / 8-7 / 82-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 3 za 18/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. PLAYERS 3-3 / 8-7 / 70-72
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. RACSO 1-5 / 6-10 / 69-81
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS TC VELINA 1-5 / 5-10 / 61-79
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS A V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 5-1 / 10-2 / 67-38
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. STEKENE A T.C. PLAYERS B 3-3 / 6-8 / 54-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. TOPSPIN T.C. PLAYERS 6-0 / 12-1 / 76-23
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 5-1 / 11-4 / 84-55
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 5 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. MERELBEKE 2-1 / 4-2 / 31-21
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 5 za 18/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE A T.C. PLAYERS A 1-2 / 3-4 / 27-34
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 5 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 2-5 / 29-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 5 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. EEKLO 1-2 / 2-4 / 21-28
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 4 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. DE ZILVEREN KLOMP 0-3 / 1-6 / 24-41
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 5 za 18/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN T.C. PLAYERS 0-3 / 1-6 / 22-41
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule G - 4 wo 15/05/2019 T.C. TOPSPIN T.C. PLAYERS 2-1 / 4-2 / 21-11
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 4 wo 15/05/2019 T.C. PLAYERS A KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 4 wo 15/05/2019 T.C. PLAYERS B T.C. MADISON A 1-2 / 4-4 / 21-20
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-5 / 2-11 / 36-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. DENDERLEEUW 4-2 / 8-5 / 69-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. DEN BRUEL 3-3 / 7-7 / 65-56
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 T.C. HERZELE T.C. PLAYERS 8-1 / 16-2 / 103-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. MADISON T.C. PLAYERS 5-1 / 10-2 / 65-39
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC VELINA A T.C. PLAYERS A 3-3 / 6-7 / 52-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 3 zo 12/05/2019 T.C. ZAFFELARE A T.C. PLAYERS B 5-1 / 11-2 / 75-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 3 zo 12/05/2019 VZW TC STERRENBOS A T.C. PLAYERS C 4-2 / 8-6 / 72-72
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 1
271-340
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 TC VELINA T.C. PLAYERS 4-2 / 8-5 / 62-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. ZOTTEGEM 5-1 / 11-3 / 79-46
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 3 za 11/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. PLAYERS 5-1 / 10-3 / 74-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. HAMME A T.C. PLAYERS A 1-5 / 2-11 / 43-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. PLAYERS B RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 4-2 / 8-5 / 73-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. PLAYERS VZW TC STERRENBOS 5-1 / 10-4 / 80-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule A - 3 za 11/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. PLAYERS 5-1 / 10-2 / 65-28
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 4 za 11/05/2019 G.T.C. GAVERE T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. PLAYERS A T.C. MADISON A 2-1 / 4-2 / 33-22
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 4 za 11/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE B T.C. PLAYERS B 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 4 za 11/05/2019 T.C. EEKLO T.C. PLAYERS 3-0 / 6-2 / 42-31
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 4 za 11/05/2019 T.C. HERZELE T.C. PLAYERS 3-0 / 6-1 / 41-23
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 3 za 11/05/2019 T.C. DE ZILVEREN KLOMP T.C. PLAYERS 2-1 / 4-3 / 29-39
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 4 za 11/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. 'T LOBBEKE 3-0 / 6-0 / 37-13
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule G - 3 wo 08/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. PLAYERS 2-1 / 4-4 / 23-22
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 2
2-35
poule (ER) A - 1 wo 08/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. NOBEL 0-3 / 3-6 / 23-32
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 3 wo 08/05/2019 T.C. PLAYERS B T.H.C. INDIANA B 2-1 / 4-2 / 18-13
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule B - 2 zo 05/05/2019 TC VELINA T.C. PLAYERS 3-3 / 7-6 / 56-56
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. 'T LOBBEKE T.C. PLAYERS 5-1 / 11-2 / 66-44
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. SOKS T.C. PLAYERS 3-3 / 6-6 / 57-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. 'T LOBBEKE 1-8 / 3-16 / 60-105
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. DENDERLEEUW 0-6 / 0-12 / 46-76
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. PLAYERS A T.C. ZOTTEGEM A 6-0 / 12-1 / 77-26
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.C. PLAYERS B T.C. RACSO A 0-6 / 1-12 / 32-77
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 2 zo 05/05/2019 T.C. PLAYERS C T.C. 'T LOBBEKE B 1-5 / 3-10 / 38-71
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 1
271-340
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. TOPSPIN 4-2 / 8-6 / 59-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. ERTVELDE 0-6 / 0-12 / 24-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 1 za 04/05/2019 KON. DEINZE T.C. T.C. PLAYERS 3-3 / 6-7 / 54-54
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. PLAYERS A T.C. MOERBEKE A 4-2 / 8-5 / 66-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. FOR EVER A T.C. PLAYERS B 5-1 / 10-3 / 71-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 2 za 04/05/2019 T.C. EEKLO T.C. PLAYERS 6-0 / 12-0 / 73-23
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. ELEVEN 2-4 / 7-9 / 75-69
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. ELEVEN T.C. PLAYERS 2-1 / 4-3 / 38-33
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 3 za 04/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN A T.C. PLAYERS A 1-2 / 3-4 / 27-29
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. PLAYERS B T.C. 'T LOBBEKE A 3-0 / 6-1 / 40-16
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 3 za 04/05/2019 T.C. MERELBEKE T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 3 za 04/05/2019 T.C. PLAYERS TC VELINA 2-1 / 4-3 / 32-33
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 2 za 04/05/2019 T.C. PLAYERS TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-1 / 4-2 / 30-15
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 3 za 04/05/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 36-16
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. MERELBEKE 1-2 / 2-5 / 15-23
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule A - 1 wo 01/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. PLAYERS 2-1 / 5-3 / 27-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. PLAYERS A T.C. DE PINTE B 3-0 / 6-1 / 43-23
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. TOBIAS A T.C. PLAYERS B 1-2 / 2-4 / 28-28
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 2 wo 01/05/2019 T.C. BECKHAND A T.C. PLAYERS A 0-3 / 1-6 / 17-27
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. MERELBEKE B T.C. PLAYERS B 2-1 / 4-2 / 18-9
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. PLAYERS TENNISCLUB PARK RONSE 0-3 / 0-6 / 15-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. PLAYERS TENNISCLUB PARK RONSE 2-1 / 4-4 / 37-35
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. PLAYERS KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 5-1 / 10-2 / 66-36
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 1 zo 28/04/2019 TS KENTA T.C. PLAYERS 1-5 / 3-10 / 38-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. PLAYERS V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-5 / 4-10 / 57-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. PLAYERS TS KENTA 5-1 / 11-3 / 80-45
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE T.C. PLAYERS 8-1 / 17-2 / 103-32
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. PLAYERS 4-2 / 9-5 / 69-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. ELEVEN A T.C. PLAYERS A 2-4 / 7-8 / 61-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. HOF TER BURST A T.C. PLAYERS B 4-2 / 8-4 / 66-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 1 zo 28/04/2019 T.C. LIERDE A T.C. PLAYERS C 2-4 / 5-9 / 62-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. PLAYERS A T.C. DENDERLEEUW A 4-2 / 9-5 / 68-45
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule C - 1 za 27/04/2019 KON. DEINZE T.C. A T.C. PLAYERS B 2-4 / 6-10 / 59-76
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 1 za 27/04/2019 TENNIS 2000 T.C. PLAYERS 5-1 / 10-2 / 66-32
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. FAIR PLAY T.C. PLAYERS 5-1 / 10-3 / 75-53
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. TOPSPIN T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. PLAYERS B T.C. HOF TER BURST A 3-0 / 6-0 / 36-17
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 1 za 27/04/2019 TC VELINA T.C. PLAYERS 0-3 / 1-6 / 25-41
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 1 za 27/04/2019 T.C. BECKHAND T.C. PLAYERS 1-2 / 3-4 / 27-33
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule G - 1 wo 24/04/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. PLAYERS 3-0 / 6-1 / 26-10
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 T.C. PLAYERS A TENNISCLUB PARK RONSE B 1-2 / 2-4 / 12-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 1 wo 24/04/2019 T.C. PLAYERS B T.C. ELEVEN A 2-1 / 4-3 / 20-16
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 1
271-340
poule (ER) A - 4 za 25/05/2019 T.C. FOR EVER T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. DEN BRUEL
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. SOKS T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. REINAERT A T.C. PLAYERS A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. PLAYERS B T.C. DE ZILVEREN KLOMP A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. PLAYERS KON. DEINZE T.C.
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. BRAKEL T.C. PLAYERS
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
1/4 Finale za 25/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. PLAYERS
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
1/4 Finale za 25/05/2019 T.C. PLAYERS A T.C. TOPSPIN A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 5 za 25/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. PLAYERS
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
1/4 Finale za 25/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. MERELBEKE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
12-35
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. EEKLO T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. MERELBEKE T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. PLAYERS G.T.C. GAVERE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. PLAYERS A T.C. HAMME A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. PLAYERS B BEVERSE T.C. A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule G - 5 zo 26/05/2019 G.T.C. GAVERE B T.C. PLAYERS C
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule A - 4 wo 29/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. PLAYERS
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 1
271-340
poule (ER) A - 5 za 01/06/2019 T.C. PLAYERS T.C. DE KODDAERT
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 3
141-200
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. STEKENE T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. PLAYERS T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
41-80
poule (ER) A - 1 di 04/06/2019 T.C. PLAYERS KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule A - 5 wo 05/06/2019 T.C. PLAYERS T.C. MERELBEKE
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 1
271-340
poule (ER) A - 6 za 08/06/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 T.C. PLAYERS TENNISCLUB LATEM DEURLE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
41-80
poule (ER) A - 2 di 11/06/2019 T.C. PLAYERS TENNISCLUB LATEM DEURLE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
41-80
poule (ER) A - 3 di 18/06/2019 TC VELINA T.C. PLAYERS
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. OUDENAARDE 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. REINAERT T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule F - 4 za 18/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. RACSO 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule F - 3 za 11/05/2019 T.C. MADISON T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. PLAYERS T.C. MERELBEKE 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule F - 1 za 27/04/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 36-0