Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2 205-270
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 2 205-270 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6 A 30-60 Poule B Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 6 30-60 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6 B 30-60 Poule G 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2 80-140
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2 80-140 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4 20-35 Poule A 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5 20-20 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 205-270 Poule B 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 A 30-60 Poule E 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 B 30-60 Poule F 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 20-25 Poule G 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 20-25 Poule I 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4 A 40-75 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4 B 40-75 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 2 80-140
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 45 2 80-140 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2 10-10 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 10-10 Poule A 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 10-10 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1 10-230 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 10-10 Poule G 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 10-25 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 10-10 Poule F 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 10-10 Poule C Finale Finale
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1 165-200 Poule D 5
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4 45-80 Poule W 3
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 A 20-40 Poule N 1
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 B 20-40 Poule M 3
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 C 20-40 Poule P 5
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 D 20-40 Poule O 3
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 6 A 20-20 Poule R 2
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 6 B 20-20 Poule T 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule D - 5 zo 23/09/2018 T.C. PLAYERS T.C. MERELBEKE 0-4 / 0-8 / 23-48
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule W - 5 zo 23/09/2018 T.C. PLAYERS TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 1-3 / 2-7 / 42-52
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule N - 5 zo 23/09/2018 TC VELINA A T.C. PLAYERS A 1-3 / 2-6 / 29-40
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule M - 5 zo 23/09/2018 T.C. PLAYERS B T.C. RESSCHEBEKE A 1-3 / 2-6 / 25-45
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule P - 5 zo 23/09/2018 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B T.C. PLAYERS C 2-2 / 5-4 / 48-38
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule O - 5 zo 23/09/2018 TENNISCLUB PARK RONSE A T.C. PLAYERS D 4-0 / 8-0 / 51-34
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 6
20-20
poule T - 5 zo 23/09/2018 T.C. PLAYERS B TENNISCLUB PARK RONSE A 4-0 / 8-0 / 50-24
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule D - 4 zo 16/09/2018 RUISBROEKSE T.C. T.C. PLAYERS 3-1 / 7-3 / 55-42
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule N - 4 zo 16/09/2018 T.C. PLAYERS A T.C. PAJOTTENLAND A 3-1 / 6-2 / 38-27
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule P - 4 zo 16/09/2018 T.C. PLAYERS C T.C. DENDERLEEUW A 0-4 / 1-8 / 32-54
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule O - 4 zo 16/09/2018 T.C. PLAYERS D T.C. BRAKEL A 4-0 / 8-0 / 48-18
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 6
20-20
poule T - 4 zo 16/09/2018 TC VELINA A T.C. PLAYERS B 0-4 / 0-8 / 22-49
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule D - 3 zo 09/09/2018 T.C. PLAYERS TS KENTA 0-4 / 2-8 / 36-57
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule W - 3 zo 09/09/2018 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF T.C. PLAYERS 2-2 / 5-5 / 47-55
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule M - 3 zo 09/09/2018 T.C. SPORTINA A T.C. PLAYERS B 1-3 / 2-7 / 30-51
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 6
20-20
poule R - 3 zo 09/09/2018 T.C. PLAYERS A HAAGSE TENNISHOEK A 3-1 / 6-2 / 43-21
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule W - 2 zo 02/09/2018 T.C. PLAYERS T.C. RESSCHEBEKE 2-2 / 5-5 / 49-47
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule N - 2 zo 02/09/2018 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A T.C. PLAYERS A 0-4 / 1-8 / 27-53
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule M - 2 zo 02/09/2018 T.C. PLAYERS B TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 2-2 / 5-4 / 40-37
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule P - 2 zo 02/09/2018 T.C. ZOTTEGEM A T.C. PLAYERS C 4-0 / 8-0 / 49-23
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule O - 2 zo 02/09/2018 T.C. DENDERLEEUW B T.C. PLAYERS D 2-2 / 5-4 / 50-46
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 6
20-20
poule R - 2 zo 02/09/2018 T.C. FOR EVER A T.C. PLAYERS A 3-1 / 6-2 / 45-31
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DAMES 6
30-60
1/8 Finale za 01/09/2018 T.C. DE RAKKET T.C. PLAYERS 4-2 / 9-4 / 66-50
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule D - 1 zo 26/08/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. PLAYERS 3-1 / 7-2 / 52-32
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule W - 1 zo 26/08/2018 SOLLENBEEMD T.C. HALLE T.C. PLAYERS 1-3 / 3-6 / 39-47
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule N - 1 zo 26/08/2018 T.C. PLAYERS A TENNISCLUB PARK RONSE B 0-4 / 0-8 / 19-49
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule M - 1 zo 26/08/2018 T.C. OUDENAARDE B T.C. PLAYERS B 2-2 / 4-4 / 45-34
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule P - 1 zo 26/08/2018 T.C. PLAYERS C T.C. OUDENAARDE C 0-4 / 0-8 / 16-48
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule O - 1 zo 26/08/2018 T.C. PLAYERS D T.C. OUDENAARDE A 2-2 / 5-4 / 47-41
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
Finale za 23/06/2018 T.C. PLAYERS A T.C. MERELBEKE B 3-3 / 7-7 / 71-69
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
Finale za 23/06/2018 T.C. PLAYERS T.C. REINAERT 1-2 / 3-4 / 32-33
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
1/2 Finale zo 17/06/2018 T.C. DE ZILVEREN KLOMP T.C. PLAYERS 4-2 / 9-5 / 66-47
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/2 Finale zo 17/06/2018 T.C. PLAYERS B T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 3-3 / 6-7 / 58-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
1/2 Finale za 16/06/2018 T.C. PLAYERS A R.T.C. ST. NIKLAAS A 3-1 / 7-2 / 51-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
10-10
1/2 Finale wo 13/06/2018 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
1/4 Finale wo 13/06/2018 T.C. PLAYERS T.H.C. INDIANA 1-2 / 3-5 / 20-28
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/4 Finale zo 10/06/2018 HAAGSE TENNISHOEK A T.C. PLAYERS A 4-2 / 10-4 / 73-47
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/4 Finale zo 10/06/2018 T.C. PLAYERS B T.C. EEKLO B 4-2 / 9-5 / 71-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. RACSO A T.C. PLAYERS A 3-3 / 7-7 / 66-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
1/2 Finale za 09/06/2018 G.T.C. GAVERE A T.C. PLAYERS A 4-2 / 9-6 / 75-66
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
1/8 Finale wo 06/06/2018 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. PLAYERS 0-3 / 2-6 / 16-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
poule B - 4 zo 03/06/2018 TS KENTA T.C. PLAYERS 2-4 / 4-8 / 39-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/8 Finale zo 03/06/2018 T.C. PLAYERS A T.C. JOINT A 6-0 / 12-1 / 73-32
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/8 Finale zo 03/06/2018 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A T.C. PLAYERS B 2-4 / 5-8 / 53-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. HOF TER BURST C T.C. PLAYERS A 2-4 / 7-8 / 69-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
1/4 Finale za 02/06/2018 RACING WETTEREN A T.C. PLAYERS A 1-5 / 4-11 / 67-86
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
10-230
1/2 Finale za 02/06/2018 T.C. PLAYERS T.C. BLAUWE REGEN 1-2 / 2-4 / 14-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
1/2 Finale za 02/06/2018 T.C. DE ZILVEREN KLOMP T.C. PLAYERS 1-2 / 4-4 / 35-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule A - 5 wo 30/05/2018 T.C. RACSO T.C. PLAYERS 2-1 / 4-2 / 21-17
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
1/8 Finale wo 30/05/2018 T.C. NOBEL T.C. PLAYERS 2-1 / 4-2 / 21-17
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
1/16 Finale wo 30/05/2018 T.C. PLAYERS TENNIS 'T BROEKSKEN 3-0 / 6-0 / 24-10
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule A - 5 zo 27/05/2018 KON. DEINZE T.C. T.C. PLAYERS 6-0 / 12-1 / 72-35
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
poule B - 3 zo 27/05/2018 T.C. PLAYERS TENNIS 'T BROEKSKEN 5-1 / 10-4 / 80-45
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 2
205-270
1/2 Finale za 26/05/2018 T.C. KORTEMARK T.C. PLAYERS 3-3 / 8-6 / 67-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
1/8 Finale za 26/05/2018 T.C. PLAYERS A T.C. RACSO B 4-2 / 8-5 / 57-57
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
10-230
1/4 Finale za 26/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. GRAND SLAM TIENEN 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
1/4 Finale za 26/05/2018 T.H.C. INDIANA T.C. PLAYERS 1-2 / 2-5 / 21-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule A - 4 wo 23/05/2018 T.C. PLAYERS TENNISCLUB PARK RONSE 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule A - 5 wo 23/05/2018 T.H.C. INDIANA T.C. PLAYERS 0-3 / 1-6 / 5-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule G - 5 wo 23/05/2018 T.C. PLAYERS TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
1/8 Finale ma 21/05/2018 T.C. PLAYERS VZW TC STERRENBOS 3-0 / 6-0 / 36-13
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2
80-140
poule (ER) A - 5 zo 20/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. EVERGEM 4-2 / 9-6 / 75-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule A - 4 zo 20/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. CHIWAWA 5-1 / 11-4 / 79-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
poule B - 2 zo 20/05/2018 T.C. TOPSPIN T.C. PLAYERS 5-1 / 10-4 / 71-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 5 zo 20/05/2018 T.C. PLAYERS A TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 4-2 / 9-7 / 78-79
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule F - 5 zo 20/05/2018 T.C. PLAYERS B KON. DEINZE T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-16
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule I - 5 zo 20/05/2018 T.C. ZAFFELARE A T.C. PLAYERS B 6-0 / 12-2 / 78-45
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 2
205-270
poule B - 5 za 19/05/2018 T.C. PLAYERS TC VELINA 3-3 / 6-6 / 52-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule B - 5 za 19/05/2018 T.C. PLAYERS A T.C. DE ZILVERBERK A 6-0 / 12-0 / 73-19
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule G - 5 za 19/05/2018 T.C. RESSCHEBEKE A T.C. PLAYERS B 4-2 / 9-6 / 72-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule B - 5 za 19/05/2018 T.C. BECKHAND A T.C. PLAYERS A 0-6 / 3-12 / 56-85
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. PLAYERS B T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 4-2 / 9-5 / 74-55
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
1/8 Finale za 19/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. TOBIAS 0-3 / 1-6 / 24-37
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
10-230
poule B - 5 za 19/05/2018 T.C. PLAYERS KTC DEN BREMT 2-1 / 4-2 / 21-8
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 5 za 19/05/2018 T.C. PLAYERS TC VELINA 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
1/16 Finale za 19/05/2018 T.C. PLAYERS TENNIS 2000 1-2 / 2-5 / 25-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule A - 3 wo 16/05/2018 T.C. DENDERLEEUW T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 2-24
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2
80-140
poule (ER) A - 4 zo 13/05/2018 T.C. KOKSIJDE T.C. PLAYERS 5-1 / 11-4 / 81-43
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule A - 3 zo 13/05/2018 BEVERSE T.C. T.C. PLAYERS 4-2 / 9-4 / 68-39
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
poule B - 1 zo 13/05/2018 T.C. PLAYERS HAAGSE TENNISHOEK 4-2 / 8-4 / 56-44
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule B - 4 zo 13/05/2018 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE T.C. PLAYERS 5-1 / 11-3 / 73-39
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 4 zo 13/05/2018 T.C. EEKLO B T.C. PLAYERS A 2-4 / 4-8 / 47-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule F - 4 zo 13/05/2018 T.C. WITTE KAPROENEN A T.C. PLAYERS B 2-4 / 4-10 / 59-81
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule G - 4 zo 13/05/2018 T.C. TOPSPIN B T.C. PLAYERS A 4-2 / 10-5 / 73-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule I - 4 zo 13/05/2018 T.C. PLAYERS B T.C. BECKHAND A 3-3 / 6-9 / 61-78
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 2
205-270
poule B - 4 za 12/05/2018 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. PLAYERS 0-6 / 1-12 / 26-72
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule B - 4 za 12/05/2018 T.C. HOF TER BURST B T.C. PLAYERS A 1-5 / 2-11 / 39-78
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule G - 4 za 12/05/2018 T.C. PLAYERS B VZW TC STERRENBOS A 1-5 / 4-11 / 58-78
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule B - 4 za 12/05/2018 T.C. PLAYERS A VZW TC STERRENBOS A 4-2 / 9-5 / 79-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. STEKENE A T.C. PLAYERS B 3-3 / 7-7 / 62-63
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule D - 5 za 12/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. OUDENAARDE 2-1 / 4-2 / 30-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule F - 5 za 12/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. OUDENAARDE 3-0 / 6-0 / 36-3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule C - 5 za 12/05/2018 T.C. BECKHAND T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule D - 4 do 10/05/2018 T.C. ZOTTEGEM T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 16-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule F - 4 do 10/05/2018 T.C. RACSO T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 17-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule C - 4 do 10/05/2018 T.C. PLAYERS TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-1 / 4-2 / 27-20
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule A - 2 wo 09/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. STEKENE 2-1 / 4-3 / 19-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule A - 4 wo 09/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. ZAFFELARE 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule G - 4 wo 09/05/2018 KON. DEINZE T.C. T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 2-24
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2
80-140
poule (ER) A - 3 zo 06/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. RESSCHEBEKE 1-5 / 3-11 / 57-77
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule A - 2 zo 06/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 1-5 / 5-10 / 62-77
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule B - 3 zo 06/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. OUDENAARDE 4-2 / 9-6 / 78-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 3 zo 06/05/2018 T.C. FOR EVER A T.C. PLAYERS A 1-5 / 4-10 / 56-70
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule F - 3 zo 06/05/2018 T.C. REINAERT A T.C. PLAYERS B 3-3 / 8-7 / 75-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule G - 3 zo 06/05/2018 T.C. PLAYERS A T.C. 2001 A 3-3 / 6-7 / 56-68
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 2
205-270
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. ZOTTEGEM 5-1 / 10-3 / 68-41
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. PLAYERS A T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 6-0 / 12-0 / 73-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule G - 3 za 05/05/2018 T.C. PLAYERS B R.T.C. ST. NIKLAAS A 3-3 / 6-6 / 51-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule B - 3 za 05/05/2018 O.T.C. ZELE A T.C. PLAYERS A 1-5 / 2-10 / 34-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 3 za 05/05/2018 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A T.C. PLAYERS B 3-3 / 8-7 / 69-64
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 45 2
80-140
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. LOVENDEGEM T.C. PLAYERS 5-1 / 10-3 / 68-53
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule D - 3 za 05/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. BECKHAND 3-0 / 6-1 / 39-22
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
10-230
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. BLAUWE REGEN T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. NOBEL T.C. PLAYERS 2-1 / 4-2 / 32-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule F - 3 za 05/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. MERELBEKE 3-0 / 6-1 / 41-13
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule C - 3 za 05/05/2018 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. PLAYERS 0-3 / 1-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule A - 1 wo 02/05/2018 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. PLAYERS 1-2 / 3-4 / 20-20
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule A - 3 wo 02/05/2018 T.C. PLAYERS TENNIS 'T BROEKSKEN 1-2 / 3-5 / 22-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule G - 3 wo 02/05/2018 T.C. PLAYERS T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 24-7
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2
80-140
poule (ER) A - 2 zo 29/04/2018 T.C. WACHTEBEKE T.C. PLAYERS 3-3 / 6-8 / 63-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule A - 1 zo 29/04/2018 T.C. REINAERT T.C. PLAYERS 0-6 / 3-12 / 45-88
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule B - 2 zo 29/04/2018 TENNIS 'T BROEKSKEN T.C. PLAYERS 4-2 / 9-5 / 72-56
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 2 zo 29/04/2018 T.C. PLAYERS A T.H.C. INDIANA A 6-0 / 12-1 / 81-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule F - 2 zo 29/04/2018 T.C. PLAYERS B T.C. OUDENAARDE A 5-1 / 11-2 / 76-31
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule G - 2 zo 29/04/2018 T.C. DENDERLEEUW C T.C. PLAYERS A 0-6 / 0-12 / 34-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule I - 2 zo 29/04/2018 T.C. MERELBEKE A T.C. PLAYERS B 6-0 / 12-1 / 76-24
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule B - 2 za 28/04/2018 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. PLAYERS A 2-4 / 4-9 / 37-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule G - 2 za 28/04/2018 T.C. FOR EVER B T.C. PLAYERS B 4-2 / 9-5 / 64-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule B - 2 za 28/04/2018 T.C. PLAYERS A T.C. NOBEL A 4-2 / 9-6 / 74-63
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. PLAYERS B T.C. HAMME A 1-5 / 4-10 / 58-75
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 45 2
80-140
poule B - 2 za 28/04/2018 T.C. PLAYERS TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 0-6 / 1-12 / 35-75
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule D - 2 za 28/04/2018 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 11-37
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
10-230
poule B - 2 za 28/04/2018 T.C. PLAYERS T.C. TENNISDEL GENK 2-1 / 4-2 / 17-13
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 2 za 28/04/2018 T.C. PLAYERS T.C. BECKHAND 0-3 / 0-6 / 15-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule F - 2 za 28/04/2018 T.C. DUBBELOO T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule C - 2 za 28/04/2018 T.C. PLAYERS T.K. DE PINTE 2-1 / 4-3 / 30-27
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule A - 2 wo 25/04/2018 T.C. DE ZILVEREN KLOMP T.C. PLAYERS 1-2 / 2-5 / 14-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule G - 2 wo 25/04/2018 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 1-24
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 25 2
80-140
poule (ER) A - 1 zo 22/04/2018 T.C. MADISON T.C. PLAYERS 2-4 / 4-8 / 49-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule B - 1 zo 22/04/2018 T.C. PLAYERS T.C. DENDERLEEUW 0-6 / 0-12 / 26-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 1 zo 22/04/2018 T.K. DE PINTE B T.C. PLAYERS A 0-6 / 2-12 / 37-83
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule F - 1 zo 22/04/2018 T.C. 78 A T.C. PLAYERS B 3-3 / 6-6 / 51-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule G - 1 zo 22/04/2018 T.C. PLAYERS A DE VALLEI C 1-5 / 5-10 / 62-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule I - 1 zo 22/04/2018 T.C. PLAYERS B SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 1-5 / 2-10 / 35-65
SUPRA GEWESTELIJK DAMES 2
205-270
poule B - 1 za 21/04/2018 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. PLAYERS 3-3 / 6-7 / 50-61
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A T.C. PLAYERS A 3-3 / 6-7 / 52-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule G - 1 za 21/04/2018 T.C. PLAYERS B T.C. EVERGEM A 4-2 / 8-6 / 73-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. PLAYERS A T.C. VLASKIA A 2-4 / 7-8 / 71-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. TOPSPIN B T.C. PLAYERS B 1-5 / 3-10 / 46-71
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 45 2
80-140
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. PLAYERS TENNISCLUB ZOMERGEM 1-5 / 2-10 / 41-68
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule D - 1 za 21/04/2018 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. PLAYERS 1-2 / 2-4 / 23-32
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U11 1
10-230
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. PANORAMA T.C. PLAYERS 0-3 / 1-6 / 10-27
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. DE ZILVEREN KLOMP T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 37-18
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule F - 1 za 21/04/2018 T.C. EEKLO T.C. PLAYERS 1-2 / 2-5 / 23-38
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule C - 1 za 21/04/2018 T.C. PLAYERS T.C. STEKENE 2-1 / 4-3 / 31-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule A - 1 wo 18/04/2018 T.C. PLAYERS T.C. EEKLO 3-0 / 6-1 / 27-10
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule G - 1 wo 18/04/2018 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 10-24
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 6
20-20
poule R - 1 zo 26/08/2018 T.C. PLAYERS A T.C. MERELBEKE A 4-0 / 8-0 / 48-0
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 6
20-20
poule T - 3 zo 09/09/2018 T.C. PLAYERS B TENNISCLUB DROGENBOS A 4-0 / 8-0 / 48-0
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 6
20-20
poule T - 1 zo 26/08/2018 T.C. OUDENAARDE A T.C. PLAYERS B 0-4 / 0-8 / 0-48