Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3 145-200 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5 65-95 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 20-25 Poule E 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 20-35 Poule B 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 3 285-360
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 3 285-360 1/4 Finale 1/4 Finale
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3 285-360 Poule A 1
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 145-200 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 20-25 Poule D 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 80-140 Poule A 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4 40-75 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2 20-40 Poule D 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 2 20-40 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 10-10 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 A 10-10 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 B 10-10 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 C 10-10 Poule E 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 D 10-10 Poule F 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 A 10-10 Poule H 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 B 10-10 Poule I 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 10-25 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 A 10-10 Poule J 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 B 10-10 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 10-30 Poule A 7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 10-10 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 3
285-360
1/4 Finale zo 09/09/2018 R. FAYEN-BOIS T.C. T.C. VIJVERHOF 6-3 / 12-6 / 83-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
65-95
Finale za 16/06/2018 T.C. DE KODDAERT T.C. VIJVERHOF 4-2 / 10-5 / 82-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
65-95
1/2 Finale za 09/06/2018 T.C. VIJVERHOF WAREGEM TENNIS CLUB 4-2 / 9-4 / 70-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 7 zo 03/06/2018 T.C. KOKSIJDE T.C. VIJVERHOF 1-5 / 3-11 / 43-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
65-95
poule A - 7 za 02/06/2018 T.C. VIJVERHOF WIKINGS 5-1 / 10-2 / 65-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule A - 7 za 02/06/2018 T.C. DE KODDAERT T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-1 / 40-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF 2-1 / 5-4 / 40-47
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
1/4 Finale wo 30/05/2018 T.C. AQUILA A T.C. VIJVERHOF D 2-1 / 4-2 / 18-14
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
1/16 Finale zo 27/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA 3-3 / 7-8 / 65-67
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 6 zo 27/05/2018 T.C. VIJVERHOF K.G.T.C. ZWEVEGEM 5-1 / 10-2 / 65-26
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
145-200
1/2 Finale za 26/05/2018 T.C. VIJVERHOF TC RUMBEKE 2-4 / 5-8 / 63-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
65-95
poule A - 6 za 26/05/2018 T.C. DE KODDAERT T.C. VIJVERHOF 3-3 / 7-7 / 63-66
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule A - 6 za 26/05/2018 T.C. VIJVERHOF K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 12-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
1/8 Finale wo 23/05/2018 T.C. VIJVERHOF D GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
1/16 Finale wo 23/05/2018 T.C. AQUILA A T.C. VIJVERHOF A 2-1 / 4-2 / 20-16
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule B - 5 zo 20/05/2018 T.C. VIJVERHOF TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 5 zo 20/05/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF 4-2 / 9-5 / 65-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule D - 5 zo 20/05/2018 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW T.C. VIJVERHOF 2-4 / 5-8 / 52-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
145-200
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. VIJVERHOF 1-5 / 4-11 / 76-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
65-95
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA 2-4 / 5-9 / 60-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule E - 5 za 19/05/2018 T.C. KORTEMARK T.C. VIJVERHOF 5-1 / 10-2 / 70-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
80-140
poule A - 5 za 19/05/2018 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. VIJVERHOF 3-3 / 8-7 / 69-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. BOSTERHOUT 6-0 / 12-0 / 76-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. TIP-TOP T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 14-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule J - 5 za 19/05/2018 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 11-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule E - 5 za 19/05/2018 T.C. VIJVERHOF B KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 1-2 / 2-4 / 22-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule G - 5 za 19/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. ORSCAMP 0-3 / 2-6 / 35-45
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule A - 5 wo 16/05/2018 T.C. VIJVERHOF GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-2 / 2-4 / 17-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule B - 5 wo 16/05/2018 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B T.C. VIJVERHOF A 3-0 / 6-1 / 27-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule D - 5 wo 16/05/2018 T.C. VIJVERHOF B K.T.G. HOUTLAND A 1-2 / 3-4 / 17-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule E - 5 wo 16/05/2018 T.C. ORSCAMP A T.C. VIJVERHOF C 2-1 / 4-2 / 19-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule F - 5 wo 16/05/2018 T.C. VIJVERHOF D T.C. BRUGHIA A 3-0 / 6-0 / 24-1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule H - 5 wo 16/05/2018 T.C. ST-MICHIELS A T.C. VIJVERHOF A 1-2 / 3-5 / 18-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule I - 5 wo 16/05/2018 T.C. VIJVERHOF B T.C. ORSCAMP A 0-3 / 1-6 / 10-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule D - 5 di 15/05/2018 T.C. ROESELARE T.C. VIJVERHOF 0-4 / 0-8 / 16-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule C - 5 di 15/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. KOKSIJDE 3-1 / 6-3 / 47-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule B - 4 zo 13/05/2018 T.C. ST-MICHIELS T.C. VIJVERHOF 3-3 / 6-7 / 49-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 4 zo 13/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 8-7 / 64-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule D - 4 zo 13/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. DE KODDAERT 1-5 / 2-10 / 23-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
145-200
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. KORTEMARK 4-2 / 8-5 / 65-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
65-95
poule A - 4 za 12/05/2018 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. VIJVERHOF 2-4 / 4-8 / 56-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule E - 4 za 12/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. ICHTEGEM 6-0 / 12-1 / 79-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
80-140
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. KORTEMARK 2-4 / 5-8 / 52-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. SMASH OEDELEM T.C. VIJVERHOF 2-4 / 4-9 / 52-77
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 15-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule J - 4 za 12/05/2018 T.C. VIJVERHOF A T.C. DUINBERGEN A 1-2 / 3-4 / 40-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule E - 4 za 12/05/2018 T.C. DUINBERGEN B T.C. VIJVERHOF B 0-3 / 1-6 / 27-43
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA 0-3 / 1-6 / 26-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule G - 4 za 12/05/2018 KON. TENNIS CLUB BRUGGE T.C. VIJVERHOF 1-2 / 2-5 / 18-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule A - 4 wo 09/05/2018 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF 1-2 / 3-4 / 16-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule B - 4 wo 09/05/2018 T.C. VIJVERHOF A K.T.G. HOUTLAND B 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule E - 4 wo 09/05/2018 T.C. VIJVERHOF C T.C. AQUILA A 1-2 / 2-4 / 8-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule H - 4 wo 09/05/2018 T.C. VIJVERHOF A K.G. WITTE BEER A 3-0 / 6-0 / 24-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule I - 4 wo 09/05/2018 T.C. BLANKENBERGE A T.C. VIJVERHOF B 3-0 / 6-0 / 24-3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule D - 4 di 08/05/2018 T.C. VIJVERHOF K.T.K. IN 'T VRIJE 1-3 / 2-6 / 27-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule C - 4 di 08/05/2018 TC DE WATERTOREN T.C. VIJVERHOF 3-1 / 6-3 / 43-33
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule B - 3 zo 06/05/2018 T.C. VIJVERHOF KON. TENNIS CLUB BRUGGE 5-1 / 10-2 / 66-35
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
285-360
poule (ER) A - 3 zo 06/05/2018 T.C. DE ZILVEREN KLOMP T.C. VIJVERHOF 9-0 / 18-1 / 113-36
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 3 zo 06/05/2018 T.C. KORTEMARK T.C. VIJVERHOF 3-3 / 6-8 / 55-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule D - 3 zo 06/05/2018 T.C. STADEN T.C. VIJVERHOF 6-0 / 12-1 / 75-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
65-95
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. VIJVERHOF TENNISCLUB AVELGEM 5-1 / 11-3 / 80-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule E - 3 za 05/05/2018 T.C. VIJVERHOF K.T.G. HOUTLAND 3-3 / 7-8 / 66-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
80-140
poule A - 3 za 05/05/2018 TC RUMBEKE T.C. VIJVERHOF 6-0 / 12-0 / 72-12
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. DE KODDAERT T.C. VIJVERHOF 4-2 / 9-4 / 72-51
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. VIJVERHOF GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 3-0 / 6-0 / 36-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule J - 3 za 05/05/2018 TENNISVERENIGING LOPPEM B T.C. VIJVERHOF A 2-1 / 4-2 / 35-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule G - 3 za 05/05/2018 T.C. VIJVERHOF CENTER COURT RUISELEDE 2-1 / 5-2 / 38-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule A - 3 wo 02/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN 3-0 / 6-1 / 24-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule B - 3 wo 02/05/2018 T.C. DE KODDAERT C T.C. VIJVERHOF A 2-1 / 5-2 / 22-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule D - 3 wo 02/05/2018 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A T.C. VIJVERHOF B 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule F - 3 wo 02/05/2018 T.C. DUINBERGEN A T.C. VIJVERHOF D 1-2 / 2-4 / 12-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule H - 3 wo 02/05/2018 T.C. KORTEMARK A T.C. VIJVERHOF A 1-2 / 2-5 / 16-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule I - 3 wo 02/05/2018 T.C. VIJVERHOF B T.C. TER STRAETEN A 2-1 / 5-3 / 22-17
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule D - 3 di 01/05/2018 T.C. ZEDELGEM T.C. VIJVERHOF 1-3 / 2-7 / 30-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule C - 3 di 01/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. ORSCAMP 2-2 / 5-4 / 44-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule B - 2 zo 29/04/2018 KTC ISSERA T.C. VIJVERHOF 1-5 / 3-10 / 43-66
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
285-360
poule (ER) A - 2 zo 29/04/2018 T.C. VIJVERHOF TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 7-2 / 16-6 / 114-85
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 2 zo 29/04/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. VICHTE 5-1 / 11-2 / 78-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule D - 2 zo 29/04/2018 T.C. VIJVERHOF WAREGEM TENNIS CLUB 1-5 / 4-11 / 53-85
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
145-200
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. OLYMPOS T.C. VIJVERHOF 3-3 / 7-7 / 60-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule E - 2 za 28/04/2018 T.C. HOUTHULST T.C. VIJVERHOF 4-2 / 8-5 / 58-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
80-140
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-4 / 5-9 / 53-71
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. BLANKENBERGE 1-5 / 4-10 / 43-77
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule E - 2 za 28/04/2018 K.G. WITTE BEER B T.C. VIJVERHOF B 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule A - 2 za 28/04/2018 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 37-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule G - 2 za 28/04/2018 T.C. ST-MICHIELS T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 2-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule A - 2 wo 25/04/2018 KON. TENNIS CLUB BRUGGE T.C. VIJVERHOF 1-2 / 2-5 / 13-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule B - 2 wo 25/04/2018 T.C. VIJVERHOF A TC RUMBEKE A 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule D - 2 wo 25/04/2018 T.C. VIJVERHOF B T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule E - 2 wo 25/04/2018 K.G. WITTE BEER A T.C. VIJVERHOF C 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule F - 2 wo 25/04/2018 T.C. VIJVERHOF D K.G. WITTE BEER B 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule H - 2 wo 25/04/2018 T.C. VIJVERHOF A T.C. BRUGHIA A 0-3 / 0-6 / 12-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule I - 2 wo 25/04/2018 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. VIJVERHOF B 2-1 / 5-2 / 24-12
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule D - 2 di 24/04/2018 T.C. VIJVERHOF K.T.C. AZALEA 2-2 / 6-4 / 50-36
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule B - 1 zo 22/04/2018 K.T.G. HOUTLAND T.C. VIJVERHOF 0-6 / 0-12 / 31-73
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 3
285-360
poule (ER) A - 1 zo 22/04/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. MERELBEKE 7-2 / 14-6 / 106-68
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule D - 1 zo 22/04/2018 T.C. VIJVERHOF K.G. WITTE BEER 1-5 / 2-11 / 40-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
145-200
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. FINLANDIA 6-0 / 12-0 / 73-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
65-95
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. OLYMPOS T.C. VIJVERHOF 2-4 / 6-8 / 55-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
20-25
poule E - 1 za 21/04/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. ALEXANDER 4-2 / 9-4 / 71-41
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
80-140
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. VIJVERHOF KTC ISIS 3-3 / 9-7 / 84-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 4
40-75
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. COME BACK LANGEMARK T.C. VIJVERHOF 2-4 / 5-9 / 52-67
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. KORTEMARK 1-2 / 3-5 / 36-38
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule E - 1 za 21/04/2018 T.C. BLANKENBERGE A T.C. VIJVERHOF B 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. ORSCAMP 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule G - 1 za 21/04/2018 T.C. BRUGHIA T.C. VIJVERHOF 1-2 / 3-5 / 35-43
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule A - 1 wo 18/04/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA 0-3 / 1-6 / 10-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule B - 1 wo 18/04/2018 T.C. ROESELARE A T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 1-6 / 13-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule D - 1 wo 18/04/2018 T.C. ZEDELGEM A T.C. VIJVERHOF B 2-1 / 4-2 / 19-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule E - 1 wo 18/04/2018 T.C. VIJVERHOF C T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule F - 1 wo 18/04/2018 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. VIJVERHOF D 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule H - 1 wo 18/04/2018 T.C. TER STRAETEN C T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 1-6 / 12-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule I - 1 wo 18/04/2018 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A T.C. VIJVERHOF B 3-0 / 6-0 / 24-8
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule D - 1 di 17/04/2018 T.C. ALEXANDER T.C. VIJVERHOF 3-1 / 7-3 / 57-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 2
20-40
poule C - 1 di 17/04/2018 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. VIJVERHOF 4-0 / 8-1 / 54-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
10-25
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule J - 2 za 28/04/2018 T.C. VIJVERHOF A K.T.K. IN 'T VRIJE A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule E - 3 za 05/05/2018 T.C. VIJVERHOF B T.C. ST-MICHIELS A 3-0 / 6-0 / 36-0