Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2 201-270 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 A 12-25 Poule D
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 B 12-25 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule C
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 4 201-280
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4 201-280 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1 271-340 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule D
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule E
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 A 76-140 Poule B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 B 76-140 Poule E
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule F
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule J 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule D 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 2-20 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule G 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule G
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule H

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. VIJVERHOF 0-3 / 1-6 / 14-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. SMASH OEDELEM 2-1 / 4-3 / 19-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 1 wo 24/04/2019 T.C. SMASH OEDELEM T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 1-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C.DHOEVE A T.C. VIJVERHOF A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. ALEXANDER A T.C. VIJVERHOF B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF A KTC ISIS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF B T.C. ST-MICHIELS A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. ZEDELGEM T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. SMASH OEDELEM T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. PARC ASTRID
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 1 zo 28/04/2019 TC HERNIEUWENBURG T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. BLANKENBERGE A T.C. VIJVERHOF A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. VIJVERHOF B T.C. DE MOTE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 1 di 30/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 1 di 30/04/2019 TC RUMBEKE T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. PARC ASTRID T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. VIJVERHOF CENTER COURT RUISELEDE
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. VIJVERHOF A T.C. BLANKENBERGE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 KTC ISSERA A T.C. VIJVERHOF B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. DE KODDAERT A T.C. VIJVERHOF A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 2 za 04/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A T.C. VIJVERHOF B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. VIJVERHOF K.G. WITTE BEER
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. BLANKENBERGE T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 2 za 04/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ZEDELGEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. ST-MICHIELS T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 2 za 04/05/2019 TC RUMBEKE T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. YPER T.C. VIJVERHOF
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. VIJVERHOF OSTEND TENNIS CLUB
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ZEDELGEM
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.C. VIJVERHOF A TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. VIJVERHOF B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 2 di 07/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 2 di 07/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 3 wo 08/05/2019 T.C. AQUILA T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. WAREGEM GAVER
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF WAREGEM TENNIS CLUB
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. BRUGHIA A T.C. VIJVERHOF A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF B K.G. WITTE BEER A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. AQUILA T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF VICOGNE TENNIS CLUB
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 3 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF K.G. WITTE BEER
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DE KODDAERT
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE MOTE T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 3 zo 12/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A T.C. VIJVERHOF A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. VIJVERHOF B T.C. OLYMPOS A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 3 di 14/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DE POLDERBLOMME
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 3 di 14/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. SMASH OEDELEM
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 4 wo 15/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ORSCAMP
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 3 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 3 za 18/05/2019 KTC ISSERA T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF A T.K. DE BLAUWE REIGER A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. BRUGHIA B T.C. VIJVERHOF B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF A T.C. BLANKENBERGE B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF B T.C. HOUTHULST A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. LOGAN T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. PARC ASTRID
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. LOGAN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 4 za 18/05/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ORSCAMP
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. STADEN
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. STADEN T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. VIJVERHOF KTC ISIS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 4 zo 19/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. VIJVERHOF A TC MOORSLEDE A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 4 zo 19/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. VIJVERHOF B
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 4 di 21/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 4 di 21/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C.DHOEVE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 5 wo 22/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 4 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. OLYMPOS
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 5 za 25/05/2019 KTC ISIS A T.C. VIJVERHOF A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF B T.C. KORTEMARK A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C.DHOEVE A T.C. VIJVERHOF A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. VIJVERHOF B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ORSCAMP
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 5 za 25/05/2019 TC RUMBEKE T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 5 za 25/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. OLYMPOS T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. TER STRAETEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE KODDAERT D T.C. VIJVERHOF A
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. VIJVERHOF B TC RUMBEKE D
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 5 di 28/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ZEDELGEM
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 5 di 28/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 6 do 30/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 5 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. VIJVERHOF TC RUMBEKE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 7 za 01/06/2019 T.C. BRUGHIA T.C. VIJVERHOF
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. TER STRAETEN
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. WAREGEM GAVER
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 T.C. DEN BRUEL T.C. VIJVERHOF
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. LEIEMEERS V.Z.W.
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 6 zo 16/06/2019 T.C. VIJVERHOF TENNISVERENIGING LOPPEM
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 6 zo 16/06/2019 KTC ISIS T.C. VIJVERHOF
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 7 zo 23/06/2019 T.C. GAVERKASTEEL T.C. VIJVERHOF