Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2 201-270 Poule A 2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95 Poule B 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 A 12-25 Poule D 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 B 12-25 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule C 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 4 201-280
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4 201-280 Poule A 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1 271-340 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule D 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule E 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule A 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 A 76-140 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 B 76-140 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule F 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule J 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule D 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 2-20 Poule C 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule G 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule H 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 6 zo 16/06/2019 T.C. VIJVERHOF TENNISVERENIGING LOPPEM 5-4 / 10-9 / 72-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 6 zo 16/06/2019 KTC ISIS T.C. VIJVERHOF 3-3 / 8-6 / 73-70
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. VIJVERHOF TENNISCLUB AVELGEM 1-2 / 4-5 / 45-49
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
1/2 Finale wo 12/06/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 24-3
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 T.C. DEN BRUEL T.C. VIJVERHOF 0-9 / 0-18 / 60-111
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 6-0 / 12-1 / 78-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
1/4 Finale za 08/06/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM A T.C. VIJVERHOF A 4-2 / 9-5 / 70-58
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
1/4 Finale za 08/06/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 38-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
1/4 Finale za 08/06/2019 TC DE MAENE T.C. VIJVERHOF 1-2 / 2-5 / 23-38
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
1/4 Finale wo 05/06/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DE KODDAERT 2-1 / 4-2 / 17-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. FINLANDIA T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-1 / 26-15
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. TER STRAETEN 4-5 / 10-12 / 102-94
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 8-6 / 71-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 5 za 01/06/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF 1-5 / 5-10 / 61-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. VIJVERHOF TC RUMBEKE 0-6 / 4-12 / 56-89
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. YPER A T.C. VIJVERHOF A 2-4 / 4-9 / 51-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. VIJVERHOF B TENNISVERENIGING LOPPEM A 1-5 / 5-10 / 49-69
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 7 za 01/06/2019 T.C. BRUGHIA T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 39-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 6 do 30/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
1/8 Finale wo 29/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. KORTEMARK 3-0 / 6-0 / 24-10
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 5 di 28/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ZEDELGEM 3-1 / 7-2 / 56-32
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 5 di 28/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. VIJVERHOF 3-1 / 6-2 / 45-22
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. OLYMPOS T.C. VIJVERHOF 1-5 / 3-11 / 40-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. TER STRAETEN 3-3 / 7-6 / 62-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE KODDAERT D T.C. VIJVERHOF A 5-1 / 11-3 / 75-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. VIJVERHOF B TC RUMBEKE D 5-1 / 10-2 / 64-33
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 4 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. OLYMPOS 4-2 / 8-5 / 65-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 5 za 25/05/2019 KTC ISIS A T.C. VIJVERHOF A 5-1 / 11-2 / 73-30
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF B T.C. KORTEMARK A 5-1 / 10-4 / 77-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C.DHOEVE A T.C. VIJVERHOF A 0-6 / 1-12 / 30-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. KORTEMARK A T.C. VIJVERHOF B 2-4 / 4-8 / 38-51
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN 2-1 / 4-2 / 26-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ORSCAMP 1-2 / 2-4 / 30-34
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 9-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 5 za 25/05/2019 TC RUMBEKE T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 5 za 25/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-1 / 39-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 5 wo 22/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 5 wo 22/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. VIJVERHOF 1-2 / 3-4 / 20-21
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 4 di 21/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. VIJVERHOF 4-0 / 8-1 / 54-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 4 di 21/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C.DHOEVE 0-4 / 0-8 / 14-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. STADEN 2-4 / 5-10 / 62-81
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. STADEN T.C. VIJVERHOF 5-4 / 10-8 / 84-85
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 T.C. VIJVERHOF KTC ISIS 2-4 / 4-8 / 48-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 4 zo 19/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF 6-0 / 12-0 / 73-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. VIJVERHOF A TC MOORSLEDE A 5-1 / 10-2 / 68-14
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 4 zo 19/05/2019 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. VIJVERHOF B 4-2 / 9-5 / 68-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 3 za 18/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. VIJVERHOF 1-5 / 3-10 / 50-72
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 3 za 18/05/2019 KTC ISSERA T.C. VIJVERHOF 5-1 / 10-2 / 63-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF A T.K. DE BLAUWE REIGER A 4-2 / 10-4 / 76-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. BRUGHIA B T.C. VIJVERHOF B 5-1 / 10-2 / 68-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF A T.C. BLANKENBERGE B 3-3 / 6-6 / 46-44
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF B T.C. HOUTHULST A 3-3 / 8-7 / 65-58
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. LOGAN T.C. VIJVERHOF 1-2 / 2-4 / 16-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. PARC ASTRID 2-1 / 4-3 / 35-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. LOGAN 1-2 / 3-4 / 34-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 4 za 18/05/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 4 za 18/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ORSCAMP 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 4 wo 15/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-2 / 28-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF 0-3 / 1-6 / 15-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 4 wo 15/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ORSCAMP 1-2 / 2-5 / 15-26
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 3 di 14/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DE POLDERBLOMME 2-2 / 4-4 / 39-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 3 di 14/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. VIJVERHOF 3-1 / 7-2 / 52-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DE KODDAERT 6-0 / 12-0 / 72-21
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA 3-6 / 9-12 / 95-108
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. VIJVERHOF 2-4 / 4-8 / 30-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE MOTE T.C. VIJVERHOF 5-1 / 11-4 / 91-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 3 zo 12/05/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE A T.C. VIJVERHOF A 3-3 / 8-6 / 65-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. VIJVERHOF B T.C. OLYMPOS A 5-1 / 10-3 / 73-31
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. WAREGEM GAVER 2-4 / 6-9 / 61-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF WAREGEM TENNIS CLUB 3-3 / 8-7 / 79-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. BRUGHIA A T.C. VIJVERHOF A 3-3 / 7-6 / 62-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF B K.G. WITTE BEER A 4-2 / 9-5 / 76-45
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. AQUILA T.C. VIJVERHOF 1-2 / 2-4 / 15-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF VICOGNE TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 37-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 3 za 11/05/2019 T.C. KORTEMARK T.C. VIJVERHOF 2-1 / 4-3 / 28-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. VIJVERHOF K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 36-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 3 wo 08/05/2019 T.C. ORSCAMP T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN 2-1 / 5-2 / 24-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 3 wo 08/05/2019 T.C. AQUILA T.C. VIJVERHOF 0-3 / 1-6 / 7-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 2 di 07/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB T.C. VIJVERHOF 1-3 / 3-6 / 40-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 2 di 07/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA 2-2 / 4-5 / 40-45
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. YPER T.C. VIJVERHOF 4-2 / 8-5 / 71-51
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. VIJVERHOF OSTEND TENNIS CLUB 3-6 / 10-12 / 99-101
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. WAREGEM GAVER T.C. VIJVERHOF 5-1 / 10-3 / 73-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ZEDELGEM 4-2 / 9-6 / 76-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.C. VIJVERHOF A TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE A 2-4 / 6-9 / 63-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. VIJVERHOF B 5-1 / 10-4 / 75-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB T.C. VIJVERHOF 3-3 / 8-6 / 68-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. DUINBERGEN T.C. VIJVERHOF 5-1 / 10-2 / 70-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. VIJVERHOF A T.C. BLANKENBERGE A 1-5 / 4-11 / 53-79
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 KTC ISSERA A T.C. VIJVERHOF B 3-3 / 6-6 / 54-51
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. DE KODDAERT A T.C. VIJVERHOF A 2-4 / 4-8 / 52-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 2 za 04/05/2019 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW A T.C. VIJVERHOF B 2-4 / 6-8 / 56-59
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. VIJVERHOF K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-5 / 37-45
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 2 za 04/05/2019 K.G. WITTE BEER T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 36-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. BLANKENBERGE T.C. VIJVERHOF 1-2 / 4-4 / 38-43
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 2 za 04/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. ZEDELGEM 0-3 / 0-6 / 23-39
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. ST-MICHIELS T.C. VIJVERHOF 0-3 / 1-6 / 17-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 2 za 04/05/2019 TC RUMBEKE T.C. VIJVERHOF 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. PARC ASTRID T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. VIJVERHOF CENTER COURT RUISELEDE 3-0 / 6-0 / 24-2
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 1 di 30/04/2019 K.T.K. IN 'T VRIJE T.C. VIJVERHOF 3-1 / 7-3 / 57-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 1 di 30/04/2019 TC RUMBEKE T.C. VIJVERHOF 2-2 / 4-4 / 35-36
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. DUINBERGEN 2-4 / 5-8 / 62-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule D - 1 zo 28/04/2019 TC HERNIEUWENBURG T.C. VIJVERHOF 3-3 / 6-8 / 53-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. BLANKENBERGE A T.C. VIJVERHOF A 2-4 / 4-8 / 36-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. VIJVERHOF B T.C. DE MOTE A 4-2 / 8-5 / 63-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C.DHOEVE A T.C. VIJVERHOF A 3-3 / 6-8 / 57-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. ALEXANDER A T.C. VIJVERHOF B 3-3 / 7-6 / 66-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF A KTC ISIS A 3-3 / 7-6 / 60-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF B T.C. ST-MICHIELS A 4-2 / 8-5 / 67-62
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. ZEDELGEM T.C. VIJVERHOF 2-1 / 5-2 / 34-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA 1-2 / 3-5 / 29-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. PARC ASTRID 2-1 / 4-2 / 32-18
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 za 27/04/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. BRUGHIA 1-2 / 2-5 / 17-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule J - 1 wo 24/04/2019 CENTER COURT RUISELEDE T.C. VIJVERHOF 0-3 / 1-6 / 14-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. VIJVERHOF T.C. SMASH OEDELEM 2-1 / 4-3 / 19-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 1 wo 24/04/2019 T.C. SMASH OEDELEM T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 1-24
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 4
201-280
poule (ER) A - 7 zo 23/06/2019 T.C. GAVERKASTEEL T.C. VIJVERHOF
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. SMASH OEDELEM T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 1 za 27/04/2019 T.C. ORSCAMP T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 0-36