Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7 A 12-25 Poule C 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7 B 12-25 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2 76-140 Poule B 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8 18-40 Poule A 1
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 A 96-140 Poule B 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 B 96-140 Poule D 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule E 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 2 6-50 Poule A 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule B - 4 zo 19/05/2019 TC VELINA T.C. RESSCHEBEKE 3-3 / 6-6 / 51-54
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. DE ZILVEREN KLOMP 5-4 / 11-10 / 100-97
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE A T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 5-1 / 11-3 / 74-44
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE B T.C. DENDERLEEUW A 4-2 / 9-6 / 73-78
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. ZOTTEGEM T.C. RESSCHEBEKE 3-3 / 6-9 / 60-72
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM T.C. RESSCHEBEKE 0-6 / 1-12 / 31-79
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. SPORTINA B T.C. RESSCHEBEKE A 3-3 / 6-7 / 55-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE B T.C. CHIWAWA A 4-2 / 8-5 / 69-47
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 4-2 / 9-4 / 68-51
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 5 za 18/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-2 / 3-4 / 29-34
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 3 wo 15/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. TOBIAS 2-1 / 5-2 / 23-15
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 4-2 / 8-5 / 58-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE T.C. RESSCHEBEKE 2-7 / 4-15 / 49-99
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. RESSCHEBEKE 3-3 / 7-6 / 55-53
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE R.T.C. ST. NIKLAAS 5-1 / 10-3 / 75-42
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule C - 3 za 11/05/2019 KON. DEINZE T.C. A T.C. RESSCHEBEKE A 5-1 / 10-3 / 69-34
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 3 za 11/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN A T.C. RESSCHEBEKE B 5-1 / 11-4 / 80-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 4-2 / 10-5 / 82-54
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 4 za 11/05/2019 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE T.C. RESSCHEBEKE 1-2 / 2-5 / 31-32
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 2 wo 08/05/2019 T.C. REINAERT T.C. RESSCHEBEKE 3-0 / 6-0 / 24-1
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE ZILVEREN KLOMP T.C. RESSCHEBEKE 4-2 / 8-4 / 59-35
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE TS KENTA 7-2 / 16-5 / 114-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN A T.C. RESSCHEBEKE A 4-2 / 9-5 / 68-63
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 2 zo 05/05/2019 G.T.C. GAVERE A T.C. RESSCHEBEKE B 5-1 / 11-3 / 80-39
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. LAEREVELD 4-2 / 8-5 / 60-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 2 za 04/05/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE T.C. RESSCHEBEKE 4-2 / 10-5 / 76-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE A VZW TC STERRENBOS B 5-1 / 10-2 / 67-38
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE B T.C. ORBIS A 2-4 / 4-8 / 33-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 2 za 04/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. RESSCHEBEKE 3-3 / 7-6 / 54-59
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 1 wo 01/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE ZILVEREN KLOMP T.C. RESSCHEBEKE 2-1 / 4-3 / 32-27
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. SPORTINA T.C. RESSCHEBEKE 3-3 / 6-6 / 47-44
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. RESSCHEBEKE 1-8 / 3-17 / 48-117
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. RESSCHEBEKE A T.C. LIERDE A 5-1 / 10-3 / 73-28
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. RESSCHEBEKE B T.C. PLAYERS A 4-2 / 9-5 / 69-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. STEKENE T.C. RESSCHEBEKE 3-3 / 6-7 / 54-63
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. 'T LOBBEKE 5-1 / 11-2 / 74-29
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. REINAERT A T.C. RESSCHEBEKE A 3-3 / 6-8 / 69-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. 'T LOBBEKE A T.C. RESSCHEBEKE B 2-4 / 4-8 / 50-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. RESSCHEBEKE VZW TC STERRENBOS 6-0 / 12-4 / 87-56
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 1 za 27/04/2019 T.C. RESSCHEBEKE TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-0 / 6-1 / 44-27
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 4 wo 22/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. MOERBEKE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE A GANTOISE A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. STEKENE A T.C. RESSCHEBEKE B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 5 za 25/05/2019 TC KOUTERSLAG T.C. RESSCHEBEKE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 2
76-140
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. FOR EVER T.C. RESSCHEBEKE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule B - 5 zo 26/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A T.C. RESSCHEBEKE A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. MADISON A T.C. RESSCHEBEKE B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE T.C. 2001
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule A - 5 wo 29/05/2019 T.C. TOPSPIN T.C. RESSCHEBEKE