Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 A 12-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 7 B 12-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 2 76-140
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 1 145-460
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 1 290-460
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 3 76-140
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2 41-80
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 6-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 A - Poule H 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 B - Poule C 4
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 C - Poule B 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 D - Poule E 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 A - Poule F 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 B - Poule D 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 C - Poule C 5
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500 - Poule B 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 750 - Poule A 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50 - Poule A
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100 - Poule B 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250 - Poule A 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 500 - Poule A

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 1 zo 16/02/2020 K.T.C. AZALEA PADELCLUB BRUGGE 4-2 / 4-2 / 52-38
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule A - 1 zo 16/02/2020 K.T.C. AZALEA PADEL ON THE BEACH VZW 5-1 / 5-1 / 49-26
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 1 za 15/02/2020 K.T.C. AZALEA A PADELCLUB BRUGGE A 0-6 / 0-6 / 7-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule C - 1 za 15/02/2020 K.T.C. AZALEA B PADEL CLUB ROESELARE B 0-6 / 0-6 / 10-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule B - 1 za 15/02/2020 OSTEND TENNIS CLUB E K.T.C. AZALEA C 1-5 / 1-5 / 33-51
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 1 za 15/02/2020 TENNISVERENIGING LOPPEM B K.T.C. AZALEA D 0-6 / 0-6 / 5-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule F - 1 za 15/02/2020 TENNISVERENIGING LOPPEM C K.T.C. AZALEA A 0-6 / 0-6 / 10-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 1 za 15/02/2020 K.T.C. AZALEA B OSTEND TENNIS CLUB C 6-0 / 6-0 / 54-36
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule C - 1 za 15/02/2020 K.T.C. AZALEA C GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 1-5 / 23-48
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 750
-
poule A - 1 zo 16/02/2020 OSTEND TENNIS CLUB K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule A - 1 zo 16/02/2020 K.T.C. AZALEA OSTEND TENNIS CLUB
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 2 za 07/03/2020 T.C. EEKLO A K.T.C. AZALEA A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule C - 2 za 07/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B K.T.C. AZALEA B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule B - 2 za 07/03/2020 K.T.C. AZALEA C TENNISVERENIGING LOPPEM A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 2 za 07/03/2020 K.T.C. AZALEA D OSTEND TENNIS CLUB A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule F - 2 za 07/03/2020 K.T.C. AZALEA A OSTEND TENNIS CLUB E
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 2 za 07/03/2020 K.T.C. AZALEA B T.C. BRUGHIA B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule C - 2 za 07/03/2020 T.C. KORTEMARK A K.T.C. AZALEA C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 2 zo 08/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 750
-
poule A - 2 zo 08/03/2020 K.T.C. AZALEA T.C. 'T LOBBEKE
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule A - 2 zo 08/03/2020 PADELCLUB BRUGGE K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 2 zo 08/03/2020 K.T.C. AZALEA OSTEND TENNIS CLUB
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule A - 2 zo 08/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 3 za 14/03/2020 K.T.C. AZALEA A T.C. 'T LOBBEKE A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule C - 3 za 14/03/2020 K.T.C. AZALEA B PADELCLUB BRUGGE B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule B - 3 za 14/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C K.T.C. AZALEA C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 3 za 14/03/2020 PADELCLUB BRUGGE D K.T.C. AZALEA D
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule F - 3 za 14/03/2020 K.G. WITTE BEER B K.T.C. AZALEA A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 3 za 14/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B K.T.C. AZALEA B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule C - 3 za 14/03/2020 K.T.C. AZALEA C PADELCLUB BRUGGE A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 3 zo 15/03/2020 K.T.C. AZALEA K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 750
-
poule A - 3 zo 15/03/2020 PADELCLUB BRUGGE K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 3 zo 15/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule A - 3 zo 15/03/2020 K.T.C. AZALEA PADEL ON THE BEACH VZW
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 500
-
poule A - 1 zo 15/03/2020 K.T.C. AZALEA ARENAL WAREGEM
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 4 za 21/03/2020 T.C. EEKLO D K.T.C. AZALEA A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule C - 4 za 21/03/2020 TC RUMBEKE C K.T.C. AZALEA B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule B - 4 za 21/03/2020 K.T.C. AZALEA C PADELCLUB BRUGGE C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 4 za 21/03/2020 K.T.C. AZALEA D K.G. WITTE BEER A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule F - 4 za 21/03/2020 K.T.C. AZALEA A T.C. BRUGHIA A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 4 za 21/03/2020 K.T.C. AZALEA B PADELCLUB BRUGGE C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule C - 4 za 21/03/2020 PADEL CLUB ROESELARE G K.T.C. AZALEA C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 4 zo 22/03/2020 K.T.C. AZALEA TENNISVERENIGING LOPPEM
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule A - 4 zo 22/03/2020 K.T.C. AZALEA PADEL ON THE BEACH VZW
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 4 zo 22/03/2020 K.T.C. AZALEA K.G. WITTE BEER
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule A - 4 zo 22/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 500
-
poule A - 2 zo 22/03/2020 K.T.C. AZALEA TENNISCLUB PARK RONSE
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule C - 5 za 28/03/2020 K.T.C. AZALEA B OSTEND TENNIS CLUB C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule B - 5 za 28/03/2020 T.C. KOKSIJDE C K.T.C. AZALEA C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule E - 5 za 28/03/2020 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A K.T.C. AZALEA D
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule F - 5 za 28/03/2020 PADELCLUB BRUGGE B K.T.C. AZALEA A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule D - 5 za 28/03/2020 K.G. WITTE BEER A K.T.C. AZALEA B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule C - 5 za 28/03/2020 K.T.C. AZALEA C OSTEND TENNIS CLUB B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule B - 5 zo 29/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 750
-
poule A - 5 zo 29/03/2020 K.T.C. AZALEA PADEL CLUB ROESELARE
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule A - 5 zo 29/03/2020 TC RUMBEKE K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule B - 5 zo 29/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB K.T.C. AZALEA
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 500
-
poule A - 3 zo 29/03/2020 OSTEND TENNIS CLUB K.T.C. AZALEA