Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 A 26-60 Poule B 3
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 B 26-60 Poule C 3
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 C 26-60 Poule J 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3 281-360 Poule B 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6 91-140 Poule C 4
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule A 4
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 2 141-210 Poule A 5
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2 2-15 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule I 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1 2-230 Poule A Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3 2-20 Poule B 6
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3 6-30 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 6-10 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 A 2-230 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 B 2-230 Poule B 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 A 6-10 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 B 6-10 Poule C 5
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 A 13-40 Poule E 3
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 B 13-40 Poule D 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule E - 5 zo 22/09/2019 MERKSPLASSE T.C. VZW A TURNHOUTSE T.V. A 4-0 / 8-0 / 50-20
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule E - 4 zo 15/09/2019 TURNHOUTSE T.V. A KTC DEN BREMT A 4-0 / 8-1 / 51-35
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 4 zo 15/09/2019 T.C. DE VALK A TURNHOUTSE T.V. B 3-1 / 7-2 / 52-36
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule E - 3 zo 08/09/2019 I.S.C. T.C. A TURNHOUTSE T.V. A 1-3 / 2-7 / 32-49
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 3 zo 08/09/2019 TURNHOUTSE T.V. B PLAY & SPORT B 2-2 / 5-5 / 54-50
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
Finale zo 01/09/2019 TURNHOUTSE T.V. K.T.C. DIEST 0-2 / 1-4 / 14-26
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule E - 2 zo 01/09/2019 TURNHOUTSE T.V. A T.C. DE VALK B 2-2 / 5-5 / 48-45
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 2 zo 01/09/2019 T.C. DE VRIJHEID A TURNHOUTSE T.V. B 0-4 / 3-8 / 51-58
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 1 zo 25/08/2019 TURNHOUTSE T.V. B T.C. DE KIEVIT B 2-2 / 4-5 / 46-41
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
1/2 Finale zo 23/06/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. EEKLO 2-1 / 5-2 / 37-23
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 7 wo 19/06/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. GYM OLYMPIADE 1-2 / 3-4 / 22-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
1/4 Finale za 15/06/2019 T.C. PANORAMA A TURNHOUTSE T.V. A 2-1 / 5-3 / 45-31
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 6 wo 12/06/2019 T.C. DE DAGERAAD TURNHOUTSE T.V. 2-1 / 4-2 / 17-15
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
1/4 Finale wo 12/06/2019 T.C. ROZENHOF TURNHOUTSE T.V. 2-0 / 4-1 / 29-17
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
1/4 Finale zo 09/06/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. BASVELD 2-1 / 4-3 / 38-34
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
1/8 Finale za 08/06/2019 TURNHOUTSE T.V. A T.C. TOBIAS A 3-0 / 6-1 / 39-25
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 5 wo 05/06/2019 TURNHOUTSE T.V. AZUA .C.C. 1-2 / 2-4 / 12-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 1-6 / 7-27
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule B - 7 wo 05/06/2019 TC OASE TURNHOUTSE T.V. 1-2 / 2-4 / 26-32
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
1/8 Finale zo 02/06/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB TURNHOUTSE T.V. 1-2 / 3-5 / 35-44
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 2
141-210
poule A - 5 za 01/06/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. RUGGEVELD 3-3 / 6-7 / 58-59
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
1/16 Finale za 01/06/2019 T.C. PANORAMA A TURNHOUTSE T.V. B 2-1 / 4-2 / 31-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-1 / 4-3 / 20-14
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule B - 6 wo 29/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. DE BEMPDEKENS 1-2 / 2-4 / 24-26
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule B - 5 zo 26/05/2019 TURNHOUTSE T.V. MOLENBOS NIJLEN 5-4 / 11-10 / 105-101
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. BORGERWEERT TURNHOUTSE T.V. 7-2 / 15-6 / 115-78
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. TENNISDEL GENK TURNHOUTSE T.V. 1-2 / 2-4 / 12-30
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule B - 5 za 25/05/2019 TURNHOUTSE T.V. A T.C. OLEN C 4-2 / 8-4 / 58-41
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. OLEN A TURNHOUTSE T.V. B 4-2 / 9-7 / 87-74
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 5 za 25/05/2019 TURNHOUTSE T.V. C K. BRANDT T.C. B 5-1 / 10-4 / 78-59
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 2
141-210
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. BORNEM TURNHOUTSE T.V. 1-5 / 3-10 / 47-72
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 5 za 25/05/2019 TURNHOUTSE T.V. A T.K. G.T. KEIHEUVEL A 2-1 / 4-2 / 28-18
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. FOREST HILLS A TURNHOUTSE T.V. B 3-0 / 6-0 / 36-16
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 5 vr 24/05/2019 I.S.C. T.C. TURNHOUTSE T.V. 1-3 / 2-6 / 28-43
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule I - 5 wo 22/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-0 / 24-3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE LUSTHOVEN TURNHOUTSE T.V. 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. OLEN TURNHOUTSE T.V. 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule D - 5 wo 22/05/2019 MOLENBOS NIJLEN A TURNHOUTSE T.V. A 2-1 / 5-2 / 41-26
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 5 wo 22/05/2019 TURNHOUTSE T.V. B T.C. DE VALK A 1-2 / 2-4 / 28-28
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE TURNHOUTSE T.V. 5-4 / 11-9 / 91-92
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule C - 4 zo 19/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. BRABO 2-7 / 6-16 / 106-127
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 4 zo 19/05/2019 TURNHOUTSE T.V. KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 5-8 / 47-70
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 4 zo 19/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-1 / 4-3 / 37-33
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. DEN OTTER A TURNHOUTSE T.V. A 5-1 / 10-2 / 67-29
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule C - 4 za 18/05/2019 TURNHOUTSE T.V. B T.C. DE KIEVIT A 5-1 / 10-3 / 75-43
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 4 za 18/05/2019 ESSENSE T.C. INTER A TURNHOUTSE T.V. C 6-0 / 12-1 / 79-36
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 2
141-210
poule A - 3 za 18/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. TER RIVIEREN 2-4 / 5-8 / 53-55
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS A TURNHOUTSE T.V. A 0-3 / 0-6 / 2-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 4 za 18/05/2019 TURNHOUTSE T.V. B T.C. BLAUWE REGEN A 1-2 / 3-5 / 33-40
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 4 vr 17/05/2019 TURNHOUTSE T.V. KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-0 / 8-1 / 53-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 2 wo 15/05/2019 TURNHOUTSE T.V. MOLENBOS NIJLEN 3-0 / 6-1 / 25-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule I - 4 wo 15/05/2019 PLAY & SPORT TURNHOUTSE T.V. 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule B - 4 wo 15/05/2019 TURNHOUTSE T.V. I.S.C. T.C. 1-2 / 2-5 / 26-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 4 wo 15/05/2019 TURNHOUTSE T.V. HEISTSE T.C. 2-1 / 4-2 / 35-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule D - 4 wo 15/05/2019 TURNHOUTSE T.V. A T.C. VOORTKAPEL B 3-0 / 6-0 / 37-13
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 4 wo 15/05/2019 T.C. RANST A TURNHOUTSE T.V. B 1-2 / 2-4 / 21-30
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule B - 3 zo 12/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. LAAGLAND 6-3 / 13-9 / 102-108
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. SPORTIVA TURNHOUTSE T.V. 6-3 / 13-9 / 118-107
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 3 zo 12/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. TEN HOEVE 4-2 / 8-4 / 63-48
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB FIELD TURNHOUTSE T.V. 3-0 / 6-0 / 37-17
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule B - 3 za 11/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. B TURNHOUTSE T.V. A 5-1 / 10-3 / 70-49
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule C - 3 za 11/05/2019 TURNHOUTSE T.V. B HERSELTSE TENNISCLUB VZW A 4-2 / 8-4 / 65-43
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 3 za 11/05/2019 TURNHOUTSE T.V. C T.C. TEN HOEVE A 5-1 / 10-3 / 66-37
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 2
141-210
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. SPORTIVA TURNHOUTSE T.V. 4-2 / 10-4 / 78-51
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 3 za 11/05/2019 TURNHOUTSE T.V. A I.S.C. T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 3 za 11/05/2019 MOLENBOS NIJLEN A TURNHOUTSE T.V. B 0-3 / 0-6 / 6-36
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 3 vr 10/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. LAAGLAND 3-1 / 6-2 / 44-31
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 1 wo 08/05/2019 KASTELSE TENNISCLUB TURNHOUTSE T.V. 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule I - 3 wo 08/05/2019 TURNHOUTSE T.V. I.S.C. T.C. 3-0 / 6-1 / 27-7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. SPORTIVA TURNHOUTSE T.V. 0-3 / 0-6 / 14-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 3 wo 08/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-2 / 2-5 / 26-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. WESTERLO A TURNHOUTSE T.V. A 3-0 / 6-1 / 40-21
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 3 wo 08/05/2019 TURNHOUTSE T.V. B HEISTSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 8-36
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule B - 2 zo 05/05/2019 ESSENSE T.C. INTER TURNHOUTSE T.V. 9-0 / 18-1 / 113-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule C - 2 zo 05/05/2019 TURNHOUTSE T.V. KALMTHOUTSE T.C. 6-3 / 13-8 / 94-82
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. WESTERLO TURNHOUTSE T.V. 3-3 / 7-6 / 63-58
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 2 zo 05/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 38-17
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule B - 2 za 04/05/2019 TURNHOUTSE T.V. A T.C. SPORTIVA B 5-1 / 10-3 / 70-33
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule C - 2 za 04/05/2019 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB A TURNHOUTSE T.V. B 4-2 / 8-5 / 62-56
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 2 za 04/05/2019 VOSSELAARSE TC A TURNHOUTSE T.V. C 5-1 / 11-2 / 79-44
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 2
141-210
poule A - 1 za 04/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. DE CHALET 2-4 / 5-9 / 61-72
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 2 za 04/05/2019 KTC DEN BREMT A TURNHOUTSE T.V. A 1-2 / 2-5 / 24-32
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 2 za 04/05/2019 TURNHOUTSE T.V. B T.C. GYM OLYMPIADE A 2-1 / 5-2 / 34-22
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 2 vr 03/05/2019 TC OASE TURNHOUTSE T.V. 3-1 / 6-4 / 51-43
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. SPORTIVA TURNHOUTSE T.V. 3-0 / 6-0 / 36-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 2 wo 01/05/2019 TURNHOUTSE T.V. MOLENBOS NIJLEN 1-2 / 3-4 / 33-35
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 2 wo 01/05/2019 HERENTALSE TURNHOUTSE T.V. 1-2 / 3-4 / 34-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule D - 2 wo 01/05/2019 TURNHOUTSE T.V. A T.C. RANST B 1-2 / 2-4 / 22-29
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 2 wo 01/05/2019 MOLENBOS NIJLEN B TURNHOUTSE T.V. B 3-0 / 6-1 / 41-20
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 3
281-360
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE RAKKET TURNHOUTSE T.V. 1-8 / 3-17 / 60-116
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 6
91-140
poule C - 1 zo 28/04/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. TER RIVIEREN 5-4 / 12-11 / 110-97
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 1 zo 28/04/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. 'T SAS 5-1 / 10-3 / 70-44
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule A - 1 zo 28/04/2019 TURNHOUTSE T.V. KTC DEN BREMT 2-1 / 4-4 / 35-42
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. SPORTEC GEEL B TURNHOUTSE T.V. A 2-4 / 5-8 / 54-63
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule C - 1 za 27/04/2019 TURNHOUTSE T.V. B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-3 / 8-7 / 77-70
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule J - 1 za 27/04/2019 KTC DEN BREMT A TURNHOUTSE T.V. C 2-4 / 4-9 / 61-76
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN B TURNHOUTSE T.V. A 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 1 za 27/04/2019 TURNHOUTSE T.V. B T.C. BRABO A 3-0 / 6-1 / 40-19
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 1 vr 26/04/2019 TURNHOUTSE T.V. TC WINGFIELD 1-3 / 3-6 / 42-48
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule I - 1 wo 24/04/2019 T.C. DE LUSTHOVEN TURNHOUTSE T.V. 0-3 / 1-6 / 11-25
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule B - 1 wo 24/04/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. OLEN 1-2 / 2-4 / 17-29
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. SPORTEC GEEL TURNHOUTSE T.V. 2-1 / 4-2 / 32-26
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 1 wo 24/04/2019 TURNHOUTSE T.V. VOSSELAARSE TC 2-1 / 4-2 / 31-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 1 wo 24/04/2019 TURNHOUTSE T.V. B T.C. 'T SAS B 0-3 / 0-6 / 10-36
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE LUSTHOVEN TURNHOUTSE T.V. 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 3 wo 22/05/2019 MOLENBOS NIJLEN TURNHOUTSE T.V. 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 5 wo 22/05/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 36-0