Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 6 ploeg A 26 - 60 Paredis Nancy Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule D - plaats 3
DAMES - 7 ploeg A 12 - 25 Geens Kathleen Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: 1/8 Finale
DAMES 35 - 2 ploeg A 36 - 75 Maris Veerle Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule A - plaats 4
DAMES 45 - 3 ploeg A 12 - 40 Buggenhout Gerda Eindronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule A - plaats 2
HEREN (4 SPELERS) - 4 ploeg A 96 - 140 Christiaens Wesley Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule C - plaats 3
HEREN (4 SPELERS) - 5 ploeg A 61 - 95 Christiaens Wesley Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule C - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: 1/4 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg A 26 - 60 Christiaens Wesley Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule A - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg B 26 - 60 Van Der Elstraeten Christophe Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule C - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg C 26 - 60 De Feyter Jurgen Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule E - plaats 6
HEREN 35 - 2 ploeg A 141 - 210 Mawet Fabian Voorronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule B - plaats 7
HEREN 35 - 2 ploeg B 141 - 210 Keppens Iljen Voorronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule A - plaats 3
HEREN 35 - 6 ploeg A 12 - 20 Van Schuerbeeck Dirk Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule D - plaats 1
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Slegers Liyana Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: 1/8 Finale
U09 - 3 ploeg B 2 - 5 Vervinckt Mathijs Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule E - plaats 4
MEISJES U11 - 3 ploeg A 2 - 20 Fernagut Mona Eindronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule A - plaats 3
MEISJES U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Van Nieuwenhove Nina Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule C - plaats 3
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Van Waeyenbergh Roman Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule E - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: 1/4 Finale
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Dejaegher Alexander Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule E - plaats 6
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Cornelis Jayden Voorronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: Poule E - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Oost-Vlaanderen: 1/8 Finale
DUBBEL HEREN 60 - 3 ploeg A 12 - 40 Moortgat Henri Voorronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Oost-Vlaanderen: 1/8 Finale