Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2 201-270 Poule A 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4 A 96-140 Poule A 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4 B 96-140 Poule D 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7 12-25 Poule B 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2 36-75 Poule A 1
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule B 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3 12-40 Poule A 3
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4 525-690 Poule D 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5 141-200 Poule A 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6 91-140 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 A 26-60 Poule F 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 B 26-60 Poule A 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule E 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule F 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2 A 141-210 Poule C 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2 B 141-210 Poule A 5
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3 290-460 Poule C
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4 36-75 Poule D 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35 Poule C 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 A 12-40 Poule C 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 B 12-40 Poule F 1
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule E 6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule D 2
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1 2-230 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 6-30 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 2-20 Poule D 6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule A 4
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250 - Poule S 5
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000 - Poule A 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. SCHELDEDREEF 2-4 / 4-9 / 48-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. SCHELDEDREEF 2-4 / 6-9 / 73-76
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule D - 4 zo 19/05/2019 SET WAHIS A.S.B.L. T.C. HOF TER BURST 3-6 / 8-13 / 101-111
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. HOF TER BURST 4-5 / 8-12 / 84-92
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.H.C. INDIANA C T.C. HOF TER BURST A 2-4 / 4-9 / 39-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. LOVENDEGEM A T.C. HOF TER BURST B 3-3 / 7-6 / 62-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. HOF TER BURST A T.C. RACSO A 0-6 / 2-12 / 47-83
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.C. HOF TER BURST B GANTOISE A 3-3 / 7-6 / 58-56
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 3 za 18/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. HOF TER BURST 5-1 / 10-2 / 60-30
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. HOF TER BURST A V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 4-2 / 10-6 / 81-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. BECKHAND A 2-4 / 6-9 / 62-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. STEKENE T.C. HOF TER BURST 3-3 / 6-7 / 57-62
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule C - 3 za 18/05/2019 T.C. EEKLO A T.C. HOF TER BURST A 2-4 / 5-8 / 48-62
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. HOF TER BURST SPORTCENTRUM DE JASMIJN 2-4 / 5-9 / 49-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule C - 4 za 18/05/2019 R.T.C. ST. NIKLAAS T.C. HOF TER BURST 6-0 / 12-1 / 78-28
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 5 za 18/05/2019 T.C. HOF TER BURST TENNISCLUB PARK RONSE 0-3 / 1-6 / 20-39
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 5 za 18/05/2019 DE VALLEI T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. FOR EVER T.C. HOF TER BURST 2-1 / 4-2 / 29-23
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 4 wo 15/05/2019 T.C. TOBIAS T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 3 wo 15/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. SPORTINA 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. BECKHAND T.C. HOF TER BURST 2-1 / 5-3 / 28-15
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 3 di 14/05/2019 T.C. LAEREVELD A T.C. HOF TER BURST A 3-1 / 6-4 / 50-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 3 di 14/05/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. BRAKEL A 3-1 / 7-3 / 57-39
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. REINAERT T.C. HOF TER BURST 2-4 / 4-9 / 50-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 3 zo 12/05/2019 R.T.C. ST. NIKLAAS T.C. HOF TER BURST 0-6 / 0-12 / 15-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. HOF TER BURST 2-4 / 6-8 / 70-76
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. HOF TER BURST KON. DEINZE T.C. 9-0 / 18-2 / 116-31
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 T.C. HOF TER BURST DE VALLEI 7-2 / 16-5 / 115-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 GANTOISE T.C. HOF TER BURST 2-7 / 5-15 / 68-102
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 3 zo 12/05/2019 T.C. HOF TER BURST A T.C. WACHTEBEKE A 4-2 / 8-4 / 66-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.H.C. INDIANA A T.C. HOF TER BURST B 1-5 / 4-11 / 58-86
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 3 zo 12/05/2019 T.C. HOF TER BURST A TENNIS 'T BROEKSKEN A 4-2 / 8-4 / 54-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 3 zo 12/05/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. OUDENAARDE A 0-6 / 0-12 / 15-72
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. HOF TER BURST 0-3 / 0-6 / 12-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. HOF TER BURST TENNIS 'T BROEKSKEN 0-6 / 0-12 / 40-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. HOF TER BURST A TENNISCLUB LATEM DEURLE A 2-4 / 5-8 / 58-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule C - 3 za 11/05/2019 R.T.C. ST. NIKLAAS T.C. HOF TER BURST 1-5 / 2-10 / 32-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. ZOTTEGEM T.C. HOF TER BURST 3-3 / 6-6 / 48-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule C - 2 za 11/05/2019 T.C. HOF TER BURST A V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 4-2 / 9-5 / 71-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. CHIWAWA A T.C. HOF TER BURST B 4-2 / 10-4 / 75-57
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. HOF TER BURST 5-1 / 10-3 / 71-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. 'T LOBBEKE T.C. HOF TER BURST 6-0 / 12-1 / 76-29
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 4 za 11/05/2019 T.C. 'T LOBBEKE T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 4 za 11/05/2019 T.C. HOF TER BURST KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-1 / 4-4 / 32-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. ELEVEN 2-1 / 4-3 / 28-28
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 3 wo 08/05/2019 T.C. BECKHAND T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 wo 08/05/2019 T.C. MADISON T.C. HOF TER BURST 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. EEKLO T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 24-10
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 2 di 07/05/2019 T.C. HOF TER BURST A KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 3-1 / 6-3 / 48-39
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 2 di 07/05/2019 T.C. 78 B T.C. HOF TER BURST B 0-4 / 2-8 / 40-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. ZOTTEGEM 4-2 / 9-4 / 72-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. VLASKIA 4-2 / 8-4 / 60-39
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST TS KENTA 4-2 / 8-5 / 71-50
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. SAINT GILLES CINEY T.C. HOF TER BURST 3-6 / 6-12 / 72-97
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. 'T LOBBEKE T.C. HOF TER BURST 5-4 / 13-9 / 111-97
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. HERZELE 6-3 / 12-7 / 82-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 2 zo 05/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B T.C. HOF TER BURST A 5-1 / 11-3 / 83-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. ELEVEN B 2-4 / 6-8 / 60-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 2 zo 05/05/2019 BEVERSE T.C. A T.C. HOF TER BURST A 4-2 / 10-5 / 79-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 2 zo 05/05/2019 T.C. MADISON A T.C. HOF TER BURST B 6-0 / 12-0 / 73-19
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 17-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. MERELBEKE T.C. HOF TER BURST 6-0 / 12-0 / 72-11
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule A - 2 za 04/05/2019 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A T.C. HOF TER BURST A 4-2 / 9-4 / 66-47
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. SPORTINA A T.C. HOF TER BURST B 3-3 / 6-7 / 49-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST VZW TC STERRENBOS 6-0 / 12-0 / 72-8
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.H.C. INDIANA 1-5 / 5-10 / 71-84
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule C - 1 za 04/05/2019 T.C. SOKS B T.C. HOF TER BURST A 3-3 / 7-6 / 53-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST B TC VELINA A 2-4 / 5-9 / 64-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST TENNIS 2000 3-3 / 6-6 / 51-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. LIERDE 0-6 / 2-12 / 42-82
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. TOBIAS 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 3 za 04/05/2019 TENNIS 2000 T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 36-5
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. HOF TER BURST TENNIS 2000 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 1 wo 01/05/2019 T.H.C. INDIANA T.C. HOF TER BURST 1-2 / 2-4 / 11-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. WITTE KAPROENEN 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. HOF TER BURST 1-2 / 2-4 / 14-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. HOF TER BURST TENNISCLUB PARK RONSE 0-3 / 0-6 / 2-36
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 1 di 30/04/2019 T.C. EVERGEM B T.C. HOF TER BURST A 2-2 / 5-5 / 52-54
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 1 di 30/04/2019 T.C. HOF TER BURST B TENNISCLUB LATEM DEURLE A 3-1 / 6-2 / 41-28
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 1 zo 28/04/2019 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE T.C. HOF TER BURST 2-4 / 5-9 / 61-76
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. ELEVEN T.C. HOF TER BURST 4-2 / 8-4 / 59-51
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. HERZELE T.C. HOF TER BURST 3-3 / 7-7 / 72-73
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule D - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. HOF TER BURST 7-2 / 14-6 / 111-87
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. FOR EVER 5-4 / 12-9 / 107-94
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. 'T LOBBEKE T.C. HOF TER BURST 7-2 / 14-6 / 106-82
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 1 zo 28/04/2019 T.C. TOPSPIN A T.C. HOF TER BURST A 2-4 / 5-9 / 57-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 1 zo 28/04/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C T.C. HOF TER BURST B 3-3 / 6-7 / 45-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. HOF TER BURST A T.C. PLAYERS B 4-2 / 8-4 / 66-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 1 zo 28/04/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. EVERGEM A 1-5 / 2-10 / 21-63
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. EEKLO T.C. HOF TER BURST 1-2 / 2-4 / 13-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST A TC VELINA A 4-2 / 9-5 / 70-57
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. WACHTEBEKE A 2-4 / 5-8 / 43-54
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. FOR EVER T.C. HOF TER BURST 1-5 / 2-11 / 27-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. BORLUUT T.C. HOF TER BURST 6-0 / 12-3 / 82-53
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. ELEVEN 1-5 / 3-10 / 38-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule C - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE T.C. HOF TER BURST 4-2 / 8-4 / 62-49
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. PLAYERS T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-0 / 36-17
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. 'T LOBBEKE 1-2 / 2-4 / 25-27
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 5 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST PADEL 4U2 GENT 2-4 / 2-4 / 33-46
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 1 wo 24/04/2019 T.H.C. INDIANA T.C. HOF TER BURST 3-0 / 6-1 / 26-13
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. LAEREVELD T.C. HOF TER BURST 2-1 / 4-3 / 20-21
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 4 za 30/03/2019 PADEL WAASLAND T.C. HOF TER BURST 3-3 / 3-3 / 40-44
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000
-
poule (ER) A - 4 za 30/03/2019 T.C. HOF TER BURST PADELCLUB BRUGGE 0-6 / 1-12 / 41-77
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 3 za 23/03/2019 T.C. HOF TER BURST TS KENTA 2-4 / 2-4 / 32-50
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000
-
poule (ER) A - 3 za 23/03/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. BRUGHIA 3-3 / 7-6 / 64-50
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 2 za 16/03/2019 PADEL WAASLAND T.C. HOF TER BURST 4-2 / 4-2 / 49-39
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 1 za 23/02/2019 T.C. DE PINTE T.C. HOF TER BURST 2-4 / 2-4 / 45-48
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000
-
poule (ER) A - 2 za 16/03/2019 KON. DEINZE T.C. T.C. HOF TER BURST
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000
-
poule (ER) A - 5 za 27/04/2019 T.C. PANORAMA T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 4 di 21/05/2019 TC VELINA A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 4 di 21/05/2019 T.C. HOF TER BURST B DE VALLEI A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 5 wo 22/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 4 wo 22/05/2019 SPORTCENTRUM DE JASMIJN T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. HOF TER BURST KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. REINAERT A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule D - 5 za 25/05/2019 G.T.C. GAVERE A T.C. HOF TER BURST B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. HOF TER BURST KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. HOF TER BURST B KON. DEINZE T.C. A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. MERELBEKE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. HOF TER BURST TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. WACHTEBEKE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 5 zo 26/05/2019 TC SPARTA T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. WACHTEBEKE T.C. HOF TER BURST
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. HET ZEEN STERREBEEK
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST A T.C. TOBIAS A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. BECKHAND A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. ZAFFELARE A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.C. SOKS B T.C. HOF TER BURST B
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. BRUGHIA
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 5 di 28/05/2019 T.C. HOF TER BURST A K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 5 di 28/05/2019 DENDERTENNIS A T.C. HOF TER BURST B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 5 wo 29/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. STEKENE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. HOF TER BURST KANGAROOS AALSTERSE T.C.
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. PLAYERS A T.C. HOF TER BURST B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule C - 1 za 01/06/2019 T.C. HEUSDEN T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 T.C. HOF TER BURST TENNIS 'T BROEKSKEN
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE T.C. HOF TER BURST
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule C - 2 za 08/06/2019 T.C. HAILLOT T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 T.C. HOF TER BURST KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule C - 3 za 15/06/2019 T.C. HOF TER BURST TENNIS S.D.I. VZW
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule C - 4 za 22/06/2019 K.T.C. AZALEA T.C. HOF TER BURST
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule C - 5 za 29/06/2019 T.C. HOF TER BURST KTC DE EGELANTIER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. NOBEL T.C. HOF TER BURST 0-6 / 0-12 / 0-72
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000
-
poule (ER) A - 1 za 23/02/2019 FUN IN TENNIS VZW T.C. HOF TER BURST 0-6 / 0-12 / 0-72