Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2 201-270 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4 A 96-140 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4 B 96-140 Poule D
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95 Poule C
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7 12-25 Poule B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2 36-75 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3 12-40 Poule A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4 525-690 Poule D
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5 141-200 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6 91-140 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 A 26-60 Poule F
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 B 26-60 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule E
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule F
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2 A 141-210 Poule C
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2 B 141-210 Poule A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3 290-460 Poule C
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4 36-75 Poule D
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35 Poule C
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 A 12-40 Poule C
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 B 12-40 Poule F
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3 2-6 Poule E
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule D
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1 2-230 Poule B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 6-30 Poule C
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 2-20 Poule D
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule D
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule A
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250 - Poule S 2
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000 - Poule A 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000
-
poule (ER) A - 4 za 30/03/2019 T.C. HOF TER BURST PADELCLUB BRUGGE 0-6 / 1-12 / 41-77
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 2 za 16/03/2019 PADEL WAASLAND T.C. HOF TER BURST 4-2 / 4-2 / 49-39
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 1 za 23/02/2019 T.C. DE PINTE T.C. HOF TER BURST 2-4 / 2-4 / 45-48
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000
-
poule (ER) A - 1 za 23/02/2019 FUN IN TENNIS VZW T.C. HOF TER BURST 3-3 / 7-8 / 68-82
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000
-
poule (ER) A - 2 za 16/03/2019 KON. DEINZE T.C. T.C. HOF TER BURST
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 3 za 23/03/2019 T.C. HOF TER BURST TS KENTA
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000
-
poule (ER) A - 3 za 23/03/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. BRUGHIA
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 4 za 30/03/2019 PADEL WAASLAND T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 1 wo 24/04/2019 T.H.C. INDIANA T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. LAEREVELD T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST A TC VELINA A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. WACHTEBEKE A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. FOR EVER T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. BORLUUT T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. ELEVEN
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule C - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. PLAYERS T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. 'T LOBBEKE
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 5 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST PADEL 4U2 GENT
Padel Voorjaar PADEL OPEN 1000
-
poule (ER) A - 5 za 27/04/2019 T.C. PANORAMA T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 1 zo 28/04/2019 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. ELEVEN T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. HERZELE T.C. HOF TER BURST
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule D - 1 zo 28/04/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. 'T LOBBEKE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 1 zo 28/04/2019 T.C. TOPSPIN A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 1 zo 28/04/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C T.C. HOF TER BURST B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. HOF TER BURST A T.C. PLAYERS B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 1 zo 28/04/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. EVERGEM A
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. EEKLO T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 1 di 30/04/2019 T.C. EVERGEM B T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 1 di 30/04/2019 T.C. HOF TER BURST B TENNISCLUB LATEM DEURLE A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. HOF TER BURST TENNIS 2000
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 1 wo 01/05/2019 T.H.C. INDIANA T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. WITTE KAPROENEN
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. HOF TER BURST TENNISCLUB PARK RONSE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. MERELBEKE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule A - 2 za 04/05/2019 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. SPORTINA A T.C. HOF TER BURST B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST VZW TC STERRENBOS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.H.C. INDIANA
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule C - 1 za 04/05/2019 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 1 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST B TC VELINA A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST TENNIS 2000
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. LIERDE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. TOBIAS
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 3 za 04/05/2019 TENNIS 2000 T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. ZOTTEGEM
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. VLASKIA
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST TS KENTA
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule D - 2 zo 05/05/2019 T.C. SAINT GILLES CINEY T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. 'T LOBBEKE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. HERZELE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 2 zo 05/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. ELEVEN B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 2 zo 05/05/2019 BEVERSE T.C. A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 2 zo 05/05/2019 T.C. MADISON A T.C. HOF TER BURST B
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. KORTEMARK
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 2 di 07/05/2019 T.C. HOF TER BURST A KANGAROOS AALSTERSE T.C. A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 2 di 07/05/2019 T.C. 78 B T.C. HOF TER BURST B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 3 wo 08/05/2019 T.C. BECKHAND T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 wo 08/05/2019 T.C. MADISON T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. EEKLO T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. HOF TER BURST TENNIS 'T BROEKSKEN
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. HOF TER BURST A TENNISCLUB LATEM DEURLE A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule C - 3 za 11/05/2019 R.T.C. ST. NIKLAAS T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. ZOTTEGEM T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule C - 2 za 11/05/2019 T.C. HOF TER BURST A V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. CHIWAWA A T.C. HOF TER BURST B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. 'T LOBBEKE T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 4 za 11/05/2019 T.C. 'T LOBBEKE T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 4 za 11/05/2019 T.C. HOF TER BURST KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. ELEVEN
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. REINAERT T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 3 zo 12/05/2019 R.T.C. ST. NIKLAAS T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. HOF TER BURST
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. HOF TER BURST KON. DEINZE T.C.
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 T.C. HOF TER BURST DE VALLEI
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 GANTOISE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 3 zo 12/05/2019 T.C. HOF TER BURST A T.C. WACHTEBEKE A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.H.C. INDIANA A T.C. HOF TER BURST B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 3 zo 12/05/2019 T.C. HOF TER BURST A TENNIS 'T BROEKSKEN A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 3 zo 12/05/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. OUDENAARDE A
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 3 di 14/05/2019 T.C. LAEREVELD A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 3 di 14/05/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. BRAKEL A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 4 wo 15/05/2019 T.C. TOBIAS T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 3 wo 15/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. SPORTINA
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. BECKHAND T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 3 za 18/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. HOF TER BURST A V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. BECKHAND A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. STEKENE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule C - 3 za 18/05/2019 T.C. EEKLO A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. HOF TER BURST SPORTCENTRUM DE JASMIJN
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule C - 4 za 18/05/2019 R.T.C. ST. NIKLAAS T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule C - 5 za 18/05/2019 T.C. HOF TER BURST TENNISCLUB PARK RONSE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 5 za 18/05/2019 DE VALLEI T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. FOR EVER T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. NOBEL T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. SCHELDEDREEF
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. SCHELDEDREEF
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule D - 4 zo 19/05/2019 SET WAHIS A.S.B.L. T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.H.C. INDIANA C T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. LOVENDEGEM A T.C. HOF TER BURST B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. HOF TER BURST A T.C. RACSO A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 4 zo 19/05/2019 T.C. HOF TER BURST B GANTOISE A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 4 di 21/05/2019 TC VELINA A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 4 di 21/05/2019 T.C. HOF TER BURST B DE VALLEI A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 5 wo 22/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 4 wo 22/05/2019 SPORTCENTRUM DE JASMIJN T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. HOF TER BURST KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. REINAERT A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule D - 5 za 25/05/2019 G.T.C. GAVERE A T.C. HOF TER BURST B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 7
12-25
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. HOF TER BURST KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 4 za 25/05/2019 T.C. HOF TER BURST B KON. DEINZE T.C. A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. MERELBEKE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. HOF TER BURST TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. WACHTEBEKE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule B - 5 zo 26/05/2019 TC SPARTA T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. WACHTEBEKE T.C. HOF TER BURST
NATIONALE INTERCLUB HEREN 4
525-690
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. HET ZEEN STERREBEEK
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST A T.C. TOBIAS A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST B T.C. BECKHAND A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. ZAFFELARE A T.C. HOF TER BURST A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule F - 5 zo 26/05/2019 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B T.C. HOF TER BURST B
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. BRUGHIA
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 5 di 28/05/2019 T.C. HOF TER BURST A K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule F - 5 di 28/05/2019 DENDERTENNIS A T.C. HOF TER BURST B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule D - 5 wo 29/05/2019 T.C. HOF TER BURST T.C. STEKENE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 2
201-270
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. HOF TER BURST KANGAROOS AALSTERSE T.C.
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2
141-210
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. PLAYERS A T.C. HOF TER BURST B
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule C - 1 za 01/06/2019 T.C. HEUSDEN T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 T.C. HOF TER BURST TENNIS 'T BROEKSKEN
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 6 zo 02/06/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE T.C. HOF TER BURST
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule C - 2 za 08/06/2019 T.C. HAILLOT T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 5
141-200
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. HOF TER BURST
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 6
91-140
poule (ER) A - 7 zo 09/06/2019 T.C. HOF TER BURST KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule C - 3 za 15/06/2019 T.C. HOF TER BURST TENNIS S.D.I. VZW
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule C - 4 za 22/06/2019 K.T.C. AZALEA T.C. HOF TER BURST
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule C - 5 za 29/06/2019 T.C. HOF TER BURST KTC DE EGELANTIER