Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 26-60 Poule C
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 36-75 Poule J
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 76-140 Poule L
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 36-75 Poule O
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2 41-80 Poule A
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule G
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3 A 12-40 Poule E
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3 B 12-40 Poule D
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2 41-80 Poule A
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule C
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 3 12-25 Poule B

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 1 vr 24/04/2020 LOONSE T.C. T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule L - 1 vr 24/04/2020 T.R.C. KORTESSEM K. TONGERSE T.C.
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule C - 1 za 25/04/2020 T.R.C. KORTESSEM T.C. HAM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule G - 1 do 30/04/2020 TENNISCLUB ZUTENDAAL T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule E - 1 do 30/04/2020 NEERPELTSE T.C. A T.R.C. KORTESSEM A
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule D - 1 do 30/04/2020 T.C. HAMONT A T.R.C. KORTESSEM B
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3
12-40
poule C - 1 do 30/04/2020 T.C. BASVELD T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule B - 1 do 30/04/2020 T.R.C. KORTESSEM K.T.C. DIEST
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 2 vr 01/05/2020 T.R.C. KORTESSEM TC O - TC IRIS
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule L - 2 vr 01/05/2020 LOONSE T.C. T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 2 vr 01/05/2020 T.R.C. KORTESSEM LANDEN T.C.
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule C - 2 za 02/05/2020 T.C. BASVELD T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule G - 2 do 07/05/2020 T.R.C. KORTESSEM K. TONGERSE T.C.
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule E - 2 do 07/05/2020 T.C. KAULILLE A T.R.C. KORTESSEM A
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule D - 2 do 07/05/2020 T.R.C. KORTESSEM B T.C. BOCHOLT B
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3
12-40
poule C - 2 do 07/05/2020 T.R.C. KORTESSEM NEERPELTSE T.C.
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule B - 2 do 07/05/2020 KTC RAPID WATERSCHEI T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 3 vr 08/05/2020 KTC RAPID WATERSCHEI T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule L - 3 vr 08/05/2020 T.R.C. KORTESSEM T.C. TENNISDEL GENK
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 3 vr 08/05/2020 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule G - 3 do 14/05/2020 T.C. WINTERSLAG T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule E - 3 do 14/05/2020 T.R.C. KORTESSEM A T.C. WIMBLEDON A
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule D - 3 do 14/05/2020 NEERPELTSE T.C. B T.R.C. KORTESSEM B
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3
12-40
poule C - 3 do 14/05/2020 T.C. NUCLEA T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule B - 3 do 14/05/2020 T.R.C. KORTESSEM K.T.C. MEULENBERG
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule L - 4 vr 15/05/2020 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 4 vr 15/05/2020 T.R.C. KORTESSEM TENNISCLUB LEOPOLD 2014
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule C - 4 za 16/05/2020 T.R.C. KORTESSEM T.C. DRIEHOEVEN
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule E - 4 do 21/05/2020 T.C. BOCHOLT C T.R.C. KORTESSEM A
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule D - 4 do 21/05/2020 T.R.C. KORTESSEM B KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule B - 4 do 21/05/2020 T.R.C. KORTESSEM T.C. AS
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 5 vr 22/05/2020 T.R.C. KORTESSEM ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule O - 5 vr 22/05/2020 T.C. LANAKEN T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule C - 5 za 23/05/2020 T.C. DE NETHE T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2
41-80
poule (ER) A - 1 do 28/05/2020 RUNKSTER T.C. T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule G - 5 do 28/05/2020 T.R.C. KORTESSEM T.C. LANAKEN
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule E - 5 do 28/05/2020 T.R.C. KORTESSEM A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule D - 5 do 28/05/2020 KTC RAPID WATERSCHEI A T.R.C. KORTESSEM B
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3
12-40
poule C - 5 do 28/05/2020 T.R.C. KORTESSEM KONINKLIJKE WEZEL T.C.
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 3
12-25
poule B - 5 do 28/05/2020 T.C. BOCHOLT T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2
41-80
poule (ER) A - 2 do 04/06/2020 T.C. BOCHOLT T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 2 do 04/06/2020 T.R.C. KORTESSEM T.C. ZELEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2
41-80
poule (ER) A - 3 do 11/06/2020 T.R.C. KORTESSEM T.C. AS
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 3 do 11/06/2020 T.C. OP DE WAAL T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2
41-80
poule (ER) A - 4 do 18/06/2020 K.T.C. DIEST T.R.C. KORTESSEM
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 4 do 18/06/2020 T.R.C. KORTESSEM KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL HEREN 60 2
41-80
poule (ER) A - 5 do 25/06/2020 T.R.C. KORTESSEM T.C. LANAKEN
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 2
41-80
poule (ER) A - 5 do 25/06/2020 TC MAASEIK T.R.C. KORTESSEM