Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4 12-35
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 25 7 12-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 2 141-210
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule A 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 A - Poule P 4
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 B - Poule Q 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 - Poule O 4
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500 - Poule I 5
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100 - Poule I 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250 - Poule D 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule I - 2 zo 08/03/2020 TS KENTA T.C. PLAYERS 0-6 / 0-6 / 18-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule I - 2 zo 08/03/2020 T.C. PLAYERS TS KENTA 1-5 / 1-5 / 27-51
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule P - 2 za 07/03/2020 TS KENTA A T.C. ZOTTEGEM C 3-3 / 3-3 / 39-42
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule Q - 2 za 07/03/2020 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B TS KENTA B 3-3 / 3-3 / 40-46
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule O - 2 za 07/03/2020 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL TS KENTA 2-4 / 2-4 / 40-42
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule I - 1 zo 16/02/2020 TS KENTA T.C. HOF TER BURST 2-4 / 2-4 / 44-46
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule D - 1 zo 16/02/2020 T.C. PLAYERS TS KENTA 5-1 / 5-1 / 52-32
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule P - 1 za 15/02/2020 PADEL 4U2 GENT D TS KENTA A 5-1 / 5-1 / 51-26
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule Q - 1 za 15/02/2020 TS KENTA B TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D 3-3 / 3-3 / 42-39
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule O - 1 za 15/02/2020 TS KENTA T.C. PLAYERS 1-5 / 1-5 / 42-46
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule I - 1 zo 16/02/2020 PADEL 4U2 GENT TS KENTA
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule P - 3 za 14/03/2020 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C TS KENTA A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule Q - 3 za 14/03/2020 TS KENTA B GANTOISE A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule O - 3 za 14/03/2020 TS KENTA TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule I - 3 zo 15/03/2020 TENNIS 'T BROEKSKEN TS KENTA
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule D - 3 zo 15/03/2020 TS KENTA PADEL 4U2 GENT
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule P - 4 za 21/03/2020 TS KENTA A T.C. MERELBEKE B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule Q - 4 za 21/03/2020 PADEL 4U2 GENT C TS KENTA B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule O - 4 za 21/03/2020 PADEL 4U2 GENT TS KENTA
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule I - 4 zo 22/03/2020 T.C. TOPSPIN TS KENTA
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule I - 4 zo 22/03/2020 TS KENTA K.A.V. DENDERMONDE TENNIS
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule D - 4 zo 22/03/2020 PADEL WAASLAND TS KENTA
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule P - 5 za 28/03/2020 T.C. PLAYERS D TS KENTA A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule Q - 5 za 28/03/2020 TS KENTA B T.C. PLAYERS B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule O - 5 za 28/03/2020 TS KENTA T.C. MERELBEKE
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule I - 5 zo 29/03/2020 TS KENTA TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule I - 5 zo 29/03/2020 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD TS KENTA
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule D - 5 zo 29/03/2020 TS KENTA PADEL 4U2 GENT
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 2 za 11/07/2020 TS KENTA T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 3 za 01/08/2020 T.C. STEKENE TS KENTA
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 4 za 15/08/2020 TS KENTA T.C. 'T LOBBEKE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 5 za 22/08/2020 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE TS KENTA