Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60 Poule D 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3 36-75 Poule B 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5 12-20 Poule C 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3 12-35 Poule A 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3 12-40 Poule A 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8 18-40 Poule A 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule B 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 A 12-25 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 B 12-25 Poule C 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 25 6 26-60 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 25 6 26-60 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 2 2-35 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 A 2-6 Poule H 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 B 2-6 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 6-30 Poule D 4
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100 A - Poule L 5
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100 A - Poule J 6
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100 B - Poule N 4
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100 B - Poule B 5
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250 - Poule S 1/32 Finale 1/32 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 - Poule M 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 - Poule G 5
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750 - Poule B 6
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100 A - Poule E 5
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100 A - Poule D 5
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100 B - Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100 B - Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250 - Poule F 4
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250 - Poule C 3
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 A 13-40 Poule AI 3
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 A 13-40 Poule N 4
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 B 13-40 Poule AB 3
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 B 13-40 Poule P 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule G - 5 zo 27/10/2019 TS KENTA T.C. PLAYERS 2-4 / 2-4 / 39-45
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule E - 5 zo 27/10/2019 T.C. PLAYERS A TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-17
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule F - 5 zo 27/10/2019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A TS KENTA B 2-4 / 2-4 / 24-46
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 5 zo 27/10/2019 TS KENTA T.C. MERELBEKE 6-0 / 6-0 / 54-8
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule J - 5 za 26/10/2019 T.C. TOPSPIN A TS KENTA A 5-1 / 5-1 / 50-30
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule N - 5 za 26/10/2019 TS KENTA B TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-6 / 0-6 / 20-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 5 za 26/10/2019 T.C. TOPSPIN TS KENTA 6-0 / 6-0 / 54-4
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule E - 4 zo 20/10/2019 TS KENTA A TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-6 / 0-6 / 5-54
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule F - 4 zo 20/10/2019 TS KENTA B T.C. TOPSPIN A 4-2 / 4-2 / 47-43
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 4 zo 20/10/2019 PADEL 4U2 GENT TS KENTA 3-3 / 3-3 / 38-43
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule J - 4 za 19/10/2019 TS KENTA A PADEL WAASLAND A 3-3 / 3-3 / 32-46
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule N - 4 za 19/10/2019 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A TS KENTA B 3-3 / 3-3 / 37-38
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 4 za 19/10/2019 TS KENTA RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 6-0 / 6-0 / 54-31
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule G - 3 zo 13/10/2019 PADEL WAASLAND TS KENTA 6-0 / 6-0 / 54-22
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule F - 3 zo 13/10/2019 T.C. ZOTTEGEM C TS KENTA B 0-6 / 0-6 / 10-54
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 3 zo 13/10/2019 TS KENTA T.C. PLAYERS 3-3 / 3-3 / 37-38
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule N - 3 za 12/10/2019 TS KENTA B TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 2-4 / 2-4 / 34-43
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 3 za 12/10/2019 TS KENTA PADEL 4U2 GENT 1-5 / 1-5 / 31-51
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule G - 2 zo 06/10/2019 TS KENTA PADEL 4U2 GENT 2-4 / 2-4 / 39-49
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule E - 2 zo 06/10/2019 T.C. ZOTTEGEM A TS KENTA A 5-1 / 5-1 / 47-18
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule F - 2 zo 06/10/2019 TS KENTA B T.C. MERELBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-19
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 2 zo 06/10/2019 PADEL 4U2 GENT TS KENTA 4-2 / 4-2 / 42-37
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule J - 2 za 05/10/2019 TS KENTA A RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 0-6 / 0-6 / 11-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule N - 2 za 05/10/2019 T.C. HOF TER BURST A TS KENTA B 3-3 / 3-3 / 40-47
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 2 za 05/10/2019 T.C. MERELBEKE TS KENTA 1-5 / 1-5 / 31-52
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule G - 1 zo 22/09/2019 T.C. MERELBEKE TS KENTA 4-2 / 4-2 / 50-35
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule E - 1 zo 22/09/2019 TS KENTA A T.C. LIERDE A 0-6 / 0-6 / 3-54
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule F - 1 zo 22/09/2019 T.C. HOF TER BURST A TS KENTA B 1-5 / 1-5 / 20-53
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 1 zo 22/09/2019 TS KENTA PADEL WAASLAND 3-3 / 3-3 / 42-38
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule N - 5 zo 22/09/2019 TS KENTA A KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 0-4 / 0-8 / 25-48
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AI - 5 zo 22/09/2019 T.C. HAMME A TS KENTA A 1-3 / 4-7 / 53-60
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule P - 5 zo 22/09/2019 T.C. BRAKEL A TS KENTA B 1-3 / 3-7 / 44-55
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AB - 5 zo 22/09/2019 TS KENTA B TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 3-1 / 6-3 / 47-39
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule J - 1 za 21/09/2019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-16
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule N - 1 za 21/09/2019 TS KENTA B T.C. PLAYERS B 5-1 / 5-1 / 51-37
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 1 za 21/09/2019 TS KENTA PADEL WAASLAND 4-2 / 4-2 / 45-26
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AI - 4 zo 15/09/2019 TS KENTA A T.C. RACSO A 3-1 / 6-2 / 42-32
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule N - 4 zo 15/09/2019 T.C. STEKENE C TS KENTA A 2-2 / 4-5 / 42-47
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule P - 4 zo 15/09/2019 TS KENTA B T.C. OUDENAARDE A 0-4 / 1-8 / 38-53
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule N - 3 zo 08/09/2019 TS KENTA A T.C. HOF TER BURST A 2-2 / 4-5 / 35-44
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AB - 3 zo 08/09/2019 T.C. PLAYERS B TS KENTA B 1-3 / 2-6 / 25-42
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 25 6
26-60
1/4 Finale zo 01/09/2019 T.C. FOREST HILLS TS KENTA 4-2 / 8-5 / 65-47
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AI - 2 zo 01/09/2019 T.C. SCHELDEDREEF A TS KENTA A 3-1 / 7-2 / 52-22
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule P - 2 zo 01/09/2019 T.C. SPORTINA A TS KENTA B 3-1 / 7-3 / 58-46
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AB - 2 zo 01/09/2019 TS KENTA B T.C. RESSCHEBEKE A 1-3 / 4-6 / 44-51
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AI - 1 zo 25/08/2019 TS KENTA A TENNIS CLUB ASSE A 0-4 / 1-8 / 26-53
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule N - 1 zo 25/08/2019 TC DIEPENBROEK VZW A TS KENTA A 2-2 / 5-5 / 48-51
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule P - 1 zo 25/08/2019 TS KENTA B T.C. PLAYERS A 2-2 / 4-5 / 42-46
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule AB - 1 zo 25/08/2019 T.K. STV LEMBEEK A TS KENTA B 3-1 / 7-3 / 59-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule (ER) A - 3 za 15/06/2019 TS KENTA T.C. LUDOVIEK 6-0 / 12-1 / 77-27
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule (ER) A - 2 za 08/06/2019 VZW TC STERRENBOS TS KENTA 2-4 / 6-10 / 69-81
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 2
2-35
poule (ER) A - 7 za 08/06/2019 TS KENTA T.C. NOBEL 3-0 / 6-0 / 36-14
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/2 Finale za 08/06/2019 VZW TC STERRENBOS A TS KENTA B 3-0 / 6-0 / 37-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale wo 05/06/2019 TS KENTA T.C. WITTE KAPROENEN 0-3 / 0-6 / 5-24
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
1/8 Finale zo 02/06/2019 HAAGSE TENNISHOEK A TS KENTA A 6-0 / 12-1 / 78-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 25 6
26-60
poule (ER) A - 1 za 01/06/2019 TS KENTA T.C. FOR EVER 4-2 / 8-6 / 70-67
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 2
2-35
poule (ER) A - 6 za 01/06/2019 T.C. DE ZILVEREN KLOMP TS KENTA 0-3 / 0-6 / 5-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. ELEVEN A TS KENTA B 1-2 / 3-4 / 38-34
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
1/8 Finale do 30/05/2019 GANTOISE A TS KENTA B 1-2 / 2-5 / 20-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 TS KENTA T.C. MADISON 2-1 / 4-2 / 19-12
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 5 di 28/05/2019 TS KENTA T.C. ZAFFELARE 1-3 / 3-7 / 45-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule C - 5 zo 26/05/2019 TS KENTA T.C. SOKS 1-5 / 3-10 / 35-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. LOVENDEGEM TS KENTA 5-1 / 11-3 / 80-46
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 TS KENTA KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-4 / 6-9 / 66-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 TS KENTA KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 6-3 / 12-7 / 92-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 5 zo 26/05/2019 GANTOISE TS KENTA 5-1 / 11-3 / 81-52
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. STEKENE A TS KENTA A 3-3 / 7-7 / 54-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 5 zo 26/05/2019 TS KENTA B TC VELINA B 5-1 / 10-2 / 67-31
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. EEKLO TS KENTA 3-3 / 8-6 / 71-61
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 2
2-35
poule (ER) A - 5 za 25/05/2019 TS KENTA T.C. NOBEL 1-2 / 2-5 / 21-38
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. LAEREVELD TS KENTA 1-2 / 4-4 / 26-20
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 4 di 21/05/2019 T.C. RACSO TS KENTA 3-1 / 6-2 / 39-27
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. MERELBEKE TS KENTA 4-2 / 9-5 / 74-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. DEN BRUEL TS KENTA 3-3 / 7-6 / 61-51
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 4 zo 19/05/2019 TS KENTA T.C. NOBEL 2-4 / 4-10 / 57-78
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. HERZELE TS KENTA 5-1 / 11-2 / 75-30
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE TS KENTA 6-3 / 12-7 / 92-84
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 4 zo 19/05/2019 TS KENTA T.C. TOPSPIN 2-4 / 6-9 / 73-81
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 4 zo 19/05/2019 TS KENTA A T.C. BECKHAND A 5-1 / 11-4 / 89-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 4 zo 19/05/2019 HAAGSE TENNISHOEK B TS KENTA B 1-5 / 3-11 / 44-77
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
1/4 Finale zo 19/05/2019 T.C. PANORAMA A TS KENTA B 4-2 / 4-2 / 45-34
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule D - 4 za 18/05/2019 TS KENTA T.C. DE PINTE 1-5 / 3-10 / 49-69
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 5 za 18/05/2019 T.C. DE PINTE TS KENTA 0-3 / 1-6 / 19-38
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 5 za 18/05/2019 TS KENTA B T.C. STEKENE A 3-0 / 6-1 / 42-21
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 TS KENTA T.C. RACSO 2-1 / 4-2 / 17-14
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 3 di 14/05/2019 TS KENTA T.C. LOVENDEGEM 3-1 / 6-2 / 43-30
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 3 zo 12/05/2019 TS KENTA T.C. TOBIAS 1-5 / 3-11 / 41-78
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. MERELBEKE TS KENTA 0-6 / 1-12 / 47-79
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 3 zo 12/05/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE TS KENTA 5-1 / 11-4 / 81-63
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 TS KENTA T.C. SCHELDEDREEF 1-5 / 4-11 / 60-84
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 TS KENTA T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-8 / 4-16 / 58-109
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC VELINA TS KENTA 6-0 / 12-0 / 72-24
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 3 zo 12/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN B TS KENTA A 1-5 / 4-11 / 53-78
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 3 zo 12/05/2019 TS KENTA B T.C. 'T LOBBEKE A 6-0 / 12-1 / 74-21
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule D - 3 za 11/05/2019 TS KENTA T.C. WITTE KAPROENEN 2-4 / 4-9 / 41-60
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 2
2-35
poule (ER) A - 3 za 11/05/2019 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN TS KENTA 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 4 za 11/05/2019 TS KENTA T.C. RACSO 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 4 za 11/05/2019 VZW TC STERRENBOS A TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 4 za 11/05/2019 DE VALLEI A TS KENTA B 1-2 / 2-4 / 21-34
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
1/32 Finale za 11/05/2019 TS KENTA FUN IN TENNIS VZW 2-4 / 2-4 / 43-49
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 DE VALLEI TS KENTA 0-3 / 1-6 / 6-27
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. DENDERLEEUW TS KENTA 5-1 / 11-3 / 73-45
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule C - 2 zo 05/05/2019 TS KENTA T.C. 78 2-4 / 5-9 / 62-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 2 zo 05/05/2019 TS KENTA T.C. MERELBEKE 0-6 / 0-12 / 36-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. HOF TER BURST TS KENTA 4-2 / 8-5 / 71-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 T.C. RESSCHEBEKE TS KENTA 7-2 / 16-5 / 114-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule B - 2 zo 05/05/2019 TS KENTA T.C. HERZELE 2-4 / 7-8 / 64-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 2 zo 05/05/2019 TS KENTA A T.C. SPORTINA A 4-2 / 8-4 / 58-51
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. MERELBEKE B TS KENTA B 6-0 / 12-0 / 72-16
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. FOR EVER TS KENTA 3-3 / 8-6 / 67-70
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 2
2-35
poule (ER) A - 2 za 04/05/2019 TS KENTA T.C. 'T LOBBEKE 1-2 / 2-4 / 18-28
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 3 za 04/05/2019 TS KENTA A TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 2-1 / 5-2 / 35-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 3 za 04/05/2019 T.C. MERELBEKE A TS KENTA B 2-1 / 4-2 / 28-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 3 za 04/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN TS KENTA 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 TS KENTA T.C. TOBIAS 2-1 / 5-3 / 24-20
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. EEKLO TS KENTA 2-1 / 4-2 / 28-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 2 wo 01/05/2019 T.C. ZOTTEGEM A TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 TS KENTA B KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 2-1 / 4-2 / 29-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 2 wo 01/05/2019 TS KENTA T.C. REINAERT 0-3 / 0-6 / 10-36
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule A - 1 di 30/04/2019 T.C. SPORTINA TS KENTA 2-2 / 6-4 / 55-33
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule B - 1 zo 28/04/2019 TS KENTA T.C. PLAYERS 1-5 / 3-10 / 38-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 5
12-20
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. PLAYERS TS KENTA 5-1 / 11-3 / 80-45
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 3
12-35
poule A - 1 zo 28/04/2019 G.T.C. GAVERE TS KENTA 4-2 / 8-4 / 58-46
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 45 3
12-40
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. WACHTEBEKE TS KENTA 1-5 / 3-10 / 45-70
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 8
18-40
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. FOR EVER TS KENTA 5-4 / 11-10 / 98-99
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule D - 1 zo 28/04/2019 TS KENTA A VZW TC STERRENBOS B 3-3 / 6-7 / 53-57
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. SOKS A TS KENTA B 5-1 / 10-2 / 63-34
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule B - 5 zo 28/04/2019 PADEL WAASLAND TS KENTA 6-0 / 12-0 / 75-42
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule D - 5 zo 28/04/2019 TS KENTA A T.C. MERELBEKE B 0-6 / 0-6 / 15-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule B - 5 zo 28/04/2019 T.C. FOR EVER B TS KENTA B 3-3 / 3-3 / 42-44
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule D - 1 za 27/04/2019 TS KENTA T.C. ZOTTEGEM 2-4 / 6-8 / 58-67
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 2
2-35
poule (ER) A - 1 za 27/04/2019 T.C. MERELBEKE TS KENTA 1-2 / 3-4 / 26-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 1 za 27/04/2019 TS KENTA T.C. MERELBEKE 1-2 / 3-4 / 30-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 1 za 27/04/2019 TS KENTA A T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 1-2 / 2-4 / 22-28
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule C - 1 za 27/04/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B TS KENTA B 0-3 / 1-6 / 19-42
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 1 za 27/04/2019 TENNISCLUB PARK RONSE TS KENTA 3-0 / 6-0 / 36-8
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule L - 5 za 27/04/2019 TS KENTA A K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 0-6 / 0-6 / 11-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule B - 5 za 27/04/2019 TENNISCLUB PARK RONSE B TS KENTA B 5-1 / 5-1 / 53-32
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule S - 5 za 27/04/2019 TS KENTA PADEL WAASLAND 5-1 / 5-1 / 53-28
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 TS KENTA TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-1 / 5-2 / 24-17
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule B - 4 zo 31/03/2019 TS KENTA TENNISCLUB CHALET RADAR 2-4 / 4-10 / 56-80
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule D - 4 zo 31/03/2019 WAREGEM TENNIS CLUB A TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-2
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule B - 4 zo 31/03/2019 TS KENTA B T.C. ZOTTEGEM A 4-2 / 4-2 / 43-31
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule B - 4 za 30/03/2019 TS KENTA B TENNISCLUB CHALET RADAR B 1-5 / 1-5 / 33-48
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule S - 4 za 30/03/2019 PADEL WAASLAND TS KENTA 1-5 / 1-5 / 18-51
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule B - 3 zo 24/03/2019 RECREAN PADEL TS KENTA 6-0 / 12-3 / 91-61
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule D - 3 zo 24/03/2019 TS KENTA A T.C. ELEVEN A 0-6 / 0-6 / 3-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule C - 3 zo 24/03/2019 TS KENTA T.C. TOPSPIN 6-0 / 6-0 / 54-16
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule L - 3 za 23/03/2019 PADEL WAASLAND A TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-29
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule S - 3 za 23/03/2019 T.C. HOF TER BURST TS KENTA 2-4 / 2-4 / 32-50
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule B - 2 zo 17/03/2019 TS KENTA PADEL 4U2 GENT 2-4 / 5-8 / 59-76
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule B - 2 zo 17/03/2019 T.C. MERELBEKE A TS KENTA B 3-3 / 3-3 / 40-42
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule C - 2 zo 17/03/2019 PADEL 4U2 GENT TS KENTA 4-2 / 4-2 / 44-37
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule L - 2 za 16/03/2019 TS KENTA A PADEL 4U2 GENT B 3-3 / 3-3 / 42-47
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule B - 2 za 16/03/2019 T.C. FOR EVER A TS KENTA B 5-1 / 5-1 / 50-36
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule S - 2 za 16/03/2019 TS KENTA T.C. DE PINTE 6-0 / 6-0 / 54-21
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule B - 1 zo 24/02/2019 TS KENTA T.C. ZOTTEGEM 2-4 / 6-10 / 75-90
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule D - 1 zo 24/02/2019 PADEL 4U2 GENT A TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-7
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule B - 1 zo 24/02/2019 TS KENTA B T.C. LIERDE B 6-0 / 6-0 / 54-17
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule C - 1 zo 24/02/2019 PADEL WAASLAND TS KENTA 6-0 / 6-0 / 54-20
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule L - 1 za 23/02/2019 T.C. MERELBEKE A TS KENTA A 5-1 / 5-1 / 52-12
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule B - 1 za 23/02/2019 TS KENTA B T.C. LIERDE C 1-5 / 1-5 / 33-50
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule S - 1 za 23/02/2019 PADEL 4U2 GENT TS KENTA 1-5 / 1-5 / 24-47
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 100
-
1/8 Finale zo 17/11/2019 TS KENTA B T.C. LIERDE A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule J - 3 za 12/10/2019 PADEL 4U2 GENT D TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-0