Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2 2-15 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 A 2-6 Poule D
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 B 2-6 Poule F
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 2 6-50 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 A 2-6 Poule C 1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 B 2-6 Poule D
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 C 2-6 Poule E 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2 2-35 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 2-20 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 A 2-6 Poule F
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 B 2-6 Poule E 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 2 wo 22/07/2020 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A I.S.C. T.C. A 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 2 wo 15/07/2020 T.C. TER LINDEN I.S.C. T.C. 3-0 / 6-0 / 36-2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 1 wo 01/07/2020 I.S.C. T.C. B T.C. WESTERLO B 2-1 / 5-2 / 41-32
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 1 wo 01/07/2020 T.C. KEERPUNT '65 I.S.C. T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 1 wo 01/07/2020 T.C. VOORTKAPEL A I.S.C. T.C. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 2 wo 08/07/2020 I.S.C. T.C. T.C. DE HASSELT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 1 wo 08/07/2020 T.C. DE LUSTHOVEN B I.S.C. T.C. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 1 wo 08/07/2020 I.S.C. T.C. B MOLENBOS NIJLEN C
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 1 wo 08/07/2020 T.C. VOORTKAPEL A I.S.C. T.C. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 wo 08/07/2020 I.S.C. T.C. B T.C. VOORTKAPEL B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 1 wo 08/07/2020 I.S.C. T.C. C T.C. DE MEREL A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 2 wo 08/07/2020 T.C. KROMVELD I.S.C. T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 1 wo 08/07/2020 T.C. DE LUSTHOVEN I.S.C. T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 2 wo 08/07/2020 T.C. OLEN A I.S.C. T.C. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 2 wo 08/07/2020 I.S.C. T.C. B TURNHOUTSE T.V. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 3 wo 15/07/2020 MOLENBOS NIJLEN I.S.C. T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 2 wo 15/07/2020 MOLENBOS NIJLEN A I.S.C. T.C. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 2 wo 15/07/2020 I.S.C. T.C. B T.C. DE LUSTHOVEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 3 wo 15/07/2020 I.S.C. T.C. MOLENBOS NIJLEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule F - 3 wo 15/07/2020 I.S.C. T.C. A HERENTALSE B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule E - 3 wo 15/07/2020 T.C. DE LUSTHOVEN A I.S.C. T.C. B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 2 wo 22/07/2020 I.S.C. T.C. B TURNHOUTSE T.V. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 2 wo 22/07/2020 I.S.C. T.C. C MOLENBOS NIJLEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 5 wo 05/08/2020 T.C. DE HASSELT I.S.C. T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 3 wo 05/08/2020 I.S.C. T.C. A TURNHOUTSE T.V. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule F - 3 wo 05/08/2020 TURNHOUTSE T.V. C I.S.C. T.C. B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 3 wo 05/08/2020 I.S.C. T.C. A T.C. DE LUSTHOVEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 wo 05/08/2020 SPORTING HOVE T.C. A I.S.C. T.C. B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 3 wo 05/08/2020 TC OASE A I.S.C. T.C. C
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 4 wo 05/08/2020 I.S.C. T.C. T.C. RANST
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 3 wo 05/08/2020 I.S.C. T.C. SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 5 wo 12/08/2020 TC WINGFIELD I.S.C. T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 2
2-15
poule (ER) A - 6 wo 19/08/2020 I.S.C. T.C. MOLENBOS NIJLEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 2 wo 19/08/2020 I.S.C. T.C. T.C. KEERPUNT '65
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 2
2-35
poule B - 1 wo 01/07/2020 I.S.C. T.C. T.C. KEERPUNT '65 3-0 / 6-0 / 36-0