Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 1 ploeg A (425 ptn) 345 - 460 Vanoppen Marjanne Voorronde Tennis Interclub Nationaal: Poule A - plaats 3
DAMES - 2 ploeg A 201 - 270 Liefsoens Marte Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 4
DAMES - 3 ploeg B (385 ptn) 345 - 460 Vanoppen Marjanne Voorronde Tennis Interclub Nationaal: Poule D - plaats 5
DAMES - 4 ploeg A 96 - 140 Verlies Nena Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
DAMES - 7 ploeg A 12 - 25 Schraeyen Sally Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
DAMES 25 - 1 ploeg A 141 - 240 Mast Britt Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 4
DAMES 25 - 2 ploeg A 76 - 140 Vandermaesen Caroline Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
DAMES 25 - 3 ploeg A 36 - 75 Dams Jill Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule F - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
DAMES 25 - 3 ploeg B 36 - 75 Joassart Sofie Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 3
DAMES 25 - 3 ploeg C 36 - 75 Wolfs Charissa Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
DAMES 25 - 4 ploeg A 12 - 35 Smeyers Jasmien Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule F - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
DAMES 25 - 4 ploeg B 12 - 35 Huybrechts Elke Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule H - plaats 3
DAMES 25 - 5 ploeg A 12 - 20 Caers Valerie Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule J - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
DAMES 25 - 5 ploeg B 12 - 20 De Vilder Mieke Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule I - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
DAMES 35 - 1 ploeg A 76 - 170 Hellebaut Tia Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
DAMES 35 - 2 ploeg A 36 - 75 Wolfs Charissa Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 3
DAMES 35 - 3 ploeg A 12 - 35 Troonbeeckx Heidi Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 5
HEREN - 1 ploeg A (625 ptn) 525 - 690 Dierckx Jonas Voorronde Tennis Interclub Nationaal: Poule A - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 1 ploeg A 271 - 340 Van Doninck Noah Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 1 ploeg B 271 - 340 Huygens Lander Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 3 ploeg A 141 - 200 Gebruers Jasper Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg A 26 - 60 Swerts Tom Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg B 26 - 60 Van Den Bossche Filip Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 6
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg A 12 - 25 Beckers Tim Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 3
HEREN 25 - 6 ploeg A 26 - 60 Aldelhof Ward Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 3
HEREN 25 - 6 ploeg B 26 - 60 Truyens Bjorn Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule G - plaats 6
HEREN 25 - 6 ploeg C 26 - 60 Appelen Kris Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
HEREN 35 - 4 ploeg A 36 - 75 Dejonghe Bruno Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule F - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/16 Finale
HEREN 35 - 4 ploeg B 36 - 75 De Swert Peter Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 4
HEREN 35 - 5 ploeg A 12 - 35 Volders Bart Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 6
HEREN 45 - 3 ploeg A 76 - 140 Ghoos Luc Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
HEREN 45 - 4 ploeg A 36 - 75 Van Der Borght Rudy Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: Winnaar
U09 - 1 ploeg A (35 ptn) 2 - 230 T'Syen Vince Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule A - plaats 4
U09 - 1 ploeg B (25 ptn) 2 - 230 Meurkens Wiebe Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule B - plaats 6
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Thys Flint Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule E - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
MEISJES U11 - 3 ploeg A 2 - 20 Claesen Elouise Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Winnaar
MEISJES U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Verwimp Birte Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule F - plaats 3
MEISJES U11 - 4 ploeg B 2 - 6 Vanden Bossche Nienke Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule G - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
MEISJES U13 - 1 ploeg A (45 ptn) 2 - 230 Verheyden Bo Eindronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule A - plaats 7
MEISJES U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Reynders Mara Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Finalist
MEISJES U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Lambrechts Geike Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 6
MEISJES U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Verwimp Marit Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule D - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/4 Finale
MEISJES U13 - 4 ploeg B 2 - 6 Nackaerts Pauline Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule E - plaats 5
MEISJES U15 - 1 ploeg A (60 ptn) 6 - 230 Meurkens Frauke Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule A - plaats 5
MEISJES U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Ooms Merel Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule H - plaats 4
MEISJES U15 - 4 ploeg B 6 - 10 Dejonghe Louise Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule G - plaats 3
MEISJES U15 - 4 ploeg C 6 - 10 Thijs Fiebe Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule D - plaats 4
MEISJES U17 - 3 ploeg A 6 - 30 Karremans Lola Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 3
JONGENS U11 - 3 ploeg A 2 - 20 Beusen Seppe Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 3
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Maes Fre Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule H - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
JONGENS U13 - 1 ploeg A (40 ptn) 2 - 230 Weyns Juul Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule A - plaats 5
JONGENS U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Poot Emile Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 5
JONGENS U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Schoofs Mats Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule C - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/4 Finale
JONGENS U13 - 3 ploeg B 2 - 20 Bervoets Mathis Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 4
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Dejonghe Matisse Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule J - plaats 5
JONGENS U15 - 1 ploeg A (115 ptn) 6 - 230 Van Gelder Matisse Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule A - plaats 5
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Vanden Bossche Mats Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule H - plaats 3
JONGENS U15 - 4 ploeg B 6 - 10 Sneyers Rune Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule C - plaats 3
DUBBEL DAMES 50 - 3 ploeg A 12 - 40 Dillen Magda Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale