Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 2-6 Poule J 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 2-6 Poule I 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 A 2-6 Poule F 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 B 2-6 Poule E 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 C 2-6 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 D 2-6 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3 6-30 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule E 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 2-20 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 2-6 Poule H 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 A 2-6 Poule E 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 B 2-6 Poule F 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2 6-50 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3 6-30 Poule C 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule F - 2 za 11/07/2020 T.C. AS A KTC RAPID WATERSCHEI A 1-2 / 4-4 / 41-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 1 za 04/07/2020 T.C. HAMONT C T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule I - 1 za 04/07/2020 T.C. HAMONT B T.C. AS B 2-1 / 4-2 / 18-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule F - 1 za 04/07/2020 T.C. LANAKEN A T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. AS B T.C. BOCHOLT A 3-0 / 6-0 / 36-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule C - 1 za 04/07/2020 K.T.C. MEULENBERG C T.C. AS D 2-1 / 4-2 / 33-16
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule B - 1 za 04/07/2020 T.C. AS TC O - TC IRIS 2-1 / 4-2 / 34-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 1 za 04/07/2020 SMASH NEEROETEREN T.C. T.C. AS 0-3 / 0-6 / 12-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 1 za 04/07/2020 T.C. AS T.C. LAAKDAL 1-2 / 2-4 / 12-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 1 za 04/07/2020 T.C. AS KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. AS A KONINKLIJKE BREESE T.C. B 2-1 / 4-2 / 33-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule F - 1 za 04/07/2020 T.C. AS B TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 14-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 1 za 04/07/2020 T.C. AS KONINKLIJKE WEZEL T.C. 2-1 / 4-2 / 30-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule C - 1 za 04/07/2020 T.C. AS T.C. WINTERSLAG 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule D - 1 za 04/07/2020 K.T.C. MEULENBERG A T.C. AS C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 2 za 11/07/2020 T.C. AS A T.C. DE KREKEL PEER A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule I - 2 za 11/07/2020 T.C. AS B TC O - TC IRIS B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 2 za 11/07/2020 T.C. AS B KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule D - 2 za 11/07/2020 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A T.C. AS C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule C - 2 za 11/07/2020 T.C. KOERSEL B T.C. AS D
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule B - 2 za 11/07/2020 T.C. LANAKEN T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 2 za 11/07/2020 T.C. BOCHOLT T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 2 za 11/07/2020 T.C. AS KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 2 za 11/07/2020 TC O - TC IRIS T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule E - 2 za 11/07/2020 T.C. WINTERSLAG A T.C. AS A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule F - 2 za 11/07/2020 T.C. DE KREKEL PEER A T.C. AS B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 2 za 11/07/2020 SMASH NEEROETEREN T.C. T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule C - 2 za 11/07/2020 TC MAASEIK T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 3 za 18/07/2020 SMASH NEEROETEREN T.C. A T.C. AS A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule I - 3 za 18/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A T.C. AS B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule F - 3 za 18/07/2020 TC MAASEIK A T.C. AS A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 3 za 18/07/2020 T.C. TENKIE HASSELT B T.C. AS B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule D - 3 za 18/07/2020 T.C. AS C K. TONGERSE T.C. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule C - 3 za 18/07/2020 T.C. AS D TENNISCENTRUM ALKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule B - 3 za 18/07/2020 T.C. AS LANDEN T.C.
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 3 za 18/07/2020 T.C. AS T.C. LANAKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 3 za 18/07/2020 T.C. WINTERSLAG T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule F - 4 za 25/07/2020 T.C. WINTERSLAG A T.C. AS A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. AS B TC O - TC IRIS A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule D - 4 za 25/07/2020 T.C. WIMBLEDON A T.C. AS C
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule C - 4 za 25/07/2020 T.C. WIMBLEDON B T.C. AS D
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule B - 4 za 25/07/2020 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 4 za 25/07/2020 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 4 za 25/07/2020 T.C. AS KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 4 za 25/07/2020 T.C. AS T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule E - 4 za 25/07/2020 T.C. AS A KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule F - 4 za 25/07/2020 T.C. AS B KONINKLIJKE BREESE T.C. A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule C - 4 za 25/07/2020 T.C. AS T.C. LANAKEN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule J - 5 za 01/08/2020 T.C. AS A T.C. BOCHOLT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule I - 5 za 01/08/2020 T.C. AS B T.C. LANAKEN A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule F - 5 za 01/08/2020 T.C. AS A TENNISCLUB ZUTENDAAL A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule E - 5 za 01/08/2020 KONINKLIJKE BREESE T.C. A T.C. AS B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule D - 5 za 01/08/2020 T.C. AS C T.C. TENKIE HASSELT A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule C - 5 za 01/08/2020 T.C. AS D T.C. BASVELD A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule B - 5 za 01/08/2020 T.C. AS T.C. BOCHOLT
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule E - 5 za 01/08/2020 T.C. AS ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule C - 5 za 01/08/2020 T.C. TENKIE HASSELT T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule H - 5 za 01/08/2020 T.C. HAMONT T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule E - 5 za 01/08/2020 TC MAASEIK B T.C. AS A
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule F - 5 za 01/08/2020 T.C. BOCHOLT A T.C. AS B
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 5 za 01/08/2020 T.C. DE KREKEL PEER T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 3
6-30
poule C - 5 za 01/08/2020 SMASH NEEROETEREN T.C. T.C. AS
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 4 za 25/07/2020 T.C. AS T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 36-0