Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6 26-60 Poule A
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 2 145-460 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3 12-35 Poule C
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3 525-690 Poule B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 1 271-340 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4 A 36-75 Poule F
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4 B 36-75 Poule D
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4 36-75 Poule C
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4 225-460 Poule A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5 A 12-35 Poule B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5 B 12-35 Poule H
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule D
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3 2-20 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2 2-35 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3 2-20 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4 A 2-6 Poule C
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4 B 2-6 Poule D
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3 6-30 Poule D
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule G
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 2-20 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 2-6 Poule G
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2 6-50 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 A 6-10 Poule G
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 B 6-10 Poule E

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. BLAUWE REGEN T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. KROMVELD T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 1 wo 24/04/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. TER LINDEN A T.C. RUGGEVELD A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. TER LINDEN B T.C. STABROEK A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 1 wo 24/04/2019 AZUA .C.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 1 wo 24/04/2019 T.C. TER LINDEN T.C. BORGERWEERT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. TER LINDEN R. HERAKLES H.C. TENNIS
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.C. TER LINDEN KONINKLIJKE T.C. NOVA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 1 wo 24/04/2019 AZUA .C.C. A T.C. TER LINDEN B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. HEIVELD T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule F - 1 za 27/04/2019 PUTSE T.C. A T.C. TER LINDEN A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. TER LINDEN B T.C. LAAGLAND A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. EMBLEM T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. TER LINDEN A T.C. TER RIVIEREN A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule H - 1 za 27/04/2019 T.C. TER LINDEN B T.C. RUGGEVELD B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 1 zo 28/04/2019 TC WINGFIELD T.C. TER LINDEN
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule B - 1 zo 28/04/2019 HERENTALSE T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. TER LINDEN T.C. BLAUWE REGEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. BORGERWEERT T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. BLAUWE REGEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. HEIVELD A T.C. TER LINDEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. TER LINDEN B T.C. BORGERWEERT A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. HEIVELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 2 wo 01/05/2019 SPORTING HOVE T.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 2 wo 01/05/2019 AZUA .C.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. TER LINDEN AZUA .C.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. KEERPUNT '65 T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 2 wo 01/05/2019 T.C. TER LINDEN A T.C. DE HASSELT A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. TER LINDEN B KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 2 vr 03/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. EMBLEM
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. TER LINDEN HEISTSE T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule F - 2 za 04/05/2019 T.C. TER LINDEN A T.C. DEN OTTER A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. BORGERWEERT B T.C. TER LINDEN B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule C - 2 za 04/05/2019 T.C. TER LINDEN ESSENSE T.C. INTER
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. CANTINCRODE A T.C. TER LINDEN A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule H - 2 za 04/05/2019 K.T.C. SCHOTEN A T.C. TER LINDEN B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. TER LINDEN ROMMERSHEIDE SPORT
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. BECKHAND
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. TER LINDEN KTC DEN BREMT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. TER LINDEN AZUA .C.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. BRABO
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule A - 3 wo 08/05/2019 SPORTING HOVE T.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. TER LINDEN PUTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 3 wo 08/05/2019 T.C. TER LINDEN A T.C. SAVANTI A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 TENNISCLUB T & T A T.C. TER LINDEN B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. KROMVELD T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 3 wo 08/05/2019 T.C. TER LINDEN K. BRANDT T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. BORGERWEERT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 3 wo 08/05/2019 T.C. TEN HOEVE T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. STABROEK
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 3 wo 08/05/2019 TC WINGFIELD A T.C. TER LINDEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 3 wo 08/05/2019 T.C. RUGGEVELD A T.C. TER LINDEN B
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 3 vr 10/05/2019 T.C. DE MEREL T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. BORNEM T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule F - 3 za 11/05/2019 HEISTSE T.C. B T.C. TER LINDEN A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. TER LINDEN B T.C. BERLAAR B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule C - 3 za 11/05/2019 VOSSELAARSE TC T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. TER LINDEN A AZUA .C.C. A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule H - 3 za 11/05/2019 T.C. TER LINDEN B SPORTING HOVE T.C. B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 3 zo 12/05/2019 OLYMPIA T.C. T.C. TER LINDEN
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 2 zo 12/05/2019 T.C. TER LINDEN SPORTING HOVE T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE VALK T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. GYM OLYMPIADE
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 4 wo 15/05/2019 SPORTING HOVE T.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 4 wo 15/05/2019 T.C. TER LINDEN A TC DE MEYL A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. TER LINDEN B KON. WITTE DUIVELS T.C. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. TER LINDEN TC WINGFIELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 4 wo 15/05/2019 T.C. RUGGEVELD T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 4 wo 15/05/2019 R. BEERSCHOT T.H.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 4 wo 15/05/2019 T.C. TER LINDEN KONINKL. CLUB DE ANJELIER
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 4 wo 15/05/2019 T.C. TER LINDEN A T.C. SAVANTI A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 4 vr 17/05/2019 T.C. TER LINDEN KON. WITTE DUIVELS T.C.
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. GROENPARK HOBOKEN T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. TER LINDEN B KASTELSE TENNISCLUB A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. ZEVENBERGEN T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. TER LINDEN A T.C. LINKEROEVER A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule H - 4 za 18/05/2019 T.C. TER LINDEN B ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB A
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 4 zo 19/05/2019 HEISTSE T.C. T.C. TER LINDEN
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. TER LINDEN KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 TENNIS 7DE OLYMPIADE T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. KROMVELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. TER LINDEN K. BRANDT T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
poule A - 4 wo 22/05/2019 AZUA .C.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 2
2-35
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. MOLENBOS T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. BORNEM
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 5 wo 22/05/2019 T.C. ZEVENBERGEN A T.C. TER LINDEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 ESSENSE T.C. INTER A T.C. TER LINDEN B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 3
6-30
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE HASSELT T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule G - 5 wo 22/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. DE MEREL
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. TER LINDEN K. BRANDT T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 5 wo 22/05/2019 T.C. RUGGEVELD T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule G - 5 wo 22/05/2019 T.C. HEIVELD A T.C. TER LINDEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 5 wo 22/05/2019 T.C. TER LINDEN B T.C. SORGVLIET A
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule (ER) A - 5 vr 24/05/2019 TENNIS 7DE OLYMPIADE T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 6
26-60
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. TER LINDEN S.V. AARTSELAAR T.
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule F - 5 za 25/05/2019 T.C. TER LINDEN A ROMMERSHEIDE SPORT A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule D - 5 za 25/05/2019 K. BRANDT T.C. A T.C. TER LINDEN B
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 4
36-75
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. SPORTIVA
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule B - 5 za 25/05/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. A T.C. TER LINDEN A
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule H - 5 za 25/05/2019 S.V. AARTSELAAR T. A T.C. TER LINDEN B
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3
12-35
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. TER LINDEN KON. WITTE DUIVELS T.C.
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule B - 5 zo 26/05/2019 TENNIS CLUB LE CHALET T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 4 zo 26/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. HEIVELD
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 3
2-20
poule A - 5 wo 29/05/2019 T.C. TER LINDEN T.C. BORGERWEERT
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 6 wo 29/05/2019 T.C. KROMVELD T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 6 wo 29/05/2019 T.C. TER LINDEN TC WINGFIELD
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4
225-460
poule A - 1 za 01/06/2019 T.C. TER LINDEN GANTOISE
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 2
145-460
poule (ER) A - 1 zo 02/06/2019 RTC ARLON T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 5 zo 02/06/2019 K. MECHELSE T.H.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule A - 7 wo 05/06/2019 T.C. TER LINDEN T.C. DE LUSTHOVEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule A - 7 wo 05/06/2019 T.C. DE LUSTHOVEN T.C. TER LINDEN
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4
225-460
poule A - 2 za 08/06/2019 K. TONGERSE T.C. T.C. TER LINDEN
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 2
145-460
poule (ER) A - 2 zo 09/06/2019 T.C. TER LINDEN K.T.C. MEULENBERG
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 6 zo 09/06/2019 T.C. TER LINDEN PLAY & SPORT
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4
225-460
poule A - 3 za 15/06/2019 T.C. TER LINDEN T.C. TER RIVIEREN
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 2
145-460
poule (ER) A - 3 zo 16/06/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. TER LINDEN
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 1
271-340
poule (ER) A - 7 zo 16/06/2019 SPORTING HOVE T.C. T.C. TER LINDEN
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4
225-460
poule A - 4 za 22/06/2019 T.C. TER LINDEN T.C. BRAINE-LE-CHATEAU
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 4
225-460
poule A - 5 za 29/06/2019 T.C. WACHTEBEKE T.C. TER LINDEN
NATIONALE INTERCLUB DAMES 35 2
145-460
poule (ER) A - 5 zo 30/06/2019 T.C. TER LINDEN CLUB JUSTINE HENIN