Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 5 61-95
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 12-25
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 35 3 12-35
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 1 A 271-340
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 1 B 271-340
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5 12-35
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule C 1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3 A 2-20 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3 B 2-20 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4 2-6 Poule C 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 A 6-10 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 B 6-10 Poule A 1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule H 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 A 2-20 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 B 2-20 Poule D 1
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 A 2-6 Poule I 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 B 2-6 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2 6-50 Poule A 7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 6-30 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4 6-10 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U17 3 6-30 Poule A 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 2 wo 15/07/2020 T.C. TER LINDEN A I.S.C. T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 2 wo 15/07/2020 T.C. TER LINDEN B TC WINGFIELD A 3-0 / 6-1 / 40-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule C - 1 wo 08/07/2020 TC WINGFIELD T.C. TER LINDEN 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 2 wo 08/07/2020 T.C. TER LINDEN A T.C. SPORTIVA A 3-0 / 6-1 / 41-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 2 wo 08/07/2020 T.C. KROMVELD A T.C. TER LINDEN B 0-3 / 1-6 / 24-42
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 2 wo 08/07/2020 KON. WITTE DUIVELS T.C. A T.C. TER LINDEN B 1-2 / 2-4 / 20-30
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 1 wo 08/07/2020 SPORTING HOVE T.C. B T.C. TER LINDEN A 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 1 wo 08/07/2020 SPORTING HOVE T.C. A T.C. TER LINDEN B 1-2 / 2-4 / 23-34
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule A - 2 wo 08/07/2020 TENNISCLUB T & T A T.C. TER LINDEN B 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 1 wo 08/07/2020 T.C. RUGGEVELD T.C. TER LINDEN 2-1 / 4-3 / 37-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 1 wo 08/07/2020 T.C. TEN HOEVE T.C. TER LINDEN 2-1 / 4-3 / 31-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U17 3
6-30
poule (ER) A - 2 wo 08/07/2020 T.C. TER LINDEN TC WINGFIELD 3-0 / 6-0 / 37-19
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 1 wo 01/07/2020 T.C. TER LINDEN B T.C. TER LINDEN A 0-3 / 0-6 / 21-38
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 1 wo 01/07/2020 T.C. TER LINDEN B ROYAL ANTWERP T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule A - 1 wo 01/07/2020 T.C. TER LINDEN B T.C. LAAGLAND A 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U17 3
6-30
poule (ER) A - 1 wo 01/07/2020 T.C. TER LINDEN T.C. RUGGEVELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule I - 2 wo 08/07/2020 T.C. TER LINDEN A TC DE MEYL A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule C - 2 wo 15/07/2020 T.C. TER LINDEN SPORTING HOVE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 3 wo 15/07/2020 SPORTING HOVE T.C. A T.C. TER LINDEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule I - 3 wo 15/07/2020 T.C. DE HASSELT B T.C. TER LINDEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule A - 3 wo 15/07/2020 T.C. STABROEK A T.C. TER LINDEN B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 wo 15/07/2020 KON. WITTE DUIVELS T.C. T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 2 wo 15/07/2020 T.C. TER LINDEN T.C. RUGGEVELD
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U17 3
6-30
poule (ER) A - 3 wo 15/07/2020 T.C. OLEN T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 4 wo 05/08/2020 T.C. TER LINDEN B T.C. SPORTIVA A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 4 wo 05/08/2020 T.C. TER LINDEN B TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 3 wo 05/08/2020 T.C. DE LUSTHOVEN A T.C. TER LINDEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 3 wo 05/08/2020 T.C. KEERPUNT '65 A T.C. TER LINDEN B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule I - 4 wo 05/08/2020 T.C. TER LINDEN A TC WINGFIELD A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 3 wo 05/08/2020 T.C. LAAGLAND T.C. TER LINDEN
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 5 wo 12/08/2020 T.C. TER LINDEN A T.C. KROMVELD A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 5 wo 12/08/2020 SPORTING HOVE T.C. A T.C. TER LINDEN B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 5 wo 12/08/2020 T.C. BRABO A T.C. TER LINDEN B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule I - 5 wo 12/08/2020 T.C. KIKSHAM A T.C. TER LINDEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 3 wo 12/08/2020 T.C. TER LINDEN T.C. TEN HOEVE
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule C - 3 wo 05/08/2020 K. MECHELSE T.H.C. T.C. TER LINDEN 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 1 wo 08/07/2020 T.C. BRABO T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 3 wo 12/08/2020 KONINKLIJKE RUA T.C. T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule C - 2 wo 05/08/2020 T.C. TER LINDEN T.C. 'T SAS 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 2 wo 08/07/2020 T.C. TER LINDEN A HEISTSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 4 wo 05/08/2020 T.C. TER LINDEN A TC DE MEYL A 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 5 wo 12/08/2020 HERENTALSE A T.C. TER LINDEN A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 3 wo 15/07/2020 T.C. DE HASSELT A T.C. TER LINDEN A 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 3 wo 05/08/2020 T.C. TER LINDEN T.C. KIKSHAM 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 1 wo 08/07/2020 TC WINGFIELD T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule H - 2 wo 22/07/2020 K. MECHELSE T.H.C. T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 7 wo 12/08/2020 T.C. TER LINDEN KONINKLIJKE RUA T.C. 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 4 wo 22/07/2020 T.C. TER LINDEN TC WINGFIELD 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 2 wo 08/07/2020 T.C. TER LINDEN T.C. RUGGEVELD 0-3 / 0-6 / 0-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 1 wo 01/07/2020 T.C. KEERPUNT '65 T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 3 wo 15/07/2020 MOLENBOS NIJLEN T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-0 / 36-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 5 wo 29/07/2020 HERSELTSE TENNISCLUB T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-0 / 36-0