Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 6 30-60 Poule F 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 45 2 20-40 Poule B 4
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 3 145-200 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6 A 30-60 Poule E 4
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6 B 30-60 Poule D 4
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4 20-35 Poule A 3
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 2 20-40 Poule A 3
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 65 2 20-40 Poule A 3
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 2 20-40 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 70 1 20-35 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 3 10-10 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5 20-40 Poule N

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 65 2
20-40
poule (ER) A - 6 do 21/06/2018 T.C. DE VLOER T.C. PAJOTTENLAND 5-1 / 10-3 / 71-43
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 2
20-40
1/2 Finale do 14/06/2018 TC DIEPENBROECK VZW T.C. PAJOTTENLAND 2-2 / 5-4 / 44-43
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 45 2
20-40
poule B - 5 zo 10/06/2018 T.C. PAJOTTENLAND PARK TENNIS KLUB VILVOORDE B 2-4 / 6-9 / 74-86
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 6
30-60
1/2 Finale za 09/06/2018 T.C. DE VLOER T.C. PAJOTTENLAND 3-3 / 6-6 / 55-50
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 70 1
20-35
poule (ER) A - 2 vr 08/06/2018 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD T.C. PAJOTTENLAND 3-1 / 7-3 / 56-44
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 65 2
20-40
poule (ER) A - 4 do 07/06/2018 T.C. PAJOTTENLAND T.C. HET ZEEN STERREBEEK 3-3 / 6-9 / 58-84
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 2
20-40
1/4 Finale do 07/06/2018 T.C. PAJOTTENLAND TENNIS WEZEMAAL 2-2 / 5-4 / 48-41
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 45 2
20-40
poule B - 4 zo 03/06/2018 ANDERLECHT TENNIS T.C. PAJOTTENLAND 5-1 / 11-4 / 86-55
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 6
30-60
1/4 Finale za 02/06/2018 T.C. PAJOTTENLAND TENNIS WEZEMAAL A 5-1 / 10-3 / 71-53
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4
20-35
poule A - 5 za 02/06/2018 T.C. PANORAMA T.C. PAJOTTENLAND 0-6 / 0-12 / 35-76
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 3
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 K. STADE LEUVEN T.C. B T.C. PAJOTTENLAND 3-0 / 6-1 / 27-15
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule B - 5 do 31/05/2018 KONINKLIJKE LAWN TENNIS CLUB HERENT T.C. PAJOTTENLAND 1-3 / 2-7 / 21-49
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 2
20-40
poule A - 5 di 29/05/2018 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B T.C. PAJOTTENLAND 2-4 / 5-8 / 54-70
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 45 2
20-40
poule B - 3 zo 27/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND T.C. DE VLOER 4-2 / 9-6 / 80-75
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
1/2 Finale zo 27/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND T.C. PANORAMA 2-4 / 5-8 / 56-65
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4
20-35
poule A - 4 za 26/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND SOLLENBEEMD T.C. HALLE 5-1 / 10-4 / 69-54
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 3
10-10
poule E - 5 za 26/05/2018 T.C. SMASH LONDERZEEL T.C. PAJOTTENLAND 1-2 / 2-4 / 9-18
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule B - 4 do 24/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND T.C. LELIEHOF SILSOMBOS 4-0 / 8-1 / 56-32
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 2
20-40
poule A - 4 di 22/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND T.C. PANORAMA 5-1 / 10-3 / 74-58
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 5 zo 20/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND A A.Tc.'82 0-6 / 1-12 / 19-76
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule D - 5 zo 20/05/2018 T.R.C. GROOT-BIJGAARDEN T.C. PAJOTTENLAND B 4-2 / 8-5 / 60-61
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 6
30-60
poule F - 5 za 19/05/2018 T.C. BEYKESVELD T.C. PAJOTTENLAND 1-5 / 3-10 / 40-72
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4
20-35
poule A - 3 za 19/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND RUISBROEKSE T.C. 2-4 / 7-8 / 68-65
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 3
10-10
poule E - 4 za 19/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND TENNIS S.D.I. VZW A 1-2 / 3-4 / 19-23
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 70 1
20-35
poule (ER) A - 1 vr 18/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD 2-2 / 4-5 / 39-49
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 65 2
20-40
poule (ER) A - 3 do 17/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND T.C. DE VLOER 1-5 / 2-11 / 39-77
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 45 2
20-40
poule B - 1 zo 13/05/2018 T.C. MACHELEN - DIEGEM T.C. PAJOTTENLAND 4-2 / 9-5 / 77-48
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule D - 4 zo 13/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND B TENNIS WEZEMAAL A 2-4 / 5-8 / 42-69
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 6
30-60
poule F - 4 za 12/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND BRUSSELSE T.C. 4-2 / 8-5 / 70-55
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4
20-35
poule A - 2 za 12/05/2018 TENNISCLUB DROGENBOS T.C. PAJOTTENLAND 1-5 / 2-10 / 34-65
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 3
10-10
poule E - 3 za 12/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND T.K. DE BERKEN A 2-1 / 5-2 / 23-13
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule B - 2 do 10/05/2018 T.R.C. GROOT-BIJGAARDEN T.C. PAJOTTENLAND 2-2 / 4-4 / 35-36
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 2
20-40
poule A - 2 di 08/05/2018 T.C. DE VLOER T.C. PAJOTTENLAND 4-2 / 8-6 / 63-61
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule B - 3 zo 06/05/2018 T.C. HET ZEEN STERREBEEK T.C. PAJOTTENLAND 2-4 / 5-8 / 48-59
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 3 zo 06/05/2018 T.C. DE VLOER T.C. PAJOTTENLAND A 2-4 / 4-8 / 40-59
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 6
30-60
poule F - 3 za 05/05/2018 T.C. BOUTERSEM T.C. PAJOTTENLAND 3-3 / 6-7 / 45-60
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4
20-35
poule A - 1 za 05/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND T.C. KASTEEL VAN HAM 3-3 / 6-7 / 65-61
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 3
10-10
poule E - 2 za 05/05/2018 TENNISCLUB DROGENBOS T.C. PAJOTTENLAND 1-2 / 2-4 / 18-16
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 65 2
20-40
poule (ER) A - 1 do 03/05/2018 T.C. HET ZEEN STERREBEEK T.C. PAJOTTENLAND 5-1 / 11-2 / 75-43
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule B - 1 do 03/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND TENNISCLUB STROMBEEK BEVER B 2-2 / 4-4 / 39-41
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 2
20-40
poule A - 1 di 01/05/2018 T.C. PAJOTTENLAND PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 2-4 / 4-8 / 46-66
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule B - 2 zo 29/04/2018 T.C. PAJOTTENLAND BRUSSELSE T.C. 3-3 / 7-8 / 66-73
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 2 zo 29/04/2018 T.C. PAJOTTENLAND A T.C. MACHELEN - DIEGEM A 0-6 / 0-12 / 16-73
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule D - 2 zo 29/04/2018 BRUSSELSE T.C. T.C. PAJOTTENLAND B 3-3 / 7-6 / 61-54
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 6
30-60
poule F - 2 za 28/04/2018 T.C. PAJOTTENLAND T.C. MACHELEN - DIEGEM A 5-1 / 11-3 / 77-45
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U11 3
10-10
poule E - 1 za 28/04/2018 T.C. PAJOTTENLAND SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 3-0 / 6-0 / 24-8
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule B - 1 zo 22/04/2018 T.C. PAJOTTENLAND T.C. DE JONGE WINGERD 4-2 / 9-5 / 66-51
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule E - 1 zo 22/04/2018 T.C. LOVANIUM D T.C. PAJOTTENLAND A 6-0 / 12-1 / 75-33
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule D - 1 zo 22/04/2018 T.C. PAJOTTENLAND B T.C. LOVANIUM A 3-3 / 6-6 / 59-54
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule N - 1 zo 26/08/2018 T.C. PAJOTTENLAND TC VELINA
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule N - 2 zo 02/09/2018 TENNISCLUB PARK RONSE B T.C. PAJOTTENLAND
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule N - 3 zo 09/09/2018 T.C. PAJOTTENLAND KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 5
20-40
poule N - 4 zo 16/09/2018 T.C. PLAYERS A T.C. PAJOTTENLAND