Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 3 141-200 Poule A 1
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7 12-25 Poule A 4
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 45 3 12-40 Poule A
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 3 281-360 Poule B 3
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule A 5
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4 36-75 Poule B 2
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 3 12-40 Poule A 4
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 65 3 12-40 Poule A 1
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule C 4
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 70 2 12-35 Poule A
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U13 4 2-6 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 3 2-20 Poule C 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 2 di 21/05/2019 T.C. DE JONGE WINGERD T.C. PAJOTTENLAND 4-2 / 8-7 / 73-78
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 3
281-360
poule B - 3 zo 19/05/2019 T.C. LOVANIUM T.C. PAJOTTENLAND 1-8 / 4-16 / 66-107
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. DE VLOER 1-5 / 3-10 / 51-70
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 4 za 18/05/2019 T.C. PANORAMA T.C. PAJOTTENLAND 1-5 / 4-10 / 48-76
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7
12-25
poule A - 4 za 18/05/2019 BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW T.C. PAJOTTENLAND 4-2 / 8-7 / 64-67
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4
36-75
poule B - 1 za 18/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND RUISBROEKSE T.C. 3-3 / 6-6 / 51-54
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 1 do 16/05/2019 SOLLENBEEMD T.C. HALLE T.C. PAJOTTENLAND 2-4 / 5-8 / 58-66
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 2 do 16/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. MEERDAAL 2-2 / 5-4 / 44-37
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U13 4
2-6
poule A - 4 wo 15/05/2019 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE T.C. PAJOTTENLAND 3-0 / 6-0 / 36-18
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 3
2-20
poule C - 4 wo 15/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. SMASH LONDERZEEL 0-3 / 0-6 / 11-36
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 1 di 14/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND SOLLENBEEMD T.C. HALLE 3-3 / 7-7 / 67-66
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 3
281-360
poule B - 2 zo 12/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND TENNIS WEZEMAAL 1-8 / 6-16 / 88-119
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 3 za 11/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 4-2 / 8-5 / 67-57
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7
12-25
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. LOVANIUM 4-2 / 9-4 / 62-52
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U13 4
2-6
poule A - 3 wo 08/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND BRUSSELSE T.C. 2-1 / 4-3 / 32-34
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 3
281-360
poule B - 1 zo 05/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 4-5 / 9-10 / 81-85
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE JONGE WINGERD T.C. PAJOTTENLAND 6-0 / 12-0 / 72-18
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 2 za 04/05/2019 TENNIS WEZEMAAL T.C. PAJOTTENLAND 2-4 / 6-9 / 66-66
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7
12-25
poule A - 2 za 04/05/2019 TENNIS S.D.I. VZW T.C. PAJOTTENLAND 3-3 / 6-8 / 64-63
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 3
2-20
poule C - 2 wo 01/05/2019 TC TENNIFUN T.C. PAJOTTENLAND 3-0 / 6-3 / 47-43
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. LELIEHOF SILSOMBOS 0-6 / 1-12 / 28-76
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 3
141-200
poule (ER) A - 1 za 27/04/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. HET ZEEN STERREBEEK 5-1 / 10-3 / 74-42
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7
12-25
poule A - 1 za 27/04/2019 IRIS KESSEL-LO T.C. T.C. PAJOTTENLAND 5-1 / 11-2 / 70-34
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U13 4
2-6
poule A - 1 wo 24/04/2019 T.K. DE BERKEN T.C. PAJOTTENLAND 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 3
2-20
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. LOVANIUM 0-3 / 0-6 / 13-36
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT MEISJES U13 4
2-6
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND TENNIS S.D.I. VZW
JEUGDINTERCLUB - VLAAMS BRABANT JONGENS U13 3
2-20
poule C - 5 wo 22/05/2019 TENNISCLUB DROGENBOS T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 3 do 23/05/2019 TENNIS S.D.I. VZW T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 70 2
12-35
poule (ER) A - 1 vr 24/05/2019 T.C. LOVANIUM T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 7
12-25
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND TENNIS WEZEMAAL
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4
36-75
poule B - 2 za 25/05/2019 THERMAE SPORTS MERCHTEM T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 45 3
12-40
poule A - 1 zo 26/05/2019 T.C. HET ZEEN STERREBEEK T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule A - 5 zo 26/05/2019 K. STADE LEUVEN T.C. T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 3 di 28/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C.DE WEHZEL
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 4 do 30/05/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. SMASH LONDERZEEL
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 45 3
12-40
poule A - 2 zo 02/06/2019 T.R.C. GROOT-BIJGAARDEN T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 4 di 04/06/2019 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 3 do 06/06/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. DE VLOER
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule C - 5 do 06/06/2019 T.C. HET ZEEN STERREBEEK T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 70 2
12-35
poule (ER) A - 3 vr 07/06/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. HET ZEEN STERREBEEK
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4
36-75
poule B - 4 za 08/06/2019 T.C. PAJOTTENLAND TENNISCLUB DROGENBOS
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DAMES 45 3
12-40
poule A - 3 zo 09/06/2019 T.C. PAJOTTENLAND PARK TENNIS KLUB VILVOORDE
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 5 di 11/06/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. HET ZEEN STERREBEEK
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 4 do 13/06/2019 T.C. DE ZEYPE KAMPENHOUT T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 70 2
12-35
poule (ER) A - 4 vr 14/06/2019 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 45 4
36-75
poule B - 5 za 15/06/2019 TENNIS WEZEMAAL T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 6 di 18/06/2019 TENNIS WEZEMAAL T.C. PAJOTTENLAND
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT DUBBEL HEREN 70 2
12-35
poule (ER) A - 5 vr 21/06/2019 T.C. PAJOTTENLAND TENNIS WEZEMAAL
INTERCLUB - VLAAMS BRABANT HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 5 do 27/06/2019 T.C. PAJOTTENLAND T.C. DE JONGE WINGERD