Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3 145-200 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6 30-60 Poule E 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5 20-20 Poule A 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2 40-75 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 A 20-35 Poule J 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3 B 20-35 Poule A 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 5 145-200
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 5 145-200 Poule B 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 205-270 Poule A 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 145-200 Poule A 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 30-60 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 20-25 Poule K 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 A 20-35 Poule D 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 B 20-35 Poule J 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5 C 20-35 Poule G 3
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4 20-35 Poule F 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2 20-40 Poule B 4
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2 20-40 Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2 20-40 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2 10-10 Poule B 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 A 10-10 Poule I 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 B 10-10 Poule H 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 2 10-20 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 10-10 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 A 10-10 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 B 10-10 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 A 10-10 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 B 10-10 Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2 A 10-20 Poule A Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2 B 10-20 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 A 10-10 Poule C 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 B 10-10 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 C 10-10 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 A 10-10 Poule G 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 B 10-10 Poule L 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 C 10-10 Poule K 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 A 10-30 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 B 10-30 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 A 10-10 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 B 10-10 Poule A 6
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1 165-200 Poule D 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule D - 4 zo 16/09/2018 T.C. MERELBEKE T.C. WAREGEM GAVER 2-2 / 5-5 / 50-48
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule D - 3 zo 09/09/2018 T.C. WAREGEM GAVER RUISBROEKSE T.C. 2-2 / 5-4 / 49-34
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule D - 2 zo 02/09/2018 TS KENTA T.C. WAREGEM GAVER 1-3 / 2-7 / 40-52
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 1
165-200
poule D - 1 zo 26/08/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. PLAYERS 3-1 / 7-2 / 52-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
Finale zo 24/06/2018 T.C. DE KODDAERT A T.C. WAREGEM GAVER A 2-1 / 5-3 / 26-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
1/2 Finale za 16/06/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. ORSCAMP B 2-4 / 4-8 / 37-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/2 Finale zo 10/06/2018 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER 5-1 / 11-2 / 74-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. GAVERKASTEEL A 3-3 / 8-7 / 68-74
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. WAREGEM GAVER C K.G. WITTE BEER A 1-2 / 2-4 / 21-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
1/4 Finale za 09/06/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 0-6 / 20-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
1/4 Finale za 09/06/2018 K.T.G. HOUTLAND A T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-0 / 37-21
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
40-75
poule A - 7 zo 03/06/2018 T.C. ECLIPS T.C. WAREGEM GAVER 1-5 / 2-10 / 24-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule (ER) A - 7 zo 03/06/2018 T.C. KOKSIJDE T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 9-5 / 83-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
1/4 Finale zo 03/06/2018 T.C. WAREGEM GAVER KTC DE EGELANTIER 4-2 / 8-5 / 68-66
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
1/8 Finale zo 03/06/2018 K.G. WITTE BEER T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 8-4 / 53-39
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
poule A - 7 za 02/06/2018 T.C. WAREGEM GAVER TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-3 / 7-6 / 60-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. ORSCAMP A T.C. WAREGEM GAVER B 3-3 / 6-7 / 59-70
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
1/4 Finale za 02/06/2018 T.C. WAREGEM GAVER A TC RUMBEKE B 0-3 / 1-6 / 17-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. WAREGEM GAVER A K.G.T.C. ZWEVEGEM A 1-2 / 2-4 / 26-28
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. LOGAN A T.C. WAREGEM GAVER C 1-2 / 4-4 / 39-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule B - 5 za 02/06/2018 T.C. DE MOTE A T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule B - 5 za 02/06/2018 T.C. WAREGEM GAVER B K.G.T.C. ZWEVEGEM A 3-0 / 6-1 / 41-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
1/8 Finale za 02/06/2018 T.C. WAREGEM GAVER A TENNISCLUB AVELGEM A 0-3 / 2-6 / 30-46
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
10-10
1/2 Finale wo 30/05/2018 T.C. YPER T.C. WAREGEM GAVER 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
1/4 Finale wo 30/05/2018 K.T.G. HOUTLAND T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-2 / 22-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
1/8 Finale wo 30/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. AQUILA A 0-3 / 0-6 / 9-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
40-75
poule A - 6 zo 27/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. ST-MICHIELS 2-4 / 6-8 / 72-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
1/16 Finale zo 27/05/2018 CENTER COURT RUISELEDE A T.C. WAREGEM GAVER A 4-2 / 10-4 / 69-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule (ER) A - 6 zo 27/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DUINBERGEN 2-4 / 5-9 / 48-70
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 6 zo 27/05/2018 T.C. KORTEMARK T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 9-5 / 77-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
145-200
1/2 Finale za 26/05/2018 T.C. KORTEMARK T.C. WAREGEM GAVER 5-1 / 10-3 / 72-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
poule A - 6 za 26/05/2018 T.C. ROESELARE T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-6 / 60-49
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 8-4 / 54-44
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
1/8 Finale za 26/05/2018 T.C. ZEDELGEM B T.C. WAREGEM GAVER A 2-1 / 5-3 / 39-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
1/8 Finale za 26/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. DE KODDAERT A 2-1 / 4-3 / 36-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
1/8 Finale za 26/05/2018 T.C. BOSTERHOUT A T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
1/16 Finale za 26/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. BACHTEN DE KUPE A 3-0 / 6-0 / 36-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule B - 4 za 26/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 4-2 / 31-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
1/2 Finale wo 23/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A K.G. WITTE BEER A 3-0 / 6-0 / 24-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
1/16 Finale wo 23/05/2018 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 1-6 / 11-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
1/8 Finale di 22/05/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. WAREGEM GAVER 3-1 / 7-2 / 53-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
40-75
poule A - 5 zo 20/05/2018 KTC ISSERA T.C. WAREGEM GAVER 1-5 / 4-10 / 48-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule A - 5 zo 20/05/2018 T.C. ALEXANDER A T.C. WAREGEM GAVER B 4-2 / 9-4 / 61-46
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule (ER) A - 5 zo 20/05/2018 WAREGEM TENNIS CLUB T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 7-6 / 63-57
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 5 zo 20/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. VICHTE 4-2 / 8-5 / 62-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 5 zo 20/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER MARKSE TENNISCLUB VZW 3-3 / 7-7 / 69-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule K - 5 zo 20/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. ZEDELGEM 4-2 / 8-4 / 58-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
145-200
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. VIJVERHOF 1-5 / 4-11 / 76-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule E - 5 za 19/05/2018 T.C. DE MOTE T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 9-4 / 68-53
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. HOUTHULST 0-6 / 1-12 / 38-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule D - 5 za 19/05/2018 TC DE MAENE A T.C. WAREGEM GAVER A 5-1 / 10-3 / 73-42
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule J - 5 za 19/05/2018 T.C. SMASH OEDELEM A T.C. WAREGEM GAVER B 0-6 / 2-12 / 47-83
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule G - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER C THILLE T.C. LICHTERVELDE A 4-2 / 9-4 / 71-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
20-35
poule F - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DUINBERGEN 4-2 / 9-5 / 70-57
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule B - 5 za 19/05/2018 WIKINGS A T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule A - 5 za 19/05/2018 TC DE WATERTOREN A T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-1 / 41-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule B - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A WIKINGS A 2-1 / 5-2 / 39-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule C - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B TC HERNIEUWENBURG A 3-0 / 6-0 / 36-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule G - 5 za 19/05/2018 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-5 / 20-34
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule L - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 0-6 / 4-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule K - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER C K.G.T.C. ZWEVEGEM B 0-3 / 0-6 / 14-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule B - 3 za 19/05/2018 T.C. YPER A T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule B - 3 za 19/05/2018 T.C. KORTEMARK A T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 2-6 / 31-47
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule B - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A TC DE WATERTOREN B 3-0 / 6-0 / 36-5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B TC DE WATERTOREN A 1-2 / 2-4 / 24-25
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
20-40
poule B - 5 do 17/05/2018 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. WAREGEM GAVER 2-4 / 4-8 / 35-60
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule B - 5 wo 16/05/2018 T.C. OLYMPOS T.C. WAREGEM GAVER 1-2 / 2-5 / 17-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule I - 5 wo 16/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 2-6 / 18-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule H - 5 wo 16/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. YPER A 2-1 / 4-3 / 22-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule A - 5 wo 16/05/2018 TC RUMBEKE T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 10-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule A - 5 wo 16/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. BRUGHIA B 2-1 / 4-2 / 17-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule B - 5 wo 16/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-1 / 27-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule C - 5 wo 16/05/2018 T.C. YPER B T.C. WAREGEM GAVER A 3-0 / 6-1 / 27-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule B - 5 wo 16/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. OLYMPOS A 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule A - 5 wo 16/05/2018 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. WAREGEM GAVER C 3-0 / 6-1 / 26-9
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2
20-40
poule A - 5 ma 14/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. ECLIPS 1-3 / 3-6 / 37-52
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
40-75
poule A - 4 zo 13/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-5 / 3-11 / 51-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule A - 4 zo 13/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. KOKSIJDE A 2-4 / 5-9 / 56-70
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 5
145-200
poule B - 3 zo 13/05/2018 DE VALLEI T.C. WAREGEM GAVER 3-6 / 7-12 / 77-84
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule (ER) A - 4 zo 13/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER WIKINGS 3-3 / 6-7 / 53-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 4 zo 13/05/2018 T.C. VIJVERHOF T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 8-7 / 64-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 4 zo 13/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. KOKSIJDE 5-1 / 10-4 / 76-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
145-200
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. OLYMPOS T.C. WAREGEM GAVER 2-4 / 5-8 / 55-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule E - 4 za 12/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER WAREGEM TENNIS CLUB 3-3 / 6-8 / 53-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
poule A - 4 za 12/05/2018 VZW TC DE DREEF T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-6 / 43-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule D - 4 za 12/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. VICHTE A 2-4 / 4-8 / 39-61
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule J - 4 za 12/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B A.T.C.ANZEGEM A 4-2 / 8-5 / 66-48
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule G - 4 za 12/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER C K.T.K. IN 'T VRIJE A 5-1 / 10-4 / 76-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
20-35
poule F - 4 za 12/05/2018 OSTEND TENNIS CLUB T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-7 / 65-55
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule B - 4 za 12/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. YPER B 3-0 / 6-1 / 41-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. YPER C 2-1 / 4-2 / 26-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule B - 4 za 12/05/2018 T.C. YPER A T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule C - 4 za 12/05/2018 TC RUMBEKE B T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 4-2 / 31-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule G - 4 za 12/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A TC DE WATERTOREN A 3-0 / 6-0 / 36-5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule B - 2 za 12/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. KORTEMARK A 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule B - 2 za 12/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. DE MOTE A 2-1 / 5-2 / 38-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule B - 4 za 12/05/2018 T.C. YPER A T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 3-5 / 39-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. YPER B T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 3-4 / 29-28
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
20-40
poule B - 4 do 10/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER TENNISVERENIGING LOPPEM 3-3 / 6-9 / 63-81
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule B - 4 wo 09/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER K.T.G. HOUTLAND 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule H - 4 wo 09/05/2018 T.C. OLYMPOS B T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 5-2 / 23-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule A - 4 wo 09/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER WAREGEM TENNIS CLUB 3-0 / 6-1 / 24-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule A - 4 wo 09/05/2018 T.C. DUINBERGEN A T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-5 / 12-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule B - 4 wo 09/05/2018 K.G. WITTE BEER A T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule C - 4 wo 09/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A MARKSE TENNISCLUB VZW A 0-3 / 2-6 / 17-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule B - 4 wo 09/05/2018 K.G.T.C. ZWEVEGEM B T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 1-6 / 12-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule A - 4 wo 09/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER C A.T.C.ANZEGEM A 2-1 / 4-2 / 17-16
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule F - 4 di 08/05/2018 T.C. ST-MICHIELS T.C. WAREGEM GAVER 4-0 / 8-2 / 54-35
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2
20-40
poule A - 4 ma 07/05/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. WAREGEM GAVER 4-0 / 8-2 / 58-37
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
40-75
poule A - 3 zo 06/05/2018 T.C. LOGAN T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 10-5 / 79-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule J - 3 zo 06/05/2018 KTC DE EGELANTIER A T.C. WAREGEM GAVER A 3-3 / 6-6 / 57-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule A - 3 zo 06/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 5-1 / 10-4 / 77-42
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 5
145-200
poule B - 2 zo 06/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DEN BRUEL 2-7 / 6-15 / 88-118
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule (ER) A - 3 zo 06/05/2018 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 8-5 / 62-54
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 3 zo 06/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. KOKSIJDE 4-2 / 9-6 / 72-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 3 zo 06/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER K.T.C. AZALEA 6-0 / 12-0 / 72-14
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule K - 3 zo 06/05/2018 T.C. BOSTERHOUT T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-6 / 45-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
145-200
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. FINLANDIA 5-1 / 11-3 / 77-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule E - 3 za 05/05/2018 T.C. DUINBERGEN T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-7 / 60-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. TER STRAETEN 3-3 / 6-7 / 49-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule D - 3 za 05/05/2018 T.K. DE BLAUWE REIGER A T.C. WAREGEM GAVER A 6-0 / 12-0 / 72-27
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule G - 3 za 05/05/2018 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B T.C. WAREGEM GAVER C 4-2 / 10-6 / 82-77
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
20-35
poule F - 3 za 05/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. OSWHERLU 4-2 / 8-5 / 61-60
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. KORTEMARK A T.C. WAREGEM GAVER A 2-1 / 4-3 / 35-35
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. OLYMPOS A T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 2-4 / 19-30
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A TC RUMBEKE A 3-0 / 6-1 / 41-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule C - 3 za 05/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B A.T.C.ANZEGEM A 3-0 / 6-1 / 40-21
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule G - 3 za 05/05/2018 TC RUMBEKE D T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 1-6 / 23-39
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule L - 3 za 05/05/2018 T.C. FINLANDIA A T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 4-3 / 32-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule K - 3 za 05/05/2018 WAREGEM TENNIS CLUB A T.C. WAREGEM GAVER C 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule B - 1 za 05/05/2018 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-4 / 20-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule B - 1 za 05/05/2018 T.C. YPER A T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 3-5 / 35-44
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule B - 3 za 05/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A K.G.T.C. ZWEVEGEM A 3-0 / 6-1 / 39-26
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B K.G.T.C. ZWEVEGEM B 1-2 / 2-4 / 19-30
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
20-40
poule B - 3 do 03/05/2018 T.C. SMASH OEDELEM T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 9-5 / 70-61
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule B - 3 wo 02/05/2018 T.C. DE KODDAERT T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-4 / 26-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule I - 3 wo 02/05/2018 KTC ISIS B T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 3-4 / 17-25
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule H - 3 wo 02/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. VICHTE A 1-2 / 3-4 / 18-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule A - 3 wo 02/05/2018 T.C. OLYMPOS T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-3 / 17-16
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule A - 3 wo 02/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule B - 3 wo 02/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 10-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule C - 3 wo 02/05/2018 T.C. OLYMPOS B T.C. WAREGEM GAVER A 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule B - 3 wo 02/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. YPER A 3-0 / 6-1 / 27-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule A - 3 wo 02/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER C TENNISCLUB AVELGEM A 3-0 / 6-1 / 27-15
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule F - 3 di 01/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. KOKSIJDE 4-0 / 8-1 / 53-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2
20-40
poule A - 3 ma 30/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER KTC ISSERA 3-1 / 6-2 / 41-24
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 2
40-75
poule A - 2 zo 29/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DUINBERGEN 2-4 / 4-9 / 41-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule J - 2 zo 29/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. DE POLDERBLOMME A 4-2 / 10-5 / 78-59
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule A - 2 zo 29/04/2018 WAREGEM TENNIS CLUB A T.C. WAREGEM GAVER B 2-4 / 4-9 / 47-65
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 5
145-200
poule B - 1 zo 29/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. CHIWAWA 2-7 / 5-16 / 76-115
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule (ER) A - 2 zo 29/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. YPER 5-1 / 10-2 / 63-22
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 2 zo 29/04/2018 K.G.T.C. ZWEVEGEM T.C. WAREGEM GAVER 5-1 / 10-3 / 71-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 2 zo 29/04/2018 TC HERNIEUWENBURG T.C. WAREGEM GAVER 0-6 / 1-12 / 22-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule K - 2 zo 29/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. AQUILA 5-1 / 10-3 / 73-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule E - 2 za 28/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. SMASH OEDELEM 5-1 / 10-2 / 63-36
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule D - 2 za 28/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. SOFOCO A 2-4 / 4-8 / 48-65
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule J - 2 za 28/04/2018 T.C. PARC ASTRID A T.C. WAREGEM GAVER B 3-3 / 6-7 / 64-64
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule G - 2 za 28/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER C OSTEND TENNIS CLUB A 4-2 / 8-5 / 60-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
20-35
poule F - 2 za 28/04/2018 T.C. BLANKENBERGE T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 8-4 / 66-46
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule B - 2 za 28/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A K.G.T.C. ZWEVEGEM B 3-0 / 6-0 / 37-12
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER B K.G.T.C. ZWEVEGEM A 1-2 / 2-4 / 17-32
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule B - 2 za 28/04/2018 T.C. OLYMPOS B T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-5 / 19-33
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule C - 2 za 28/04/2018 T.C. OLYMPOS A T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 1-6 / 14-39
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule G - 2 za 28/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A K.G.T.C. ZWEVEGEM C 3-0 / 6-1 / 43-27
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule L - 2 za 28/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER B TENNISCLUB AVELGEM A 2-1 / 5-3 / 45-39
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule K - 2 za 28/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER C TENNISCLUB AVELGEM B 1-2 / 2-5 / 26-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule B - 2 za 28/04/2018 TENNISCLUB AVELGEM B T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-4 / 19-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule A - 2 za 28/04/2018 TENNISCLUB AVELGEM A T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-1 / 45-29
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
20-40
poule B - 2 do 26/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 5-1 / 10-3 / 68-51
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 2
10-10
poule B - 2 wo 25/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. YPER 3-0 / 6-2 / 29-19
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule I - 2 wo 25/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A WIKINGS A 3-0 / 6-2 / 30-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 2
10-20
poule (ER) A - 2 wo 25/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. BRUGHIA 1-2 / 2-4 / 14-20
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule A - 2 wo 25/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-0 / 6-1 / 27-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule A - 2 wo 25/04/2018 T.C. PARC ASTRID A T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule B - 2 wo 25/04/2018 T.C. BRUGHIA A T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 0-6 / 8-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule C - 2 wo 25/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. FINLANDIA A 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule B - 2 wo 25/04/2018 WIKINGS A T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 3-5 / 22-23
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule A - 2 wo 25/04/2018 WAREGEM TENNIS CLUB A T.C. WAREGEM GAVER C 2-1 / 4-2 / 18-12
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2
20-40
poule A - 2 ma 23/04/2018 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER 3-1 / 7-3 / 56-38
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule J - 1 zo 22/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A TC RUMBEKE B 5-1 / 10-3 / 69-36
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 35 3
20-35
poule A - 1 zo 22/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. AQUILA A 5-1 / 10-2 / 72-41
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
145-200
poule A - 1 zo 22/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DUINBERGEN 2-4 / 4-10 / 64-75
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 1 zo 22/04/2018 T.C. ST-MICHIELS T.C. WAREGEM GAVER 1-5 / 3-11 / 39-80
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
20-25
poule K - 1 zo 22/04/2018 T.C. YPER T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 7-6 / 61-69
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 3
145-200
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. KORTEMARK T.C. WAREGEM GAVER 1-5 / 2-10 / 46-74
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 6
30-60
poule E - 1 za 21/04/2018 T.C. MIDDELKERKE T.C. WAREGEM GAVER 2-4 / 5-8 / 56-56
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DAMES 25 5
20-20
poule A - 1 za 21/04/2018 OSTEND TENNIS CLUB T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 7-7 / 70-63
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule D - 1 za 21/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A T.C. KOKSIJDE A 2-4 / 5-8 / 37-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule J - 1 za 21/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. DE POLDERBLOMME C 4-2 / 9-5 / 81-62
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule G - 1 za 21/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER C T.C. DE POLDERBLOMME A 2-4 / 5-8 / 46-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 4
20-35
poule F - 1 za 21/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. KOKSIJDE 2-4 / 5-8 / 45-60
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. DE MOTE A T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-5 / 28-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
10-10
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER B T.C. KORTEMARK B 0-3 / 1-6 / 23-38
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A TC HERNIEUWENBURG B 3-0 / 6-1 / 39-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
10-10
poule C - 1 za 21/04/2018 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 0-6 / 15-38
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule G - 1 za 21/04/2018 T.C. VICHTE B T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule L - 1 za 21/04/2018 T.C. YPER B T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-0 / 36-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
10-10
poule K - 1 za 21/04/2018 A.T.C.ANZEGEM A T.C. WAREGEM GAVER C 1-2 / 2-4 / 21-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule B - 1 za 21/04/2018 T.C. OLYMPOS B T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
10-10
poule A - 1 za 21/04/2018 T.C. OLYMPOS A T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-0 / 37-19
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 60 2
20-40
poule B - 1 do 19/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. ECLIPS 2-4 / 5-9 / 56-73
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule I - 1 wo 18/04/2018 T.C. YPER B T.C. WAREGEM GAVER A 2-1 / 4-2 / 20-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
10-10
poule H - 1 wo 18/04/2018 WAREGEM TENNIS CLUB A T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 4-3 / 20-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 2
10-20
poule (ER) A - 1 wo 18/04/2018 T.C. BRUGHIA T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-2 / 21-11
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
10-10
poule A - 1 wo 18/04/2018 KTC ISIS T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule A - 1 wo 18/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A K.G. WITTE BEER B 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 2
10-20
poule B - 1 wo 18/04/2018 WIKINGS A T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 2-5 / 12-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule C - 1 wo 18/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER A TC RUMBEKE A 2-1 / 4-2 / 19-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule B - 1 wo 18/04/2018 TENNISCLUB AVELGEM B T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 4-4 / 25-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
10-10
poule A - 1 wo 18/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER C WIKINGS B 1-2 / 2-4 / 16-17
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule F - 1 di 17/04/2018 T.C. KORTEMARK T.C. WAREGEM GAVER 0-4 / 1-8 / 30-50
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2
20-40
poule A - 1 ma 16/04/2018 T.C. WAREGEM GAVER T.C. DE MOTE 3-1 / 6-3 / 46-40
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule F - 5 di 15/05/2018 T.C. WAREGEM GAVER OSTEND TENNIS CLUB 4-0 / 8-0 / 48-0