Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2 201-270 Poule B 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3 141-200 Poule C Finale Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 A 26-60 Poule D 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6 B 26-60 Poule H 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2 76-140 Poule B 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1 76-170 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 A 36-75 Poule K 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2 B 36-75 Poule J 3
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 A 12-35 Poule U 4
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 B 12-35 Poule S 5
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3 C 12-35 Poule T 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 1 441-520
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 1 441-520 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule C 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5 61-120 Poule A Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 25 5 61-120 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6 26-60 Poule A 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 2 141-210 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3 76-140 Poule A 1/16 Finale 1/16 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 A 36-75 Poule A 3
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4 B 36-75 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 A 12-35 Poule N 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5 B 12-35 Poule M 4
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6 12-20 Poule E 5
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3 76-140 Poule A Finale Finale
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4 36-75 Poule A 6
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5 12-35 Poule D 4
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2 41-80 Poule A Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 50 2 41-80 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule B 5
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2 26-50 Poule A 6
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1 2-230 Poule E 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2 2-15 Poule B Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 A 2-6 Poule L 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 B 2-6 Poule N 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 C 2-6 Poule K 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3 D 2-6 Poule M 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 2 2-35 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 A 2-20 Poule B 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3 B 2-20 Poule A 6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 A 2-6 Poule D 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4 B 2-6 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1 2-230 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 A 2-6 Poule J 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 B 2-6 Poule K 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4 C 2-6 Poule L 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3 6-30 Poule A 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4 6-10 Poule H 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3 2-20 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4 2-6 Poule I 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 2 A 2-35 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 2 B 2-35 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 A 2-6 Poule N 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 B 2-6 Poule M 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4 C 2-6 Poule O 3
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2 6-50 Poule B Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U15 2 6-50 Finale Finale
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 A 6-10 Poule H 4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4 B 6-10 Poule G 1/16 Finale 1/16 Finale
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4 81-120 Poule D 1
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5 41-80 Poule K 1
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 A 13-40 Poule D 4
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 B 13-40 Poule W 3
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 C 13-40 Poule V 1
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7 6-12 Poule A 2

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule D - 5 zo 22/09/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. BASVELD 1-3 / 3-6 / 31-43
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule K - 5 zo 22/09/2019 T.C. BASVELD T.C. BOLDERBERG 3-1 / 6-2 / 42-28
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule W - 5 zo 22/09/2019 T.C. LUMMEN B T.C. BASVELD B 3-1 / 6-2 / 47-29
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule V - 5 zo 22/09/2019 T.C. BASVELD C T.C. DE KREKEL PEER A 3-1 / 6-3 / 47-34
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 5 zo 22/09/2019 T.C. BASVELD TENNISCENTRUM ALKEN 2-2 / 5-4 / 38-37
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule D - 4 zo 15/09/2019 T.C. BASVELD ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-1 / 7-3 / 56-39
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule K - 4 zo 15/09/2019 T.C. DE ALK T.C. BASVELD 0-4 / 1-8 / 21-52
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 4 zo 15/09/2019 TENNISCENTRUM ALKEN B T.C. BASVELD A 2-2 / 4-4 / 35-33
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule W - 4 zo 15/09/2019 T.C. BASVELD B TENNISCENTRUM ALKEN A 0-4 / 1-8 / 26-53
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL DAMES 50 2
41-80
1/2 Finale di 10/09/2019 T.C. DE MEREL T.C. BASVELD 4-0 / 8-2 / 59-37
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule K - 3 zo 08/09/2019 T.C. BASVELD K.T.C. MEULENBERG 1-3 / 4-6 / 51-54
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 3 zo 08/09/2019 T.C. BASVELD A LANDEN T.C. B 2-2 / 5-4 / 45-44
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule V - 3 zo 08/09/2019 NEERPELTSE T.C. A T.C. BASVELD C 1-3 / 3-7 / 38-55
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 3 zo 08/09/2019 M.T.C. LEOPOLDSBURG T.C. BASVELD 1-3 / 3-6 / 36-46
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 25 5
61-120
1/2 Finale zo 01/09/2019 T.C. BASVELD KASTELSE TENNISCLUB 3-3 / 6-7 / 57-64
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule D - 2 zo 01/09/2019 TC O - TC IRIS T.C. BASVELD 2-2 / 4-4 / 33-36
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 2 zo 01/09/2019 TC O - TC IRIS A T.C. BASVELD A 3-1 / 7-2 / 55-34
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule W - 2 zo 01/09/2019 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. BASVELD B 0-4 / 0-8 / 14-49
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule V - 2 zo 01/09/2019 T.C. BASVELD C T.C. TENKIE HASSELT B 2-2 / 5-4 / 43-46
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 2 zo 01/09/2019 T.C. BASVELD K.T.C. MEULENBERG 4-0 / 8-1 / 54-21
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U15 2
6-50
Finale za 31/08/2019 T.C. BASVELD TENNIS WEZEMAAL 1-2 / 3-4 / 30-36
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB JONGENS U15 2
6-50
1/2 Finale wo 28/08/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM T.C. BASVELD 1-2 / 3-4 / 36-31
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 4
81-120
poule D - 1 zo 25/08/2019 T.C. BASVELD T.C. AS 4-0 / 8-1 / 51-32
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule K - 1 zo 25/08/2019 RUNKSTER T.C. T.C. BASVELD 1-3 / 2-6 / 30-39
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule D - 1 zo 25/08/2019 T.C. BASVELD A T.C. LUMMEN C 2-2 / 5-6 / 54-61
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule W - 1 zo 25/08/2019 T.C. BASVELD B LANDEN T.C. A 4-0 / 8-1 / 55-25
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule V - 1 zo 25/08/2019 TC O - TC IRIS B T.C. BASVELD C 1-3 / 3-7 / 46-62
NAJAARSINTERCLUB VOORMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 1 zo 25/08/2019 T.C. EVERSEL T.C. BASVELD 3-1 / 6-2 / 41-18
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 1
441-520
poule (ER) A - 6 zo 23/06/2019 T.C. BASVELD K. TONGERSE T.C. 2-7 / 6-16 / 87-126
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5
61-120
Finale zo 23/06/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. BASVELD 2-4 / 6-9 / 61-78
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
Finale zo 23/06/2019 T.C. BASVELD T.C. LANAKEN 1-2 / 3-5 / 23-27
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
Finale za 22/06/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB T.C. BASVELD 4-0 / 8-1 / 53-29
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
Finale za 22/06/2019 T.C. BASVELD TENNISCLUB LEOPOLD 2014 0-4 / 1-8 / 29-50
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
Finale za 22/06/2019 T.C. BASVELD T.C. TENNISDEL GENK 2-1 / 5-2 / 37-25
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
Finale do 20/06/2019 TENNIS PAAL T.C. BASVELD 0-3 / 0-6 / 10-36
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 7 do 20/06/2019 T.C. BASVELD T.C. ZELEM 0-4 / 1-8 / 31-51
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 1
441-520
poule (ER) A - 5 zo 16/06/2019 T.C. ZEVENBERGEN T.C. BASVELD 7-2 / 14-5 / 91-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5
61-120
1/2 Finale zo 16/06/2019 T.C. BASVELD T.C. NUCLEA 5-1 / 10-3 / 67-43
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. BASVELD TC HECHTEL-EKSEL 4-2 / 8-4 / 63-36
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. BASVELD T.C. WIMBLEDON 6-0 / 12-0 / 73-28
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
1/2 Finale vr 14/06/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. BASVELD 4-2 / 9-6 / 78-73
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
1/2 Finale do 13/06/2019 T.C. BASVELD T.C. AS 4-0 / 8-1 / 51-28
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 6 do 13/06/2019 T.C. DE NETHE T.C. BASVELD 2-2 / 5-5 / 53-55
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
1/4 Finale zo 09/06/2019 TURNHOUTSE T.V. T.C. BASVELD 2-1 / 4-3 / 38-34
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. BASVELD T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 8-7 / 69-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
1/4 Finale za 08/06/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. BASVELD 0-4 / 0-8 / 28-50
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. LUMMEN T.C. BASVELD 1-2 / 3-4 / 18-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 2
2-35
poule A - 5 za 08/06/2019 T.C. TENNISDEL GENK T.C. BASVELD 2-1 / 4-3 / 18-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
1/2 Finale za 08/06/2019 T.C. BASVELD B T.C. AS A 0-3 / 1-6 / 25-43
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
1/2 Finale za 08/06/2019 TENNISCLUB FIELD T.C. BASVELD 2-1 / 5-2 / 35-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
1/2 Finale za 08/06/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. T.C. BASVELD 0-2 / 1-4 / 16-30
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
1/4 Finale vr 07/06/2019 T.C. BASVELD NEERPELTSE T.C. 3-3 / 7-6 / 63-51
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
1/8 Finale vr 07/06/2019 T.C. DE BORN B T.C. BASVELD B 4-2 / 8-6 / 71-56
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
1/4 Finale do 06/06/2019 T.C. BASVELD TC MAASEIK 2-2 / 5-4 / 46-35
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 5 do 06/06/2019 T.C. BASVELD VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-1 / 6-2 / 48-35
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 1
441-520
poule (ER) A - 3 zo 02/06/2019 K. TONGERSE T.C. T.C. BASVELD 6-3 / 13-6 / 109-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5
61-120
poule A - 5 zo 02/06/2019 T.C. BASVELD VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 4-2 / 8-5 / 65-59
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
1/8 Finale zo 02/06/2019 T.C. PANORAMA T.C. BASVELD 2-0 / 4-1 / 16-11
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. BASVELD KONINKLIJKE WEZEL T.C. 6-0 / 12-2 / 82-47
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule A - 5 za 01/06/2019 T.C. BASVELD TENNIS PAAL 5-1 / 11-2 / 71-46
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. TENKIE HASSELT T.C. BASVELD 1-2 / 4-4 / 22-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. BASVELD C K.T.C. DIEST B 1-2 / 3-5 / 21-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 2
2-35
poule A - 4 za 01/06/2019 T.C. BASVELD G.T. TESSENDERLO 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. BASVELD A T.C. BASVELD B 1-2 / 3-4 / 33-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
1/4 Finale za 01/06/2019 T.C. BASVELD TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 37-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 5 za 01/06/2019 T.C. TENNISDEL GENK T.C. BASVELD 1-2 / 4-4 / 40-38
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
1/8 Finale vr 31/05/2019 T.C. BASVELD ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5-1 / 10-3 / 75-47
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
1/16 Finale vr 31/05/2019 TC MAASEIK A T.C. BASVELD A 3-3 / 8-6 / 71-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 2
141-210
1/8 Finale vr 31/05/2019 T.C. BASVELD T.C. MOL 2-4 / 6-9 / 69-77
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
1/16 Finale vr 31/05/2019 T.C. BASVELD K. HASSELTSE YACHTING CL. 0-4 / 1-8 / 35-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
1/16 Finale vr 31/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-2 / 69-35
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 1
441-520
poule (ER) A - 2 zo 26/05/2019 T.C. BASVELD T.C. ZEVENBERGEN 3-6 / 7-13 / 74-104
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. BASVELD SMASH NEEROETEREN T.C. 6-0 / 12-0 / 75-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. BASVELD T.C. BOCHOLT 3-3 / 6-6 / 56-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5
61-120
poule A - 4 zo 26/05/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. BASVELD 3-3 / 6-9 / 61-80
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule A - 5 zo 26/05/2019 TENNIS PAAL T.C. BASVELD 4-2 / 9-4 / 68-41
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule E - 5 zo 26/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT T.C. BASVELD 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. BASVELD T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 1-6 / 21-38
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. BASVELD T.C. MOL 3-3 / 6-6 / 57-50
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
1/16 Finale za 25/05/2019 T.C. LAAKDAL C T.C. BASVELD A 4-2 / 8-6 / 58-50
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule B - 4 za 25/05/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. BASVELD 1-5 / 3-10 / 44-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule A - 4 za 25/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.C. BASVELD 1-5 / 3-11 / 58-83
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. BASVELD T.C. SMASH KERMT 3-3 / 6-7 / 52-58
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. BASVELD T.C. ROOSENDAEL 2-1 / 5-2 / 25-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
1/16 Finale za 25/05/2019 T.C. BASVELD A T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
1/16 Finale za 25/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. BASVELD C 1-2 / 3-4 / 17-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 2
2-35
poule A - 3 za 25/05/2019 K.T.C. MEULENBERG T.C. BASVELD 0-3 / 2-6 / 16-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. WIMBLEDON B T.C. BASVELD A 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B T.C. BASVELD A 1-2 / 3-5 / 37-43
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. BASVELD B TENNISCLUB FIELD B 2-1 / 5-4 / 45-42
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/8 Finale za 25/05/2019 T.C. BASVELD T.C. DE NETHE 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 2
2-35
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. BASVELD A G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 2-5 / 25-42
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 2
2-35
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. BOCHOLT A T.C. BASVELD B 3-0 / 6-0 / 36-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 4 za 25/05/2019 T.C. BASVELD G.T. TESSENDERLO 3-0 / 6-0 / 37-13
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule K - 5 vr 24/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL B T.C. BASVELD A 3-3 / 8-8 / 72-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 5 vr 24/05/2019 T.C. HEUSDEN A T.C. BASVELD B 4-2 / 8-4 / 51-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 2
141-210
poule D - 5 vr 24/05/2019 RUNKSTER T.C. T.C. BASVELD 1-5 / 3-11 / 44-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule A - 5 vr 24/05/2019 T.C. WIMBLEDON T.C. BASVELD 2-4 / 5-8 / 54-61
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule A - 5 vr 24/05/2019 T.C. LUMMEN A T.C. BASVELD A 2-4 / 7-9 / 77-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 5 vr 24/05/2019 T.C. KOERSEL B T.C. BASVELD B 2-4 / 4-8 / 43-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule N - 5 vr 24/05/2019 T.C. BASVELD A T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 10-2 / 66-28
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 5 vr 24/05/2019 T.C. BASVELD B KTC RAPID WATERSCHEI B 4-2 / 8-6 / 71-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule E - 5 vr 24/05/2019 T.C. BASVELD T.C. LAAKDAL 3-3 / 6-6 / 56-53
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule A - 5 do 23/05/2019 TENNISCLUB FIELD T.C. BASVELD 1-3 / 3-7 / 36-59
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3
12-40
poule B - 5 do 23/05/2019 T.C. BASVELD T.C. LUMMEN 1-3 / 3-6 / 41-45
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 3 do 23/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. BASVELD 4-0 / 8-0 / 49-21
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE BORN T.C. BASVELD 6-0 / 12-1 / 81-52
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. ROOSENDAEL T.C. BASVELD 3-3 / 8-7 / 69-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5
61-120
poule A - 3 zo 19/05/2019 T.C. BASVELD T.C. MOL 5-1 / 10-3 / 64-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. BASVELD T.C. LAAKDAL 5-1 / 10-4 / 72-50
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule E - 4 zo 19/05/2019 T.C. BASVELD T.C. TENNISDEL GENK 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule D - 4 zo 19/05/2019 T.C. HEUSDEN T.C. BASVELD 0-3 / 0-6 / 12-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule B - 4 za 18/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.C. BASVELD 4-2 / 9-4 / 70-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
poule C - 4 za 18/05/2019 TENNIS PAAL T.C. BASVELD 1-5 / 2-10 / 25-64
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule D - 5 za 18/05/2019 T.C. BASVELD A KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-3 / 7-8 / 72-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule H - 5 za 18/05/2019 T.C. BASVELD B LOMMELSE T.C. A 2-4 / 4-9 / 39-70
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule B - 3 za 18/05/2019 T.C. BASVELD T.C. KAULILLE 2-4 / 5-8 / 62-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule A - 3 za 18/05/2019 T.C. BASVELD T.C. LAAKDAL 5-1 / 11-3 / 78-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. LAAKDAL T.C. BASVELD 5-1 / 10-2 / 72-25
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 5 za 18/05/2019 T.C. BASVELD ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 4-2 / 8-6 / 68-59
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 2
2-35
poule A - 2 za 18/05/2019 T.C. BASVELD K.T.C. DIEST 1-2 / 3-4 / 19-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 5 za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A T.C. BASVELD B 3-0 / 6-1 / 25-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 T.C. BASVELD A ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. HAMONT B 2-1 / 5-2 / 36-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. BASVELD NEERPELTSE T.C. 2-1 / 4-2 / 29-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 5 za 18/05/2019 T.C. BASVELD T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 1-2 / 4-4 / 41-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 5 za 18/05/2019 T.C. LAAKDAL T.C. BASVELD 1-2 / 2-4 / 14-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. BASVELD 1-2 / 2-4 / 15-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 2
2-35
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. BASVELD B K.T.C. DIEST B 1-2 / 3-4 / 34-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
1/16 Finale za 18/05/2019 T.C. BOCHOLT A T.C. BASVELD A 2-1 / 4-3 / 32-33
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 3 za 18/05/2019 KONINKLIJKE BREESE T.C. T.C. BASVELD 1-2 / 2-4 / 23-30
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
1/16 Finale za 18/05/2019 T.C. LANAKEN A T.C. BASVELD B 2-1 / 5-2 / 34-19
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule C - 4 vr 17/05/2019 K.T.C. DIEST T.C. BASVELD 2-4 / 4-8 / 47-63
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule K - 4 vr 17/05/2019 T.C. BASVELD A LOMMELSE T.C. A 3-3 / 8-7 / 74-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 4 vr 17/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. BERKENBOS A 5-1 / 11-2 / 75-43
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule S - 5 vr 17/05/2019 T.C. LAAKDAL C T.C. BASVELD B 6-0 / 12-0 / 72-16
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule T - 5 vr 17/05/2019 T.C. BOLDERBERG A T.C. BASVELD C 5-1 / 10-2 / 64-32
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 2
141-210
poule D - 4 vr 17/05/2019 T.C. BASVELD T.C. DE ALK 3-3 / 7-7 / 65-60
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule A - 4 vr 17/05/2019 T.C. BASVELD G.T. TESSENDERLO 4-2 / 10-5 / 76-64
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule A - 4 vr 17/05/2019 T.C. BASVELD A T.C. BERKENBOS A 2-4 / 6-8 / 63-76
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 4 vr 17/05/2019 T.C. BASVELD B G.T. TESSENDERLO A 6-0 / 12-2 / 79-40
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule N - 4 vr 17/05/2019 K.T.C. MEULENBERG A T.C. BASVELD A 3-3 / 7-7 / 67-62
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 4 vr 17/05/2019 T.C. HEUSDEN C T.C. BASVELD B 3-3 / 6-6 / 50-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule E - 4 vr 17/05/2019 T.C. LUMMEN T.C. BASVELD 4-2 / 8-4 / 59-39
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule A - 4 do 16/05/2019 T.C. BASVELD T.C. BOLDERBERG 3-1 / 7-2 / 51-38
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3
12-40
poule B - 4 do 16/05/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. BASVELD 2-2 / 5-5 / 47-50
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 2 do 16/05/2019 T.C. BASVELD KTC RAPID WATERSCHEI 1-3 / 3-6 / 40-47
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. BASVELD G.T. TESSENDERLO 3-3 / 6-8 / 70-70
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. BASVELD T.C. BOEKT 4-2 / 9-4 / 66-44
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule A - 3 zo 12/05/2019 NEERPELTSE T.C. T.C. BASVELD 4-2 / 8-4 / 63-39
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule E - 3 zo 12/05/2019 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN T.C. BASVELD 1-2 / 3-5 / 20-29
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. BASVELD K. TONGERSE T.C. 2-1 / 5-2 / 39-22
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. BASVELD T.C. WIMBLEDON 2-4 / 6-9 / 67-71
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
poule C - 3 za 11/05/2019 T.C. BASVELD T.C. MOL 4-2 / 10-5 / 80-55
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule H - 4 za 11/05/2019 T.C. HALEN DE ZWALUW B T.C. BASVELD B 4-2 / 10-6 / 84-59
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. LAAKDAL T.C. BASVELD 5-1 / 10-4 / 76-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule A - 2 za 11/05/2019 T.C. WIMBLEDON T.C. BASVELD 2-4 / 6-9 / 53-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK T.C. BASVELD 5-1 / 11-4 / 83-55
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 4 za 11/05/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. BASVELD 6-0 / 12-1 / 74-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule L - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD A SPORTA HERK DE STAD T.C. B 3-0 / 6-1 / 26-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD C KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule M - 5 za 11/05/2019 K.T.C. MEULENBERG A T.C. BASVELD D 2-1 / 4-3 / 22-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 2
2-35
poule A - 1 za 11/05/2019 T.C. BASVELD KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 2-1 / 5-3 / 28-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 4 za 11/05/2019 T.C. LUMMEN B T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. DE KREKEL PEER A 1-2 / 2-4 / 14-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule D - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD A KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD B TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 24-8
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule K - 5 za 11/05/2019 T.C. HEUSDEN B T.C. BASVELD B 1-2 / 2-4 / 23-33
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule L - 5 za 11/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. BASVELD C 3-0 / 6-0 / 36-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. DE NETHE T.C. BASVELD 0-3 / 1-6 / 15-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 4 za 11/05/2019 LANDEN T.C. T.C. BASVELD 3-0 / 6-1 / 39-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 4 za 11/05/2019 T.C. BASVELD T.C. TENKIE HASSELT 3-0 / 6-1 / 24-11
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD T.C. TENKIE HASSELT 2-1 / 4-3 / 19-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 2
2-35
poule D - 3 za 11/05/2019 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A T.C. BASVELD A 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule N - 5 za 11/05/2019 T.C. ZELEM A T.C. BASVELD A 1-2 / 2-5 / 21-42
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule M - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD B K.T.C. DIEST A 1-2 / 2-4 / 17-32
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule O - 5 za 11/05/2019 K.T.C. MEULENBERG A T.C. BASVELD C 1-2 / 2-5 / 25-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 2
6-50
poule B - 2 za 11/05/2019 T.C. BASVELD T.C. TENNISDEL GENK 1-2 / 3-5 / 34-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 5 za 11/05/2019 T.C. BASVELD A T.C. TENKIE HASSELT A 1-2 / 2-4 / 17-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule G - 5 za 11/05/2019 RACING TIENEN T.C. A T.C. BASVELD B 0-3 / 0-6 / 4-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule C - 3 vr 10/05/2019 T.C. BASVELD T.C. ZELEM 5-1 / 10-3 / 74-42
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 3 vr 10/05/2019 K.T.C. MEULENBERG A T.C. BASVELD B 5-1 / 10-5 / 75-65
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule U - 4 vr 10/05/2019 TENNISCLUB FIELD B T.C. BASVELD A 3-3 / 6-6 / 52-50
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule S - 4 vr 10/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. HEUSDEN B 0-6 / 0-12 / 14-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule T - 4 vr 10/05/2019 T.C. BASVELD C T.C. LAAKDAL A 4-2 / 8-4 / 64-52
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 2
141-210
poule D - 3 vr 10/05/2019 T.C. AS T.C. BASVELD 3-3 / 6-8 / 60-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule A - 3 vr 10/05/2019 LANDEN T.C. T.C. BASVELD 0-6 / 1-12 / 44-81
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule A - 3 vr 10/05/2019 T.C. HALEN DE ZWALUW A T.C. BASVELD A 3-3 / 7-7 / 67-65
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 3 vr 10/05/2019 TENNIS PAAL A T.C. BASVELD B 1-5 / 4-10 / 43-71
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule N - 3 vr 10/05/2019 T.C. BASVELD A T.C. TENKIE HASSELT A 6-0 / 12-1 / 80-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 3 vr 10/05/2019 T.C. BASVELD B K.T.C. MEULENBERG C 2-4 / 4-8 / 43-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule E - 3 vr 10/05/2019 T.C. BASVELD K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 6-6 / 43-45
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule A - 3 do 09/05/2019 K.T.C. DIEST T.C. BASVELD 0-4 / 1-8 / 25-55
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3
12-40
poule B - 3 do 09/05/2019 T.C. BASVELD KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-3 / 2-6 / 27-42
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 60 2
26-50
poule (ER) A - 1 do 09/05/2019 T.C. LUMMEN T.C. BASVELD 4-0 / 8-2 / 60-39
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE ALK T.C. BASVELD 0-6 / 3-12 / 57-83
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 2 zo 05/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.C. BASVELD 2-4 / 8-8 / 76-72
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 5
61-120
poule A - 1 zo 05/05/2019 TENNISCLUB FIELD T.C. BASVELD 0-6 / 0-12 / 26-75
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. BASVELD ACHEL T.C. 3-3 / 6-7 / 57-58
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule E - 2 zo 05/05/2019 T.C. BASVELD K.T.C. DIEST 0-3 / 0-6 / 6-24
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule D - 2 zo 05/05/2019 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB T.C. BASVELD 1-2 / 2-5 / 20-36
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. BASVELD 2-4 / 5-8 / 47-68
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule D - 3 za 04/05/2019 T.C. HALEN DE ZWALUW A T.C. BASVELD A 1-5 / 2-10 / 38-66
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule H - 3 za 04/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. HAM B 1-5 / 3-11 / 38-73
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 25 2
76-140
poule B - 1 za 04/05/2019 T.C. BASVELD K.T.C. MEULENBERG 4-2 / 9-4 / 72-43
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 3
76-140
poule A - 1 za 04/05/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 T.C. BASVELD 5-1 / 11-6 / 79-59
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. BASVELD TENNIS PAAL 1-5 / 3-11 / 47-78
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 3 za 04/05/2019 T.C. BASVELD TENNISCENTRUM ALKEN 4-2 / 9-5 / 67-45
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. BASVELD T.C. LANAKEN 1-2 / 3-4 / 19-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule L - 4 za 04/05/2019 K.T.C. MEULENBERG C T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule N - 4 za 04/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT C T.C. BASVELD B 2-1 / 4-2 / 22-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule M - 4 za 04/05/2019 T.C. BASVELD D KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 3 za 04/05/2019 T.C. BASVELD A TENNIS PAAL A 2-1 / 5-3 / 25-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 3 za 04/05/2019 T.C. WIMBLEDON B T.C. BASVELD B 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 4 za 04/05/2019 T.C. DE ALK A T.C. BASVELD B 2-1 / 4-3 / 21-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule J - 4 za 04/05/2019 T.C. HEUSDEN A T.C. BASVELD A 1-2 / 3-4 / 33-29
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule K - 4 za 04/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. KOERSEL A 2-1 / 5-2 / 39-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule L - 4 za 04/05/2019 T.C. BASVELD C K.T.C. DIEST A 1-2 / 3-5 / 41-40
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule A - 3 za 04/05/2019 T.C. BASVELD T.C. HAM 2-1 / 4-4 / 34-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 3 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. BASVELD 0-3 / 1-6 / 20-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 3 za 04/05/2019 T.C. DE KREKEL PEER T.C. BASVELD 3-0 / 6-1 / 27-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 4 za 04/05/2019 TENNISCENTRUM ALKEN T.C. BASVELD 1-2 / 2-4 / 13-18
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 2
2-35
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. BASVELD A T.C. MOL A 0-3 / 2-6 / 28-44
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 2
2-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. TENNISDEL GENK B T.C. BASVELD B 1-2 / 2-4 / 22-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule N - 4 za 04/05/2019 T.C. BASVELD A K.T.C. MEULENBERG B 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule O - 4 za 04/05/2019 T.C. BASVELD C T.C. BOLDERBERG A 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule G - 4 za 04/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. ROOSENDAEL A 3-0 / 6-0 / 36-7
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule C - 2 vr 03/05/2019 G.T. TESSENDERLO T.C. BASVELD 2-4 / 5-8 / 55-62
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule K - 2 vr 03/05/2019 T.C. BOEKT A T.C. BASVELD A 1-5 / 3-10 / 34-69
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule J - 2 vr 03/05/2019 T.C. BASVELD B GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-3 / 6-6 / 53-49
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule U - 3 vr 03/05/2019 T.C. BASVELD A T.C. BOEKT A 4-2 / 8-5 / 59-50
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 2
141-210
poule D - 2 vr 03/05/2019 T.C. BASVELD KTC RAPID WATERSCHEI 5-1 / 11-2 / 78-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 3
76-140
poule A - 2 vr 03/05/2019 T.C. BASVELD RUNKSTER T.C. 5-1 / 11-2 / 82-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule A - 2 vr 03/05/2019 T.C. BASVELD A T.C. HEUSDEN B 5-1 / 10-4 / 74-54
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 2 vr 03/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. ZELEM A 6-0 / 12-0 / 73-20
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule N - 2 vr 03/05/2019 T.C. HEUSDEN A T.C. BASVELD A 6-0 / 12-1 / 74-29
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 2 vr 03/05/2019 T.C. TENKIE HASSELT B T.C. BASVELD B 5-1 / 10-3 / 69-44
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule E - 2 vr 03/05/2019 TENNIS PAAL T.C. BASVELD 4-2 / 8-5 / 66-55
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule A - 2 do 02/05/2019 T.C. BASVELD T.C. NUCLEA 3-1 / 7-3 / 56-45
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3
12-40
poule B - 2 do 02/05/2019 T.C. HAM T.C. BASVELD 3-1 / 6-2 / 40-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule L - 3 wo 01/05/2019 T.C. BASVELD A T.C. TENKIE HASSELT B 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule N - 3 wo 01/05/2019 T.C. BASVELD B RACING TIENEN T.C. A 1-2 / 3-4 / 23-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 3 wo 01/05/2019 K.T.C. MEULENBERG B T.C. BASVELD C 0-3 / 2-6 / 19-28
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.K. G.T. KEIHEUVEL A T.C. BASVELD A 2-1 / 4-2 / 18-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. BASVELD B T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule D - 3 wo 01/05/2019 T.C. DE BORN A T.C. BASVELD A 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 3 wo 01/05/2019 T.C. BASVELD B K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule J - 3 wo 01/05/2019 T.C. BASVELD A K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 37-13
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 3 wo 01/05/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT T.C. BASVELD 2-1 / 4-3 / 19-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule M - 3 wo 01/05/2019 T.C. BOLDERBERG B T.C. BASVELD B 0-3 / 0-6 / 21-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 3 wo 01/05/2019 K.T.C. DIEST A T.C. BASVELD A 3-0 / 6-0 / 36-7
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 1 zo 28/04/2019 TC MAASEIK T.C. BASVELD 5-1 / 10-4 / 70-56
INTERCLUB - LIMBURG HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. BASVELD K. TONGERSE T.C. 1-5 / 3-10 / 35-68
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 25 6
26-60
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. BASVELD KTC RAPID WATERSCHEI 5-1 / 10-4 / 78-51
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 U09 1
2-230
poule E - 1 zo 28/04/2019 T.C. BASVELD KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 2-1 / 5-3 / 23-25
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 MEISJES U13 1
2-230
poule D - 1 zo 28/04/2019 T.C. LUMMEN T.C. BASVELD 1-2 / 2-5 / 20-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 2
201-270
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. BASVELD K.T.C. DIEST 3-3 / 6-8 / 68-75
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. BASVELD T.C. LANAKEN 5-1 / 11-3 / 83-43
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule D - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD A K. TONGERSE T.C. A 4-2 / 9-5 / 66-57
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 4
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. AS T.C. BASVELD 6-0 / 12-1 / 76-28
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 2 za 27/04/2019 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 T.C. BASVELD 6-0 / 12-1 / 79-30
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 2
2-15
poule B - 1 za 27/04/2019 RUNKSTER T.C. T.C. BASVELD 0-3 / 0-6 / 4-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule N - 2 za 27/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B T.C. BASVELD B 3-0 / 6-1 / 26-9
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD C T.C. SMASH KERMT A 1-2 / 2-5 / 17-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule M - 2 za 27/04/2019 SPORTA HERK DE STAD T.C. A T.C. BASVELD D 2-1 / 5-2 / 24-15
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. BASVELD B G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 2-5 / 11-26
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule D - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD A T.C. TENKIE HASSELT B 3-0 / 6-0 / 24-5
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule J - 2 za 27/04/2019 T.C. ZELEM A T.C. BASVELD A 1-2 / 2-5 / 25-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule K - 2 za 27/04/2019 T.C. ZELEM B T.C. BASVELD B 1-2 / 2-5 / 22-39
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule L - 2 za 27/04/2019 TENNIS PAAL A T.C. BASVELD C 0-3 / 0-6 / 12-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule A - 2 za 27/04/2019 TENNIS PAAL T.C. BASVELD 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD T.C. DE BORN 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-1 / 4-3 / 19-19
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD T.C. HEUSDEN 2-1 / 5-2 / 23-12
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 2
2-35
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. BASVELD B TC MAASEIK B 1-2 / 2-4 / 27-30
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule N - 2 za 27/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. BASVELD A 2-1 / 4-3 / 33-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule M - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD B TENNIS PAAL A 2-1 / 4-3 / 33-35
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule O - 2 za 27/04/2019 T.C. HEUSDEN A T.C. BASVELD C 1-2 / 2-5 / 21-38
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 2 za 27/04/2019 T.C. BASVELD A TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-1 / 40-17
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule G - 2 za 27/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT B T.C. BASVELD B 3-0 / 6-1 / 38-19
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 1
76-170
poule C - 1 vr 26/04/2019 T.C. BASVELD K.T.C. MEULENBERG 6-0 / 12-2 / 80-31
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 2
36-75
poule K - 1 vr 26/04/2019 T.C. BASVELD A T.C. DE NETHE A 3-3 / 7-6 / 60-61
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule U - 2 vr 26/04/2019 T.C. HEUSDEN C T.C. BASVELD A 4-2 / 8-4 / 57-45
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule S - 2 vr 26/04/2019 T.C. BOLDERBERG B T.C. BASVELD B 5-1 / 10-2 / 65-18
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule T - 2 vr 26/04/2019 T.C. HEUSDEN A T.C. BASVELD C 4-2 / 9-4 / 70-46
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule A - 1 vr 26/04/2019 G.T. TESSENDERLO C T.C. BASVELD A 4-2 / 8-4 / 57-49
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 4
36-75
poule B - 1 vr 26/04/2019 T.C. BASVELD B TENNISCENTRUM ALKEN A 5-1 / 11-3 / 78-34
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule N - 1 vr 26/04/2019 KTC RAPID WATERSCHEI C T.C. BASVELD A 4-2 / 8-5 / 63-38
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 5
12-35
poule M - 1 vr 26/04/2019 T.C. SMASH KERMT A T.C. BASVELD B 4-2 / 9-4 / 71-41
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 35 6
12-20
poule E - 1 vr 26/04/2019 G.T. TESSENDERLO T.C. BASVELD 2-4 / 6-8 / 60-64
INTERCLUB - LIMBURG DUBBEL DAMES 50 2
41-80
poule A - 1 do 25/04/2019 TENNIS PAAL T.C. BASVELD 0-4 / 2-8 / 49-57
INTERCLUB - LIMBURG GEMENGD 50/60 3
12-40
poule B - 1 do 25/04/2019 T.C. DE BORN T.C. BASVELD 0-4 / 0-8 / 19-49
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule D - 1 ma 22/04/2019 T.C. WIMBLEDON A T.C. BASVELD A 6-0 / 12-0 / 72-17
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 6
26-60
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. MOL A T.C. BASVELD B 5-1 / 10-2 / 61-37
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule U - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD A GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-4 / 6-9 / 65-74
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule S - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD B T.C. DE NETHE A 0-6 / 0-12 / 12-72
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 35 3
12-35
poule T - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD C T.C. BERKENBOS A 2-4 / 6-8 / 61-73
INTERCLUB - LIMBURG HEREN 45 5
12-35
poule D - 1 ma 22/04/2019 K.T.C. MEULENBERG T.C. BASVELD 3-3 / 7-7 / 62-65
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule L - 1 ma 22/04/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 1-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule N - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD B SPORTA HERK DE STAD T.C. C 0-3 / 0-6 / 7-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule K - 1 ma 22/04/2019 T.C. TENKIE HASSELT A T.C. BASVELD C 0-3 / 1-6 / 13-25
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG U09 3
2-6
poule M - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD D T.C. TENKIE HASSELT D 1-2 / 3-4 / 17-20
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule D - 1 ma 22/04/2019 T.C. WIMBLEDON B T.C. BASVELD A 3-0 / 6-1 / 24-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 4
2-6
poule B - 1 ma 22/04/2019 T.C. WIMBLEDON A T.C. BASVELD B 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule J - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD A T.C. BOLDERBERG A 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule K - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD B K.T.C. DIEST B 2-1 / 5-2 / 38-14
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U13 4
2-6
poule L - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD C T.C. KOERSEL B 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 3
6-30
poule A - 1 ma 22/04/2019 GEELSE T.C. DEN BRUUL T.C. BASVELD 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U15 4
6-10
poule H - 1 ma 22/04/2019 T.C. SMASH KERMT T.C. BASVELD 2-1 / 4-2 / 31-22
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 3
2-20
poule E - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD G.T. TESSENDERLO 1-2 / 3-5 / 21-23
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U11 4
2-6
poule I - 1 ma 22/04/2019 K.T.C. MEULENBERG T.C. BASVELD 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule N - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD A T.C. KOERSEL A 3-0 / 6-0 / 37-10
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule M - 1 ma 22/04/2019 T.C. KOERSEL C T.C. BASVELD B 2-1 / 5-2 / 36-27
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 4
2-6
poule O - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD C T.C. KOERSEL B 0-3 / 0-6 / 19-37
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule H - 1 ma 22/04/2019 TENNIS PAAL A T.C. BASVELD A 2-1 / 5-2 / 41-21
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U15 4
6-10
poule G - 1 ma 22/04/2019 T.C. BASVELD B RUNKSTER T.C. A 2-1 / 5-2 / 38-34
INTERCLUB - LIMBURG DAMES 3
141-200
poule C - 2 za 04/05/2019 K.T.C. DIEST T.C. BASVELD 0-6 / 0-12 / 0-72
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG MEISJES U11 3
2-20
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. BASVELD A T.C. DE KREKEL PEER D 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - LIMBURG JONGENS U13 2
2-35
poule D - 1 za 27/04/2019 TENNIS PAAL A T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 0-36