Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 2 ploeg A 201 - 270 Franssens Sara Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 5
DAMES - 4 ploeg A 96 - 140 Geypens Amber Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: Winnaar
DAMES - 7 ploeg A 12 - 25 Stelten Elina Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
DAMES 25 - 5 ploeg A 12 - 20 Kurvers Heidi Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule G - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/16 Finale
DAMES 25 - 5 ploeg B 12 - 20 Bas Wendy Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule H - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
DAMES 35 - 1 ploeg A 76 - 170 Beckers Inne Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 3
DAMES 35 - 2 ploeg A 36 - 75 Roeges Edith Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 4
DAMES 35 - 3 ploeg A 12 - 35 Tielens Hilde Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule L - plaats 4
DAMES 35 - 3 ploeg B 12 - 35 Snellings Caroline Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule I - plaats 4
DAMES 35 - 3 ploeg C 12 - 35 Vanherpe An-Sophie Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule K - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/16 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 2 ploeg A 201 - 270 Creemers Tom Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 6
HEREN (4 SPELERS) - 2 ploeg B 201 - 270 Vanhees Jef Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 4 ploeg A 96 - 140 Geukens Yannick Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 5 ploeg A 61 - 95 Pierson Bas Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg A 12 - 25 Michetti Matteo Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 4
HEREN 25 - 5 ploeg A 61 - 120 Jenne Bart Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
HEREN 35 - 2 ploeg A 141 - 210 Stelten Tom Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 4
HEREN 35 - 3 ploeg A 76 - 140 Seyler Bob Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/4 Finale
HEREN 35 - 4 ploeg A 36 - 75 Bex Johnny Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule H - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: Finalist
HEREN 35 - 4 ploeg B 36 - 75 Vandeput Paul Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule F - plaats 3
HEREN 35 - 4 ploeg C 36 - 75 Brugmans Stef Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule I - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
HEREN 35 - 4 ploeg D 36 - 75 De Gruyter Maarten Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule J - plaats 4
HEREN 35 - 4 ploeg E 36 - 75 Bynens Jan Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/16 Finale
HEREN 35 - 5 ploeg A 12 - 35 Verbrugghe Piet Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 3
HEREN 35 - 5 ploeg B 12 - 35 Bogaerts Benny Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule G - plaats 5
HEREN 35 - 5 ploeg C 12 - 35 Steegen Joris Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule F - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
HEREN 35 - 6 ploeg A 12 - 20 Bammens Geert Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 5
U09 - 2 ploeg A 2 - 20 Van Reempts Maxim Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Finalist
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Vlemmings Jasper Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule L - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/2 Finale
U09 - 3 ploeg B 2 - 5 Geboers Alice Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule J - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
U09 - 3 ploeg C 2 - 5 Aerts Seppe Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule K - plaats 4
U09 - 3 ploeg D 2 - 5 Seyler Rosanne Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule I - plaats 3
MEISJES U11 - 3 ploeg A 2 - 20 Bynens Charlotte Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 3
MEISJES U11 - 3 ploeg B 2 - 20 Nelissen Charlotte Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule C - plaats 3
MEISJES U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Crv Alicia Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/2 Finale
MEISJES U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Strauven Elise Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule I - plaats 3
MEISJES U15 - 3 ploeg A 6 - 30 Gielen Emma Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/2 Finale
MEISJES U15 - 3 ploeg B 6 - 30 Robeyn Myrte Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule C - plaats 5
MEISJES U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Bevers Fien Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule I - plaats 4
MEISJES U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Hoebers Dythe Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule G - plaats 5
JONGENS U11 - 2 ploeg A 2 - 35 Cremers Tuur Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Finalist
JONGENS U11 - 3 ploeg A 2 - 20 Boone Niel Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/2 Finale
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Ballet Alexander Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule K - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Finalist
JONGENS U11 - 4 ploeg B 2 - 6 Van Lee Mateo Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule I - plaats 3
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Francois Xieme Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule K - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: Finalist
JONGENS U13 - 4 ploeg B 2 - 6 Bielen Gijs Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule F - plaats 4
JONGENS U15 - 2 ploeg A 6 - 50 Cruysberghs Siebe Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 3
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Verbrugghe Leon Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule K - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/4 Finale
JONGENS U15 - 4 ploeg B 6 - 10 Kumbruck Kobe Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule I - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
JONGENS U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Vanbaelen Stef Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/2 Finale
DUBBEL DAMES 50 - 3 ploeg A 12 - 40 Vleugels Marie-Rose Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: Winnaar
DUBBEL DAMES 60 - 3 ploeg A 12 - 25 Noels Alida Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale