Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5 61-95 Poule A 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60 Poule D 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3 36-75 Poule A 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 201-270 Poule A 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule A 2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule C 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3 A 76-140 Poule D 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3 B 76-140 Poule F 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4 36-75 Poule B 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4 36-75 Poule A 1
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3 12-40 Poule B 2
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 A 6-30 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 B 6-30 Poule A 5
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 A 2-20 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 B 2-20 Poule E 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule J 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule C 1/16 Finale 1/16 Finale
Padel Voorjaar PADEL OPEN 100 - Poule D 3
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250 - Poule S 6

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. SOKS A T.C. DE PINTE A 3-0 / 6-0 / 24-6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule E - 5 wo 22/05/2019 TENNISCLUB ZOMERGEM B T.C. DE PINTE B 3-0 / 6-0 / 24-4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 4 di 21/05/2019 T.C. DE PINTE TC SPARTA 3-1 / 6-2 / 46-26
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE PINTE BEVERSE T.C. 1-5 / 6-10 / 69-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. DE PINTE TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-4 / 6-8 / 62-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 4 zo 19/05/2019 T.C. BORLUUT T.C. DE PINTE 2-4 / 5-8 / 46-58
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. PAVINOM T.C. DE PINTE 5-1 / 11-2 / 75-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. DE PINTE DE VALLEI 1-5 / 2-10 / 33-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule D - 4 za 18/05/2019 TS KENTA T.C. DE PINTE 1-5 / 3-10 / 49-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. DE PINTE A T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 3-3 / 7-8 / 61-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule F - 4 za 18/05/2019 T.C. DE PINTE B G.T.C. GAVERE A 0-6 / 2-12 / 54-77
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. HAMME T.C. DE PINTE 5-1 / 10-3 / 70-41
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. DE PINTE 3-3 / 8-7 / 70-71
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 5 za 18/05/2019 T.C. DEN BRUEL A T.C. DE PINTE A 0-3 / 0-6 / 8-36
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 5 za 18/05/2019 T.C. MADISON A T.C. DE PINTE B 3-0 / 6-0 / 36-7
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 5 za 18/05/2019 T.C. DE PINTE TS KENTA 0-3 / 1-6 / 19-38
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 5 za 18/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. BRAKEL 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE PINTE A GANTOISE A 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule E - 4 wo 15/05/2019 T.C. DE PINTE B T.C. TOBIAS A 1-2 / 2-5 / 16-25
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. NOBEL T.C. DE PINTE 3-3 / 6-8 / 55-72
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 3 zo 12/05/2019 TENNIS 'T BROEKSKEN T.C. DE PINTE 5-1 / 10-2 / 68-38
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE PINTE VZW TC STERRENBOS 3-3 / 8-7 / 72-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. REINAERT 2-4 / 7-8 / 63-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. FOR EVER 5-1 / 11-2 / 74-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. EVERGEM T.C. DE PINTE 3-3 / 7-6 / 61-53
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. DE PINTE V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 5-1 / 11-2 / 73-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 4 za 11/05/2019 T.C. DE PINTE A TC VELINA A 2-1 / 4-2 / 30-14
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 4 za 11/05/2019 T.C. DE PINTE B T.C. WITTE KAPROENEN A 1-2 / 2-4 / 22-34
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 4 za 11/05/2019 T.C. EEKLO T.C. DE PINTE 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 4 za 11/05/2019 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE T.C. DE PINTE 0-3 / 1-6 / 20-42
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 4 za 11/05/2019 T.C. MADISON T.C. DE PINTE 0-3 / 0-6 / 7-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 3 wo 08/05/2019 T.C. ORBIS A T.C. DE PINTE A 3-0 / 6-1 / 27-11
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule E - 3 wo 08/05/2019 T.C. DE PINTE B KON. DEINZE T.C. B 3-0 / 6-2 / 29-17
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 2 di 07/05/2019 T.C. TOBIAS T.C. DE PINTE 2-2 / 4-5 / 40-47
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. 2001 2-4 / 6-9 / 65-80
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. DE ZILVEREN KLOMP 3-3 / 7-7 / 64-62
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 2 zo 05/05/2019 T.C. RACSO T.C. DE PINTE 1-5 / 3-11 / 49-84
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. DENDERLEEUW T.C. DE PINTE 3-3 / 8-7 / 71-77
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. ORBIS T.C. DE PINTE 5-1 / 11-3 / 78-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. ZOTTEGEM T.C. DE PINTE 3-3 / 6-7 / 59-68
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. CHIWAWA A T.C. DE PINTE A 3-3 / 7-6 / 58-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule F - 2 za 04/05/2019 VZW TC STERRENBOS A T.C. DE PINTE B 5-1 / 11-3 / 78-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. JOINT 3-3 / 8-6 / 75-70
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. NOBEL T.C. DE PINTE 1-5 / 3-10 / 43-65
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 3 za 04/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. MERELBEKE 1-2 / 2-4 / 19-32
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 3 za 04/05/2019 T.C. DE PINTE GANTOISE 1-2 / 3-4 / 27-35
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 3 za 04/05/2019 VZW TC STERRENBOS T.C. DE PINTE 0-3 / 1-6 / 11-40
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. TOBIAS B T.C. DE PINTE A 3-0 / 6-0 / 36-6
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. PLAYERS A T.C. DE PINTE B 3-0 / 6-1 / 43-23
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE PINTE A T.C. STEKENE A 0-3 / 0-6 / 10-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. NOBEL A T.C. DE PINTE B 2-1 / 5-3 / 26-18
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 2 wo 01/05/2019 T.C. TOPSPIN T.C. DE PINTE 3-0 / 6-1 / 40-19
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. DENDERLEEUW 3-0 / 6-0 / 36-2
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 1 di 30/04/2019 T.C. DE PINTE T.C. ZOTTEGEM 2-2 / 4-5 / 46-46
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. DE PINTE KON. DEINZE T.C. 6-0 / 12-2 / 79-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 1 zo 28/04/2019 T.C. WACHTEBEKE T.C. DE PINTE 4-2 / 8-5 / 60-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. RACSO T.C. DE PINTE 2-4 / 5-9 / 52-67
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DE PINTE T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-5 / 4-10 / 49-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. DE PINTE T.C. EEKLO 5-1 / 11-3 / 81-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. DE PINTE A BEVERSE T.C. A 3-3 / 6-6 / 50-51
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule F - 1 za 27/04/2019 T.C. DE PINTE B TENNIS 2000 B 2-4 / 5-9 / 55-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. LAEREVELD T.C. DE PINTE 5-1 / 11-4 / 79-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. FOR EVER T.C. DE PINTE 2-4 / 6-8 / 60-74
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. DE PINTE A T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. DE PINTE B TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 1-6 / 25-38
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. RACSO T.C. DE PINTE 3-0 / 6-0 / 36-10
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule J - 1 za 27/04/2019 T.C. DE PINTE SPORTCENTRUM DE JASMIJN 3-0 / 6-0 / 37-12
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. TOBIAS T.C. DE PINTE 0-3 / 1-6 / 13-41
Padel Voorjaar PADEL OPEN 100
-
poule D - 5 za 27/04/2019 T.C. EEKLO T.C. DE PINTE 0-6 / 0-6 / 15-54
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 5 za 27/04/2019 PADEL WAASLAND T.C. DE PINTE 4-2 / 4-2 / 49-39
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 1 wo 24/04/2019 T.C. HERZELE A T.C. DE PINTE A 2-1 / 5-2 / 21-16
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule E - 1 wo 24/04/2019 T.C. DE PINTE B TC VELINA A 2-1 / 4-3 / 19-21
Padel Voorjaar PADEL OPEN 100
-
poule D - 4 za 30/03/2019 T.C. DE PINTE KON. DEINZE T.C. 1-5 / 1-5 / 18-49
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 4 za 30/03/2019 PADEL 4U2 GENT T.C. DE PINTE 5-1 / 5-1 / 49-32
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 3 za 23/03/2019 T.C. DE PINTE PADEL WAASLAND 1-5 / 1-5 / 41-49
Padel Voorjaar PADEL OPEN 100
-
poule D - 2 za 16/03/2019 T.C. ELEVEN T.C. DE PINTE 2-4 / 2-4 / 33-50
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 2 za 16/03/2019 TS KENTA T.C. DE PINTE 6-0 / 6-0 / 54-21
Padel Voorjaar PADEL OPEN 100
-
poule D - 1 za 23/02/2019 PADEL 4U2 GENT T.C. DE PINTE 4-2 / 4-2 / 50-36
Padel Voorjaar PADEL OPEN 250
-
poule S - 1 za 23/02/2019 T.C. DE PINTE T.C. HOF TER BURST 2-4 / 2-4 / 45-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. STEKENE T.C. DE PINTE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6
26-60
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. WITTE KAPROENEN
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. SCHELDEDREEF A T.C. DE PINTE A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule F - 5 za 25/05/2019 DE VALLEI A T.C. DE PINTE B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule B - 5 za 25/05/2019 T.C. DE PINTE DENDERTENNIS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 4
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. SOKS
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
1/4 Finale za 25/05/2019 T.C. DE PINTE A TENNISCLUB PARK RONSE A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
1/16 Finale za 25/05/2019 T.C. DE PINTE KON. DEINZE T.C.
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 3
36-75
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. CHIWAWA T.C. DE PINTE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
201-270
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. NOBEL T.C. DE PINTE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule A - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. SCHELDEDREEF
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. DE PINTE T.C. 78
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL DAMES 50 3
12-40
poule B - 5 di 28/05/2019 T.C. HERZELE T.C. DE PINTE