Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule I - 5 zo 24/10/2021 T.C. EEKLO B SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-21
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule F - 5 zo 24/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B ARENAL BRUGGE C 0-6 / 0-6 / 16-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule G - 5 zo 24/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. ELEVEN B 4-2 / 4-2 / 42-33
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule P - 5 za 23/10/2021 T.C. DUINBERGEN E SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 2-4 / 2-4 / 34-46
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule A - 5 za 23/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B T.C. AQUILA C 1-5 / 1-5 / 31-48
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule B - 5 za 23/10/2021 T.C. AQUILA D SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 1-5 / 1-5 / 32-53
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule B - 5 za 23/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. ORSCAMP A 6-0 / 6-0 / 54-36
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule A - 5 za 23/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B T.C. BOSTERHOUT C 6-0 / 6-0 / 54-18
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule C - 5 za 23/10/2021 T.C. ELEVEN A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 3-3 / 3-3 / 42-31
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule I - 4 zo 17/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. BOSTERHOUT A 2-4 / 2-4 / 38-50
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule F - 4 zo 17/10/2021 T.C. DUINBERGEN B SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 6-0 / 6-0 / 54-26
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule G - 4 zo 17/10/2021 PADEL 4U2 GENT A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 5-1 / 5-1 / 51-23
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule P - 4 za 16/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A K.T.C. AZALEA A 0-6 / 0-6 / 25-54
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule A - 4 za 16/10/2021 T.C. 'T LOBBEKE C SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 6-0 / 6-0 / 54-13
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule B - 4 za 16/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C T.C. 'T LOBBEKE B 0-6 / 0-6 / 29-54
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule B - 4 za 16/10/2021 T.C. ELEVEN D SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-11
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule A - 4 za 16/10/2021 T.C. 'T LOBBEKE A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 1-5 / 1-5 / 32-48
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule C - 4 za 16/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C KON. DEINZE T.C. D 6-0 / 6-0 / 54-15
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule I - 3 zo 10/10/2021 T.C. ELEVEN A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 5-1 / 5-1 / 51-29
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule F - 3 zo 10/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B K.G. WITTE BEER A 0-6 / 0-6 / 6-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule G - 3 zo 10/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. EEKLO B 0-6 / 0-6 / 20-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule P - 3 za 09/10/2021 ARENAL BRUGGE A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-17
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule A - 3 za 09/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B T.C. EEKLO D 1-5 / 1-5 / 20-51
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule B - 3 za 09/10/2021 ARENAL BRUGGE B SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 3-3 / 3-3 / 42-41
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule B - 3 za 09/10/2021 T.C. EEKLO A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-22
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule A - 3 za 09/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B T.C. ST-MICHIELS C 5-1 / 5-1 / 53-21
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule C - 3 za 09/10/2021 T.C. AQUILA A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 2-4 / 2-4 / 41-48
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule I - 2 zo 03/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. ST-MICHIELS B 3-3 / 3-3 / 40-48
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule F - 2 zo 03/10/2021 OSTEND TENNIS CLUB G SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 6-0 / 6-0 / 54-6
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule G - 2 zo 03/10/2021 OSTEND TENNIS CLUB D SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-6
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule P - 2 za 02/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. 'T LOBBEKE A 0-6 / 0-6 / 20-54
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule A - 2 za 02/10/2021 ARENAL BRUGGE E SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 4-2 / 4-2 / 44-30
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule B - 2 za 02/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C T.C. EEKLO A 2-4 / 2-4 / 41-43
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule B - 2 za 02/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 30-50
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule A - 2 za 02/10/2021 T.C. ELEVEN F SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 0-6 / 0-6 / 6-54
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule C - 2 za 02/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C T.C. BOSTERHOUT E 4-2 / 4-2 / 47-41
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule I - 1 zo 26/09/2021 KON. DEINZE T.C. B SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 0-6 / 0-6 / 24-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule F - 1 zo 26/09/2021 T.C. BLANKENBERGE C SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 6-0 / 6-0 / 54-27
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule G - 1 zo 26/09/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. 'T LOBBEKE C 4-2 / 4-2 / 45-39
Najaar Tennis Interclub DUBBEL DAMES 25 6
13-40
poule D - 3 za 25/09/2021 T.C. 'T LOBBEKE A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 4-0 / 8-0 / 50-28
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule P - 1 za 25/09/2021 T.C. EEKLO C SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 3-3 / 3-3 / 33-35
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule A - 1 za 25/09/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B T.C. ELEVEN D 0-6 / 0-6 / 14-54
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule B - 1 za 25/09/2021 T.C. ELEVEN A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 1-5 / 1-5 / 21-52
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule B - 1 za 25/09/2021 KON. DEINZE T.C. C SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 4-2 / 4-2 / 52-41
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule A - 1 za 25/09/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B T.C. EEKLO D 5-1 / 5-1 / 51-32
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule C - 1 za 25/09/2021 T.C. EEKLO C SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 5-1 / 5-1 / 52-29
Najaar Tennis Interclub DUBBEL DAMES 25 6
13-40
poule D - 2 za 18/09/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A TENNISCLUB LATEM DEURLE A 0-4 / 1-8 / 26-53
Najaar Tennis Interclub DUBBEL DAMES 25 6
13-40
poule D - 1 za 11/09/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. NOBEL B 0-4 / 0-8 / 15-48
Najaar Tennis Interclub DUBBEL DAMES 50 1
12-40
poule A - 3 za 11/09/2021 WAREGEM TENNIS CLUB A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 2-2 / 5-5 / 47-49
Najaar Tennis Interclub DUBBEL DAMES 50 1
12-40
poule A - 2 za 04/09/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. STEKENE A 1-3 / 2-7 / 32-51
Najaar Tennis Interclub DUBBEL DAMES 50 1
12-40
poule A - 1 za 28/08/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. BLANKENBERGE A 1-3 / 2-7 / 35-55