Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4 2-6 Poule A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 A 6-10 Poule C 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 B 6-10 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3 2-20 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 2-6 Poule F
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3 2-20 Poule C
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 6-30 Poule D
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 3 6-30 Poule A 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 1 wo 01/07/2020 HEISTSE T.C. B HERENTALSE A 1-2 / 3-4 / 30-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 1 wo 01/07/2020 HEISTSE T.C. T.C. DE LUSTHOVEN 0-3 / 3-6 / 18-26
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 3
6-30
poule (ER) A - 1 wo 01/07/2020 HEISTSE T.C. TER BREME TENNISCLUB VZW 1-2 / 2-4 / 18-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 1 wo 01/07/2020 HERENTALSE B HEISTSE T.C. A
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 1 za 04/07/2020 T.C. BECKHAND HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule A - 1 wo 08/07/2020 HEISTSE T.C. T.C. WESTERLO
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 2 wo 08/07/2020 HEISTSE T.C. A TC OASE A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 2 wo 08/07/2020 T.C. TER LINDEN A HEISTSE T.C. B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 2 wo 08/07/2020 MOLENBOS NIJLEN HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 1 wo 08/07/2020 HEISTSE T.C. HERENTALSE
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 1 wo 08/07/2020 TC OASE HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 1 wo 08/07/2020 HEISTSE T.C. T.C. SPORTIVA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 3
6-30
poule (ER) A - 2 wo 08/07/2020 T.C. DE HASSELT HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 2 za 11/07/2020 HEISTSE T.C. T.C. SPORTIVA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 3 wo 15/07/2020 MOLENBOS NIJLEN A HEISTSE T.C. A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 2 wo 15/07/2020 T.C. DE RAKKET HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 2 wo 15/07/2020 HEISTSE T.C. T.C. DE RAKKET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 3
6-30
poule (ER) A - 3 wo 15/07/2020 HEISTSE T.C. HERENTALSE
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 3 za 18/07/2020 T.C. KEERPUNT '65 HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 2 wo 22/07/2020 T.C. OLEN HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 4 wo 29/07/2020 HEISTSE T.C. T.C. SPORTIVA
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule A - 5 za 01/08/2020 HEISTSE T.C. TURNHOUTSE T.V.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule A - 2 wo 05/08/2020 HEISTSE T.C. T.C. DE RAKKET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 4 wo 05/08/2020 HEISTSE T.C. B T.C. DE HASSELT A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 3
2-20
poule B - 5 wo 05/08/2020 T.C. KROMVELD HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule F - 3 wo 05/08/2020 HEISTSE T.C. T.C. DE RAKKET
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 3
2-20
poule C - 3 wo 05/08/2020 HEISTSE T.C. T.C. SPORTIVA
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U17 3
6-30
poule (ER) A - 4 wo 05/08/2020 T.C. DE MEREL HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule A - 3 wo 12/08/2020 T.C. OLEN HEISTSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 5 wo 12/08/2020 HEISTSE T.C. A T.C. OLEN A
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 5 wo 12/08/2020 TC DE MEYL A HEISTSE T.C. B
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 3 wo 12/08/2020 T.C. OLEN HEISTSE T.C.