Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 3 ploeg A 141 - 200 Franck Céline Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule A - plaats 3
DAMES - 4 ploeg A 96 - 140 De Roover Sofie Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule B - plaats 4
DAMES - 6 ploeg A 26 - 60 Vanbesien Tina Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule G - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/8 Finale
DAMES - 7 ploeg A 12 - 25 Struyf Bo Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule D - plaats 5
DAMES 35 - 2 ploeg A 36 - 75 Van Houdt Sarah Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/4 Finale
DAMES 35 - 3 ploeg A 12 - 35 Froidmont Karien Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule J - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/4 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 2 ploeg A 201 - 270 Dijkmans Maarten Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule D - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 3 ploeg A 141 - 200 Van Roosbroeck Mathias Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: Winnaar
HEREN (4 SPELERS) - 5 ploeg A 61 - 95 Van Hove Kevin Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule E - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg A 26 - 60 Lambrechts Nicolas Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule F - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/4 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg A 12 - 25 Van Rompaey Cedric Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/8 Finale
HEREN 35 - 2 ploeg A 141 - 210 Volckaerts Koen Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/2 Finale
HEREN 35 - 4 ploeg A 36 - 75 Nijs Herbert Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/4 Finale
HEREN 35 - 4 ploeg B 36 - 75 Van Houdt Sven Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule F - plaats 4
HEREN 65 - 3 ploeg A 12 - 40 Hendrickx Freddy Eindronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule A - plaats 1
HEREN 70 - 3 ploeg A 12 - 40 Hendrickx Freddy Voorronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule B - plaats 1
MEISJES U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Verschueren Flo Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule C - plaats 3
MEISJES U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Leers Marie Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: 1/2 Finale
MEISJES U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Van Egdom Lieze Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule B - plaats 5
MEISJES U17 - 4 ploeg B 6 - 10 De Haes Lotte Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule A - plaats 6
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Van Der Auwera Cas Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule G - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: 1/4 Finale
JONGENS U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Blauwens Victor Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule D - plaats 4
JONGENS U15 - 3 ploeg A 6 - 30 Verdonck Matheo Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule D - plaats 5
JONGENS U17 - 3 ploeg A 6 - 30 Van Dessel Vince Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule C - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: 1/4 Finale
DUBBEL HEREN 60 - 3 ploeg A 12 - 40 Buedts Erik Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule A - plaats 1