Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4 96-140 Poule C
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5 A 61-95 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5 B 61-95 Poule C
NATIONALE INTERCLUB DAMES 25 2 225-460 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140 Poule C
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule G
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3 76-140 Poule D
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3 290-460 Poule D
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4 36-75 Poule E
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20 Poule B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5 12-35 Poule B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3 6-30 Poule B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 2-20 Poule D
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule G
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 6-10 Poule C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 A - Poule K 5
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 B - Poule J 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 C - Poule L 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 A - Poule K 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 B - Poule M 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500 - Poule E 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50 - Poule C 4
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100 A - Poule F 2
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100 B - Poule E 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250 - Poule B 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 500 - Poule B

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule L - 3 za 14/03/2020 T.C. FOR EVER C KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 4-2 / 48-29
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule E - 2 zo 08/03/2020 T.C. FOR EVER KON. DEINZE T.C. 4-2 / 4-2 / 47-32
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule F - 2 zo 08/03/2020 TENNISCLUB PARK RONSE A T.C. FOR EVER A 6-0 / 6-0 / 54-29
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule B - 2 zo 08/03/2020 T.C. FOR EVER T.C. EEKLO 4-2 / 4-2 / 50-28
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule K - 2 za 07/03/2020 T.C. FOR EVER A KON. DEINZE T.C. B 0-6 / 0-6 / 13-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule J - 2 za 07/03/2020 T.C. FOR EVER B T.C. DE PINTE A 3-3 / 3-3 / 41-42
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule L - 2 za 07/03/2020 T.C. MERELBEKE A T.C. FOR EVER C 1-5 / 1-5 / 23-50
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule K - 2 za 07/03/2020 T.C. FOR EVER A TENNISCLUB PARK RONSE A 1-5 / 1-5 / 34-49
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule M - 2 za 07/03/2020 T.C. ZOTTEGEM B T.C. FOR EVER B 2-4 / 2-4 / 34-40
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule E - 1 zo 16/02/2020 T.C. FOR EVER T.C. MERELBEKE 5-1 / 5-1 / 52-28
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule C - 1 zo 16/02/2020 ARENAL WAREGEM T.C. FOR EVER 3-3 / 3-3 / 40-44
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule F - 1 zo 16/02/2020 T.C. FOR EVER A PADEL 4U2 GENT B 6-0 / 6-0 / 54-23
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule E - 1 zo 16/02/2020 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. FOR EVER B 6-0 / 6-0 / 54-23
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule K - 1 za 15/02/2020 T.C. FOR EVER A T.C. ZOTTEGEM B 0-6 / 0-6 / 15-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule J - 1 za 15/02/2020 T.C. FOR EVER B PADEL 4U2 GENT E 3-3 / 3-3 / 42-38
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule L - 1 za 15/02/2020 T.C. ELEVEN B T.C. FOR EVER C 1-5 / 1-5 / 20-53
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule K - 1 za 15/02/2020 T.C. FOR EVER A T.C. DE PINTE A 4-2 / 4-2 / 49-36
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule M - 1 za 15/02/2020 TENNISCLUB CHALET RADAR A T.C. FOR EVER B
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule B - 1 zo 16/02/2020 PADEL 4U2 GENT T.C. FOR EVER
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule K - 3 za 14/03/2020 PADEL 4U2 GENT B T.C. FOR EVER A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule J - 3 za 14/03/2020 ARENAL WAREGEM A T.C. FOR EVER B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule K - 3 za 14/03/2020 KON. DEINZE T.C. A T.C. FOR EVER A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule M - 3 za 14/03/2020 T.C. FOR EVER B KON. DEINZE T.C. C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule E - 3 zo 15/03/2020 ARENAL WAREGEM T.C. FOR EVER
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule C - 3 zo 15/03/2020 T.C. FOR EVER RECREAN PADEL
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule E - 3 zo 15/03/2020 T.C. FOR EVER B KON. DEINZE T.C. A
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule B - 3 zo 15/03/2020 PADEL CLUB ROESELARE T.C. FOR EVER
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 500
-
poule B - 1 zo 15/03/2020 T.C. FOR EVER PADEL HET VELD
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule K - 4 za 21/03/2020 T.C. FOR EVER A TENNISCLUB PARK RONSE C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule J - 4 za 21/03/2020 T.C. FOR EVER B WAREGEM TENNIS CLUB B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule L - 4 za 21/03/2020 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A T.C. FOR EVER C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule K - 4 za 21/03/2020 T.C. FOR EVER A WAREGEM TENNIS CLUB A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule M - 4 za 21/03/2020 T.C. PLAYERS A T.C. FOR EVER B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule E - 4 zo 22/03/2020 T.C. FOR EVER WAREGEM TENNIS CLUB
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule C - 4 zo 22/03/2020 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. FOR EVER
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule F - 4 zo 22/03/2020 T.C. FOR EVER A T.C. ZOTTEGEM C
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule E - 4 zo 22/03/2020 WAREGEM TENNIS CLUB A T.C. FOR EVER B
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 500
-
poule B - 2 zo 22/03/2020 T.C. FOR EVER T.C. FOREST HILLS
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule K - 5 za 28/03/2020 RECREAN PADEL C T.C. FOR EVER A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule J - 5 za 28/03/2020 KON. DEINZE T.C. C T.C. FOR EVER B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule L - 5 za 28/03/2020 T.C. FOR EVER C PADEL 4U2 GENT A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule K - 5 za 28/03/2020 PADEL 4U2 GENT A T.C. FOR EVER A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule M - 5 za 28/03/2020 T.C. FOR EVER B PADEL 4U2 GENT F
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule E - 5 zo 29/03/2020 PADEL 4U2 GENT T.C. FOR EVER
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 50
-
poule C - 5 zo 29/03/2020 T.C. FOR EVER RECREAN PADEL
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule F - 5 zo 29/03/2020 KON. DEINZE T.C. B T.C. FOR EVER A
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule E - 5 zo 29/03/2020 T.C. FOR EVER B KON. DEINZE T.C. C
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule B - 5 zo 29/03/2020 T.C. FOR EVER T.C. 'T LOBBEKE
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 500
-
poule B - 3 zo 29/03/2020 PADELCLUB TER EIKEN T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 1 za 25/04/2020 T.C. FOR EVER T.C. ZAFFELARE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule E - 1 za 25/04/2020 T.C. FOR EVER T.C. DE ZILVEREN KLOMP
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 1 za 25/04/2020 TC KOUTERSLAG T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 1 za 25/04/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 1 za 25/04/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 1 za 25/04/2020 TENNISCLUB LATEM DEURLE T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 1 zo 26/04/2020 T.C. FOR EVER DE VALLEI
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 1 di 28/04/2020 T.C. FOR EVER T.C. EVERGEM
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 1 do 30/04/2020 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 2 vr 01/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. MERELBEKE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 2 vr 01/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. ZAFFELARE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 2 vr 01/05/2020 T.C. OUDENAARDE T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule C - 1 za 02/05/2020 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 1 za 02/05/2020 T.C. ZOTTEGEM B T.C. FOR EVER A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule C - 1 za 02/05/2020 T.C. FOR EVER B T.C. TOPSPIN A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 2 za 02/05/2020 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule E - 2 za 02/05/2020 O.T.C. ZELE T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 2 za 02/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. WACHTEBEKE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 2 za 02/05/2020 DE VALLEI T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 2 za 02/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. MERELBEKE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 3 za 02/05/2020 TS KENTA T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 3 za 02/05/2020 VZW TC STERRENBOS T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 3 za 02/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. PLAYERS
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 2 zo 03/05/2020 T.C. FOR EVER TENNISCLUB PARK RONSE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 2 zo 03/05/2020 T.C. LIERDE T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule G - 2 zo 03/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. MOERBEKE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 2 di 05/05/2020 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 2 za 09/05/2020 T.C. FOR EVER A TS KENTA A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule C - 2 za 09/05/2020 T.C. WITTE KAPROENEN A T.C. FOR EVER B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule E - 3 za 09/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. 'T LOBBEKE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 3 za 09/05/2020 T.C. 'T LOBBEKE T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 3 za 09/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. NOBEL
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 3 za 09/05/2020 T.C. NOBEL T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 4 za 09/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 4 za 09/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. 'T LOBBEKE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 4 za 09/05/2020 T.C. WACHTEBEKE T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 3 zo 10/05/2020 TENNISCLUB LATEM DEURLE T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 3 zo 10/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. DE PINTE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule G - 3 zo 10/05/2020 T.C. BECKHAND T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 3 di 12/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. WACHTEBEKE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 3 do 14/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. RACSO
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule C - 3 za 16/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. STEKENE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 3 za 16/05/2020 T.C. RACSO A T.C. FOR EVER A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule C - 3 za 16/05/2020 T.C. FOR EVER B T.C. PLAYERS A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 4 za 16/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. OUDENAARDE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4
36-75
poule E - 4 za 16/05/2020 T.C. RACSO T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 4 za 16/05/2020 VZW TC STERRENBOS T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 4 za 16/05/2020 T.C. LOVENDEGEM T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 4 za 16/05/2020 T.C. FOR EVER TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule D - 5 za 16/05/2020 T.C. BECKHAND T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule G - 5 za 16/05/2020 T.C. WITTE KAPROENEN T.C. FOR EVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule C - 5 za 16/05/2020 T.C. FOR EVER TS KENTA
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 4 zo 17/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. ZOTTEGEM
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 4 zo 17/05/2020 T.C. LAEREVELD T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule G - 4 zo 17/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. OUDENAARDE
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 4 di 19/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. BRAKEL
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule C - 4 za 23/05/2020 T.C. DENDERLEEUW T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 4 za 23/05/2020 T.C. FOR EVER A T.C. WACHTEBEKE A
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule C - 4 za 23/05/2020 T.C. ZOTTEGEM A T.C. FOR EVER B
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 3
76-140
poule D - 5 za 23/05/2020 T.C. STEKENE T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6
12-20
poule B - 5 za 23/05/2020 T.C. FOR EVER T.C. BRAKEL
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 45 5
12-35
poule B - 5 za 23/05/2020 T.C. FOR EVER KANGAROOS AALSTERSE T.C.
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 3
6-30
poule B - 5 za 23/05/2020 TENNIS 2000 T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule A - 5 zo 24/05/2020 VZW TC STERRENBOS T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 5 zo 24/05/2020 T.C. FOR EVER TC VELINA
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule G - 5 zo 24/05/2020 T.C. STEKENE T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 5 di 26/05/2020 T.C. ORBIS T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 4 do 28/05/2020 T.C. ZOTTEGEM T.C. FOR EVER
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 4
96-140
poule C - 5 za 30/05/2020 T.C. FOR EVER TC VELINA
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 5
61-95
poule A - 5 za 30/05/2020 T.C. ERTVELDE A T.C. FOR EVER A
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 1 za 30/05/2020 T.C. DAVIS T.C. FOR EVER
NATIONALE INTERCLUB DAMES 25 2
225-460
poule (ER) A - 1 zo 31/05/2020 T.C. FOR EVER R.T.C. TOURNAISIEN
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule A - 5 do 04/06/2020 T.C. FOR EVER T.C. EEKLO
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 2 za 06/06/2020 T.C. FOR EVER T.C. LEIEMEERS V.Z.W.
NATIONALE INTERCLUB DAMES 25 2
225-460
poule (ER) A - 2 zo 07/06/2020 TENNIS WEZEMAAL T.C. FOR EVER
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 3 za 13/06/2020 T.C. HEUSDEN T.C. FOR EVER
NATIONALE INTERCLUB DAMES 25 2
225-460
poule (ER) A - 3 zo 14/06/2020 T.C. FOR EVER ASA TENNIS
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 4 za 20/06/2020 T.C. FOR EVER TENNIS S.D.I. VZW
NATIONALE INTERCLUB DAMES 25 2
225-460
poule (ER) A - 4 zo 21/06/2020 T.C. MOL T.C. FOR EVER
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 5 za 27/06/2020 T.C. LAAKDAL T.C. FOR EVER