Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4 20-35 Poule E Finale Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 2 365-440
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 2 365-440 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2 205-270 Poule A 5
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 30-60 Poule C 3
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4 290-460 Poule C 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5 20-35 Poule A 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2 20-40 Poule G 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2 20-40 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3 10-30 Poule C 5
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4 45-80 Poule T 5

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule T - 4 zo 16/09/2018 T.C. PAVINOM T.C. WACHTEBEKE 0-4 / 0-8 / 7-48
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 2
365-440
1/4 Finale zo 09/09/2018 T.C. HEUSDEN T.C. PAVINOM 6-0 / 12-0 / 72-11
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule T - 2 zo 02/09/2018 T.C. HOF TER BURST T.C. PAVINOM 1-3 / 4-6 / 55-54
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule T - 1 zo 26/08/2018 T.C. PAVINOM T.C. TOPSPIN 1-3 / 3-7 / 38-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
Finale zo 24/06/2018 T.C. PAVINOM T.C. 2001 3-3 / 8-9 / 77-83
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
1/2 Finale zo 17/06/2018 T.C. PAVINOM KON. DEINZE T.C. 4-2 / 8-5 / 63-63
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule C - 4 za 16/06/2018 T.C. TEMPLOUX T.C. PAVINOM 5-1 / 10-3 / 69-31
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
1/4 Finale zo 10/06/2018 T.C. PAVINOM T.C. 78 4-2 / 8-6 / 63-62
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule C - 3 za 09/06/2018 T.C. PAVINOM SMASH NEEROETEREN T.C. 0-6 / 2-12 / 38-79
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
1/8 Finale zo 03/06/2018 T.C. DENDERLEEUW T.C. PAVINOM 2-4 / 6-8 / 61-67
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule C - 2 za 02/06/2018 R.T.C. ATH T.C. PAVINOM 5-1 / 11-2 / 75-37
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2
20-40
poule A - 5 do 31/05/2018 T.C. FOR EVER T.C. PAVINOM 3-1 / 6-4 / 53-51
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule E - 5 zo 27/05/2018 TS KENTA T.C. PAVINOM 6-0 / 12-3 / 86-54
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule C - 1 za 26/05/2018 T.C. PAVINOM T.C. NEUFCHATEAU 4-2 / 8-7 / 75-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2
20-40
poule A - 4 do 24/05/2018 T.C. PAVINOM T.C. WITTE KAPROENEN 0-4 / 0-8 / 23-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule G - 5 di 22/05/2018 T.C. ZAFFELARE T.C. PAVINOM 0-4 / 0-8 / 9-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule E - 4 zo 20/05/2018 T.C. PAVINOM TENNISCLUB ZOMERGEM 5-1 / 10-2 / 68-21
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule A - 5 zo 20/05/2018 T.C. HOF TER BURST T.C. PAVINOM 6-0 / 12-1 / 79-31
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 5 zo 20/05/2018 T.C. PAVINOM T.C. ZOTTEGEM 6-0 / 12-3 / 86-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule A - 5 za 19/05/2018 T.C. PAVINOM T.C. LOVENDEGEM 4-2 / 9-4 / 68-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2
20-40
poule A - 3 do 17/05/2018 T.C. EEKLO T.C. PAVINOM 1-3 / 4-6 / 49-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule G - 4 di 15/05/2018 T.C. PAVINOM DE VALLEI 2-2 / 4-4 / 33-34
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule E - 3 zo 13/05/2018 T.C. MOERBEKE T.C. PAVINOM 1-5 / 2-10 / 42-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule A - 4 zo 13/05/2018 T.C. PAVINOM KON. DEINZE T.C. 0-6 / 2-12 / 41-79
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 4 zo 13/05/2018 KANGAROOS AALSTERSE T.C. T.C. PAVINOM 3-3 / 6-6 / 53-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule A - 4 za 12/05/2018 T.C. TOPSPIN T.C. PAVINOM 5-1 / 10-2 / 69-38
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule C - 5 za 12/05/2018 T.K. DE PINTE T.C. PAVINOM 3-0 / 6-2 / 44-34
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule C - 4 do 10/05/2018 T.C. PAVINOM V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 0-3 / 0-6 / 12-36
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule G - 3 di 08/05/2018 T.C. ZOTTEGEM T.C. PAVINOM 2-2 / 4-6 / 51-59
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4
20-35
poule E - 2 zo 06/05/2018 T.C. PAVINOM T.C. MERELBEKE 3-3 / 8-6 / 69-57
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule A - 3 zo 06/05/2018 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN T.C. PAVINOM 5-1 / 11-3 / 83-51
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 3 zo 06/05/2018 T.C. PAVINOM T.C. STEKENE 5-1 / 10-3 / 67-43
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule A - 3 za 05/05/2018 T.C. PAVINOM KON. DEINZE T.C. 3-3 / 8-7 / 70-62
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule C - 3 za 05/05/2018 TENNIS 'T BROEKSKEN T.C. PAVINOM 1-2 / 3-4 / 34-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2
20-40
poule A - 2 do 03/05/2018 T.C. PAVINOM G.T.C. GAVERE 2-2 / 5-4 / 45-34
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 2
205-270
poule A - 2 zo 29/04/2018 T.C. PAVINOM DE VALLEI 0-6 / 0-12 / 31-76
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 2 zo 29/04/2018 T.C. BORLUUT T.C. PAVINOM 2-4 / 5-9 / 64-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule A - 2 za 28/04/2018 T.C. REINAERT T.C. PAVINOM 2-4 / 6-9 / 70-76
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule C - 2 za 28/04/2018 T.C. PAVINOM T.C. BECKHAND 0-3 / 0-6 / 16-36
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 2
20-40
poule A - 1 do 26/04/2018 T.C. PAVINOM T.C. STEKENE 3-1 / 6-4 / 50-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 2
20-40
poule G - 2 di 24/04/2018 T.C. PAVINOM T.C. EVERGEM 1-3 / 2-6 / 29-45
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
30-60
poule C - 1 zo 22/04/2018 T.C. PAVINOM T.C. LOVENDEGEM 2-4 / 5-9 / 65-74
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
20-35
poule A - 1 za 21/04/2018 T.K. DE PINTE T.C. PAVINOM 4-2 / 9-4 / 70-39
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 3
10-30
poule C - 1 za 21/04/2018 TC VELINA T.C. PAVINOM 3-0 / 6-0 / 37-13
NAJAARSINTERCLUB DUBBEL GEMENGD 25 4
45-80
poule T - 5 zo 23/09/2018 T.C. RACSO T.C. PAVINOM 4-0 / 8-0 / 48-0