Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2 36-75 Poule B 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3 141-200 Poule B 6
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule C 3
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4 290-460 Poule B 3
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5 A 12-35 Poule B 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5 B 12-35 Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule B 4
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3 12-40 Poule D 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule B - 5 za 29/06/2019 SMASH NEEROETEREN T.C. T.C. PAVINOM 3-3 / 6-7 / 41-55
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule B - 4 za 22/06/2019 T.C. PAVINOM KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 2-4 / 4-10 / 48-80
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule B - 3 za 15/06/2019 T.C. TOPSPIN T.C. PAVINOM 3-3 / 7-6 / 68-57
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule B - 2 za 08/06/2019 T.C. PAVINOM TENNIS 'T BROEKSKEN 4-2 / 8-5 / 65-55
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
1/4 Finale za 08/06/2019 KON. DEINZE T.C. B T.C. PAVINOM B 4-0 / 8-1 / 53-24
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 4
290-460
poule B - 1 za 01/06/2019 T.C. PAVINOM M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 7-7 / 64-69
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 5 di 28/05/2019 T.C. FOR EVER T.C. PAVINOM 3-1 / 6-2 / 43-26
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. BECKHAND T.C. PAVINOM 6-0 / 12-1 / 73-21
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. PAVINOM DE VALLEI 1-5 / 3-10 / 42-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. REINAERT T.C. PAVINOM 4-2 / 9-5 / 69-46
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 5 za 25/05/2019 G.T.C. GAVERE A T.C. PAVINOM A 3-3 / 7-6 / 60-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 5 za 25/05/2019 T.C. PAVINOM B T.C. EEKLO A 6-0 / 12-0 / 79-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule D - 5 do 23/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. PAVINOM 0-4 / 0-8 / 8-48
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 4 di 21/05/2019 T.C. PAVINOM T.C. 78 1-3 / 2-6 / 30-41
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. PAVINOM T.C. WITTE KAPROENEN 1-5 / 4-10 / 49-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 4 zo 19/05/2019 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. PAVINOM 5-1 / 10-5 / 80-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. PAVINOM T.C. DE PINTE 5-1 / 11-2 / 75-40
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 4 za 18/05/2019 T.C. REINAERT A T.C. PAVINOM B 3-3 / 6-8 / 53-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule D - 4 do 16/05/2019 T.C. PAVINOM T.C. ORBIS 2-2 / 5-5 / 48-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 3 di 14/05/2019 T.C. EEKLO T.C. PAVINOM 1-3 / 3-6 / 30-45
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. PAVINOM TC KOUTERSLAG 4-2 / 8-6 / 71-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. PAVINOM TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 1-5 / 2-11 / 37-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. RACSO T.C. PAVINOM 3-3 / 7-8 / 78-82
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 3 za 11/05/2019 T.C. PAVINOM A T.C. 2001 A 4-2 / 8-4 / 63-49
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 3 za 11/05/2019 T.C. ELEVEN A T.C. PAVINOM B 1-5 / 3-10 / 50-71
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule D - 3 do 09/05/2019 T.C. EEKLO T.C. PAVINOM 2-2 / 4-4 / 32-30
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 2 di 07/05/2019 T.C. PAVINOM T.C. CHIWAWA 3-1 / 6-2 / 38-24
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. REINAERT T.C. PAVINOM 4-2 / 8-6 / 70-65
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 2 zo 05/05/2019 KON. DEINZE T.C. T.C. PAVINOM 5-1 / 10-4 / 73-50
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 2 zo 05/05/2019 T.C. PAVINOM T.C. 78 3-3 / 7-7 / 60-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. TOPSPIN A T.C. PAVINOM A 5-1 / 10-4 / 76-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 2 za 04/05/2019 T.C. PAVINOM B T.C. OUDENAARDE A 5-1 / 11-4 / 87-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule D - 2 do 02/05/2019 T.C. PAVINOM KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 0-4 / 1-8 / 25-54
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule B - 1 di 30/04/2019 T.C. PAVINOM T.C. ORBIS 2-2 / 5-4 / 50-44
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 35 2
36-75
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. PAVINOM T.C. DE ZILVEREN KLOMP 4-2 / 8-6 / 69-64
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 3
141-200
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. EVERGEM T.C. PAVINOM 5-1 / 10-3 / 67-41
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. PAVINOM T.C. DENDERLEEUW 0-6 / 0-12 / 29-73
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 1 za 27/04/2019 T.C. PAVINOM A T.C. ORBIS A 3-3 / 8-6 / 73-66
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. CHIWAWA A T.C. PAVINOM B 2-4 / 7-9 / 75-76
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3
12-40
poule D - 1 do 25/04/2019 T.C. PAVINOM T.C. ZOTTEGEM 3-1 / 6-3 / 45-41
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5
12-35
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. PAVINOM A DENDERTENNIS A 0-6 / 0-12 / 0-72