Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7 12-25 Poule A 4
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 2 41-70 Poule A 2
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 3 12-40 Poule B 5
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3 525-690 Poule B 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4 A 96-140 Poule C 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4 B 96-140 Poule D 6
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule C 4
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6 A 26-60 Poule F 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6 B 26-60 Poule C 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6 C 26-60 Poule B 1/4 Finale 1/4 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3 290-460 Poule D 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4 36-75 Poule A 1/8 Finale 1/8 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5 A 12-35 Poule D 5
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5 B 12-35 Poule G Finale Finale
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 35 5 12-35 1/2 Finale 1/2 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3 225-460 Poule B 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5 12-35 Poule A 1/4 Finale 1/4 Finale
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 3 145-460 Poule A 1
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 60 2 41-70 Poule A 3
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 65 3 12-40 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 65 3 12-40 1/2 Finale 1/2 Finale
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 2 41-80 Poule A 2
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3 12-40 Poule A 1
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL HEREN 60 3 12-40 1/4 Finale 1/4 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3 2-6 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4 2-6 Poule C 1/2 Finale 1/2 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4 2-6 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 A 6-10 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4 B 6-10 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 A 2-6 Poule D 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 B 2-6 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 C 2-6 Poule E 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4 D 2-6 Poule C 1/16 Finale 1/16 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4 2-6 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 A 6-30 Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 B 6-30 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3 C 6-30 Poule B 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 A - Poule L 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 B - Poule M 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750 - Poule E 5
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6 13-40 Poule Q 1

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule E - 5 zo 03/11/2019 T.C. DE CHALET HERENTALSE 5-1 / 10-5 / 90-80
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 5 zo 27/10/2019 T.C. FOREST HILLS C HERENTALSE A 0-6 / 0-6 / 27-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 5 zo 27/10/2019 HERENTALSE B KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5-1 / 5-1 / 52-29
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule E - 4 zo 27/10/2019 HERENTALSE FUN IN TENNIS VZW 5-1 / 11-4 / 91-65
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 4 zo 20/10/2019 HERENTALSE A TENNIS TER BREME A 2-4 / 2-4 / 47-46
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 4 zo 20/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D HERENTALSE B 2-4 / 2-4 / 33-47
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 3 zo 13/10/2019 T.C. DE CHALET A HERENTALSE A 5-1 / 5-1 / 47-35
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 3 zo 13/10/2019 HERENTALSE B PADELCLUB MAASEIK VZW A 1-5 / 1-5 / 28-49
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule E - 2 zo 13/10/2019 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT HERENTALSE 6-0 / 12-1 / 76-40
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 2 zo 06/10/2019 HERENTALSE A FUN IN TENNIS VZW D 4-2 / 4-2 / 51-41
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 2 zo 06/10/2019 PADEL 360 TURNHOUT A HERENTALSE B 4-2 / 4-2 / 46-34
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule E - 1 zo 06/10/2019 HERENTALSE T.C. ZELEM 1-5 / 3-10 / 53-74
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule L - 1 zo 22/09/2019 HERENTALSE A PADELCLUB TER EIKEN B 6-0 / 6-0 / 54-25
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule M - 1 zo 22/09/2019 G.T. TESSENDERLO C HERENTALSE B 2-4 / 2-4 / 35-46
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule Q - 5 zo 22/09/2019 HERENTALSE T.C. OLEN 3-1 / 6-3 / 51-34
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 35 5
12-35
1/2 Finale za 14/09/2019 K. STADE LEUVEN T.C. HERENTALSE 3-3 / 7-7 / 65-63
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 65 3
12-40
1/2 Finale do 12/09/2019 TENNISCLUB LATEM DEURLE HERENTALSE 3-3 / 7-6 / 57-58
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule Q - 3 zo 08/09/2019 T.C. VOORTKAPEL HERENTALSE 1-3 / 3-7 / 45-60
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 35 5
12-35
1/4 Finale za 07/09/2019 DAVID LLOYD UCCLE HERENTALSE 3-3 / 6-7 / 43-57
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB HEREN 65 3
12-40
1/4 Finale do 05/09/2019 HERENTALSE T.C. ZELEM 4-2 / 9-4 / 71-45
INTERGEWESTELIJKE INTERCLUB DUBBEL HEREN 60 3
12-40
1/4 Finale di 03/09/2019 T.C. ORSCAMP HERENTALSE 2-2 / 4-4 / 38-35
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule Q - 2 zo 01/09/2019 HERENTALSE T.C. LAAKDAL 4-0 / 8-1 / 55-28
NAJAARSINTERCLUB NAMIDDAG DUBBEL GEMENGD 25 6
13-40
poule Q - 1 zo 25/08/2019 KASTELSE TENNISCLUB HERENTALSE 3-1 / 6-2 / 46-34
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 5 za 29/06/2019 NEERPELTSE T.C. HERENTALSE 4-2 / 8-5 / 57-48
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 5 za 29/06/2019 HERENTALSE T.C. CHEMINOTS ST GHISLAIN 3-3 / 7-7 / 72-60
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 4 za 22/06/2019 HERENTALSE WOTEN 4-2 / 8-5 / 57-47
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
Finale za 22/06/2019 HERSELTSE TENNISCLUB VZW A HERENTALSE B 1-5 / 4-11 / 63-81
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 4 za 22/06/2019 T.C. LOVANIUM HERENTALSE 3-3 / 6-7 / 49-58
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 2
41-70
poule (ER) A - 6 zo 16/06/2019 T.C. RUGGEVELD HERENTALSE 3-3 / 7-7 / 62-68
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 3 za 15/06/2019 TENNIS RAIL CLUB NAMUROIS HERENTALSE 1-5 / 2-10 / 22-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
1/2 Finale za 15/06/2019 T.C. RAFFIC II B HERENTALSE B 2-4 / 5-8 / 50-67
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 3 za 15/06/2019 HERENTALSE KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 10-3 / 71-48
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
1/2 Finale wo 12/06/2019 T.C. GYM OLYMPIADE HERENTALSE 2-1 / 4-2 / 17-12
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 2
41-70
poule (ER) A - 5 zo 09/06/2019 HERENTALSE T.C. EMBLEM 5-1 / 11-3 / 82-52
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/4 Finale zo 09/06/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A HERENTALSE C 5-1 / 11-3 / 77-38
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 6 zo 09/06/2019 HEISTSE T.C. HERENTALSE 5-1 / 10-3 / 78-57
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 2 za 08/06/2019 HERENTALSE T.C. LUMMEN 1-5 / 5-10 / 64-75
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
1/4 Finale za 08/06/2019 HERENTALSE B KONINKLIJKE RUA T.C. A 6-0 / 12-0 / 73-30
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 2 za 08/06/2019 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST HERENTALSE 5-1 / 10-3 / 73-40
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
1/4 Finale za 08/06/2019 KON. WITTE DUIVELS T.C. HERENTALSE 4-2 / 8-5 / 68-60
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 6 do 06/06/2019 HERENTALSE B.T.K. 4-2 / 8-4 / 58-48
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
1/4 Finale wo 05/06/2019 HERENTALSE T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-0 / 24-15
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
1/8 Finale wo 05/06/2019 T.C. DE CHALET A HERENTALSE A 3-0 / 6-1 / 40-18
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 2
41-70
poule (ER) A - 4 zo 02/06/2019 HERENTALSE KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 5-8 / 52-68
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 HERENTALSE A KONINKLIJKE T.C. NOVA A 1-5 / 4-10 / 56-78
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
1/8 Finale zo 02/06/2019 HERENTALSE C T.C. DUVELS A 4-2 / 9-5 / 69-54
NATIONALE INTERCLUB HEREN 35 3
290-460
poule D - 1 za 01/06/2019 HERENTALSE R.T.C. BAUDOUIN 6-0 / 12-1 / 76-26
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
1/8 Finale za 01/06/2019 T.C. OLEN HERENTALSE 4-2 / 9-5 / 74-57
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 HERENTALSE B K. SCHELLE SPORT A 4-2 / 8-5 / 61-57
NATIONALE INTERCLUB HEREN 45 3
225-460
poule B - 1 za 01/06/2019 T.C. DAVIS HERENTALSE 2-4 / 5-8 / 61-66
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
1/8 Finale za 01/06/2019 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT HERENTALSE 3-3 / 6-6 / 51-51
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 5 do 30/05/2019 ROMMERSHEIDE SPORT HERENTALSE 2-4 / 4-8 / 46-64
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 5 wo 29/05/2019 T.C. WESTERLO HERENTALSE 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 T.C. KROMVELD A HERENTALSE A 3-0 / 6-1 / 25-14
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 R. HERAKLES H.C. TENNIS A HERENTALSE C 3-0 / 6-1 / 27-10
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
1/16 Finale wo 29/05/2019 T.C. DE VALK A HERENTALSE D 2-1 / 5-2 / 25-12
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 2
41-70
poule (ER) A - 3 zo 26/05/2019 HERENTALSE T.C. RUGGEVELD 5-1 / 10-3 / 66-44
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 3
12-40
poule B - 5 zo 26/05/2019 HERENTALSE TENNIS 7DE OLYMPIADE 0-6 / 1-12 / 34-76
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule B - 5 zo 26/05/2019 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE HERENTALSE 8-1 / 16-4 / 113-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 5 zo 26/05/2019 T.C. TEN HOEVE A HERENTALSE B 4-2 / 8-5 / 64-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 5 zo 26/05/2019 HERENTALSE ROMMERSHEIDE SPORT 5-1 / 10-6 / 75-70
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 5 zo 26/05/2019 TC DE VELDEN OEVEL B HERENTALSE A 5-1 / 10-4 / 67-49
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. KIKSHAM B HERENTALSE B 4-2 / 10-4 / 78-48
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 3
145-460
poule (ER) A - 5 zo 26/05/2019 HERENTALSE PARIVAL T.C. 6-0 / 12-2 / 81-44
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 4 zo 26/05/2019 HERENTALSE T.C. SORGVLIET 1-5 / 3-11 / 41-77
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. RUGGEVELD HERENTALSE 1-5 / 3-10 / 47-68
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. DE MEREL HERENTALSE 1-5 / 2-10 / 33-67
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule D - 5 za 25/05/2019 HERENTALSE A KALMTHOUTSE T.C. A 1-5 / 3-11 / 50-79
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule A - 5 za 25/05/2019 HERENTALSE OLSE MERKSEM T.C. 6-0 / 12-0 / 73-22
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 2
41-80
poule (ER) A - 2 vr 24/05/2019 HEISTSE T.C. HERENTALSE 4-0 / 8-3 / 63-54
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 5 vr 24/05/2019 HERENTALSE T.C. SPORTIVA 3-1 / 7-3 / 58-41
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule A - 5 wo 22/05/2019 HERENTALSE I.S.C. T.C. 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 4 wo 22/05/2019 HERENTALSE T.C. DE RAKKET 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 5 wo 22/05/2019 HERENTALSE T.C. DE RAKKET 2-1 / 4-3 / 33-31
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 5 wo 22/05/2019 VOSSELAARSE TC A HERENTALSE A 2-1 / 4-2 / 31-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE RAKKET A HERENTALSE B 3-0 / 6-1 / 37-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 HERENTALSE A T.C. SPORTIVA A 1-2 / 3-4 / 23-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 5 wo 22/05/2019 HERENTALSE B MOLENBOS NIJLEN B 3-0 / 6-2 / 25-16
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 5 wo 22/05/2019 PLAY & SPORT B HERENTALSE C 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 5 wo 22/05/2019 HERENTALSE D TC DE VELDEN OEVEL A 2-1 / 4-2 / 21-10
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 5 wo 22/05/2019 HERENTALSE T.C. SPORTEC GEEL 0-3 / 2-6 / 25-45
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. DE LUSTHOVEN A HERENTALSE A 1-2 / 3-5 / 33-46
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 5 wo 22/05/2019 T.C. SPORTIVA A HERENTALSE B 0-3 / 0-6 / 14-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 5 wo 22/05/2019 T.C. BLAUWE REGEN A HERENTALSE C 3-0 / 6-0 / 38-19
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 2
41-70
poule (ER) A - 2 zo 19/05/2019 T.C. EMBLEM HERENTALSE 3-3 / 6-7 / 55-61
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 3
12-40
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. EMBLEM HERENTALSE 5-1 / 11-2 / 78-36
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule B - 4 zo 19/05/2019 HERENTALSE T.C. BECKHAND 3-6 / 7-12 / 82-104
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 4 zo 19/05/2019 HERENTALSE B T.C. BORGERWEERT A 3-3 / 7-6 / 63-48
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. LAAGLAND HERENTALSE 2-4 / 5-8 / 56-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 4 zo 19/05/2019 HERENTALSE A T.C. KIKSHAM A 5-1 / 10-2 / 64-35
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 4 zo 19/05/2019 HERENTALSE B T.C. DE BERGEN B 1-5 / 2-11 / 39-73
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. DEN OTTER A HERENTALSE C 2-4 / 5-8 / 53-60
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 3
145-460
poule (ER) A - 4 zo 19/05/2019 T.C. VISE HERENTALSE 1-5 / 2-11 / 51-79
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 3 zo 19/05/2019 HERENTALSE HEISTSE T.C. 1-5 / 3-10 / 36-69
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule A - 4 za 18/05/2019 HERENTALSE T.C. WESTERLO 1-5 / 2-11 / 35-74
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule A - 4 za 18/05/2019 HERENTALSE T.C. DE KIEVIT 4-2 / 9-5 / 74-61
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule G - 4 za 18/05/2019 T.C. BORNEM C HERENTALSE B 3-3 / 6-6 / 47-48
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule A - 4 za 18/05/2019 T.C. KROMVELD HERENTALSE 1-5 / 3-10 / 50-66
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 2
41-80
poule (ER) A - 1 vr 17/05/2019 HERENTALSE HEISTSE T.C. 2-2 / 5-6 / 55-65
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 4 vr 17/05/2019 T.C. DE HASSELT HERENTALSE 2-2 / 5-5 / 50-53
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 3 do 16/05/2019 B.T.K. HERENTALSE 3-3 / 7-7 / 67-61
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule A - 4 wo 15/05/2019 SPORTING HOVE T.C. HERENTALSE 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 4 wo 15/05/2019 T.C. OLEN HERENTALSE 3-0 / 6-1 / 41-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 4 wo 15/05/2019 HERENTALSE A T.C. OLEN A 3-0 / 6-0 / 37-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 4 wo 15/05/2019 HERENTALSE B T.C. DE BERGEN A 0-3 / 0-6 / 6-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 I.S.C. T.C. B HERENTALSE A 1-2 / 3-4 / 16-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 4 wo 15/05/2019 T.C. VOORTKAPEL A HERENTALSE B 2-1 / 4-2 / 20-13
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 4 wo 15/05/2019 HERENTALSE C T.C. OLEN A 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 4 wo 15/05/2019 T.C. SPORTEC GEEL A HERENTALSE D 0-3 / 1-6 / 14-26
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 4 wo 15/05/2019 SPORTING HOVE T.C. HERENTALSE 1-2 / 2-4 / 23-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 4 wo 15/05/2019 HERENTALSE A PUTSE T.C. A 1-2 / 3-4 / 37-35
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 4 wo 15/05/2019 HERENTALSE B T.C. DE RAKKET A 0-3 / 0-6 / 13-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 4 wo 15/05/2019 HERENTALSE C PUTSE T.C. B 1-2 / 3-5 / 37-45
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 2
41-70
poule (ER) A - 1 zo 12/05/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. HERENTALSE 2-4 / 7-8 / 68-71
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 3
12-40
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC PEERDSBOS HERENTALSE 5-1 / 11-2 / 77-30
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 3 zo 12/05/2019 T.C. DE DAGERAAD A HERENTALSE B 3-3 / 7-6 / 53-51
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 3 zo 12/05/2019 HERENTALSE T.C. DE VALK 2-4 / 6-8 / 59-64
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 3 zo 12/05/2019 HERENTALSE C I.S.C. T.C. A 4-2 / 10-5 / 84-58
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 3
145-460
poule (ER) A - 3 zo 12/05/2019 HERENTALSE T.C. TENKIE HASSELT 5-1 / 10-2 / 68-40
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. TEN HOEVE HERENTALSE 4-2 / 9-5 / 76-59
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT HERENTALSE 3-3 / 7-8 / 70-76
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule D - 3 za 11/05/2019 MOLENBOS NIJLEN A HERENTALSE A 4-2 / 8-5 / 68-56
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule G - 3 za 11/05/2019 HERENTALSE B T.C. RANST A 4-2 / 9-5 / 75-48
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule A - 3 za 11/05/2019 HERENTALSE T.C. EMBLEM 6-0 / 12-0 / 75-30
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 3 vr 10/05/2019 HERENTALSE T.C. SPORTIVA 4-0 / 8-0 / 48-11
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 65 3
12-40
poule (ER) A - 2 do 09/05/2019 HERENTALSE ROMMERSHEIDE SPORT 5-1 / 11-3 / 82-52
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule A - 3 wo 08/05/2019 HERENTALSE KASTELSE TENNISCLUB 2-1 / 4-3 / 23-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 3 wo 08/05/2019 HERENTALSE T.C. DE LANGENBERG 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 3 wo 08/05/2019 HEISTSE T.C. A HERENTALSE A 0-3 / 0-6 / 7-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 TC 'T SPUI VZW A HERENTALSE A 0-3 / 2-6 / 21-28
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 3 wo 08/05/2019 HERENTALSE B T.C. RANST A 3-0 / 6-2 / 27-17
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 3 wo 08/05/2019 T.C. ZEVENBERGEN A HERENTALSE D 1-2 / 4-4 / 26-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 3 wo 08/05/2019 HERENTALSE TC 'T SPUI VZW 3-0 / 6-0 / 36-8
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 3
12-40
poule B - 2 zo 05/05/2019 HERENTALSE T.C. OLEN 1-5 / 3-10 / 46-73
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule B - 2 zo 05/05/2019 HERENTALSE T.C. TENKIE HASSELT 1-8 / 2-16 / 34-97
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 2 zo 05/05/2019 HERENTALSE B MOLENBOS NIJLEN A 1-5 / 4-11 / 53-82
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 2 zo 05/05/2019 KONINKLIJKE T.C. NOVA HERENTALSE 3-3 / 7-6 / 63-56
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 2 zo 05/05/2019 T.C. DE POLLEPEL A HERENTALSE A 3-3 / 8-6 / 72-56
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 2 zo 05/05/2019 AZUA .C.C. A HERENTALSE B 5-1 / 10-3 / 72-37
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 2 zo 05/05/2019 HEISTSE T.C. A HERENTALSE C 4-2 / 8-4 / 61-44
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 3
145-460
poule (ER) A - 2 zo 05/05/2019 R.T.C. COINTE HERENTALSE 2-4 / 5-8 / 54-69
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 60 2
41-70
poule (ER) A - 1 zo 05/05/2019 T.C. SORGVLIET HERENTALSE 5-1 / 10-2 / 64-37
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule A - 2 za 04/05/2019 HERENTALSE TC KATTEGAT 4-2 / 9-6 / 78-78
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule A - 2 za 04/05/2019 HERENTALSE T.C. OLEN 2-4 / 6-8 / 57-59
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule D - 2 za 04/05/2019 HERENTALSE A T.C. LAAGLAND A 3-3 / 7-7 / 59-58
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule G - 2 za 04/05/2019 T.C. TEN HOEVE C HERENTALSE B 1-5 / 3-11 / 38-82
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. DE KIEVIT HERENTALSE 1-5 / 2-10 / 36-67
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 2 vr 03/05/2019 T.C. KIKSHAM HERENTALSE 1-3 / 4-6 / 42-47
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. GYM OLYMPIADE HERENTALSE 1-2 / 2-5 / 12-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE BERGEN HERENTALSE 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 2 wo 01/05/2019 HERENTALSE A TURNHOUTSE T.V. A 1-2 / 3-4 / 34-33
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE CHALET A HERENTALSE B 3-0 / 6-1 / 43-22
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 HERENTALSE A T.C. VOORTKAPEL B 3-0 / 6-1 / 26-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE RAKKET A HERENTALSE B 2-1 / 4-3 / 22-23
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. WESTERLO A HERENTALSE C 3-0 / 6-1 / 26-13
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 2 wo 01/05/2019 HERENTALSE D I.S.C. T.C. D 3-0 / 6-1 / 27-10
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 2 wo 01/05/2019 TC DE MEYL HERENTALSE 3-0 / 6-0 / 36-12
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE KIEVIT A HERENTALSE A 0-3 / 0-6 / 11-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 2 wo 01/05/2019 HEISTSE T.C. A HERENTALSE B 3-0 / 6-1 / 38-19
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 2 wo 01/05/2019 T.C. DE BEMPDEKENS A HERENTALSE C 2-1 / 4-3 / 35-29
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 45 3
12-40
poule B - 1 zo 28/04/2019 K. BRANDT T.C. HERENTALSE 2-4 / 5-9 / 58-76
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule B - 1 zo 28/04/2019 HERENTALSE T.C. TER LINDEN 2-7 / 5-14 / 71-109
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule D - 1 zo 28/04/2019 HERENTALSE B T.C. DE KIEVIT A 3-3 / 6-7 / 61-57
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule C - 1 zo 28/04/2019 OLYMPIA T.C. HERENTALSE 5-1 / 11-2 / 72-36
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule F - 1 zo 28/04/2019 HERENTALSE A T.C. DE KIEVIT A 4-2 / 8-4 / 55-47
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule C - 1 zo 28/04/2019 HERENTALSE B T.C. DUVELS B 0-6 / 0-12 / 12-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 1 zo 28/04/2019 HERENTALSE C T.C. DE RAKKET A 4-2 / 8-5 / 70-54
NATIONALE INTERCLUB HEREN 55 3
145-460
poule (ER) A - 1 zo 28/04/2019 T.C. SAVANTI HERENTALSE 2-4 / 5-9 / 59-69
INTERCLUB - ANTWERPEN DAMES 7
12-25
poule A - 1 za 27/04/2019 HERENTALSE TENNIS TER BREME 3-3 / 6-7 / 55-62
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 4
36-75
poule A - 1 za 27/04/2019 HERENTALSE T.C. LINKEROEVER 3-3 / 8-7 / 75-60
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule D - 1 za 27/04/2019 T.C. TEN HOEVE B HERENTALSE A 6-0 / 12-1 / 76-29
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 35 5
12-35
poule G - 1 za 27/04/2019 HERENTALSE B TENNIS 7DE OLYMPIADE A 3-3 / 8-6 / 75-66
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN 45 5
12-35
poule A - 1 za 27/04/2019 OLYMPIA T.C. HERENTALSE 5-1 / 11-3 / 82-55
INTERCLUB - ANTWERPEN DUBBEL HEREN 60 3
12-40
poule (ER) A - 1 vr 26/04/2019 HERENTALSE TC WINGFIELD 2-2 / 4-5 / 39-42
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN U09 3
2-6
poule A - 1 wo 24/04/2019 MOLENBOS NIJLEN HERENTALSE 0-3 / 1-6 / 13-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U11 4
2-6
poule C - 1 wo 24/04/2019 HERENTALSE T.C. OLEN 2-1 / 5-3 / 27-20
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U13 4
2-6
poule B - 1 wo 24/04/2019 HEISTSE T.C. HERENTALSE 3-0 / 6-0 / 36-8
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule A - 1 wo 24/04/2019 HERENTALSE A T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 2-1 / 4-3 / 30-32
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN MEISJES U15 4
6-10
poule B - 1 wo 24/04/2019 HERENTALSE B TC DE VELDEN OEVEL A 0-3 / 0-6 / 10-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 MOLENBOS NIJLEN A HERENTALSE A 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule E - 1 wo 24/04/2019 HERENTALSE C I.S.C. T.C. C 3-0 / 6-0 / 24-7
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule C - 1 wo 24/04/2019 KASTELSE TENNISCLUB A HERENTALSE D 2-1 / 5-3 / 23-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U13 4
2-6
poule B - 1 wo 24/04/2019 KASTELSE TENNISCLUB HERENTALSE 0-3 / 0-6 / 22-37
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule A - 1 wo 24/04/2019 HERENTALSE B MOLENBOS NIJLEN C 0-3 / 0-6 / 3-36
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule B - 1 wo 24/04/2019 HERENTALSE C MOLENBOS NIJLEN A 3-0 / 6-1 / 37-22
NATIONALE INTERCLUB HEREN 3
525-690
poule B - 3 zo 12/05/2019 TENNIS CLUB LE CHALET HERENTALSE 0-9 / 0-18 / 0-108
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 2 zo 05/05/2019 SPORTING HOVE T.C. A HERENTALSE A 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 5 zo 26/05/2019 HERENTALSE A PUTSE T.C. A 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 1 zo 28/04/2019 KONINKLIJKE RUA T.C. A HERENTALSE A 6-0 / 12-0 / 72-0
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 3 zo 12/05/2019 HERENTALSE A T.C. DUVELS A 0-6 / 0-12 / 0-72
INTERCLUB - ANTWERPEN HEREN (4 SPELERS) 4
96-140
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. WILLEBROEK A HERENTALSE A 6-0 / 12-0 / 72-0
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U11 4
2-6
poule A - 1 wo 24/04/2019 TC DE MEYL A HERENTALSE B 0-3 / 0-6 / 0-24
JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN JONGENS U15 3
6-30
poule D - 1 wo 24/04/2019 HERENTALSE A MOLENBOS NIJLEN B 3-0 / 6-0 / 36-0