Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5 61-95 Poule B 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6 26-60 Poule B 6
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7 12-25 Poule C 5
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN 45 1 211-285
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 45 1 211-285 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 A 2-6 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3 B 2-6 Poule D 6
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4 2-6 Poule E 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4 2-6 Poule E 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4 6-10 Poule C 2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3 2-20 Poule C 1
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4 2-6 Poule D 4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 A 2-20 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3 B 2-20 Poule B 5
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4 2-6 Poule H 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. TIP-TOP T.C. ZEDELGEM 5-1 / 10-5 / 82-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 4 zo 19/05/2019 T.C. TIP-TOP KON. TENNIS CLUB BRUGGE 0-6 / 0-12 / 31-73
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 4 zo 19/05/2019 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. T.C. TIP-TOP 6-0 / 12-0 / 73-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule E - 4 za 18/05/2019 TC DE MAENE T.C. TIP-TOP 2-1 / 4-2 / 32-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 4 za 18/05/2019 T.C. TIP-TOP KTC ISSERA 2-1 / 4-3 / 32-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 4 za 18/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B T.C. TIP-TOP A 3-0 / 6-0 / 36-14
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 4 za 18/05/2019 T.C. TIP-TOP B T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-5 / 30-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 4 za 18/05/2019 T.C. TIP-TOP TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 0-3 / 0-6 / 14-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 4 wo 15/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A T.C. TIP-TOP A 2-1 / 5-3 / 26-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 OSTEND TENNIS CLUB B T.C. TIP-TOP B 3-0 / 6-0 / 24-4
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule E - 4 wo 15/05/2019 T.C. TIP-TOP GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 0-3 / 0-6 / 9-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 4 wo 15/05/2019 T.C. TIP-TOP T.C. KORTEMARK 0-3 / 1-6 / 15-26
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 3 zo 12/05/2019 T.C. TIP-TOP TENNISVERENIGING LOPPEM 1-5 / 5-10 / 62-78
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 3 zo 12/05/2019 TC VELDEGEM T.C. TIP-TOP 4-2 / 8-4 / 63-43
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 3 zo 12/05/2019 T.C. TIP-TOP T.C. ECLIPS 3-3 / 7-6 / 59-55
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 45 1
211-285
poule (ER) A - 2 za 11/05/2019 T.C. BECKHAND T.C. TIP-TOP 4-2 / 9-7 / 74-66
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule E - 3 za 11/05/2019 T.C. TIP-TOP OSTEND TENNIS CLUB 1-2 / 2-4 / 25-31
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 3 za 11/05/2019 T.C. TIP-TOP A TC DE MAENE A 1-2 / 2-5 / 30-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 3 za 11/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A T.C. TIP-TOP B 3-0 / 6-0 / 36-2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 3 wo 08/05/2019 T.C. TIP-TOP A T.C. BACHTEN DE KUPE B 2-1 / 4-2 / 20-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 TC DE MAENE A T.C. TIP-TOP B 3-0 / 6-1 / 26-8
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 3 wo 08/05/2019 T.C. TIP-TOP T.C. DE MOTE 1-2 / 2-4 / 15-18
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. TIP-TOP KON. TENNIS CLUB BRUGGE 1-5 / 5-11 / 61-83
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 2 zo 05/05/2019 T.C. TIP-TOP T.C. KOKSIJDE 2-4 / 5-8 / 46-55
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 2 zo 05/05/2019 KTC ISSERA T.C. TIP-TOP 2-4 / 7-9 / 76-81
SUPRA GEWESTELIJK HEREN 45 1
211-285
poule (ER) A - 1 za 04/05/2019 T.C. TIP-TOP T.C. BECKHAND 2-4 / 6-9 / 64-74
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 2 za 04/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. TIP-TOP 1-2 / 2-5 / 22-40
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 2 za 04/05/2019 T.C. TIP-TOP B T.C. BRUGHIA B 1-2 / 2-5 / 25-41
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 2 za 04/05/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. TIP-TOP 0-3 / 1-6 / 22-43
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. MIDDELKERKE A T.C. TIP-TOP A 2-1 / 4-2 / 21-13
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 T.C. TIP-TOP B KTC ISSERA A 0-3 / 0-6 / 3-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule E - 2 wo 01/05/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. TIP-TOP 3-0 / 6-1 / 27-15
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 2 wo 01/05/2019 T.C. BRUGHIA T.C. TIP-TOP 1-2 / 3-4 / 18-17
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 2 wo 01/05/2019 TC DE MAENE T.C. TIP-TOP 2-1 / 4-2 / 22-20
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 1 zo 28/04/2019 TC ARS SALUBRIS T.C. TIP-TOP 5-1 / 11-4 / 80-58
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 1 zo 28/04/2019 T.C. TIP-TOP K.G. WITTE BEER 0-6 / 1-12 / 25-76
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 1 zo 28/04/2019 T.C. TIP-TOP TC RUMBEKE 0-6 / 0-12 / 17-72
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule E - 1 za 27/04/2019 T.C. BACHTEN DE KUPE T.C. TIP-TOP 1-2 / 2-4 / 27-29
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 1 za 27/04/2019 T.C. TIP-TOP T.C. DE MOTE 0-3 / 0-6 / 9-36
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 1 za 27/04/2019 T.C. KOKSIJDE A T.C. TIP-TOP A 0-3 / 2-6 / 33-44
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 1 za 27/04/2019 T.C. TIP-TOP KTC ISSERA 0-3 / 0-6 / 11-37
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 1 wo 24/04/2019 OSTEND TENNIS CLUB A T.C. TIP-TOP A 1-2 / 2-4 / 14-22
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. KOKSIJDE A T.C. TIP-TOP B 3-0 / 6-0 / 24-2
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule E - 1 wo 24/04/2019 T.C. TIP-TOP OSTEND TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 5-24
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 1 wo 24/04/2019 T.C. TIP-TOP KTC ISSERA 3-0 / 6-0 / 24-9
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 1 wo 24/04/2019 T.C. TIP-TOP T.C. KOKSIJDE 2-1 / 4-2 / 18-10
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule E - 5 wo 22/05/2019 T.C. TIP-TOP A KTC ISSERA B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 T.C. TIP-TOP B T.C. BACHTEN DE KUPE C
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U11 4
2-6
poule E - 5 wo 22/05/2019 T.C. MIDDELKERKE T.C. TIP-TOP
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 4
2-6
poule D - 5 wo 22/05/2019 KTC ISSERA T.C. TIP-TOP
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U13 4
2-6
poule E - 5 za 25/05/2019 T.C. TIP-TOP T.C. KOKSIJDE
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN MEISJES U15 4
6-10
poule C - 5 za 25/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. TIP-TOP
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 5 za 25/05/2019 T.C. TIP-TOP A T.C. BACHTEN DE KUPE A
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule B - 5 za 25/05/2019 TENNISVERENIGING LOPPEM A T.C. TIP-TOP B
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 4
2-6
poule H - 5 za 25/05/2019 T.C. KOKSIJDE T.C. TIP-TOP
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 5
61-95
poule B - 5 zo 26/05/2019 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX T.C. TIP-TOP
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 6
26-60
poule B - 5 zo 26/05/2019 T.C. TER STRAETEN T.C. TIP-TOP
INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 7
12-25
poule C - 5 zo 26/05/2019 T.C. TIP-TOP T.C. KORTEMARK
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 5 wo 29/05/2019 T.C. LOGAN T.C. TIP-TOP
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U11 3
2-20
poule C - 4 wo 22/05/2019 T.C. TIP-TOP T.C. MIDDELKERKE 3-0 / 6-0 / 24-0
JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN JONGENS U13 3
2-20
poule A - 2 za 04/05/2019 T.C. MIDDELKERKE A T.C. TIP-TOP A 0-3 / 0-6 / 0-36