Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 1 271-340
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 6 26-60
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN DAMES 25 4 12-35
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 1 271-340
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN (4 SPELERS) 4 96-140
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 4 36-75
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 5 12-35
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN HEREN 35 6 12-20
INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN GEMENGD 50/60 3 12-40
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2 2-15 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3 A 2-6 Poule C 1
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3 B 2-6 Poule A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3 2-20 Poule A 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 3 2-20 Poule A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U15 2 6-50
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U15 2 6-50 Poule A 2
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1 2-230 Poule B 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2 2-35 Poule A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2 6-50 Poule A 4
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 A 6-10 Poule B 1
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4 B 6-10 Poule E 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 A - Poule H 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 B - Poule I 4
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 C - Poule I 6
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100 D - Poule H 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 A - Poule I 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250 B - Poule J 4
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500 - Poule D 1
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100 - Poule D 3
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250 - Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4 6-10 Poule B 3
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U17 4 6-10 Poule A 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 1 zo 12/07/2020 T.C. EEKLO KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 0-3 / 0-6 / 2-24
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule (ER) A - 1 zo 05/07/2020 T.C. EEKLO TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 4-4 / 25-25
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 1 zo 05/07/2020 T.C. EEKLO A T.C. HOF TER BURST A 2-1 / 4-2 / 20-11
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 1 zo 05/07/2020 T.C. EEKLO K.G.T.C. ZWEVEGEM 0-3 / 0-6 / 15-37
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 1 za 04/07/2020 T.C. EEKLO TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 2-4 / 25-29
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 1 za 04/07/2020 T.C. ZOTTEGEM A T.C. EEKLO A 1-2 / 4-4 / 34-33
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 1 za 04/07/2020 T.C. EEKLO B V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-2 / 4-4 / 42-41
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule B - 1 za 04/07/2020 DE VALLEI T.C. EEKLO 3-0 / 6-0 / 36-4
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule D - 2 zo 08/03/2020 T.C. BRUGHIA T.C. EEKLO 0-6 / 0-6 / 29-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule B - 2 zo 08/03/2020 T.C. FOR EVER T.C. EEKLO 4-2 / 4-2 / 50-28
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 2 za 07/03/2020 T.C. EEKLO A K.T.C. AZALEA A 5-1 / 5-1 / 50-32
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 2 za 07/03/2020 T.C. ELEVEN A T.C. EEKLO B 3-3 / 3-3 / 42-34
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 2 za 07/03/2020 T.C. EEKLO C T.C. 'T LOBBEKE B 1-5 / 1-5 / 16-52
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 2 za 07/03/2020 T.C. 'T LOBBEKE A T.C. EEKLO D 4-2 / 4-2 / 43-40
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule I - 2 za 07/03/2020 T.C. EEKLO A OSTEND TENNIS CLUB F 2-4 / 2-4 / 34-49
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule J - 2 za 07/03/2020 TENNISVERENIGING LOPPEM B T.C. EEKLO B 3-3 / 3-3 / 32-43
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule D - 1 zo 16/02/2020 T.C. EEKLO T.C. 'T LOBBEKE 5-1 / 5-1 / 49-23
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule D - 1 zo 16/02/2020 T.C. BRUGHIA T.C. EEKLO 3-3 / 3-3 / 43-38
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 1 za 15/02/2020 T.C. EEKLO B T.C. 'T LOBBEKE B 0-6 / 0-6 / 19-54
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 1 za 15/02/2020 T.C. BOSTERHOUT A T.C. EEKLO C 4-2 / 4-2 / 42-30
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 1 za 15/02/2020 T.C. EEKLO D T.C. EEKLO A 5-1 / 5-1 / 53-30
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule I - 1 za 15/02/2020 T.C. EEKLO A T.C. ELEVEN A 6-0 / 6-0 / 54-23
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule J - 1 za 15/02/2020 T.C. ELEVEN B T.C. EEKLO B 4-2 / 4-2 / 46-29
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule B - 1 zo 16/02/2020 T.C. EEKLO PADEL CLUB ROESELARE
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 3 za 14/03/2020 PADELCLUB BRUGGE A T.C. EEKLO A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 3 za 14/03/2020 T.C. EEKLO B T.C. BOSTERHOUT A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 3 za 14/03/2020 KON. DEINZE T.C. D T.C. EEKLO C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule I - 3 za 14/03/2020 PADEL CLUB ROESELARE B T.C. EEKLO A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule J - 3 za 14/03/2020 T.C. EEKLO B PADEL 4U2 GENT E
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule D - 3 zo 15/03/2020 T.C. EEKLO T.C. 'T LOBBEKE
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule B - 3 zo 15/03/2020 T.C. EEKLO T.C. 'T LOBBEKE
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 4 za 21/03/2020 KON. DEINZE T.C. D T.C. EEKLO B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 4 za 21/03/2020 T.C. EEKLO C T.C. ELEVEN A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 4 za 21/03/2020 T.C. EEKLO D K.T.C. AZALEA A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule I - 4 za 21/03/2020 T.C. EEKLO A PADEL 4U2 GENT C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule J - 4 za 21/03/2020 T.C. 'T LOBBEKE A T.C. EEKLO B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule D - 4 zo 22/03/2020 T.C. EEKLO PADELCLUB BRUGGE
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule D - 4 zo 22/03/2020 PADELCLUB BRUGGE T.C. EEKLO
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 250
-
poule B - 4 zo 22/03/2020 PADEL 4U2 GENT T.C. EEKLO
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 5 za 28/03/2020 T.C. EEKLO A T.C. 'T LOBBEKE A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule I - 5 za 28/03/2020 T.C. EEKLO B T.C. EEKLO C
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 100
-
poule H - 5 za 28/03/2020 PADELCLUB BRUGGE A T.C. EEKLO D
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule I - 5 za 28/03/2020 T.C. BRUGHIA C T.C. EEKLO A
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 250
-
poule J - 5 za 28/03/2020 T.C. EEKLO B KON. DEINZE T.C. B
Padel Voorjaar 2020 PADEL OPEN 500
-
poule D - 5 zo 29/03/2020 T.C. ELEVEN T.C. EEKLO
Padel Voorjaar 2020 PADEL DAMES 100
-
poule D - 5 zo 29/03/2020 T.C. EEKLO T.C. 'T LOBBEKE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule (ER) A - 1 za 04/07/2020 T.C. SOKS T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 1 zo 05/07/2020 T.C. MERELBEKE A T.C. EEKLO B
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 2 za 11/07/2020 T.C. EEKLO T.C. WAREGEM GAVER
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 2 zo 12/07/2020 DE VALLEI A T.C. EEKLO A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 2 zo 12/07/2020 T.C. EEKLO B T.C. BRAKEL A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 1 zo 12/07/2020 T.C. EEKLO T.C. HOF TER BURST
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 3 za 18/07/2020 T.C. WACHTEBEKE T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule (ER) A - 2 za 18/07/2020 T.C. EEKLO TENNISCLUB PARK RONSE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 2 za 18/07/2020 T.C. HOF TER BURST T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 2 za 18/07/2020 T.C. LIERDE A T.C. EEKLO B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule (ER) A - 2 zo 19/07/2020 T.C. EEKLO T.C. RACSO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 2 zo 19/07/2020 TC VELINA T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 2 zo 19/07/2020 T.C. EEKLO TENNISCLUB PARK RONSE
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 2 zo 19/07/2020 T.C. EEKLO T.C. RESSCHEBEKE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule A - 2 zo 19/07/2020 T.C. EEKLO T.C. LIERDE
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 4 za 25/07/2020 T.C. EEKLO T.C. BRUGHIA
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule (ER) A - 3 za 25/07/2020 T.C. HOF TER BURST T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 3 za 25/07/2020 T.C. EEKLO T.C. RACSO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 3 za 25/07/2020 T.C. EEKLO A VZW TC STERRENBOS B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule (ER) A - 3 zo 26/07/2020 TENNISCLUB PARK RONSE T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 3 zo 26/07/2020 T.C. EEKLO A T.C. RACSO A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 3 zo 26/07/2020 T.C. 'T LOBBEKE A T.C. EEKLO B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule A - 3 zo 26/07/2020 T.C. MOERBEKE T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 JONGENS U13 1
2-230
poule B - 5 za 01/08/2020 T.C. WAREGEM GAVER T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule B - 3 za 01/08/2020 T.C. EEKLO SPORTCENTRUM DE JASMIJN
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 4 zo 02/08/2020 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U13 3
2-20
poule (ER) A - 3 zo 02/08/2020 T.C. MERELBEKE T.C. EEKLO
SUPRA GEWESTELIJKE JEUGD WVL/OVL MEISJES U15 2
6-50
poule (ER) A - 3 zo 02/08/2020 T.C. DE PINTE T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 4 za 08/08/2020 T.C. EEKLO TENNISCLUB PARK RONSE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 4 za 08/08/2020 T.C. 'T LOBBEKE A T.C. EEKLO A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 4 za 08/08/2020 T.C. EEKLO B TENNIS 'T BROEKSKEN A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule (ER) A - 4 zo 09/08/2020 T.C. EEKLO TC VELINA
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule C - 4 zo 09/08/2020 T.C. TOBIAS A T.C. EEKLO A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U11 3
2-20
poule (ER) A - 5 zo 09/08/2020 T.C. EEKLO TC VELINA
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule A - 4 zo 09/08/2020 T.C. EEKLO T.C. HERZELE
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule B - 4 za 15/08/2020 T.C. RESSCHEBEKE T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U13 2
2-35
poule (ER) A - 5 za 22/08/2020 T.C. EEKLO TC VELINA
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 2
6-50
poule (ER) A - 5 za 22/08/2020 T.C. MERELBEKE T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule B - 5 za 22/08/2020 T.C. EEKLO A T.C. MOERBEKE A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U15 4
6-10
poule E - 5 za 22/08/2020 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A T.C. EEKLO B
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN JONGENS U17 4
6-10
poule B - 5 za 22/08/2020 T.C. EEKLO T.C. ZOTTEGEM
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 2
2-15
poule (ER) A - 5 zo 23/08/2020 GANTOISE T.C. EEKLO
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN U09 3
2-6
poule A - 5 zo 23/08/2020 T.C. EEKLO B KON. DEINZE T.C. A
JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN MEISJES U17 4
6-10
poule A - 5 zo 23/08/2020 T.C. WACHTEBEKE T.C. EEKLO