Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

SportPloegPuntenKapiteinOrganisatie
Padel PADEL OPEN - 100 ploeg A Plaetinck Thomas Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2: Poule B - plaats 2
Padel PADEL OPEN - 100 ploeg B Bontinck Tom Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2: Poule I - plaats 4
Padel PADEL OPEN - 100 ploeg C Cocquyt Jeremy Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule P - plaats 4
Padel PADEL OPEN - 100 ploeg D Bauwens Christophe Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2: Poule A - plaats 1
Padel PADEL OPEN - 200 ploeg A Van Leuven Jonas Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2: Poule B - plaats 1
Padel PADEL OPEN - 200 ploeg B Dobbelaere Sami Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2: Poule G - plaats 6
Padel PADEL OPEN - 200 ploeg C Timmerman Nick Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2: Poule C - plaats 1
Padel PADEL OPEN - 200 ploeg D De Decker Jens Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2: Poule A - plaats 2
Padel PADEL OPEN - 300 ploeg A Vander Wee Bart Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule I - plaats 6
Padel PADEL OPEN - 500 ploeg A Blomme Geert Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule C - plaats 3
Padel PADEL OPEN - 700 ploeg A Himschoot Kenneth Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule C - plaats 3
Padel PADEL DAMES - 50 ploeg A De Vrieze Lindsay Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule K - plaats 6
Padel PADEL DAMES - 50 ploeg B Dekeyser Feline Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule I - plaats 1
Padel PADEL DAMES - 100 ploeg A Van Zeveren Annelies Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule E - plaats 6
Padel PADEL DAMES - 100 ploeg B Van der Hoeven Leen Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule G - plaats 2
Padel PADEL DAMES - 200 ploeg A Van Hecke Katrien Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule B - plaats 2
Padel PADEL GEMENGD - 100 ploeg A Van Zele Celine Voorronde Schweppes Padel Najaar 2021: Poule H - plaats 6
Tennis DUBBEL HEREN - 1 ploeg A 301 - 460 Van Hyfte Pieter Najaar Tennis Interclub
Tennis DUBBEL HEREN - 8 ploeg A 13 - 40 Van Deputte Dennis Voorronde Najaar Tennis Interclub: Poule A - plaats 2
Tennis DUBBEL GEMENGD 25 - 5 ploeg A 41 - 80 Casaert Evelyne Voorronde Najaar Tennis Interclub: Poule D - plaats 1
Tennis DUBBEL HEREN 25 - 6 ploeg A 13 - 40 Bruggeman Peter Voorronde Najaar Tennis Interclub: Poule C - plaats 5
Tennis DUBBEL GEMENGD 25 - 7 ploeg A 6 - 12 De Schepper Steven Voorronde Najaar Tennis Interclub: Poule A - plaats 5
Tennis DUBBEL GEMENGD - 6 ploeg A 13 - 40 Coryn Patrick Voorronde Najaar Tennis Interclub: Poule A - plaats 3

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule C - 4 zo 17/10/2021 KON. DEINZE T.C. B T.C. EEKLO A 2-4 / 2-4 / 37-43
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 700
-
poule C - 4 zo 17/10/2021 T.C. EEKLO A T.C. STEKENE A 1-5 / 4-10 / 51-74
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule K - 4 zo 17/10/2021 T.C. EEKLO A KON. DEINZE T.C. A 1-5 / 1-5 / 35-52
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule I - 4 zo 17/10/2021 T.C. ELEVEN A T.C. EEKLO B 0-6 / 0-6 / 22-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule E - 4 zo 17/10/2021 T.C. EEKLO A OSTEND TENNIS CLUB E 0-6 / 0-6 / 12-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule G - 4 zo 17/10/2021 T.C. EEKLO B T.C. 'T LOBBEKE C 6-0 / 6-0 / 54-5
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 200
-
poule B - 4 zo 17/10/2021 PADEL ON THE BEACH VZW B T.C. EEKLO A 3-3 / 3-3 / 46-47
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule B - 4 za 16/10/2021 T.C. ELEVEN A T.C. EEKLO A 1-5 / 1-5 / 33-48
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule I - 4 za 16/10/2021 T.C. EEKLO B GANTOISE D 2-4 / 2-4 / 39-43
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule P - 4 za 16/10/2021 T.C. EEKLO C T.C. 'T LOBBEKE A 0-6 / 0-6 / 13-54
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule A - 4 za 16/10/2021 T.C. EEKLO D T.C. ELEVEN D 3-3 / 3-3 / 40-38
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule B - 4 za 16/10/2021 T.C. ORSCAMP A T.C. EEKLO A 0-6 / 0-6 / 7-54
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule G - 4 za 16/10/2021 T.C. EEKLO B T.C. ELEVEN B 1-5 / 1-5 / 20-52
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule C - 4 za 16/10/2021 T.C. EEKLO C T.C. BOSTERHOUT E 6-0 / 6-0 / 54-20
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule A - 4 za 16/10/2021 T.C. ST-MICHIELS C T.C. EEKLO D 3-3 / 3-3 / 48-49
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule I - 4 za 16/10/2021 T.C. EEKLO A T.C. MERELBEKE A 2-4 / 2-4 / 28-51
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule H - 4 vr 15/10/2021 T.C. EEKLO A OSTEND TENNIS CLUB E 0-4 / 0-4 / 17-36
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule C - 3 zo 10/10/2021 T.C. EEKLO A T.C. 'T LOBBEKE A 5-1 / 5-1 / 51-26
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 700
-
poule C - 3 zo 10/10/2021 T.C. 'T LOBBEKE A T.C. EEKLO A 5-1 / 10-3 / 72-56
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule K - 3 zo 10/10/2021 ARENAL WAREGEM D T.C. EEKLO A 5-1 / 5-1 / 50-27
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule I - 3 zo 10/10/2021 T.C. EEKLO B KON. DEINZE T.C. B 6-0 / 6-0 / 54-5
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule E - 3 zo 10/10/2021 T.C. ELEVEN A T.C. EEKLO A 5-1 / 5-1 / 47-36
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule G - 3 zo 10/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A T.C. EEKLO B 0-6 / 0-6 / 20-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 200
-
poule B - 3 zo 10/10/2021 OSTEND TENNIS CLUB A T.C. EEKLO A 1-5 / 1-5 / 34-53
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule B - 3 za 09/10/2021 T.C. EEKLO A T.C. 'T LOBBEKE B 0-6 / 0-6 / 28-54
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule I - 3 za 09/10/2021 PADEL 4U2 GENT B T.C. EEKLO B 5-1 / 5-1 / 51-28
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule P - 3 za 09/10/2021 T.C. DUINBERGEN E T.C. EEKLO C 2-4 / 2-4 / 31-43
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule A - 3 za 09/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B T.C. EEKLO D 1-5 / 1-5 / 20-51
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule B - 3 za 09/10/2021 T.C. EEKLO A SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-22
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule G - 3 za 09/10/2021 T.C. MERELBEKE D T.C. EEKLO B 6-0 / 6-0 / 54-14
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule C - 3 za 09/10/2021 T.C. ELEVEN A T.C. EEKLO C 3-3 / 3-3 / 32-46
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule A - 3 za 09/10/2021 T.C. EEKLO D T.C. ELEVEN F 6-0 / 6-0 / 54-20
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule H - 3 vr 08/10/2021 T.C. ELEVEN E T.C. EEKLO A 4-0 / 4-0 / 36-8
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 700
-
poule C - 2 zo 03/10/2021 T.C. EEKLO A PADEL CLUB LOKEREN A 4-2 / 9-5 / 75-57
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule K - 2 zo 03/10/2021 T.C. EEKLO A PADEL 4U2 GENT B 1-5 / 1-5 / 25-46
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 200
-
poule B - 2 zo 03/10/2021 T.C. EEKLO A T.C. 'T LOBBEKE A 4-2 / 4-2 / 44-34
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule B - 2 za 02/10/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C T.C. EEKLO A 2-4 / 2-4 / 41-43
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule I - 2 za 02/10/2021 T.C. EEKLO B MVP PADEL A 5-1 / 5-1 / 53-21
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule P - 2 za 02/10/2021 T.C. EEKLO C ARENAL BRUGGE A 2-4 / 2-4 / 27-49
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule A - 2 za 02/10/2021 T.C. EEKLO D T.C. 'T LOBBEKE C 5-1 / 5-1 / 48-31
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule B - 2 za 02/10/2021 T.C. ELEVEN D T.C. EEKLO A 1-5 / 1-5 / 36-50
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule G - 2 za 02/10/2021 T.C. EEKLO B V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-6 / 0-6 / 9-54
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule C - 2 za 02/10/2021 T.C. EEKLO C T.C. AQUILA A 4-2 / 4-2 / 49-37
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule A - 2 za 02/10/2021 T.C. BOSTERHOUT C T.C. EEKLO D 0-6 / 0-6 / 21-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule I - 2 za 02/10/2021 T.C. EEKLO A PADEL 4U2 GENT A 0-6 / 0-6 / 24-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule H - 2 vr 01/10/2021 T.C. EEKLO A GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 0-4 / 0-4 / 9-36
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule D - 5 zo 26/09/2021 T.C. MOERBEKE B T.C. EEKLO A 1-3 / 2-7 / 28-54
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 5 zo 26/09/2021 T.C. EEKLO A T.C. DE POLDERBLOMME A 2-2 / 4-4 / 35-39
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule C - 1 zo 26/09/2021 K.G. WITTE BEER B T.C. EEKLO A 4-2 / 4-2 / 51-44
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 700
-
poule C - 1 zo 26/09/2021 T.C. EEKLO A ANTWERP PADEL CLUB B 4-2 / 9-6 / 82-77
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule K - 1 zo 26/09/2021 T.C. EEKLO A GANTOISE B 0-6 / 0-6 / 6-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule I - 1 zo 26/09/2021 T.C. EEKLO B T.C. ST-MICHIELS B 6-0 / 6-0 / 54-29
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule E - 1 zo 26/09/2021 T.C. EEKLO A PADEL CLUB VISION 21 A 0-6 / 0-6 / 19-54
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule G - 1 zo 26/09/2021 T.C. EEKLO B T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-16
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 200
-
poule B - 1 zo 26/09/2021 K.G. WITTE BEER A T.C. EEKLO A 0-6 / 0-6 / 23-54
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 8
13-40
poule A - 5 za 25/09/2021 T.C. DUINBERGEN A T.C. EEKLO A 2-2 / 4-5 / 40-49
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule B - 1 za 25/09/2021 T.C. AQUILA D T.C. EEKLO A 2-4 / 2-4 / 30-45
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule I - 1 za 25/09/2021 T.C. EEKLO B T.C. MERELBEKE F 3-3 / 3-3 / 30-47
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule P - 1 za 25/09/2021 T.C. EEKLO C SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 3-3 / 3-3 / 33-35
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule A - 1 za 25/09/2021 T.C. EEKLO D T.C. AQUILA C 6-0 / 6-0 / 54-14
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule B - 1 za 25/09/2021 T.C. BOSTERHOUT B T.C. EEKLO A 1-5 / 1-5 / 31-51
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule G - 1 za 25/09/2021 T.C. EEKLO B PADEL 4U2 GENT E 0-6 / 0-6 / 23-54
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule C - 1 za 25/09/2021 T.C. EEKLO C SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 5-1 / 5-1 / 52-29
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule A - 1 za 25/09/2021 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B T.C. EEKLO D 5-1 / 5-1 / 51-32
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule I - 1 za 25/09/2021 T.C. EEKLO A V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-3 / 3-3 / 42-44
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule H - 1 vr 24/09/2021 T.C. EEKLO A T.C. 'T LOBBEKE A 0-4 / 0-4 / 1-36
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule D - 4 zo 19/09/2021 T.C. EEKLO A T.C. BRUGHIA A 3-1 / 6-3 / 46-38
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 25 6
13-40
poule C - 4 zo 19/09/2021 T.C. EEKLO A T.C. NOBEL B
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 4 zo 19/09/2021 T.C. HOUTHULST A T.C. EEKLO A 3-1 / 7-2 / 52-33
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 8
13-40
poule A - 4 za 18/09/2021 T.C. EEKLO A K.T.K. IN 'T VRIJE A 4-0 / 8-0 / 49-14
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 6
13-40
poule A - 3 za 18/09/2021 T.C. DE KODDAERT A T.C. EEKLO A 3-1 / 7-2 / 51-30
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 3 zo 12/09/2021 T.C. EEKLO A T.C. ICHTEGEM A 1-3 / 4-6 / 51-49
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 6
13-40
poule A - 2 za 11/09/2021 T.C. EEKLO A T.C. OUDENAARDE A 2-2 / 5-5 / 49-50
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule D - 2 zo 05/09/2021 T.C. ELEVEN C T.C. EEKLO A 0-4 / 2-8 / 44-59
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 8
13-40
poule A - 2 za 04/09/2021 T.C. BRUGHIA A T.C. EEKLO A 2-2 / 4-4 / 41-40
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 6
13-40
poule A - 1 za 04/09/2021 T.C. EEKLO A T.C. 78 A 3-1 / 6-3 / 48-40
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 25 5
41-80
poule D - 1 zo 29/08/2021 T.C. EEKLO A KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 4-0 / 8-0 / 49-20
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 25 6
13-40
poule C - 1 zo 29/08/2021 T.C. EEKLO A A.T.C.ANZEGEM A 1-3 / 2-6 / 27-42
Najaar Tennis Interclub DUBBEL GEMENGD 25 7
6-12
poule A - 1 zo 29/08/2021 T.C. BLOEMENDALE A T.C. EEKLO A 4-0 / 8-1 / 55-31
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 8
13-40
poule A - 1 za 28/08/2021 T.C. EEKLO A VICOGNE TENNIS CLUB A 4-0 / 8-0 / 48-9
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule C - 2 zo 03/10/2021 PADEL BRUGHIA A T.C. EEKLO A
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule I - 2 zo 03/10/2021 T.C. BOSTERHOUT A T.C. EEKLO B
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule E - 2 zo 03/10/2021 T.C. EEKLO A T.C. 'T LOBBEKE B
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule G - 2 zo 03/10/2021 T.C. EEKLO B PADEL 4U2 GENT A
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL GEMENGD 100
-
poule H - 5 vr 22/10/2021 T.C. DUINBERGEN C T.C. EEKLO A
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule B - 5 za 23/10/2021 T.C. EEKLO A ARENAL BRUGGE B
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule I - 5 za 23/10/2021 T.C. ELEVEN G T.C. EEKLO B
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 100
-
poule P - 5 za 23/10/2021 K.T.C. AZALEA A T.C. EEKLO C
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 100
-
poule A - 5 za 23/10/2021 ARENAL BRUGGE E T.C. EEKLO D
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule B - 5 za 23/10/2021 T.C. EEKLO A KON. DEINZE T.C. C
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule G - 5 za 23/10/2021 GANTOISE A T.C. EEKLO B
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule C - 5 za 23/10/2021 KON. DEINZE T.C. D T.C. EEKLO C
Schweppes Padel Najaar 2021 Regio 2 PADEL OPEN 200
-
poule A - 5 za 23/10/2021 T.C. EEKLO D T.C. 'T LOBBEKE A
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule I - 5 za 23/10/2021 KON. DEINZE T.C. B T.C. EEKLO A
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 500
-
poule C - 5 zo 24/10/2021 T.C. EEKLO A ARENAL BRUGGE A
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 700
-
poule C - 5 zo 24/10/2021 KON. DEINZE T.C. A T.C. EEKLO A
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule K - 5 zo 24/10/2021 T.C. ELEVEN B T.C. EEKLO A
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 50
-
poule I - 5 zo 24/10/2021 T.C. EEKLO B SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule E - 5 zo 24/10/2021 ARENAL BRUGGE A T.C. EEKLO A
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 100
-
poule G - 5 zo 24/10/2021 OSTEND TENNIS CLUB D T.C. EEKLO B
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL DAMES 200
-
poule B - 5 zo 24/10/2021 T.C. EEKLO A T.C. DUINBERGEN A
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 25 6
13-40
poule C - 2 zo 05/09/2021 T.C. WITTE KAPROENEN A T.C. EEKLO A 4-0 / 8-0 / 48-0
Najaar Tennis Interclub DUBBEL HEREN 25 6
13-40
poule C - 5 zo 26/09/2021 K.G.T.C. ZWEVEGEM A T.C. EEKLO A 4-0 / 8-0 / 48-0
Schweppes Padel Najaar 2021 PADEL OPEN 300
-
poule I - 3 za 09/10/2021 T.C. ELEVEN B T.C. EEKLO A 6-0 / 6-0 / 54-0