Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub voor seizoen

OrganisatiePloegPuntenVoorrondeEindrondePlaats/ronde
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100 A - Poule D 1/8 Finale 1/8 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100 A - Poule H 2
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100 B - Poule I 4
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100 B - Poule L 4
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100 C - Poule G 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100 D - Poule J 2
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250 A - Poule B 1/32 Finale 1/32 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 A - Poule M 1
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 B - Poule H 5
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250 B - Poule S 1/16 Finale 1/16 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 C - Poule I 1
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250 C - Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250 D - Poule T 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 D - Poule L 2
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250 E - Poule B 6
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 E - Poule G 2
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250 F - Poule J 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 A - Poule E 1
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500 A - Poule C 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 B - Poule D 3
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500 B - Poule E 4
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500 C - Poule C 1/16 Finale 1/16 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500 C - Poule G 2
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500 D - Poule B 5
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750 A - Poule B 3
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750 - Poule A 5
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750 B - Poule A 5
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 1000 - Poule A 4
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100 - Poule D 1/4 Finale 1/4 Finale
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250 A - Poule E 1/2 Finale 1/2 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250 A - Poule E 5
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250 B - Poule D 3
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250 B - Poule B 3
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250 C - Poule C 1/8 Finale 1/8 Finale
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250 C - Poule F 2
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250 D - Poule D 1
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250 D - Poule D 3
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250 E - Poule F 4

Tabel sorteren op:

OrganisatieAfdeling/puntenRondeDatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule G - 5 za 26/10/2019 PADEL 4U2 GENT E T.C. BRUGHIA B 6-0 / 6-0 / 54-16
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule E - 4 zo 20/10/2019 PADEL 4U2 GENT A ARENAL WAREGEM A 5-1 / 5-1 / 52-20
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule D - 4 zo 20/10/2019 PADEL 4U2 GENT B T.C. MERELBEKE A 5-1 / 5-1 / 51-31
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule G - 4 zo 20/10/2019 T.C. MERELBEKE C PADEL 4U2 GENT C
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule A - 3 zo 20/10/2019 OSTEND TENNIS CLUB PADEL 4U2 GENT 5-1 / 10-2 / 66-43
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule E - 4 zo 20/10/2019 T.C. FOR EVER A PADEL 4U2 GENT A 6-0 / 6-0 / 54-3
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 4 zo 20/10/2019 T.C. MERELBEKE B PADEL 4U2 GENT C 0-6 / 0-6 / 5-54
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 4 zo 20/10/2019 PADEL 4U2 GENT D KON. DEINZE T.C. A 6-0 / 6-0 / 54-12
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 4 zo 20/10/2019 PADEL 4U2 GENT E TS KENTA A 3-3 / 3-3 / 38-43
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule H - 4 za 19/10/2019 T.C. FOR EVER A PADEL 4U2 GENT A 3-3 / 3-3 / 43-40
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule I - 4 za 19/10/2019 PADEL 4U2 GENT B RECREAN PADEL B 4-2 / 4-2 / 42-44
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule G - 4 za 19/10/2019 RECREAN PADEL A PADEL 4U2 GENT C 0-6 / 0-6 / 21-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule J - 4 za 19/10/2019 PADEL 4U2 GENT D T.C. TOPSPIN A 3-3 / 3-3 / 43-42
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 4 za 19/10/2019 PADEL 4U2 GENT A PADEL WAASLAND A 5-1 / 5-1 / 52-25
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule H - 4 za 19/10/2019 T.C. EEKLO A PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 5-1 / 52-19
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule I - 4 za 19/10/2019 T.C. FOR EVER A PADEL 4U2 GENT C 2-4 / 2-4 / 43-50
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule L - 4 za 19/10/2019 PADEL 4U2 GENT D TENNISCLUB CHALET RADAR B 1-5 / 1-5 / 39-52
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule G - 4 za 19/10/2019 T.C. 'T LOBBEKE A PADEL 4U2 GENT E 5-1 / 5-1 / 53-37
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule J - 4 za 19/10/2019 PADEL 4U2 GENT F T.C. FOR EVER B 3-3 / 3-3 / 47-38
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule E - 3 zo 13/10/2019 PADEL 4U2 GENT A WAREGEM TENNIS CLUB B 1-5 / 1-5 / 33-47
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule D - 3 zo 13/10/2019 T.C. ELEVEN B PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 5-1 / 50-29
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule G - 3 zo 13/10/2019 PADEL 4U2 GENT C T.C. PLAYERS A 6-0 / 6-0 / 54-35
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule A - 2 zo 13/10/2019 PADEL 4U2 GENT PADELCLUB BRUGGE 2-4 / 6-9 / 74-87
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 1000
-
poule A - 2 zo 13/10/2019 KON. DEINZE T.C. PADEL 4U2 GENT 4-2 / 9-6 / 82-77
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule E - 3 zo 13/10/2019 PADEL 4U2 GENT A TENNISCLUB PARK RONSE A 1-5 / 1-5 / 27-53
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 3 zo 13/10/2019 T.C. MERELBEKE A PADEL 4U2 GENT B 2-4 / 2-4 / 24-47
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 3 zo 13/10/2019 PADEL WAASLAND A PADEL 4U2 GENT C 4-2 / 4-2 / 44-42
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 3 zo 13/10/2019 PADEL 4U2 GENT E T.C. MERELBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-18
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule H - 3 za 12/10/2019 T.C. MERELBEKE A PADEL 4U2 GENT A 2-4 / 2-4 / 37-42
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule I - 3 za 12/10/2019 PADEL 4U2 GENT B T.C. MERELBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-7
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule G - 3 za 12/10/2019 T.C. LIERDE C PADEL 4U2 GENT C 3-3 / 3-3 / 34-45
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 3 za 12/10/2019 TS KENTA A PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 31-51
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule H - 3 za 12/10/2019 PADEL 4U2 GENT B PADELCLUB BRUGGE D 5-1 / 5-1 / 53-39
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule I - 3 za 12/10/2019 T.C. MERELBEKE B PADEL 4U2 GENT C 1-5 / 1-5 / 30-52
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule L - 3 za 12/10/2019 PADEL 4U2 GENT D T.C. ZOTTEGEM A 5-1 / 5-1 / 50-29
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule G - 3 za 12/10/2019 T.C. ELEVEN A PADEL 4U2 GENT E 2-4 / 2-4 / 29-52
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule J - 3 za 12/10/2019 PADEL 4U2 GENT F WAREGEM TENNIS CLUB A 3-3 / 3-3 / 47-41
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule E - 2 zo 06/10/2019 T.C. MERELBEKE B PADEL 4U2 GENT A 2-4 / 2-4 / 42-48
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule D - 2 zo 06/10/2019 PADEL 4U2 GENT B KON. DEINZE T.C. A 3-3 / 3-3 / 41-36
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule A - 1 zo 06/10/2019 PADEL 4U2 GENT PADEL CLUB ROESELARE 1-5 / 2-10 / 38-69
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 1000
-
poule A - 1 zo 06/10/2019 PADEL 4U2 GENT PADELCLUB BRUGGE 1-5 / 2-10 / 39-71
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule E - 2 zo 06/10/2019 T.C. ZOTTEGEM A PADEL 4U2 GENT A 6-0 / 6-0 / 54-7
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 2 zo 06/10/2019 PADEL 4U2 GENT B KON. DEINZE T.C. A
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 2 zo 06/10/2019 PADEL 4U2 GENT C TS KENTA A 4-2 / 4-2 / 42-37
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 2 zo 06/10/2019 T.C. ELEVEN A PADEL 4U2 GENT D 0-6 / 0-6 / 10-54
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 2 zo 06/10/2019 T.C. PLAYERS A PADEL 4U2 GENT E 5-1 / 5-1 / 53-24
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule H - 2 za 05/10/2019 PADEL 4U2 GENT A T.C. DE PINTE A 1-5 / 1-5 / 28-51
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule I - 2 za 05/10/2019 T.C. FOR EVER C PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 5-1 / 51-21
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule G - 2 za 05/10/2019 PADEL 4U2 GENT C T.C. FOR EVER B 5-1 / 5-1 / 46-32
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule J - 2 za 05/10/2019 PADEL 4U2 GENT D K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 0-6 / 0-6 / 27-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 2 za 05/10/2019 PADEL 4U2 GENT A T.C. TOPSPIN A 4-2 / 4-2 / 47-40
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule H - 2 za 05/10/2019 TC RUMBEKE A PADEL 4U2 GENT B 4-2 / 4-2 / 48-39
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule I - 2 za 05/10/2019 PADEL 4U2 GENT C T.C. DE PINTE A 6-0 / 6-0 / 54-21
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule L - 2 za 05/10/2019 T.C. LIERDE B PADEL 4U2 GENT D 1-5 / 1-5 / 28-53
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule G - 2 za 05/10/2019 PADEL 4U2 GENT E T.C. EEKLO B 5-1 / 5-1 / 47-31
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule J - 2 za 05/10/2019 RECREAN PADEL A PADEL 4U2 GENT F 1-5 / 1-5 / 26-52
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule E - 1 zo 22/09/2019 PADEL 4U2 GENT A T.C. ELEVEN A 5-1 / 5-1 / 53-35
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule D - 1 zo 22/09/2019 ARENAL WAREGEM B PADEL 4U2 GENT B 1-5 / 1-5 / 27-49
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule G - 1 zo 22/09/2019 PADEL 4U2 GENT C PADEL WAASLAND A 3-3 / 3-3 / 38-45
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule E - 1 zo 22/09/2019 PADEL 4U2 GENT A TENNISCLUB CHALET RADAR A 0-6 / 0-6 / 23-54
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 1 zo 22/09/2019 PADEL 4U2 GENT D PADEL 4U2 GENT B 4-2 / 4-2 / 42-31
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 1 zo 22/09/2019 PADEL 4U2 GENT E PADEL 4U2 GENT C 0-6 / 0-6 / 21-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule H - 1 za 21/09/2019 KON. DEINZE T.C. A PADEL 4U2 GENT A 3-3 / 3-3 / 45-43
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule I - 1 za 21/09/2019 PADEL 4U2 GENT B KON. DEINZE T.C. D 1-5 / 1-5 / 26-47
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule G - 1 za 21/09/2019 TENNISCLUB PARK RONSE B PADEL 4U2 GENT C 4-2 / 4-2 / 44-39
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule J - 1 za 21/09/2019 PADEL 4U2 GENT D PADEL WAASLAND A 6-0 / 6-0 / 54-27
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 1 za 21/09/2019 T.C. MERELBEKE A PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 36-51
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule H - 1 za 21/09/2019 PADEL CLUB ROESELARE B PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 5-1 / 48-33
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule I - 1 za 21/09/2019 KON. DEINZE T.C. A PADEL 4U2 GENT C 0-6 / 0-6 / 19-54
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule L - 1 za 21/09/2019 PADEL 4U2 GENT D TENNISCLUB PARK RONSE B 6-0 / 6-0 / 54-42
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule G - 1 za 21/09/2019 PADELCLUB BRUGGE B PADEL 4U2 GENT E 4-2 / 4-2 / 49-29
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule J - 1 za 21/09/2019 PADEL 4U2 GENT F KON. DEINZE T.C. B 1-5 / 1-5 / 44-47
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
1/2 Finale zo 26/05/2019 PADEL 4U2 GENT A PADELCLUB TER EIKEN A 0-6 / 0-6 / 24-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
1/8 Finale za 25/05/2019 PADEL 4U2 GENT C WAREGEM TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 27-42
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
1/4 Finale zo 19/05/2019 T.C. FOR EVER PADEL 4U2 GENT 3-3 / 3-3 / 35-35
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
1/4 Finale zo 19/05/2019 PADEL ON THE BEACH VZW A PADEL 4U2 GENT A 2-4 / 2-4 / 27-47
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
1/8 Finale za 18/05/2019 PADEL 4U2 GENT A OSTEND TENNIS CLUB A 1-5 / 1-5 / 36-47
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
1/16 Finale za 18/05/2019 PADEL WAASLAND B PADEL 4U2 GENT B 4-2 / 4-2 / 50-36
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
1/16 Finale za 18/05/2019 T.C. FOR EVER A PADEL 4U2 GENT C 2-4 / 2-4 / 41-46
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
1/16 Finale zo 12/05/2019 FUN IN TENNIS VZW B PADEL 4U2 GENT C 6-0 / 6-0 / 54-19
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
1/8 Finale zo 12/05/2019 PADEL 4U2 GENT T.C. 'T LOBBEKE 6-0 / 6-0 / 54-18
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
1/8 Finale zo 12/05/2019 PADEL 4U2 GENT A K.T.C. AZALEA A 5-1 / 5-1 / 48-38
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
1/8 Finale zo 12/05/2019 TENZA A PADEL 4U2 GENT C 5-1 / 5-1 / 52-39
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
1/16 Finale za 11/05/2019 PADEL 4U2 GENT A T.C. FOR EVER A 4-2 / 4-2 / 43-29
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
1/32 Finale za 11/05/2019 K.T.C. AZALEA A PADEL 4U2 GENT A 5-1 / 5-1 / 52-30
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 5 zo 28/04/2019 PADELCLUB BRUGGE C PADEL 4U2 GENT A 2-4 / 2-4 / 36-51
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule E - 5 zo 28/04/2019 PADEL 4U2 GENT B PADELCLUB TER EIKEN A 3-3 / 3-3 / 45-43
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 5 zo 28/04/2019 T.C. MERELBEKE B PADEL 4U2 GENT C 4-2 / 4-2 / 47-31
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule B - 5 zo 28/04/2019 PADEL 4U2 GENT D PADELCLUB BRUGGE D 6-0 / 6-0 / 54-23
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule B - 5 zo 28/04/2019 TENNISCLUB CHALET RADAR A PADEL 4U2 GENT A 3-3 / 7-7 / 68-69
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule A - 5 zo 28/04/2019 T.C. 'T LOBBEKE A PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 10-2 / 68-32
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule E - 5 zo 28/04/2019 PADEL 4U2 GENT A TENNISCLUB PARK RONSE B 6-0 / 6-0 / 54-8
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule D - 5 za 27/04/2019 PADEL 4U2 GENT A T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-20
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 5 za 27/04/2019 PADEL 4U2 GENT A T.C. ELEVEN A 3-3 / 3-3 / 44-41
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule S - 5 za 27/04/2019 T.C. HOF TER BURST A PADEL 4U2 GENT B 2-4 / 2-4 / 33-46
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule C - 5 za 27/04/2019 T.C. TOPSPIN A PADEL 4U2 GENT C 1-5 / 1-5 / 24-51
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule T - 5 za 27/04/2019 PADEL CLUB ROESELARE D PADEL 4U2 GENT D 1-5 / 1-5 / 37-46
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 5 za 27/04/2019 PADEL 4U2 GENT E T.C. 'T LOBBEKE A 3-3 / 3-3 / 48-50
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 4 zo 31/03/2019 PADEL 4U2 GENT A KON. DEINZE T.C. A 2-4 / 2-4 / 42-41
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule E - 4 zo 31/03/2019 FUN IN TENNIS VZW B PADEL 4U2 GENT B 6-0 / 6-0 / 54-24
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 4 zo 31/03/2019 PADEL 4U2 GENT C PADELCLUB BRUGGE C 6-0 / 6-0 / 54-23
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule B - 4 zo 31/03/2019 T.C. ELEVEN A PADEL 4U2 GENT D 4-2 / 4-2 / 47-42
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule B - 4 zo 31/03/2019 PADEL 4U2 GENT A RECREAN PADEL A 3-3 / 7-6 / 62-58
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule A - 4 zo 31/03/2019 PADEL 4U2 GENT B KON. DEINZE T.C. A 2-4 / 4-9 / 49-66
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule D - 4 zo 31/03/2019 T.C. MERELBEKE PADEL 4U2 GENT 0-6 / 0-6 / 28-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule E - 4 zo 31/03/2019 TENNISCLUB CHALET RADAR A PADEL 4U2 GENT A 0-6 / 0-6 / 20-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 4 zo 31/03/2019 PADEL CLUB ROESELARE A PADEL 4U2 GENT D 4-2 / 4-2 / 48-37
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule L - 4 za 30/03/2019 T.C. MERELBEKE A PADEL 4U2 GENT B 4-2 / 4-2 / 44-31
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 4 za 30/03/2019 PADELCLUB BRUGGE A PADEL 4U2 GENT A 3-3 / 3-3 / 46-48
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule S - 4 za 30/03/2019 PADEL 4U2 GENT B T.C. DE PINTE A 5-1 / 5-1 / 49-32
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule C - 4 za 30/03/2019 PADEL 4U2 GENT C PADEL WAASLAND C 5-1 / 5-1 / 50-38
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule T - 4 za 30/03/2019 PADEL 4U2 GENT D T.C. BOSTERHOUT A 5-1 / 5-1 / 49-31
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 4 za 30/03/2019 T.C. ELEVEN A PADEL 4U2 GENT E 4-2 / 4-2 / 49-31
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 3 zo 24/03/2019 T.C. MERELBEKE B PADEL 4U2 GENT A 3-3 / 3-3 / 35-46
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule E - 3 zo 24/03/2019 PADEL 4U2 GENT B PADEL WAASLAND A 0-6 / 0-6 / 26-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 3 zo 24/03/2019 K.G. WITTE BEER A PADEL 4U2 GENT C 1-5 / 1-5 / 32-52
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule B - 3 zo 24/03/2019 PADEL 4U2 GENT D T.C. FOR EVER A 1-5 / 1-5 / 31-52
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule B - 3 zo 24/03/2019 PADEL 4U2 GENT A T.C. ZOTTEGEM A 4-2 / 8-4 / 66-43
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule A - 3 zo 24/03/2019 PADEL 4U2 GENT B PADELCLUB BRUGGE B 1-5 / 3-10 / 56-68
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule D - 3 zo 24/03/2019 PADEL 4U2 GENT WAREGEM TENNIS CLUB 4-2 / 4-2 / 46-29
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule E - 3 zo 24/03/2019 TENNISCLUB PARK RONSE A PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 24-53
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule B - 3 zo 24/03/2019 PADEL ON THE BEACH VZW B PADEL 4U2 GENT B
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule C - 3 zo 24/03/2019 PADEL WAASLAND A PADEL 4U2 GENT C 5-1 / 5-1 / 52-36
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 3 zo 24/03/2019 PADEL 4U2 GENT D KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 4-2 / 49-31
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule D - 3 za 23/03/2019 T.C. EEKLO B PADEL 4U2 GENT A 0-6 / 0-6 / 13-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule L - 3 za 23/03/2019 PADEL 4U2 GENT B K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 2-4 / 2-4 / 42-45
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule S - 3 za 23/03/2019 PADEL 4U2 GENT B PADEL WAASLAND E 5-1 / 5-1 / 53-19
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule C - 3 za 23/03/2019 T.C. FOR EVER B PADEL 4U2 GENT C 4-2 / 4-2 / 44-31
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule T - 3 za 23/03/2019 PADEL 4U2 GENT D WAREGEM TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 33-49
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 3 za 23/03/2019 PADEL 4U2 GENT E PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 34-53
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 2 zo 17/03/2019 PADEL 4U2 GENT A K.G. WITTE BEER A 4-2 / 4-2 / 47-26
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 2 zo 17/03/2019 PADEL 4U2 GENT C KON. DEINZE T.C. A 1-5 / 1-5 / 30-53
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule B - 2 zo 17/03/2019 T.C. 'T LOBBEKE B PADEL 4U2 GENT D 5-1 / 5-1 / 52-27
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule B - 2 zo 17/03/2019 TS KENTA A PADEL 4U2 GENT A 2-4 / 5-8 / 59-76
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule A - 2 zo 17/03/2019 PADELCLUB BRUGGE A PADEL 4U2 GENT B 6-0 / 12-1 / 82-48
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule D - 2 zo 17/03/2019 T.C. ELEVEN PADEL 4U2 GENT 3-3 / 3-3 / 45-48
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule E - 2 zo 17/03/2019 PADEL 4U2 GENT A T.C. ZOTTEGEM A 6-0 / 6-0 / 54-15
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule B - 2 zo 17/03/2019 PADEL 4U2 GENT B OSTEND TENNIS CLUB B 0-6 / 0-6 / 18-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule C - 2 zo 17/03/2019 PADEL 4U2 GENT C TS KENTA A 4-2 / 4-2 / 44-37
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 2 zo 17/03/2019 WAREGEM TENNIS CLUB A PADEL 4U2 GENT D 6-0 / 6-0 / 54-12
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule D - 2 za 16/03/2019 PADEL 4U2 GENT A KON. DEINZE T.C. B 6-0 / 6-0 / 54-16
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule L - 2 za 16/03/2019 TS KENTA A PADEL 4U2 GENT B 3-3 / 3-3 / 42-47
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 2 za 16/03/2019 PADEL 4U2 GENT A T.C. EEKLO A 2-4 / 2-4 / 47-47
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule S - 2 za 16/03/2019 PADEL WAASLAND D PADEL 4U2 GENT B 0-6 / 0-6 / 21-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule C - 2 za 16/03/2019 PADEL 4U2 GENT C PADEL WAASLAND B 4-2 / 4-2 / 40-35
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule T - 2 za 16/03/2019 T.C. MERELBEKE A PADEL 4U2 GENT D 2-4 / 2-4 / 35-50
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 2 za 16/03/2019 PADELCLUB BRUGGE A PADEL 4U2 GENT E 3-3 / 3-3 / 41-38
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule C - 1 zo 24/02/2019 PADEL 4U2 GENT A PADEL 4U2 GENT C 2-4 / 2-4 / 37-44
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule E - 1 zo 24/02/2019 T.C. DE HASSELT A PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 5-1 / 49-26
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule B - 1 zo 24/02/2019 PADEL 4U2 GENT D T.C. MERELBEKE A 3-3 / 3-3 / 49-44
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule B - 1 zo 24/02/2019 PADEL 4U2 GENT A PADEL WAASLAND A 2-4 / 5-8 / 52-51
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule A - 1 zo 24/02/2019 PADEL 4U2 GENT B PADEL CLUB ROESELARE A 4-2 / 8-6 / 71-64
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 100
-
poule D - 1 zo 24/02/2019 PADEL 4U2 GENT TS KENTA 6-0 / 6-0 / 54-7
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule E - 1 zo 24/02/2019 T.C. FOR EVER A PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 26-53
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule B - 1 zo 24/02/2019 K.T.C. AZALEA A PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 5-1 / 52-29
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule C - 1 zo 24/02/2019 T.C. TOPSPIN A PADEL 4U2 GENT C 0-6 / 0-6 / 4-54
Padel Voorjaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 1 zo 24/02/2019 PADEL 4U2 GENT D K.G.T.C. ZWEVEGEM A 6-0 / 6-0 / 54-26
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule D - 1 za 23/02/2019 PADEL 4U2 GENT A T.C. DE PINTE A 4-2 / 4-2 / 50-36
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule L - 1 za 23/02/2019 PADEL 4U2 GENT B PADEL WAASLAND A 6-0 / 6-0 / 54-26
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 1 za 23/02/2019 T.C. 'T LOBBEKE A PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 36-52
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule S - 1 za 23/02/2019 PADEL 4U2 GENT B TS KENTA A 1-5 / 1-5 / 24-47
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule C - 1 za 23/02/2019 PADEL 4U2 GENT C K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 6-0 / 6-0 / 54-7
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule T - 1 za 23/02/2019 PADEL 4U2 GENT D KON. DEINZE T.C. B 3-3 / 3-3 / 41-42
Padel Voorjaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule B - 1 za 23/02/2019 T.C. EEKLO A PADEL 4U2 GENT E 4-2 / 4-2 / 43-34
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule G - 2 zo 06/10/2019 TS KENTA A PADEL 4U2 GENT C
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 1000
-
poule A - 3 zo 20/10/2019 PADEL 4U2 GENT FUN IN TENNIS VZW
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule H - 5 za 26/10/2019 PADEL 4U2 GENT A RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule I - 5 za 26/10/2019 WAREGEM TENNIS CLUB A PADEL 4U2 GENT B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule G - 5 za 26/10/2019 PADEL 4U2 GENT C KON. DEINZE T.C. B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule J - 5 za 26/10/2019 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B PADEL 4U2 GENT D
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule M - 5 za 26/10/2019 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A PADEL 4U2 GENT A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule H - 5 za 26/10/2019 PADEL 4U2 GENT B T.C. BOSTERHOUT A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule I - 5 za 26/10/2019 PADEL 4U2 GENT C T.C. ELEVEN B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule L - 5 za 26/10/2019 T.C. PLAYERS C PADEL 4U2 GENT D
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 250
-
poule J - 5 za 26/10/2019 TENNISCLUB PARK RONSE A PADEL 4U2 GENT F
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule E - 5 zo 27/10/2019 TENNISCLUB PARK RONSE A PADEL 4U2 GENT A
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 500
-
poule D - 5 zo 27/10/2019 WAREGEM TENNIS CLUB A PADEL 4U2 GENT B
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule A - 4 zo 27/10/2019 PADEL 4U2 GENT KON. DEINZE T.C.
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 1000
-
poule A - 4 zo 27/10/2019 T.C. BRUGHIA PADEL 4U2 GENT
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 5 zo 27/10/2019 PADEL 4U2 GENT B T.C. ELEVEN A
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 5 zo 27/10/2019 PADEL 4U2 GENT C T.C. PLAYERS A
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule D - 5 zo 27/10/2019 T.C. MERELBEKE A PADEL 4U2 GENT D
Padel Najaar 2019 PADEL DAMES 250
-
poule F - 5 zo 27/10/2019 PADEL WAASLAND A PADEL 4U2 GENT E
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 750
-
poule A - 5 zo 03/11/2019 T.C. 'T LOBBEKE PADEL 4U2 GENT
Padel Najaar 2019 PADEL OPEN 100
-
poule J - 3 za 12/10/2019 PADEL 4U2 GENT D TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-0