Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 74
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuitStatus
42 za 21/10/2017
13:00 / 15:00
SMASH NEEROETEREN T.C. (Limburg) Neeroeteren KIDSTOERInschrijven
42 za 21/10/2017
09:00 / 11:00 / 13:00
KTC DEN BREMT (Antwerpen) Turnhout KIDSTOERInschrijven
42 zo 22/10/2017
09:15 / 11:45
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem KIDSTOERInschrijven
42 zo 22/10/2017
10:00 / 13:00 / 15:00
KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (Limburg) Maasmechelen KIDSTOERInschrijven
42 zo 22/10/2017
14:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) KIDSTOERInschrijven
42 zo 22/10/2017
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke KIDSTOERInschrijven
42 zo 22/10/2017
09:30 / 12:00 / 14:00
T.K. DE BERKEN (Vlaams Brabant) Wolvertem KIDSTOERInschrijven
43 wo 25/10/2017
16:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) Tienen KIDSTOERInschrijven is momenteel niet mogelijk
43 za 28/10/2017
14:00 / 15:30
T.C. DE BORN (Limburg) Sint-Truiden KIDSTOERInschrijven
43 za 28/10/2017
09:30 / 12:15 / 14:30
TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN (Oost-Vlaanderen) Wetteren KIDSTOERInschrijven
43 zo 29/10/2017
12:00 / 14:00
T.C. DE POLLEPEL (Antwerpen) Duffel KIDSTOERInschrijven
44 di 31/10/2017
10:00 / 13:00
TENNIS WEZEMAAL (Vlaams Brabant) Wezemaal KIDSTOERInschrijven
44 wo 01/11/2017
13:00 / 14:30 / 16:00
VOSSELAARSE TC (Antwerpen) Vosselaar KIDSTOERInschrijven
44 wo 01/11/2017
09:00 / 11:00
T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM (Oost-Vlaanderen) Kruishoutem KIDSTOERInschrijven
44 wo 01/11/2017
10:00 / 12:30
T.C. STABROEK (Antwerpen) Stabroek KIDSTOERInschrijven
44 do 02/11/2017
09:00 / 10:30 / 13:00
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout KIDSTOERInschrijven
44 vr 03/11/2017
09:30 / 12:00
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout KIDSTOERInschrijven
44 za 04/11/2017
10:00 / 14:00
T.C. DUVELS (Antwerpen) Willebroek KIDSTOERInschrijven
44 za 04/11/2017
10:00 / 12:30 / 15:00
ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN (Limburg) Hoeselt KIDSTOERInschrijven
44 za 04/11/2017
10:00 / 13:00 / 15:30
TENNIS 2000 (Oost-Vlaanderen) Aalst KIDSTOERInschrijven
44 za 04/11/2017
10:00 / 12:00 / 14:00
T.C. WIMBLEDON (Limburg) Wilderen KIDSTOERInschrijven
44 za 04/11/2017
09:00 / 11:30
T.C. TENNISDEL GENK (Limburg) Genk KIDSTOERInschrijven
44 za 04/11/2017
10:00 / 10:30 / 12:30 / 15:00
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem KIDSTOERInschrijven
44 za 04/11/2017
10:00 / 13:00 / 15:00
T.C. LOVANIUM (Vlaams Brabant) Leuven KIDSTOERInschrijven
44 za 04/11/2017
10:00 / 13:00 / 15:30
DE VALLEI (Oost-Vlaanderen) Temse KIDSTOERInschrijven
44 za 04/11/2017
09:00 / 10:00 / 13:00 / 15:00
V.Z.W. TENNIS PAAL (Limburg) Paal KIDSTOERInschrijven
44 zo 05/11/2017
10:00
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder KIDSTOERInschrijven
44 zo 05/11/2017
13:00 / 15:00
TC MOORSLEDE (West-Vlaanderen) Rumbeke KIDSTOERInschrijven
44 zo 05/11/2017
13:00
T.C. LELIEHOF SILSOMBOS (Vlaams Brabant) Erps-Kwerps KIDSTOERInschrijven
44 zo 05/11/2017
14:00
WIKINGS (West-Vlaanderen) Kortrijk KIDSTOERInschrijven
44 zo 05/11/2017
10:00 / 12:30
WASE TENNISCLUB (Oost-Vlaanderen) Sint-Niklaas KIDSTOERInschrijven
44 zo 05/11/2017
13:00 / 13:15 / 15:00 / 17:00
T.C. DE LUSTHOVEN (Antwerpen) Arendonk KIDSTOERInschrijven
44 zo 05/11/2017
15:30
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder KIDSTOERInschrijven
44 zo 05/11/2017
13:00
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder KIDSTOERInschrijven
45 wo 08/11/2017
16:00
T.C. ROOSENDAEL (Limburg) Tienen KIDSTOERInschrijven is momenteel niet mogelijk
45 zo 12/11/2017
12:30
I.S.C. T.C. (Antwerpen) Oud-Turnhout KIDSTOERInschrijven
45 zo 12/11/2017
14:00 / 16:00
T.C. BRAKEL (Oost-Vlaanderen) Brakel KIDSTOERInschrijven
45 zo 12/11/2017
15:00
T.C. MACHELEN - DIEGEM (Vlaams Brabant) Machelen (Bt.) KIDSTOERInschrijven
45 zo 12/11/2017
09:15
T.C. TER STRAETEN (West-Vlaanderen) Jabbeke KIDSTOERInschrijven
45 zo 12/11/2017
15:00
I.S.C. T.C. (Antwerpen) Oud-Turnhout KIDSTOERInschrijven
46 za 18/11/2017
09:00 / 11:00
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik KIDSTOERInschrijven
46 za 18/11/2017
13:00 / 15:00 / 17:00
T.C. DEN OTTER (Antwerpen) Rijkevorsel KIDSTOERInschrijven
46 za 18/11/2017
09:00 / 09:30 / 11:00 / 13:30 / 15:30
T.C. KOERSEL (Limburg) Koersel KIDSTOERInschrijven
46 za 18/11/2017
09:00 / 11:00 / 13:00
T.C. TENKIE HASSELT (Limburg) Hasselt KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
09:00
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
14:00
TC MOORSLEDE (West-Vlaanderen) Rumbeke KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
14:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem KIDSTOERInschrijven is momenteel niet mogelijk
46 zo 19/11/2017
14:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) ZETRUD-LUMAY KIDSTOERInschrijven is momenteel niet mogelijk
46 zo 19/11/2017
09:00 / 11:00
T.C. DE HASSELT (Antwerpen) Puurs KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
09:45 / 13:00 / 15:00
T.C. NOBEL (Oost-Vlaanderen) Aalter KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
13:00
T.C. GRAND SLAM TIENEN (Vlaams Brabant) Tienen KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
14:00 / 14:30
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
09:00 / 11:00
TENNIS TER BREME (Antwerpen) Brecht KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
14:00
T.C. BLAUWE REGEN (Antwerpen) Mortsel KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
09:30
T.C. BLAUWE REGEN (Antwerpen) Mortsel KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
10:00 / 12:30 / 14:30
T.C. SCHELDEDREEF (Oost-Vlaanderen) Dendermonde KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
10:00 / 12:00
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
13:15 / 15:45
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
14:00 / 16:00
T.C. DE ZILVEREN KLOMP (Oost-Vlaanderen) Sint-Gillis-Waas KIDSTOERInschrijven
46 zo 19/11/2017
10:00
T.C. MERELBEKE (Oost-Vlaanderen) Merelbeke KIDSTOERInschrijven
47 za 25/11/2017
10:00 / 12:00
T.C. DE BEMPDEKENS (Antwerpen) Retie KIDSTOERInschrijven
47 za 25/11/2017
09:30 / 11:00
T.C. BORNEM (Antwerpen) Bornem KIDSTOERInschrijven
47 za 25/11/2017
15:00
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal KIDSTOERInschrijven
47 za 25/11/2017
12:30 / 13:00
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal KIDSTOERInschrijven
47 za 25/11/2017
10:00 / 10:30
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal KIDSTOERInschrijven
47 za 25/11/2017
09:00 / 11:30
T.C. ZOTTEGEM (Oost-Vlaanderen) Zottegem KIDSTOERInschrijven
47 zo 26/11/2017
12:00 / 14:00 / 16:00
T.C. TER LINDEN (Antwerpen) Edegem KIDSTOERInschrijven
47 zo 26/11/2017
13:00 / 15:00 / 17:00
KEY POINT TENNISCENTRUM (Antwerpen) Muizen (Mechelen) KIDSTOERInschrijven
47 zo 26/11/2017
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark KIDSTOERInschrijven
47 zo 26/11/2017
13:00 / 15:00
T.C. DE VLOER (Vlaams Brabant) Herent KIDSTOERInschrijven
47 zo 26/11/2017
12:00 / 14:00 / 16:00
KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF (Oost-Vlaanderen) Aalst KIDSTOERInschrijven
47 zo 26/11/2017
14:00 / 16:00
T.C. DE RAKKET (Antwerpen) Hulshout KIDSTOERInschrijven
47 zo 26/11/2017
10:00 / 14:00
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge KIDSTOERInschrijven
48 wo 29/11/2017
13:30 / 16:00
T.C. KROMVELD (Antwerpen) Bonheiden KIDSTOERInschrijven
Terug naar zoekcriteria