Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 57
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuitStatus
50 za 16/12/2017
10:00 / 12:30
T.C. MEERDAAL (Vlaams Brabant) Haasrode KIDSTOERInschrijven
50 za 16/12/2017
09:00 / 11:15
TENNIS 7DE OLYMPIADE (Antwerpen) Antwerpen KIDSTOERInschrijven
50 za 16/12/2017
10:00 / 12:30 / 15:00
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (Limburg) Hasselt KIDSTOERInschrijven
50 za 16/12/2017
13:30 / 16:00
TENNIS 'T BROEKSKEN (Oost-Vlaanderen) Hamme (O.-Vl.) KIDSTOERInschrijven
50 za 16/12/2017
09:30
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare KIDSTOERInschrijven
50 zo 17/12/2017
10:00
AZUA .C.C. (Antwerpen) Wilrijk (Antwerpen) KIDSTOERInschrijven
50 zo 17/12/2017
10:00 / 12:00
TC TENNIFUN (Vlaams Brabant) ZETRUD-LUMAY KIDSTOERInschrijvingen afgesloten
50 zo 17/12/2017
13:30
AZUA .C.C. (Antwerpen) Wilrijk (Antwerpen) KIDSTOERInschrijven
51 wo 20/12/2017
14:00 / 16:00
TC DE MEYL (Antwerpen) Kontich KIDSTOERInschrijven
51 za 23/12/2017
09:00 / 11:00
T.C. HAMONT (Limburg) Hamont-Achel KIDSTOERInschrijven
51 za 23/12/2017
13:00 / 15:00 / 17:00
TC DE MAENE (West-Vlaanderen) Diksmuide KIDSTOERInschrijvingen afgesloten
51 za 23/12/2017
10:00 / 12:30
T.C. HEIVELD (Antwerpen) Sint-Katelijne-Waver KIDSTOERInschrijvingen afgesloten
51 za 23/12/2017
09:00 / 09:30 / 11:30 / 14:00
T.C. ZELEM (Limburg) Zelem KIDSTOERInschrijven
51 za 23/12/2017
09:00 / 11:30 / 14:00
SPORTA HERK DE STAD T.C. (Limburg) Herk-de-Stad KIDSTOERInschrijven
51 za 23/12/2017
09:30
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare KIDSTOERInschrijven
51 za 23/12/2017
10:00 / 11:30 / 13:00 / 14:30
KANGAROOS AALSTERSE T.C. (Oost-Vlaanderen) Erembodegem (Aalst) KIDSTOERInschrijven
52 di 26/12/2017
10:00 / 13:30
T.C. 'T LOBBEKE (Oost-Vlaanderen) Maldegem KIDSTOERInschrijven
52 di 26/12/2017
09:00
T.C. GRAND SLAM TIENEN (Vlaams Brabant) Tienen KIDSTOERInschrijven
52 wo 27/12/2017
10:00 / 10:30 / 13:00 / 15:00
T.C. AS (Limburg) As KIDSTOERInschrijven
52 wo 27/12/2017
14:00
T.C. RACSO (Oost-Vlaanderen) Destelbergen KIDSTOERInschrijven
52 wo 27/12/2017
14:00
KON. DEINZE T.C. (Oost-Vlaanderen) Deinze KIDSTOERInschrijven
52 wo 27/12/2017
09:00
T.C. GRAND SLAM TIENEN (Vlaams Brabant) Tienen KIDSTOERInschrijven
52 do 28/12/2017
14:00
KON. DEINZE T.C. (Oost-Vlaanderen) Deinze KIDSTOERInschrijven
52 do 28/12/2017
13:30 / 16:00
T.C. RACSO (Oost-Vlaanderen) Destelbergen KIDSTOERInschrijven
52 do 28/12/2017
09:00 / 10:30 / 13:00
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel KIDSTOERInschrijven
52 vr 29/12/2017
09:30 / 12:00
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel KIDSTOERInschrijven
52 za 30/12/2017
09:00 / 11:00 / 13:00
T.C. WINTERSLAG (Limburg) Genk KIDSTOERInschrijven
52 za 30/12/2017
09:30 / 12:30 / 14:30
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest KIDSTOERInschrijven
52 za 30/12/2017
10:00 / 13:00
T.C. DE BONEPUT (Limburg) Bree KIDSTOERInschrijven
1 wo 03/01/2018
10:00 / 13:00
K. TONGERSE T.C. (Limburg) Tongeren KIDSTOERInschrijven
1 do 04/01/2018
14:00
A.R.A. LA GANTOISE (Oost-Vlaanderen) Gentbrugge KIDSTOERInschrijven
1 vr 05/01/2018
13:30 / 15:30
T.C. FINLANDIA (West-Vlaanderen) Gullegem KIDSTOERInschrijven
1 vr 05/01/2018
14:00
A.R.A. LA GANTOISE (Oost-Vlaanderen) Gentbrugge KIDSTOERInschrijven
1 za 06/01/2018
10:00 / 14:00
LOONSE T.C. (Limburg) Borgloon KIDSTOERInschrijven
1 za 06/01/2018
10:00 / 10:30
KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB (Antwerpen) Boom KIDSTOERInschrijven
1 zo 07/01/2018
10:00
AZUA .C.C. (Antwerpen) Wilrijk (Antwerpen) KIDSTOERInschrijvingen afgesloten
1 zo 07/01/2018
14:00
WIKINGS (West-Vlaanderen) Kortrijk KIDSTOERInschrijven
1 zo 07/01/2018
14:30
T.C. GYM OLYMPIADE (Antwerpen) Schoten KIDSTOERInschrijven
1 zo 07/01/2018
12:30
T.C. GYM OLYMPIADE (Antwerpen) Schoten KIDSTOERInschrijven
1 zo 07/01/2018
12:00 / 14:00
TC WINGFIELD (Antwerpen) Mechelen KIDSTOERInschrijven
1 zo 07/01/2018
13:00 / 15:30
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist KIDSTOERInschrijven
2 za 13/01/2018
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen KIDSTOERInschrijven
2 zo 14/01/2018
09:00 / 11:00
IRIS KESSEL-LO T.C. (Vlaams Brabant) Kessel-Lo (Leuven) KIDSTOERInschrijven
2 zo 14/01/2018
10:00 / 12:30 / 15:00
PLAY & SPORT (Antwerpen) Westmalle KIDSTOERInschrijven
2 zo 14/01/2018
09:45 / 13:00 / 15:00
T.C. TOBIAS (Oost-Vlaanderen) Aalter KIDSTOERInschrijven
2 zo 14/01/2018
13:00
T.C. LANAKEN (Limburg) Lanaken KIDSTOERInschrijven
3 wo 17/01/2018
13:30 / 15:30 / 17:30
T.C. DE VALK (Antwerpen) Rijkevorsel KIDSTOERInschrijven
3 wo 17/01/2018
16:00
TC TENNIFUN (Vlaams Brabant) Tienen KIDSTOERInschrijven is momenteel niet mogelijk
3 za 20/01/2018
09:15 / 14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem KIDSTOERInschrijven
3 za 20/01/2018
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen KIDSTOERInschrijven
3 za 20/01/2018
10:00 / 13:00 / 15:30
T.C. ROELANDSVELD (Vlaams Brabant) Dilbeek KIDSTOERInschrijven
3 zo 21/01/2018
14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem KIDSTOERInschrijven
3 zo 21/01/2018
13:00 / 15:30
T.C. HOF TER BURST (Oost-Vlaanderen) Lebbeke KIDSTOERInschrijven
3 zo 21/01/2018
12:00 / 14:00 / 16:00
T.C. BEYKESVELD (Vlaams Brabant) Sint-Pieters-Leeuw KIDSTOERInschrijven
3 zo 21/01/2018
13:00 / 15:30
T.C. OUDENAARDE (Oost-Vlaanderen) Oudenaarde KIDSTOERInschrijven
3 zo 21/01/2018
14:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) ZETRUD-LUMAY KIDSTOERInschrijven is momenteel niet mogelijk
3 zo 21/01/2018
14:00
T.C. BOCHOLT (Limburg) Bocholt KIDSTOERInschrijven is momenteel niet mogelijk
Terug naar zoekcriteria