08:30 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Everaerts Axl - 9.6 (3 ptn) |
4/0 - 4/1 |
08:30 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Meeusen Annelie - 9.6 (3 ptn) |
|
4/2 - 4/0 |
09:00 |
ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Filtjens Laura - 10 ptn |
6/2 - 6/1 |
09:00 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Tuyls Michael - 20 ptn |
6/0 - 6/3 |
09:00 |
ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ivanov Nikolay - 11.1 (25 ptn) |
4/0 - 4/0 |
09:00 |
ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Timmers Ruben - 13.1 (25 ptn) |
6/2 - 7/6 (3) |
09:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Naveau Miel - 10 ptn |
6/2 - 4/6 - 7/6 (7) |
09:00 |
ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
Follon Wies - 11.2 (20 ptn) |
|
4/2 - 4/0 |
09:45 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Cosemans Emma - 9.5 (5 ptn) |
4/3 (7) - 4/3 (4) |
09:45 |
ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Dresselaers Lize-Beau - 11.6 (3 ptn) |
4/0 - 4/0 |
10:00 |
ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lantmeeters Zyan - 13.6 (3 ptn) |
6/2 - 6/1 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Ramaekers Jesse - 15 ptn Gielen Jasper - 15 ptn |
|
6/2 - 6/1 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Craeghs Ann - 5 ptn Pintelon Geert - 10 ptn |
|
6/3 - 6/1 |
10:30 |
ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Vandebroek Ann - 10 ptn |
|
6/3 - 6/4 |
10:30 |
ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Lambrechts Jasper - 25 ptn |
|
2/6 - 7/5 - 6/2 |
10:30 |
ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Dyck Margot - 13.3 (15 ptn) |
2/6 - 6/4 - 6/1 |
10:30 |
ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geypens Jade - 30 ptn |
6/2 - 2/6 - 6/4 |
11:00 |
ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Swinnen Nyla - 9.2 (20 ptn) |
4/0 - 3/4 (6) - 4/2 |
11:00 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) Finale Hoofdtabel |
|
Jeunen Torre - 9.7 (2 ptn) |
|
4/3 (4) - 4/1 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Lee Mateo - 11.7 (2 ptn) |
4/2 - 4/0 |
12:00 |
DUBBEL JONGENS U13 4 (2 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mommen Jens - 2 ptn Vroonen Felix - 2 ptn |
6/1 - 6/0 |
12:00 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Tavernier Victoria - 9.3 (15 ptn) |
4/1 - 4/0 |
12:00 |
ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Arthur - 11.3 (15 ptn) |
4/3 (2) - 4/2 |
12:00 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ivanov Nikolay - 13.3 (15 ptn) |
6/1 - 6/1 |
12:00 |
ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
Vanschoenbeek Joppe - 60 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
12:00 |
ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
Nelissen Charlotte - 11.6 (3 ptn) |
|
4/1 - 4/3 (4) |
12:00 |
ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
Van Ballaer Lena - 13.3 (15 ptn) |
|
6/4 - 6/2 |
12:00 |
ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Jans Marie - 13.6 (3 ptn) |
6/3 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Helsen Evelien - 15 ptn Maes Ils - 15 ptn |
1/6 - 6/4 - 10/7 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Houbrechts Stevy - 5 ptn Putzeys Steven - 30 ptn |
6/2 - 6/1 |
13:30 |
ENKEL DAMES 1 (90 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
Vanschoenbeek Maaike - 100 ptn nr. 86 |
|
2/6 - 6/4 - 6/4 |
13:30 |
ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mendoza Soraya - 10 ptn |
7/6 (3) - 2/6 - 6/3 |
15:00 |
DUBBEL JONGENS U13 2 (2 punten - 35 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Gielis Vincent - 15 ptn Pintelon Fedde - 20 ptn |
|
6/1 - 6/2 |
15:00 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Stevens Magali - 5 ptn |
7/6 (2) - 5/7 - 7/6 (2) |
15:00 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Volders Yannick - 70 ptn |
|
2/6 - 6/2 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Govaerts Bert - 5 ptn |
4/6 - 7/6 (6) - 6/1 |
16:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Digneffe Annelies - 35 ptn Van Stappen Thomas - 15 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Cools Geert - 15 ptn Jacobs Steven - 5 ptn |
|
7/5 - 7/6 |
16:30 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderheiden Kaatje - 50 ptn |
7/6 - 6/1 |
16:30 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandebrouck Dries - 85 ptn |
6/2 - 6/2 |
17:30 |
ENKEL HEREN 1 (95 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cleeren Niels - 110 ptn nr. 41 |
5/5 opgave |
19:00 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Humblet Nicky - 3 ptn Moors Martijn - 3 ptn |
1/6 - 6/2 - 10/8 |
19:00 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Trippaers Elke - 30 ptn |
6/2 - 7/5 |