09:00 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Derwael Johan - 3 ptn Lafosse Christophe - 5 ptn |
6/4 - 6/0 |
09:30 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Schotte Ellen - 30 ptn |
|
6/0 - 6/1 |
10:00 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Segers Tula - 3 ptn Vanhove Roel - 5 ptn |
|
7/5 - 7/6 (8) |
11:00 |
ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Struyf Kim - 10 ptn |
|
1/6 - 6/4 - 6/4 |
11:00 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Jacobs Thomas - 30 ptn |
|
6/1 - 6/0 |
11:00 |
ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandelook Bart - 25 ptn |
6/4 - 6/4 |
12:00 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Baret Els - 15 ptn Greefs Keira - 45 ptn |
6/3 - 6/1 |
13:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Brans Pascal - 45 ptn |
6/4 - 6/3 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nijns Maxine - 5 ptn Peeters Cindy - 10 ptn |
6/4 - 6/3 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Corswarem Chloë - 70 ptn Vanwelkenhuysen Yanno - 10 ptn |
6/2 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Kappetijn Dorien - 85 ptn |
|
2/0 opgave |
15:00 |
ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandeweerd Liesbet - 20 ptn |
6/3 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Paenhuysen Jasper - 45 ptn |
6/2 - 6/1 |
15:00 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Ruysschaert Maxim - 5 ptn |
|
4/6 - 6/2 - 6/2 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Claes Senne - 40 ptn Hayen Michel - 50 ptn |
6/2 - 3/6 - 10/6 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Boeur Jean - 5 ptn Lindekens Marc - 10 ptn |
6/3 - 6/0 |
16:00 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
|
Eerlings Noor - 80 ptn |
6/2 - 6/0 |
16:00 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
Karremans Daan - 90 ptn |
|
6/0 - 6/2 |
17:00 |
ENKEL DAMES 1 (90 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
Mylonas Tiffany - 110 ptn nr. 29 |
|
7/6 (1) - 6/0 |
17:00 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Taelman Charlotte - 3 ptn |
6/1 - 6/0 |
17:00 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Overweg Ruben - 70 ptn |
|
6/0 - 6/2 |
17:00 |
ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vaes Andreas - 10 ptn |
6/3 - 6/2 |
18:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Peeters Arlette - 20 ptn Steegmans Nancy - 5 ptn |
|
7/5 - 5/7 - 10/5 |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Reekmans Amelie - 5 ptn Brans Pascal - 45 ptn |
6/1 - 6/2 |
18:00 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vanstraelen Dries - 3 ptn Vanstraelen Paul - 5 ptn |
|
6/0 - 6/2 |
18:15 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Stippelmans Gerrit - 30 ptn Vandecaetsbeek Dries - 10 ptn |
|
6/2 - 6/4 |
18:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Pierlet Nathalie - 5 ptn Punie Tom - 15 ptn |
6/4 - 6/0 |
18:30 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Cindy - 10 ptn Palmers Kris - 3 ptn |
6/2 - 6/4 |
19:00 |
ENKEL HEREN 1 (95 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
|
Leruth Harry - 100 ptn nr. 148 |
6/4 - 6/3 |
19:00 |
ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Knaepen Roel - 10 ptn |
6/4 - 6/2 |
19:30 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Hendriks Ben - 10 ptn Poelmans Kris - 20 ptn |
|
4/6 - 6/3 - 10/6 |
20:00 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Kinnaert Fenne - 3 ptn Van Den Broek Lisa - 3 ptn |
|
6/4 - 6/4 |