09:00 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Giesen Chris - 50 ptn Steegmans Eric - 25 ptn |
6/4 - 6/1 |
09:00 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Gerits Danny - 5 ptn Maurissen Johan - 5 ptn |
6/4 - 6/4 |
09:00 |
DUBBEL HEREN 45 6 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bogaerts Benny - 3 ptn Groven Rudi - 3 ptn |
6/1 - 6/1 |
09:00 |
ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Put Stephanie - 5 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
09:00 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vos Kris - 50 ptn |
2/6 - 6/2 - 6/2 |
09:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Vancamp Robby - 70 ptn |
|
3/6 - 6/2 - 7/5 |
09:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Hendrickx Marc - 45 ptn |
|
6/1 - 6/4 |
09:00 |
ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bynens Jan - 15 ptn |
5/7 - 7/5 - 6/1 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Thijs Isabeau - 15 ptn Goddet Stefaan - 45 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
10:30 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Creemers Tom - 65 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
10:30 |
ENKEL HEREN 55 2 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Raymaekers Thierry - 45 ptn |
6/3 - 2/6 - 6/0 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Palmers Chris - 10 ptn Thyssen An - 5 ptn |
|
6/1 - 7/5 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bogaerts Sarah - 80 ptn Rykx Daan - 40 ptn |
6/2 - 6/0 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Buelen Kenneth - 3 ptn Welkenhuysen Sven - 3 ptn |
2/6 - 7/5 - 10/7 |
11:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Appeltans Tina - 30 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
De Notarpietro Marisa - 10 ptn |
|
1/6 - 6/1 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rutten Bert - 65 ptn |
6/2 - 3/0 opgave |
11:30 |
DUBBEL HEREN 45 3 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Buttgereit Erik - 15 ptn Buttgereit Werner - 25 ptn |
7/5 - 6/4 |
12:30 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Market Mimi - 10 ptn |
|
6/4 - 4/6 - 7/6 (5) |
12:30 |
ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Snoeckx Ann - 30 ptn |
|
1/6 - 3/1 opgave |
12:30 |
ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Forceville Raymond - 10 ptn |
|
5/7 - 6/3 - 7/5 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Hermans Jolien - 10 ptn Spaas Lisa - 5 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Meuwis Joost - 3 ptn Tiri Dieter - 25 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
13:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
Coomans Laura - 60 ptn |
|
6/2 - 6/4 |
13:30 |
ENKEL DAMES 25 1 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
Heyrman Yenthel - 85 ptn |
|
7/5 - 7/5 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanherle Evelien - 50 ptn Slegers Dirk - 40 ptn |
3/6 - 6/2 - 10/6 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geukens Yannick - 35 ptn Stevens Daan - 55 ptn |
6/4 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bas Kevin - 10 ptn |
6/3 - 6/0 |
15:00 |
ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Seyler Bob - 15 ptn |
1/6 - 7/5 - 6/2 |
16:00 |
DUBBEL DAMES 2 (110 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Claes Valerie - 65 ptn Heyrman Dilara - 80 ptn |
6/3 - 6/3 |
16:00 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Ferson Melissa - 20 ptn Hoekx Elke - 35 ptn |
|
7/5 - 2/6 - 10/6 |
16:00 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Fiers Wendy - 5 ptn Cruysberghs Yves - 5 ptn |
6/1 - 6/4 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Grauls Thomas - 75 ptn Toetenel Hans - 45 ptn |
|
7/5 - 2/6 - 10/5 |
16:00 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Jolling Lies - 60 ptn |
6/0 - 6/4 |
16:00 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
Frederickx Andreas - 80 ptn |
|
6/4 - 2/0 opgave |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Maes Janne - 65 ptn Creemers Tom - 65 ptn |
|
7/6 (4) - 6/1 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geers Petra - 10 ptn Maris Luc - 20 ptn |
6/2 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geypens Jade - 30 ptn |
6/2 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Wijnen Pieter - 10 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
18:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Mathe Michele - 20 ptn Ulenaers Esther - 5 ptn |
|
6/1 - 7/6 (1) |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schiepers Sofie - 3 ptn Graller William - 3 ptn |
4/6 - 6/3 - 10/6 |
18:00 |
ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
De Brone Els - 3 ptn |
|
6/3 - 6/0 |
18:00 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Tysiak Maik - 5 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
19:00 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts Caroline - 5 ptn Smeekens Veerle - 3 ptn |
6/3 - 6/1 |
19:00 |
DUBBEL DAMES 45 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Fransen Wies - 5 ptn Kischel Gisela - 10 ptn |
|
6/1 opgave |
19:00 |
DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cavelier Thibault - 70 ptn Nelissen Gertjan - 55 ptn |
6/0 - 6/1 |
19:00 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Beelen Arne - 15 ptn Witkowski Pieter - 30 ptn |
3/6 - 6/0 - 11/9 |
19:00 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
Smeyers Sofie - 85 ptn |
|
7/5 - 6/1 |