09:00 |
DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Jansen Tom - 80 ptn Van Broeckhoven Jean-Marie - 35 ptn |
6/1 - 6/0 |
09:00 |
ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Ghoos Stef - 5 ptn |
|
6/7 (8) - 6/0 - 6/2 |
09:00 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderlinden Kobe - 9.7 (2 ptn) |
4/2 - 2/4 - 4/2 |
09:00 |
ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
Gelissen Gerben - 11.4 (10 ptn) |
|
4/2 - 4/3 (5) |
09:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lox Yanouck - 15 ptn Limpens Dave - 15 ptn |
|
6/0 - 6/1 |
09:30 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Allary Sander - 20 ptn Eerdekens Dries - 3 ptn |
7/5 - 6/3 |
09:30 |
ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bervoets Bart - 30 ptn |
6/4 - 1/6 - 6/4 |
09:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
Jehoul Lore - 11.6 (3 ptn) |
|
4/0 - 4/0 |
10:00 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandeput Thibault - 9.8 (1 ptn) |
4/3 (0) - 4/0 |
10:30 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Meuwissen Sabina - 10 ptn Palmen Sonja - 20 ptn |
|
2/6 - 6/2 - 10/7 |
10:30 |
ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Vanhove Martine - 5 ptn |
|
7/5 - 6/4 |
10:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kerkhofs Simon - 13.8 (1 ptn) |
6/1 - 6/2 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hoeben Tine - 15 ptn Dreesen Geert - 40 ptn |
6/1 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kerkhofs Michelle - 3 ptn |
6/1 - 6/1 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ramaekers Dave - 5 ptn |
6/0 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hubens Laura - 13.4 (10 ptn) |
6/1 - 6/1 |
12:00 |
ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Van Lit Silke - 10 ptn |
|
6/3 - 6/4 |
12:00 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) Finale Hoofdtabel |
|
Swinnen Nyla - 9.5 (5 ptn) |
|
4/0 - 4/1 |
12:00 |
ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Ooms Femke - 10 ptn |
|
6/2 - 7/5 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Haex Annick - 3 ptn Ghoos Stef - 5 ptn |
7/6 (7) - 6/3 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Gielen Pieter - 5 ptn Vanoosterhout Bram - 3 ptn |
6/3 - 6/2 |
12:30 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Allary Sander - 20 ptn |
6/2 - 6/0 |
12:30 |
ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Elens Bram - 25 ptn |
|
6/3 - 7/6 (4) |
13:30 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bruninx Birthe - 10 ptn Snijders Daisy - 5 ptn |
|
6/4 - 7/5 |
13:30 |
ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderheyden Rob - 5 ptn |
6/7 - 6/0 opgave |
13:30 |
ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Tilkin Max - 30 ptn |
|
6/2 - 6/1 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Daniels Wim - 15 ptn Schouteden Kurt - 35 ptn |
7/6 (4) - 6/3 |
14:00 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kappetijn Dorien - 85 ptn |
7/6 (5) - 1/6 - 7/5 |
14:00 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Selivanov Matvei - 50 ptn |
|
7/5 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lenders Robbe - 11.6 (3 ptn) |
4/0 - 4/1 |
15:00 |
DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Adamczyk Iris - 30 ptn Agten Roosje - 55 ptn |
6/3 - 6/3 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Corstjens Vicky - 10 ptn Trekels Indra - 50 ptn |
6/4 - 6/0 |
15:30 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
Vos Tuur - 90 ptn |
|
6/2 - 7/6 (4) |
15:30 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Paz Blasiotti Ivan - 10 ptn |
|
6/4 - 6/1 |
15:30 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
De Ryck Manu - 13.3 (15 ptn) |
|
6/1 - 6/2 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Heynickx Geert - 50 ptn Snoeks Frank - 35 ptn |
|
6/1 - 6/3 |
16:30 |
ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coninx Annick - 20 ptn |
3/6 - 6/0 - 6/2 |
16:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Box Mario - 50 ptn |
6/4 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hendriks Ine - 50 ptn |
6/1 - 6/2 |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schepers Lore - 55 ptn Peeters Maarten - 30 ptn |
6/4 - 6/3 |