10:00 |
DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Coomans Laura - 70 ptn De Groof Anne - 15 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
10:00 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Van Oudenhove Freya - 10 ptn |
|
7/5 - 6/4 |
10:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
Sanen Karina - 60 ptn |
|
6/1 - 6/4 |
10:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Quinteyn Geert - 70 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Sneyers Donja - 25 ptn Wolfs Charissa - 35 ptn |
6/4 - 6/1 |
11:30 |
DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Hoye Marilyn - 3 ptn Van Oudenhove Freya - 10 ptn |
|
6/2 - 6/4 |
11:30 |
ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
De Lafonteyne An - 3 ptn |
|
7/6 (7) - 6/4 |
11:30 |
ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Paulussen Harald - 10 ptn |
7/6 (1) - 6/1 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maesen Miranda - 5 ptn Lauwers Joris - 3 ptn |
7/5 - 6/0 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts Jelle - 45 ptn Billiau Yves - 10 ptn |
1/6 - 6/3 - 10/8 |
13:00 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
Mewis Lore - 85 ptn |
|
6/0 - 2/0 opgave |
13:00 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Vervoort Jalina - 30 ptn |
|
6/7 (4) - 7/5 - 6/1 |
13:00 |
ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Robert Dominique - 15 ptn |
6/1 - 6/4 |
14:30 |
DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Geudens Lavina - 3 ptn Verpoorten Katja - 3 ptn |
|
6/1 - 6/2 |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Smeyers Jasmien - 25 ptn Volders Yannick - 65 ptn |
|
6/3 - 7/5 |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Esch Ann - 10 ptn Ramakers Serge - 5 ptn |
|
2/6 - 6/0 - 10/5 |
14:30 |
DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
David Davy - 3 ptn Vandervelpen Kris - 5 ptn |
6/3 - 7/5 |
14:30 |
ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Vandermaesen Caroline - 25 ptn |
|
6/4 - 6/2 |
14:30 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Truyers Elias - 15 ptn |
6/1 - 6/3 |
14:30 |
ENKEL HEREN 45 2 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Daniels Dany - 70 ptn |
|
6/0 - 6/0 |
15:00 |
ENKEL DAMES 1 (90 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
Distelmans Steffi - 105 ptn nr. 47 |
|
2/0 opgave |
16:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lenaers Miet - 15 ptn Lathouwers Eddy - 15 ptn |
|
6/4 - 6/1 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verhamme Ignace - 3 ptn Verhamme Olivier - 10 ptn |
6/4 - 6/2 |
16:00 |
ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verboven Isabel - 5 ptn |
2/6 - 6/3 - 6/1 |
16:00 |
ENKEL DAMES 35 1 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
Sanen Karina - 60 ptn |
|
7/6 (3) - 6/0 |
16:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
July Pascal - 40 ptn |
6/7 (5) - 7/6 (1) - 6/4 |
16:30 |
ENKEL DAMES 25 1 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
Jansen Els 1 - 80 ptn |
|
6/3 - 2/6 - 6/4 |
17:00 |
ENKEL HEREN 1 (95 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
|
Wuyts Karsten - 105 ptn nr. 120 |
6/4 - 6/1 |
17:30 |
DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vanden Driessche Katrien - 5 ptn Van Oudenhove Freya - 10 ptn |
|
5/7 - 6/3 - 10/7 |
17:30 |
DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Corswarem Chloë - 50 ptn Cuypers Arnold - 3 ptn |
6/0 - 6/2 |
17:30 |
DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Struyfs Jochem - 65 ptn Thys Brent - 10 ptn |
6/4 - 3/6 - 10/6 |
17:30 |
ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Lambrechts Liliane - 25 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
17:30 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Micheels Rutger - 70 ptn |
7/6 (0) - 7/5 |
17:30 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Kneuts Igor - 45 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
17:30 |
ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bryon Luc - 30 ptn |
6/7 (4) - 7/5 - 6/3 |
19:00 |
DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Reykers Charlien - 70 ptn Theys Yves - 60 ptn |
|
6/1 - 6/3 |
19:00 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanhees Bianca - 55 ptn |
1/6 - 6/3 - 6/2 |
19:00 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
Bidan Fadi - 85 ptn |
|
7/5 - 4/6 - 6/3 |
19:00 |
ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Schroeyen Mario - 30 ptn |
|
7/6 (1) - 6/3 |
19:00 |
ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Sneyers Kristof - 3 ptn |
4/6 - 6/1 - 6/3 |
19:00 |
ENKEL HEREN 55 2 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Van Genechten Antoine - 50 ptn |
|
1/6 - 6/3 - 6/4 |
19:00 |
ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Goris Georges - 3 ptn |
|
6/0 - 6/3 |
20:30 |
DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Boumjdoul Mohammed - 45 ptn Daniels Michel - 95 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
20:30 |
DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lens Matthias - 3 ptn Verhulst Davino - 3 ptn |
|
6/0 - 7/5 |
20:30 |
ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Gevers Kathelijne - 5 ptn |
6/3 - 6/2 |
20:30 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Kirkels Ben - 10 ptn |
|
7/5 - 7/5 |