09:30 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Damiaans Kelly - 15 ptn De Meyer Ellen - 3 ptn |
6/2 - 6/0 |
09:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vranken Lien - 40 ptn Vreven Bjarni - 40 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
09:30 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hulsbosch Mathias - 40 ptn |
7/5 - 6/3 |
09:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rutten Bert - 55 ptn |
6/0 - 6/4 |
09:30 |
ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Vaesen Ruben - 25 ptn |
|
3/6 - 6/2 - 7/6 (2) |
09:30 |
ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Luyten David - 10 ptn |
|
6/2 - 6/1 |
09:30 |
ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schreurs Sigi - 30 ptn |
7/6 (5) - 6/1 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Driesen Sofie - 3 ptn Kerkhofs Valerie - 5 ptn |
6/4 - 6/3 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Jaeken Marie - 15 ptn Neelen Kristof - 5 ptn |
4/6 - 6/4 - 10/4 |
11:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Damiaans Kelly - 15 ptn |
|
3/6 - 6/2 - 6/1 |
11:00 |
ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Berghs Michel - 10 ptn |
6/4 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Van Orshoven Jules Alexander - 11.8 (1 ptn) |
|
4/0 - 4/0 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hollanders Jemery - 30 ptn |
6/1 - 6/0 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
Van Broekhoven Kaat - 13.3 (15 ptn) |
|
6/1 - 6/1 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 50 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vanhove Tanja - 40 ptn Conings Peter - 3 ptn |
|
6/1 - 6/2 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aras Natalie - 10 ptn Driesen Vital - 10 ptn |
6/3 - 6/2 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lenaerts Timo - 3 ptn Pauls Dave - 5 ptn |
|
6/7 (5) - 6/4 - 10/6 |
12:30 |
ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Stas Eva - 50 ptn |
6/1 - 6/0 |
12:30 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
Peeters Wouter - 90 ptn |
|
1/6 - 7/5 - 0/0 opgave |
12:30 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rouffa Bern - 5 ptn |
6/4 - 6/2 |
12:30 |
ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Scheepers Guy - 30 ptn |
|
7/6 (5) - 3/6 - 6/1 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
El Hif Rani - 11.6 (3 ptn) |
|
4/0 - 2/0 opgave |
14:00 |
DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Evens Lien - 75 ptn Schepers Goele - 75 ptn |
|
7/5 - 6/3 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 50 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Scheepers Silke - 10 ptn Vranken Lien - 40 ptn |
6/1 - 2/6 - 10/6 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 9 (6 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Raison Carina - 3 ptn Vandelaer Luc - 3 ptn |
|
7/6 (5) - 7/5 |
14:00 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
|
Smeets Julie - 75 ptn |
6/3 - 3/6 - 5/4 opgave |
14:00 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schreurs Sigi - 30 ptn |
0/6 - 6/3 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Lindsay - 5 ptn |
7/6 (5) - 6/3 |
14:00 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bouman Lewie - 55 ptn |
6/2 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Van Doleweerd Boudewijn - 30 ptn |
|
7/5 opgave |
14:00 |
ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Ryck Manu - 11.4 (10 ptn) |
4/2 - 4/0 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kalders Shana - 15 ptn Kragten Ellen - 15 ptn |
1/6 - 6/0 - 15/13 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bosmans Bart - 10 ptn Schepers Johnny - 10 ptn |
6/4 - 6/2 |
15:30 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Eerlings Noor - 45 ptn |
6/3 - 7/6 (5) |
15:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Plessers Roel - 40 ptn |
|
6/3 - 7/5 |
15:30 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Puyenbroeck Alexis - 9.8 (1 ptn) |
4/1 - 4/2 |
15:30 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Vliet Bram - 9.7 (2 ptn) |
4/2 - 4/2 |
15:30 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
Vandenhoudt Bram - 13.3 (15 ptn) |
|
6/3 - 3/6 - 7/6 (1) |
15:30 |
ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Purnal Valerie - 13.7 (2 ptn) |
6/1 - 6/4 |
15:30 |
ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rijken Emma - 5 ptn |
6/3 - 6/2 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Maggen Michael - 45 ptn Vanhees Bram - 3 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Clauwers Ivan - 50 ptn Grooten Philippe - 40 ptn |
|
1/6 - 6/3 - 10/8 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Meus Jeffrey - 15 ptn Meyssen Gunther - 10 ptn |
4/6 - 6/4 - 10/8 |
17:00 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ackermans Ines - 5 ptn |
6/4 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Martens Hanne - 10 ptn |
|
6/4 - 6/0 |
17:00 |
ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandersanden Mathy - 30 ptn |
6/3 - 7/5 |
17:00 |
ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vliegen Ronny - 5 ptn |
4/6 - 6/3 - 3/1 opgave |
17:00 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schreurs Liesa - 9.8 (1 ptn) |
4/2 - 4/1 |