10:30 |
DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Cortier Christine - 5 ptn Willemarck Christine - 10 ptn |
|
6/2 - 6/0 |
10:30 |
DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Mullem Wiebe - 35 ptn Wauters Tim - 55 ptn |
|
2/3 opgave |
10:30 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
Lefevre Louise - 85 ptn |
|
6/1 - 6/3 |
10:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Soenen Olivier - 45 ptn |
7/5 - 6/4 |
10:30 |
ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dorchain Sebastiaan - 10 ptn |
6/4 - 6/3 |
10:30 |
ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Hebb Freddy - 30 ptn |
|
4/6 - 6/4 - 6/4 |
10:30 |
ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Callebaut Max - 30 ptn |
|
7/5 - 7/5 |
11:30 |
DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aelter Fien - 60 ptn Aelter Lore - 25 ptn |
7/5 - 6/4 |
12:30 |
DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Cappelle Stephanie - 30 ptn Vanden Bussche Frieke - 30 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Pattyn Sara - 55 ptn Pattyn Valentijn - 80 ptn |
6/4 - 5/7 - 10/7 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Sierens Isolde - 20 ptn Sierens Marc - 15 ptn |
|
7/6 - 4/6 - 10/7 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lantsoght Maxime - 75 ptn Lantsoght Michael - 65 ptn |
|
6/1 - 6/3 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Heindryckx Joeri - 10 ptn Vulsteke Jeroen - 20 ptn |
|
7/5 - 6/3 |
12:30 |
ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Boucsain Brigitte - 30 ptn |
|
3/6 - 6/2 - 6/0 |
12:30 |
ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
De Plancke Marie - 10 ptn |
|
6/3 - 6/0 |
12:30 |
ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Haute Lieve - 3 ptn |
6/4 - 6/7 - 6/1 |
12:30 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vereecke Mathice - 20 ptn |
3/6 - 6/0 - 7/5 |
12:30 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Serreyn Koen - 10 ptn |
6/2 - 6/1 |
12:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Deklerck Lode - 60 ptn |
6/1 - 6/4 |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Christiaen Fanny - 5 ptn Vanhulle Andy - 20 ptn |
2/6 - 6/2 - 10/2 |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Verlinden Chloë - 5 ptn Vantorre Lino - 3 ptn |
|
6/0 - 6/2 |
14:30 |
DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Boussy Philip - 5 ptn Geerolf Filip - 5 ptn |
|
7/5 - 3/6 - 11/9 |
14:30 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Holsbeke Laure - 60 ptn |
3/6 - 6/1 - 7/5 |
14:30 |
ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Van Heuverswijn Hilde - 15 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
14:30 |
ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
De Jaeger Ann - 10 ptn |
|
7/6 (6) - 6/3 |
14:30 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Oyen Alexander - 45 ptn |
6/2 - 6/4 |
14:30 |
ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lootens Michiel - 30 ptn |
6/4 - 6/2 |
14:30 |
ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mestdagh Koen - 50 ptn |
6/1 - 6/4 |
14:30 |
ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Sierens Marc - 15 ptn |
|
6/2 - 6/1 |
14:30 |
ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Madou Anouck - 25 ptn |
6/2 - 6/3 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Wispelaere Ine - 10 ptn Herreboudt Julie - 10 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Laevens Kelly - 35 ptn Lambert Mieke - 20 ptn |
4/6 - 6/4 - 10/3 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dekeuwer Eline - 20 ptn Lebacq Fleur - 20 ptn |
7/5 - 6/2 |
16:30 |
DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Clicteur Sharon - 30 ptn Vermeulen Jurgen - 20 ptn |
6/1 - 6/1 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Claerhout Tom - 30 ptn Vincke Jean - 25 ptn |
6/3 - 7/6 |
16:30 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Van Ghelewe Hayley - 10 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
16:30 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cauhape Sebastien - 85 ptn |
6/3 - 6/3 |
16:30 |
ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Delrue Wim - 3 ptn |
|
6/4 - 6/0 |
16:30 |
ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanhaelst Johnny - 10 ptn |
6/3 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Goethals Julie - 25 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Huyghe Seba - 70 ptn |
|
6/3 - 7/6 |
18:00 |
DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lootens Michiel - 30 ptn Roets Bjorn - 15 ptn |
7/5 - 5/7 - 10/4 |
18:00 |
ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Naudts Ilse - 15 ptn |
6/2 - 6/1 |