10:00 |
DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Leys Justine - 40 ptn Vermaut Gaëlle - 25 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
10:00 |
DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Devos Maarten - 15 ptn Roets Bjorn - 10 ptn |
6/3 - 7/6 |
10:00 |
ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maus Anne - 5 ptn |
7/5 - 4/6 - 6/2 |
10:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Meuleman Kurt - 40 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
10:00 |
ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ferdinande Patrick - 20 ptn |
7/6 opgave |
10:00 |
ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Coene Christiaan - 5 ptn |
|
6/4 - 6/0 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hoornaert Steven - 65 ptn Pinsart Willem - 65 ptn |
4/6 - 6/1 - 10/4 |
11:30 |
DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Brusseel Anja - 10 ptn Truyen Peggy - 15 ptn |
6/1 - 6/3 |
11:30 |
DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Laethem Kevin - 10 ptn Verhelst Maarten - 20 ptn |
|
6/3 - 5/7 - 10/7 |
11:30 |
ENKEL DAMES 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Leys Marte - 30 ptn |
|
3/6 - 6/3 - 6/4 |
11:30 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Vandermarliere Gilles - 25 ptn |
|
6/1 - 5/7 - 6/0 |
12:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Devloo Kevin - 30 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ternoey Kristof - 10 ptn Vanlangendonck Jarno - 10 ptn |
6/3 - 6/0 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Ide Sofie - 10 ptn Samson Nathalie - 5 ptn |
|
4/6 - 6/3 - 10/3 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Raeds Ely - 20 ptn Stevens Sven - 70 ptn |
1/6 - 6/3 - 10/8 |
13:30 |
ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Lycke Cindy - 30 ptn |
|
6/1 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ryde Olivier - 10 ptn |
1/6 - 6/2 - 6/4 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Wolf Margo - 15 ptn Blomme Nemo - 15 ptn |
|
7/6 - 6/4 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Baeye Hanneleen - 5 ptn Van Den Bussche Samuel - 10 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Blancquaert Tom - 3 ptn Deforche Patrick - 5 ptn |
|
6/4 - 3/6 - 10/8 |
15:00 |
ENKEL DAMES 2 (35 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
D'hooge Ellen - 55 ptn |
6/3 - 6/1 |
15:00 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandevelde Milan - 80 ptn |
6/4 - 3/1 opgave |
15:00 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Stevens Sven - 70 ptn |
6/0 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bury Frederic - 45 ptn |
6/1 - 6/2 |
15:00 |
ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Puyenbroeck Jan - 30 ptn |
6/2 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Isenbaert Astrid - 30 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
16:00 |
DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dombret Sofie - 55 ptn Staessen Mathias - 30 ptn |
|
5/7 - 6/4 - 10/4 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Doossche Maite - 35 ptn Minnebo Monique - 10 ptn |
6/2 - 6/3 |
16:30 |
DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Loose Amber - 85 ptn Soenen Olivier - 40 ptn |
6/2 - 6/3 |
16:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Patteet Elke - 20 ptn De Pauw Lieven - 25 ptn |
|
6/4 - 6/2 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Schotte Jasper - 30 ptn Stellamans Tom - 30 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
16:30 |
ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
De Plancke Marie - 10 ptn |
|
7/5 - 6/4 |
16:30 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Deschildre Hendrik - 5 ptn |
6/3 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL DAMES 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vagenende Delphine - 3 ptn |
6/2 - 6/1 |
18:30 |
ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Stroo Peter - 10 ptn |
|
6/2 - 6/0 |