Dagplanning van

  • Datum 02/08/2017 - 13/08/2017
  • Week 32
  • Adres Wagenweg 12
    8730 Beernem
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
LIDOU ELINE - C+15/1 (55)
D'HAENE Femke - B+4/6 (65) 6/4 - 6/2
10:00 ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM TRUYEN PEGGY - C+30/4 (10)
Winnaar
PLASSCHAERT SANDRA - C+30/4 (10)
6/0 - 6/0
10:00 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SNAUWAERT MIGUEL - C+30 (30)
Winnaar
MEULEMAN KURT - C+30 (30)
6/1 - 7/6 (6)
10:00 ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VANQUATHEM YVES - C+30/4 (10)
STROO PETER - C+30/4 (10) 7/5 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CARETTE OLIVIER - C+15/4 (40)
FRAEYE JARNE - C+30/2 (20) 7/5 - 6/4
13:00 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CLAEYS LAURE - B+4/6 (65)
CORNILLY LEONIE - C+30/1 (25) 3/6 - 6/3 - 6/2
13:00 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SPRUYTTE SARAH - C+30/4 (10)
Winnaar
DEMAN BIEKE - C+30/5 (5)
6/2 - 6/0
13:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DUMON MICHIEL - C+15 (60)
Winnaar
Baron Jonathan - C+15 (60)
7/5 - 6/0
15:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DEPAUW AUDREY - C+30/3 (15)
VANDENHEEDE LAURIE - C+30/2 (20) 6/3 - 6/3
15:00 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN DE VOORDE KSENIJA - C+30/4 (10)
Winnaar
D'HOOGE ELLEN - C+30/4 (10)
0/6 - 6/4 - 7/6 (4)
15:00 ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
LANDUYT FREDDY - C+30 (30)
WEGSTEEN CHRIS - C+30/2 (20) 6/1 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BLAUWET LUC - C+30/4 (10)
VERVOORT WILLY - C+30/5 (5) 6/2 - 6/0
16:30 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DOBBELAERE JOERI - B-4/6 (85)
OLIESLAGERS ANTON - C+15/4 (40) 6/2 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MOUTON FOEKE - C+30/5 (5)
Winnaar
VAN DAELE SAM - C+30/4 (10)
2/6 - 6/4 - 6/2
16:30 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
MAREST FILIP - C+30/4 (10)
HELEWAUT FREDERICK - C+30/4 (10) 6/4 - 6/1